13 травня 2024   19:02   446

Артем Гарбар із Дружківки здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо (ВТФ) у сербському Белграді

21-річний вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області в чоловічій ваговій категорії до 87 кг відзначився двома перемогами.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Спочатку він здолав Миколая Шаферського з Польщі, а потім виграв поєдинок проти Фарзада Мансурі з Афганістану. Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Попри свій відносно юний вік, Артем має вже багато досягнень і на молодіжному, і на дорослому рівнях, завдяки чому наразі отримує щомісячну обласну стипендію. У 2023 році він виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, виборов «бронзу» чемпіонату Європи серед дорослих, став переможцем Європейських університетських ігор, срібним призером чемпіонату Європи серед молоді.

«Вітаю Артема та його тренерів, Юрія Бірюкова і Сергія Гарбара, з гарним виступом і дякую за гідне представлення Донецької області та України на міжнародному рівні!», - привітав спортсмена Вадим Філашкін.