1 сентября 2025   08:55   122

Польща депортувала українця, який погрожував самопідпалом

Польща депортувала українця, який погрожував самопідпалом
У Польщі депортували громадянина України, який погрожував самопідпалом на опублікованому в мережі відео.

Як повідомляється, 29-річного чоловіка примусово повернули до України після його затримання. Про це глава МВС Польщі Марчин Кервінський повідомив у соцмережі Х у неділю, 31 серпня.

"Співробітники прикордонної служби примусово конвоювали та екстрадували до України 29-річного чоловіка, після того, як він погрожував підпалити себе на відео, опублікованих в Інтернеті", - йдеться у дописі.

За даними прикордонної служби Польщі, чоловіка заарештували поліцейські у Варшаві, а згодом здійснили депортацію. Йому також заборонено в’їзд на територію Польщі та країн Шенгенської зони протягом наступних 10 років.

Кореспондент.net
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизироваться или зарегистрироваться.

Последние новости: