2 октября 2025   11:12   639

У Краматорську стартувала інформаційна антитютюнова кампанія дпя підлітків

У Краматорську стартувала інформаційна антитютюнова кампанія дпя підлітків
З 1 жовтня 2025 року в Краматорську стартувала інформаційна антитютюнова кампанія, інформує Краматорська районна філія ДУ ОЦКПХ МОЗ.

Вона спрямована на профілактику тютюнопаління серед старшокласників. Захід триватиме до кінця поточного року.

Головна мета – підвищити обізнаність учнів щодо шкідливого впливу тютюнових та нікотиновмісних виробів. Кампанія сприятиме формуванню здорового способу життя, збереженню здоров’я молоді та профілактиці неінфекційних захворювань у майбутньому.

Звичайні та електронні сигарети, системи для нагрівання тютюну, кальяни та нікотинові паучі однаково негативно впливають на організм людини. Ба більше — навіть пасивне куріння становить серйозну загрозу здоров’ю. Важливо, щоб підлітки розуміли цю шкоду, а відповідні знання формувалися ще з дитинства.

Згідно з «Планом-графіком проведення інформаційної кампанії з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів окремих закладів загальної середньої освіти Донецької області» Управлінням освіти Краматорської міської ради для проведення кампанії визначений Краматорський ЗЗСО №22 імені М.М. Крупченка.

Кампанія проходитиме протягом IV кварталу поточного року. На щомісячних вебінарах фахівці філії проінформують слухачів про шкоду куріння, тютюнову залежність та сприятимуть формуванню здорового способу життя серед учнів, їхніх батьків та педагогів.

Одночасно в мережах закладу протягом IV кварталу будуть розміщуватися тематичні інформаційні матеріали, підготовлені фахівцями ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» та ЦГЗ МОЗ.

Також заплановано самостійне створення учнями плакатівна основі наданих ключових повідомлень та картинок, їх розміщення на медіаресурсах закладута проведення творчої онлайн-виставки плакатів, малюнків, відеороликів і презентацій до Міжнародного дня відмови від паління — 21 листопада 2025 року.
Східний Проект
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизироваться или зарегистрироваться.

Последние новости: