Форум Краматорска

Краматорск и мир вокруг нас => Общество, политика, экономика => Тема начата: Cool Diamond от 10 Май 2007, 09:43:55

Название: Бідна, бідна "Укрзалізниця"...
Отправлено: Cool Diamond от 10 Май 2007, 09:43:55
Про те, що аварія швидкісного потяга, яка сталася 2 травня, була зумовлена службовою недбалістю працівників "Укрзалізниці", повідомив Генеральний Прокурор України. Святослав Піскун стверджує, що техніки просто намагалися приховати несправність на колії, і тому заявили про можливість теракту.
Святослав Піскун, генеральний прокурор України: "Знайшли ми цю мотузку, кому вона належала. ми знаємо для чого вона там була. Але це все службова недбалість, неспрацювала одна річ і намагалися її мотузкою так бі мовити її прикрапити.один з працівників намагався наладити цю стрілку."


http://5tv.com.ua/newsline/263/0/40602/

*******************************
Постає питання скільки ще таких мотузок, і на скільки процентів ще треба підвищити вартість квитків, щоб почувати себе у безпеці? Невже Укрзалізниця така бідна, що не може забезпечити елементарну безпеку руху поїздів? До речі, Ющенко порекомендував Міністру транспорту піти у відставку, але Рудьковский щось не дуже хоче це робити, а Мороз вважає некоректним заяву Ющенко про відповідальність Рудьковскького за аварію потягу (http://delo.ua/news/politics/ukraine/info-32511.html). Звісно, недбалі техніки повинні бути наказані, але, якщо б за таке ще й міністр отримував на горіхи, мені здається, що системна недбалість, і не тільки в транспортній галузі, була б, якщо не зведена нанівець, то істотно знижена.   
Название: Re: Бідна, бідна "Укрзалізниця"...
Отправлено: AntZ от 10 Май 2007, 10:45:20
Цитировать
але, якщо б за таке ще й міністр отримував на горіхи, мені здається, що системна недбалість, і не тільки в транспортній галузі, була б, якщо не зведена нанівець, то істотно знижена.   
в них принцип зайняття міністерств інший - як у оккупаціонних військ - переміг - отримав на розграблення
яка, нафік, відповідальність??? він ШО, прийшов туди потягами керувати??? Він прийшов, як на Кр-Сталь в свій час, "схеми схемувати", откати отримувать і своїм тендера віддавать