Форум Краматорська

  • 19 Травень 2024, 19:06:08
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Разделение на группы  (Прочитано 23767 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

26 Вересень 2009, 00:34:24
Відповідь #195
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Це написано, напевно, під враженнями від Радіста та Краеведа :)

Согласен, протупил. Да, еще минимум один местами относительно галантный рыцарь тут присутствует - называть не буду, а то загордиццо. :lol: К тому же нефиг коней разбирать  :yes3:
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

Форум Краматорська

Re: Разделение на группы
« Відповідь #195 : 26 Вересень 2009, 00:34:24 »

26 Вересень 2009, 00:36:41
Відповідь #196
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Аллергия, по первой классификации, в целом, можно сказать, в точку. Только возрастные пределы на самом деле более размытые.

26 Вересень 2009, 00:37:05
Відповідь #197
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

2. Інфанта (або Хороша Дівчинка). Звичайно або юна дівчина або жінка такого собі беззахисного типу. Аватарки зазвичай або романтичні, або дуже жіночні, навіть, сексапільні. Улюблені теми - за стилем жіночих журналів (міжстатева дружба, гороскопи, психологічні тести). У спілкуванні легкі та такі, що абсолютно не обтяжують. Щебетухи. З почуттям гумору у них не дуже, але і це їх не псує. Форумні чоловіки зазвичай опікуються їхніми проблемами (особливо ті, котрі значно старші за віком), а у реалі зачаровані їхньою ніжністю. І якраз саме їм дуже личить вислів "прелесть какая дурочка".


Тьху блин... Нема таких, слава Императору...
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересень 2009, 00:41:04
Відповідь #198
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ЗЫ: Лихо женский пол классифицировали...  :shock: А про мужской там ничава нема? (уже страшно)))  :shock:
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересень 2009, 00:41:18
Відповідь #199
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
И последняя моя классификация

Мабуть, таки дозріла написати і про чоловіків.
1. Дідроїд або Людина-Енциклопедія. Нік та аватарка зазвичай мають демонструвати інтелектуальну перевагу або хоча б натяк на особливу глибину та осмисленість у житті. За характером спілкування - схильність до конфліктності і небажання чути інших. Манера мовлення: сухувато-академічна, як наукова довідка, найчастіше - абсолютно без гумористичних елементів. Інколи, навпаки, впадає у високо-нуднуватий стиль. У віртуальному житті найчастіше має лише прибічників та оппонентів, дуже рідко дозволяє собі зав'язувати теплі дружні стосунки. У реалі в основному належить до людей з інформаційної сфери (газетярі, чиновники, працівники освітньо-культурних закладів). Інколи дозволяє собі слабкість віртуальної закоханості. Почуття переживає таємно та болісно, на відкритий контакт з об'єктом інтересу не наважується, але полюбляє писати довгі листи чи піднесено-пафосні коментарі.
2. Хороша Людина або Ратай. Нік найчастіше створений як натяк на ім'я-прізвище, або ж демонструє захоплення та інтереси форумчанина. Аватарка - або мило-кумедна, або ж - власна фотокартка. Манера спілкування - дружня, довірливо-тепла. За системою цінностей - хвороблива чутливість щодо несправедливості, за стилем життя - активне правдоборство. Коло тем відчутно вибіркове, найчастіше базується на хоббі. Відчуття цінності інкогніто майже відсутнє, тому факти приватного життя та біографії демострує легко. Просто йде на контакт з віртуальними знайомими у реалі. Має стійкий імідж надійного товариша та гарного спеціаліства у певній галузі. Найчастіше за сферою діяльності - практик, котрий працює руками. До віртуальних амурів абсолютно не схильний.
3. Чюваг. Типовий підвид чатланської раси. Нік та аватарка - безглузді або іронічні. Мова спілкування - албанська. Манера - агресивно-лінива. Коло тем окреслене найчастіше музикою, дозвіллям, комп'ютерними іграми та сексуально-наркотичними експериментами. Соціально-політичні орієнтири - депресивно-пасивні. У віртуальному просторі не стільки спілкується, скільки мешкає. У реальному житті найчастіше займає очікувальну позицію.
4. Сурового Вида Странник Спокойного Типа. Нік та аватарка невиразні (часто аватарка взагалі відсутня). Займає відверто нейтральну позицію практично у всіх форумних мікро-конфліктах. Схильний до мімікрії. Уникає гострих кутів і висловлювання власної думки. Мова - коротка, уривчаста, принцип життя - споглядання. Зазвичай підсвідомо обирає для себе форумного авторитета, чиї думки трансформує у реальному спілкуванні. У реальному житті невиразний і пасивний.
5. Романтик. Нік та аватарка часто містять елементи героїко-історичного пафосу. Ідеаліст, схильний до крайньої категоричності. З задоволенням обговорює теми, котрі дозволяють безболісно висловити внутрішні переживання (музика, мистецтво, кіно, вірші, міжособистісні стосунки). За рівнем реакцій - поверховий. Переключення з реалу у віотуал відбувається легко, так само - і навпаки. Досить ревниво оберігає статус інкогніто, а тому у висловах може бути брутально-відвертим, або оголено-ніжним. Схильний до депресивних станів. Часто переживає почуття про-закоханості, але швидко змінює об'єкт інтересу.
6. Хижак або Спокусник. Нік, аватарка, навіть графи профілю мають демонструвати оригінальність та зепатованість образу. Мова спілкування - яскрава, дещо манерна та еластично-обпікаюча. Почуття гумору - блискавичне. Найчастіше почуває себе вільним від будь-яких морально-етичних умовностей, у стосунках схильний егоцентрично отримувати максимум насолоди та брати на себе мінімум зобов'язань. Зазвичай має шалений успіх у жінок, з задоволенням демонструє власну привабливість та успішність. Віртуальних жінок не сприймає як рівноцінник співрозмовників, з чоловіками - конкурує. Хижо-жорстокий, безжалісно-безсоромний у висловах. Віртуальні стосунки у реальні переключає рідко, основна причина - страх не відповідати форумному іміджу.
7. Чоловік. Нік, автарка, підписи та коментарі - абсолютно не прогнозовані, найчастіше - просто підкреслюють ерудованість форумчанина або його переконання. Мова швидка, енергійна, трохи іронічна. Почуття гумору яскраво виражене, але дещо зашабловане (існують сталі, часто використовувані, кліше). Життєва принциповість доведена до консервативно-нерухомого стану. При цьому образ життя - вкрай рухливий, сповнений подіями та вчинками. Образи мовлення - брутальні, жорсткі, з сильним емоційним наповненням. Палітра оцінок співфорумчан найчастіше монохромна. З жінками - скептичний флірт або презирливо-гидлива байдужість. З чоловіками - товаристська повага або нищівно-образливе несприйняття. У реалі найчастіше успішний чоловік, приватно-інтимне життя підкреслено утаємничене. Перехід з віртуалу до реалу у спілкуванні сприймає дуже обережно, вибірково. Інколи переживає романтичний інтерес і навіть захоплення віртуальними жінками, але найчастіше не дозволяє опанувати собою цим емоціям. Основний прийом - дистанцінування.
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

26 Вересень 2009, 00:43:06
Відповідь #200
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
И последняя моя классификация



эээ, а шо, это ты - аффтар? Тогда за последние две части - респект. За первую - анреспект, извини.  :o
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересень 2009, 00:43:30
Відповідь #201
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитата: Oessi
ну, вы так говорите, будто половина несогласны, но боятся признать
А я не знаю, ЩО думають інші :) Тому і намагаюся не казати від імені ВСІХ :)
виновата
обещаю исправиться

Вер - женская классификация офигительная)))
нашла в себе кусочки двух и кусища других двух
надо перевоспитываться...
Не надо путать идеи и их интерпретации

26 Вересень 2009, 00:47:27
Відповідь #202
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Сау, ты ж мя знаешь - я в общем-то не за респектами пришла, повеселить вот вас решила, а то уж больно серьезно все обсуждали тему мирового масштаба "червь... или право имею" (цит), а раздел-то, блин, "игры на форуме".
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

26 Вересень 2009, 00:49:05
Відповідь #203
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А мені сподобалося :) От тільки з чоловіками, я щось не дуже зрозумів...
No sé ni la palabra única en el Español

26 Вересень 2009, 00:51:50
Відповідь #204
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Не знаю, в мужской классификации я себя везде нашел.

26 Вересень 2009, 00:54:53
Відповідь #205
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
В першій - так... Там лише з віком не зовсім зрозуміло, а от в другій...
No sé ni la palabra única en el Español

26 Вересень 2009, 00:55:02
Відповідь #206
Offline

ZENA


Offline ZENA

  • жить грустно и невыносимо
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5706
  • Країна: 00
  • Карма: +258/-7
  • Дякую
  • Сказав: 28
  • Отримав: 24
  • выбирая богов мы выбираем судьбу...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
слава ису Аллергия вовремя оказалась в нужном месте в нужное время ,
а то я не успевала читать , как тут народ пыхкал , и мне эти " полочки "
" класификаторы " вообще представились все в виде человеческих органов  :o
господи можете себе представить какие ассоциации и какие органы  :lol:
кто поймет женщину-тот будет править миром .....

26 Вересень 2009, 00:55:29
Відповідь #207
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сау, ты ж мя знаешь - я в общем-то не за респектами пришла, повеселить вот вас решила, а то уж больно серьезно все обсуждали тему мирового масштаба "червь... или право имею" (цит), а раздел-то, блин, "игры на форуме".

Дык не сразу отдуплился, шо это твой креатифф.  :o  Лови плюсЫ.)

ЗЫ: А часть третья настолько попадаеть под КИ, шо я не сумневаюсь, где ты "базовый материал исследований" брала  :lol:  
      Так и подмываеть расставить ники по группам - но опасаюсь получить виртуальным кулаком в виртуальное ухо, а то
      прецеденты сегодня уже были  :D
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересень 2009, 00:57:36
Відповідь #208
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ой, Аллергия...
Это эпос. Такое количество красок и нюансов, что я уже не знаю, кто есть кто... Это надо поизучать. А потом подописывать ники и получить свой полный психологический портрет, услуги психологов и психиатров совершенно бесплатно.))))))

Для тех, кто чист помыслами - я пошутила. Насчет ников. Хотя...))))))))

Разница с моими попытками в том, что мои проще и для меня понятнее, и привязаны не к психологии человека, а к формированию групп на форуме: по предназначению - разных  и схожих внутри себя несмотря на то, что люди в них собраны иногда непохожие, но с одинаковыми ценностями, что ли...

26 Вересень 2009, 01:00:13
Відповідь #209
Offline

xapm3


Offline xapm3

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1503
  • Країна: 00
  • Карма: +50/-67
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
последней могут позавидовать авторы гороскопов
так как бы что-то сказать, и в то же время ничего не сказать уметь надо
Грязь, мразь, слизь.
Гнет, гной, гнусь.
Умились:
Это Русь.

Форум Краматорська

Re: Разделение на группы
« Відповідь #209 : 26 Вересень 2009, 01:00:13 »