Форум Краматорська

  • 28 Квітень 2024, 12:53:44
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Согласны ли вы со вступлением Украины в альянс?

Да
180 (59.8%)
Нет
121 (40.2%)

Всього голосів: 286

Автор Тема: НАТО: за и против  (Прочитано 365413 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

27 Січень 2009, 18:59:44
Відповідь #3285
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Анц, если бы Украина могла что-то решать, то я думаю Украина была давно уже в нато, а так как она на данный момент не состоит в этом союзе, то прибывание её решают другие государства, в том числе(доминирующем) и Россия.

Форум Краматорська

Re: НАТО: за и против
« Відповідь #3285 : 27 Січень 2009, 18:59:44 »

27 Січень 2009, 19:02:32
Відповідь #3286
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Уважаемый Merlin, я очень люблю Украину, но вижу её, нэньку без этой оранжевой клики и марионетки Ющенко, который я так думаю, жителей страны уже достал. Вот против чего я.
Я хоч і не Мерлін, але я бачу її (Україну) без помаранчевих та біло-блакитних, червоних та інших. А ще я бачу неньку Україну без підлабузництва перед сусідами та самостійну у своїх стосунках будь с ким. От за що я.


Хорошо Вы сказали, я Вас поддерживаю, так почему у Вас в стране не так как ВЫ изложили.
есть,но в в вашх,росийских помоях на тв их не показывают,это типа если бы на западе вместо путина показывали постояно жириновского.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

27 Січень 2009, 19:08:57
Відповідь #3287
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Уважаемый Merlin, я очень люблю Украину, но вижу её, нэньку без этой оранжевой клики и марионетки Ющенко, который я так думаю, жителей страны уже достал. Вот против чего я.
Я хоч і не Мерлін, але я бачу її (Україну) без помаранчевих та біло-блакитних, червоних та інших. А ще я бачу неньку Україну без підлабузництва перед сусідами та самостійну у своїх стосунках будь с ким. От за що я.


Хорошо Вы сказали, я Вас поддерживаю, так почему у Вас в стране не так как ВЫ изложили.
А тому що в нас є біло-блакитні запроданці, помаранчеві мрійники, червоні ... (не знаю як їх і назвати ретрогради мабудь) і ще багато інших. А от розумних не вистачає, принаймні на "горі". Нище є, а от на горі ... А доки з низу до гори видеруться (по іншому не скажеш) вони стають як і ті, хто там зараз.
Це наслідок ще з СРСР: безпринципні пруться вгору, бо колектив (будь який, якщо колектив) намагається позбутися таких. За часів СРСР позбутися можна боло єдиним способом - випхнути на підвищення. От так все г... на горі й опинилося. Сучасна Україна майже на 70% ще з тих часів, от і маємося. До того ж г... до г... тягнеться, бо лише серед однакових може почувати себе добре. Доки кількість ще перосте в якість, коли пройде зміна світосприйняття? Ой довго чекати от і маємо те що маємо.

Наша відмінність від російської тільки у масштабах країни. Менші за насленням та теріторіям швидше змогли переродитися. Ми трохи повільніше (а може й не трохи), а от Московія ще й не починала (можливо їй це не потрібно, можливо час не настав).

27 Січень 2009, 19:11:38
Відповідь #3288
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
если бы Украина могла что-то решать, то я думаю Украина была давно уже в нато
знов "персоналізація країн" +))
шановний! Україна - велика держава з 45 мільонами громадян
Ви в данному випадку під словом "рєшать" мали ЄДИНООСІБНУ волю?
Вибачте, ми від цього, дякуючи Йсу, ЗДИХАЛИСЬ ще в 2004-му...
Дякуючи Вам, в мене нема проблем в пояснюванні РІЗНИЦІ, пропасті між розумінням ВАШОГО "колєктівно-апщінного" і НАШОГО людського, індивідуального, ЛІЧНОСТНОГО підходу до Держави
Україна, повторююсь, це 45 мільонів ГОРМАДЯН (на відміну від 140 мільонів ПОДДАНИХ), які мають РІЗНІ думки і бачення розвитку Держави...
Я, як це для Вас не ДИВНО, тре враховувати мнєніє, думку і рішення КОЖНОГО
І я, як це для Вас не ДИВНО, ПОВАЖАЮ і ЦІКАВЛЮСЬ думками, які навіть ідуть в розріз з МОЇМ баченням
а ВАША, гаспадін громадянин РФ-ії, думка мені особисто - НЕЦІКАВА
От як раз ВИ - і нічого НЕ "рєшаєтє"... Шо вас, по ходу, і БЄСІТ...
пєрєбєсіт
ідітє на скотч (тм), шановний
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Січень 2009, 19:15:41
Відповідь #3289
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Уважаемый Merlin, я очень люблю Украину, но вижу её, нэньку без этой оранжевой клики и марионетки Ющенко, который я так думаю, жителей страны уже достал. Вот против чего я.
Я хоч і не Мерлін, але я бачу її (Україну) без помаранчевих та біло-блакитних, червоних та інших. А ще я бачу неньку Україну без підлабузництва перед сусідами та самостійну у своїх стосунках будь с ким. От за що я.


Хорошо Вы сказали, я Вас поддерживаю, так почему у Вас в стране не так как ВЫ изложили.
А тому що в нас є біло-блакитні запроданці, помаранчеві мрійники, червоні ... (не знаю як їх і назвати ретрогради мабудь) і ще багато інших. А от розумних не вистачає, принаймні на "горі". Нище є, а от на горі ... А доки з низу до гори видеруться (по іншому не скажеш) вони стають як і ті, хто там зараз.
Це наслідок ще з СРСР: безпринципні пруться вгору, бо колектив (будь який, якщо колектив) намагається позбутися таких. За часів СРСР позбутися можна боло єдиним способом - випхнути на підвищення. От так все г... на горі й опинилося. Сучасна Україна майже на 70% ще з тих часів, от і маємося. До того ж г... до г... тягнеться, бо лише серед однакових може почувати себе добре. Доки кількість ще перосте в якість, коли пройде зміна світосприйняття? Ой довго чекати от і маємо те що маємо.

Наша відмінність від російської тільки у масштабах країни. Менші за насленням та теріторіям швидше змогли переродитися. Ми трохи повільніше (а може й не трохи), а от Московія ще й не починала (можливо їй це не потрібно, можливо час не настав).

Вообщем Вы правы, но когда-то надо с этим кончать(это слово не про секс), без этого лучшей жизни не видать. Вопрос кто и когда это сможет сделать, таких личностей на "горизонте" нет.

27 Січень 2009, 19:18:09
Відповідь #3290
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
если бы Украина могла что-то решать, то я думаю Украина была давно уже в нато
знов "персоналізація країн" +))
шановний! Україна - велика держава з 45 мільонами громадян
Ви в данному випадку під словом "рєшать" мали ЄДИНООСІБНУ волю?
Вибачте, ми від цього, дякуючи Йсу, ЗДИХАЛИСЬ ще в 2004-му...
Дякуючи Вам, в мене нема проблем в пояснюванні РІЗНИЦІ, пропасті між розумінням ВАШОГО "колєктівно-апщінного" і НАШОГО людського, індивідуального, ЛІЧНОСТНОГО підходу до Держави
Україна, повторююсь, це 45 мільонів ГОРМАДЯН (на відміну від 140 мільонів ПОДДАНИХ), які мають РІЗНІ думки і бачення розвитку Держави...
Я, як це для Вас не ДИВНО, тре враховувати мнєніє, думку і рішення КОЖНОГО
І я, як це для Вас не ДИВНО, ПОВАЖАЮ і ЦІКАВЛЮСЬ думками, які навіть ідуть в розріз з МОЇМ баченням
а ВАША, гаспадін громадянин РФ-ії, думка мені особисто - НЕЦІКАВА
От як раз ВИ - і нічого НЕ "рєшаєтє"... Шо вас, по ходу, і БЄСІТ...
пєрєбєсіт
ідітє на скотч (тм), шановний


Анц, хотелось бы тогда знать, почему до сих пор Украина не в нато.

27 Січень 2009, 19:34:49
Відповідь #3291
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Січень 2009, 19:52:02
Відповідь #3292
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Ну зачем так фигурально. Человек не понимает, что вступление(не), не есть улица с односторонним движением. Он не понимает, что 45 миллионов и самая большая площадь - это тоже не последний фактор для Европы. Как и то, что это процесс не одного дня. Мир обречён на "союзы". Так проще. Но не желание Кремля, его геополитические интересы - это фактор, но не решающий. Думаю, что пройдёт немного времени (не 3 дня) и большинству жителей Украины будет понятно, что вопрос вступления-невступления, это не вопрос для решения одного или двух человек либо политических группировок. Как нибудь разберёмся без кремлёвских "желаний".(вот и газ уже не "даром")

27 Січень 2009, 19:57:49
Відповідь #3293
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Человек не понимает,
ну я ТОМУ і питаю - я йому тут розтєкашіся мислю по дрєву про повагу до думки і бажання КОЖНОГО, і ВРАХОВУВАННЯ цих думок і бажаннь...
А воно розуміє тільки - СТРОЄМ, по приказу, ЄДІНОЛІЧНО отданому, ШАГОМ МАРШ...

Воістіну - ПРОПАСТЬ...
І я, до речі, не дуже розумію, ЯК вона так швидко склалася... Чи вона ЗАВЖДИ була, тільки її маскували?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Січень 2009, 20:12:34
Відповідь #3294
Offline

warm


Offline warm

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1634
  • Карма: +116/-127
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну надо же, вспомнили про 45 миллионов, смешно и слов нет, да кто из оранжевых лидеров обращал на 45 лимонов. До чего сейчас докомандовались оранжевые небожители, тоже  спрашивали у 45-ти миллионов.
 "і НАШОГО індивідуального, ЛІЧНОСТНОГО підходу до Держави" - что-то не очень-то заметно. :) :) :) :)

27 Січень 2009, 20:17:30
Відповідь #3295
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Уважаемый Merlin, я очень люблю Украину, но вижу её, нэньку без этой оранжевой клики и марионетки Ющенко, который я так думаю, жителей страны уже достал. Вот против чего я.
Я хоч і не Мерлін, але я бачу її (Україну) без помаранчевих та біло-блакитних, червоних та інших. А ще я бачу неньку Україну без підлабузництва перед сусідами та самостійну у своїх стосунках будь с ким. От за що я.


Хорошо Вы сказали, я Вас поддерживаю, так почему у Вас в стране не так как ВЫ изложили.
А тому що в нас є біло-блакитні запроданці, помаранчеві мрійники, червоні ... (не знаю як їх і назвати ретрогради мабудь) і ще багато інших. А от розумних не вистачає, принаймні на "горі". Нище є, а от на горі ... А доки з низу до гори видеруться (по іншому не скажеш) вони стають як і ті, хто там зараз.
Це наслідок ще з СРСР: безпринципні пруться вгору, бо колектив (будь який, якщо колектив) намагається позбутися таких. За часів СРСР позбутися можна боло єдиним способом - випхнути на підвищення. От так все г... на горі й опинилося. Сучасна Україна майже на 70% ще з тих часів, от і маємося. До того ж г... до г... тягнеться, бо лише серед однакових може почувати себе добре. Доки кількість ще перосте в якість, коли пройде зміна світосприйняття? Ой довго чекати от і маємо те що маємо.

Наша відмінність від російської тільки у масштабах країни. Менші за насленням та теріторіям швидше змогли переродитися. Ми трохи повільніше (а може й не трохи), а от Московія ще й не починала (можливо їй це не потрібно, можливо час не настав).

Вообщем Вы правы, но когда-то надо с этим кончать(это слово не про секс), без этого лучшей жизни не видать. Вопрос кто и когда это сможет сделать, таких личностей на "горизонте" нет.

Перепрошую, яких особистостей і на якому небокраї ви не бачите? (риторичне питання стосовно особистостей).
Ще раз перепрошую, але в нас різні небокраї (це за визначенням наших позицій)

Звичайно що я правий і не тому що Я. Це об'єктивний закон розвитку (і в сенсі подорожі на гору, і в сенсі швидкості змін).
Так, колись треба закінчувати. Ми намагалися це зробити у 2004 - вийшло, але не так як бажалося. Домоглися малого, не домоглися набагато більшого. Хто і коли? Хто не так важливо, прийде час - з'явиться. А от коли? Це питання, так питання. Я тільки можу сказати, що для України не у найблищі 5 років - це 100%. Переродження не може пройти миттєво. Потрібен час для закріплення позитиву (негатив закріплюється сам по собі).

І на останок: викладіть, будь ласка, свої вимоги до особистості якої ви ще не бачите на небокраї та разом свій небокрай.

27 Січень 2009, 20:25:15
Відповідь #3296
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну надо же, вспомнили про 45 миллионов, смешно и слов нет, да кто из оранжевых лидеров обращал на 45 лимонов. До чего сейчас докомандовались оранжевые небожители, тоже  спрашивали у 45-ти миллионов.
 "і НАШОГО індивідуального, ЛІЧНОСТНОГО підходу до Держави" - что-то не очень-то заметно. :) :) :) :)
а вопрос можно?а кремлевские гоблины вобще сотрят за стены кремля?или только когда деньги получают.их не интересют проблемы смердов которые мешаются под ногами.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

27 Січень 2009, 21:48:42
Відповідь #3297
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
хотелось бы тогда знать, почему до сих пор Украина не в нато.


Потому что ЗА - меньше половины.
Вы наверное, будете смеяться, но в Украине желание его граждан что-то значит при принятии этого вопроса.
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

28 Січень 2009, 12:38:35
Відповідь #3298
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну надо же, вспомнили про 45 миллионов, смешно и слов нет, да кто из оранжевых лидеров обращал на 45 лимонов. До чего сейчас докомандовались оранжевые небожители, тоже  спрашивали у 45-ти миллионов.
 "і НАШОГО індивідуального, ЛІЧНОСТНОГО підходу до Держави" - что-то не очень-то заметно. :) :) :) :)

мдаааа... РІВЕНЬ, холєро....

с бальной душой і льохкаю пахоткай
я покідаю Ваше пе-те-у...

Бувайте здорові, Варм, учітєсь в школє, читайте книжки, набирайтесь розуму
А то в мене таке враження, що я розповідаю про існування комп’ютерів аборігєну острова Пасхи...
А він: - Но єслі па німу і*ануть дубіной, он же рассипєтся?
-Ну да...
-Плахая вєщь, нєнужная...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

01 Квітень 2009, 12:46:48
Відповідь #3299
Offline

Andrew


Offline Andrew

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1425
  • Карма: +31/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 18
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Бжезинский написал Ющенко: НАТО распущено, но ваши усилия не были напрасны

«60 лет – это большой срок. НАТО пора на пенсию. Но мы все равно сохраним в нашем сердце идеалы евроатлантического сотрудничества», – цитирует агентство письмо Бжезинского.

http://www.nr2.ru/kiev/226741.html
... a život má říz

Форум Краматорська

Re: НАТО: за и против
« Відповідь #3299 : 01 Квітень 2009, 12:46:48 »