Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 13:28:22
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 634725 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

16 Червень 2008, 21:17:21
Відповідь #660
Offline

Bodyn


Offline Bodyn

  • Тот кто видел тьму - никогда не поверит в ...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1656
  • Карма: +57/-6
  • Дякую
  • Сказав: 18
  • Отримав: 65
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Не менее интересно, что в МАскве русский тоже отличается от того, на котором "мы общаемся достаточно сильно" :)
Не надо преувеличивать, там только "о", "а" говорят на свой манер, чуть продолговато, так сказать акцент московский
...Я ищу глаза, а чувствую взгляд, где выше голов находится зад...

Форум Краматорська


17 Червень 2008, 09:00:35
Відповідь #661
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

17 Червень 2008, 16:39:28
Відповідь #662
Offline

КАПСЛОГ


Offline КАПСЛОГ

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1865
  • Країна: 00
  • Карма: +32/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
  • The medium is the message
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/6/17/77488.htmРоссийский МИД заявляет, что в Украине не знают ни русского, ни украинского языков

Цитувати
Министерство иностранных дел России считает, что русский язык в Украине остается объектом "жесткого прессинга по административной линии".

Соответствующий комментарий Департамента информации и печати МИД России размещен на официальном сайте министерства, сообщает УНИАН.

В МИД России отметили, что за последние 16 лет в Украине выданы более 70 нормативно-правовых актов, направленных на ограничение русского языка в общественно-политической жизни

По информации министерства, в Украине из 20,6 тыс. прежде существующих средних школ преподавания на русском языке ведется только в 1 тыс. 345 школах, а в Киеве из 3 тыс. 550 школ с русским языком обучения осталось "всего лишь шесть, где все еще можно услышать русский язык".

МИД России разделяет озабоченность украинских "русистов" и считает обоснованной их тревогу "по поводу повсеместного увольнения русскоязычных преподавателей высших и специальных учебных заведений, запрета на использование пособий на русском языке", а также в связи с тем, что "учителя русского языка и литературы получают более нгизкую зарплату по сравнению со своими коллегами - преподавателями украинского и иностранных языков".

"К сожалению, вышеприведенные факты лишь малая часть того, что на самом деле происходит с "размыванием" русского языка в Украине, который является объектом жесткого и массированного прессинга по административной линии", – подчеркивается в комментарии.

Среди мероприятий административного давления на русский язык МИД России выделил "мероприятия по вытеснению русского языка с теле- и радиоэфира, украинизации кинопроката, перевода системы высшего образования на украинском языке, введению обязательного тестирования выпускников школ на украинском языке".

Также российский МИД приводит факты сокращения импорта русских книжек, применения исключительно украинского языка при транспортном обслуживании пассажиров, распоряжения относительно защиты диссертаций только на государственном языке, призывы укротить информационную "экспансию" иностранных масс-медиа (читай русскоязычных СМИ и т.п.)".

"В результате власть "получила то, что хотела": резко падает грамотность населения, люди, не зная ни украинского, ни русского языка, используют т.н. "суржик". Все эти неуклюжие действия по деруссификации культурно-гуманитарного пространства уже поставили Украину по образованию граждан на 67-е место в мире", - отмечается в комментарии.

"Настойчивое нежелание сторонников форсированной украинизации решать проблему русского языка на основе действующих законодательных и соответствующих международных актов ведет к отчуждению значительной части населения от власти и создает напряженную атмосферу в обществе", – считают в департаменте информации МИД России.

В МИД России убеждены, что "к вопросу о русском языке в Украине следует подходить с учетом законных прав и интересов миллионов граждан Украины, которые считают ее своей родной, или используют в повседневной жизни".


О, Улитка! Взбираясь к вершине Фудзи, можешь не торопиться... Там, на вершине Фудзи, улиток полно и так...

17 Червень 2008, 19:05:33
Відповідь #663
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
МИД советует РФ обеспокоиться грамотностью украинцев в России, а не русским языком в Украине

МИД Украины отреагировало на вчерашнее заявление российских коллег о том, что что русский язык в Украине остается объектом "жесткого прессинга по административной линии". В МИД рекомендуют России обеспокоиться условиями функционирования украинского языка в РФ.

"Я бы рекомендовал обеспокоиться состоянием функционирования украинского языка в России, поискать ответ на вопрос - какие же условия созданы в России для удовлетворения культурных и образовательных потребностей украинцев, и сколько украинских школ в Москве", - сказал в интервью агентству Интерфакс-Украина руководитель пресс-службы украинского МИД Василий Кирилич, комментируя заявление МИД России.


http://rus.newsru.ua/ukraine/17jun2008/movva.html
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

17 Червень 2008, 19:09:28
Відповідь #664
Offline

КАПСЛОГ


Offline КАПСЛОГ

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1865
  • Країна: 00
  • Карма: +32/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
  • The medium is the message
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
О, Улитка! Взбираясь к вершине Фудзи, можешь не торопиться... Там, на вершине Фудзи, улиток полно и так...

17 Червень 2008, 23:00:19
Відповідь #665
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если ответ на последние N высказываний российского МИДа исполнить на его же уровне, то кроме ПНХ и ответить-то нечего. :)

17 Червень 2008, 23:04:52
Відповідь #666
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если ответ на последние N высказываний российского МИДа исполнить на его же уровне, то кроме ПНХ и ответить-то нечего. :)

+ стопіцот :good:

18 Червень 2008, 12:35:29
Відповідь #667
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю

Давайте ще раз - я-українець Живу в державі Україна. ДЕ я можу подивитись фільм українською?
Чудово! Якщо держава "забезпечує", то нехай відкриє кінотеатр за державні кошти і там "забезпечує".
Але вона каже "підприємцю Пупкину" (хазяіну к/т) - ТИ транслюй у себе  українською, бо Я "забезпечувати" хочу.
А на те що в тебе прибутку не буде - мені начхати.

Можна було б знайти консенсусу: тобто - сьогодні на український, у другий день  - на російський, або щось інше.
Це було б логічно: бажаєш на державній - будь ласка  у середу на 18.00, на російській - прошу у четвер...
Ні. Ніякого консенсусу.

Я сам до кінотеатрів не ходжу, але мені казали, що у "Родине" все йде на російській. Ото Вам і украінізація.
Я ж казав  - ринок усе зробить по-своєму.



Цитувати
Ви бачите тільки те, що написано про Ваші права, ігноруючи при цьому Мої
Але, шановний, те ж саме я можу сказати і про Вас.
Але в тому немає біди - Ви приватна людина.

Але держава робить також як Ви. Тому я і полємізую з Вами, бо не можу з державою: мені цікавить законодавче обгрунтування такого ставлення до російської мови. Але, на жаль я його не знайшов.

18 Червень 2008, 12:48:33
Відповідь #668
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если
Цитувати
у "Родине" все йде на російській. Ото Вам і украінізація.
То в чем собстенное вопрос?
Вы пытаетесь доказать что Вас лишили возможности смотреть фильмы на русском ввиду принудительной украинизации, и в то же вермя приводите факты, доказывающие обратное?
И при этом Вы же заявляете
Цитувати
Ніякого консенсусу.
О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

18 Червень 2008, 12:49:45
Відповідь #669
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Чудово! Якщо держава "забезпечує", то нехай відкриє кінотеатр за державні кошти і там "забезпечує".
Але вона каже "підприємцю Пупкину" (хазяіну к/т) - ТИ транслюй у себе  українською, бо Я "забезпечувати" хочу.
А на те що в тебе прибутку не буде - мені начхати.
дивно... Держава - то не комерційна структура, а репресивний апарат,  і на прибуток Ваш їй, по великому рахунку, начхати... Хіба шо з ціллю оподаткування +)
Ще держава вимагає дотримання санітарних норм, прав покупців, звітності, податків, законності - та мало чого?
То Пупкін буде робити, шо йому заманеться - аби прибуток був - а держава має біля кожного ларька будувати свій, державний?
Ви нічого не плутаєте в цьому житті, нє? +)

Цитувати
що у "Родине" все йде на російській.
Індіана Джонс - українською
так шо подальші Ваші висновки щодо ринка - пальцем в небо

Цитувати
Це було б логічно: бажаєш на державній - будь ласка  у середу на 18.00, на російській - прошу у четвер...
не може бути консенсу між ДЕРЖАВНОЮ мовою і російською +)
Може бути між українською і російською. І кіно йде українською. А держава- то держава. Ви знов все до купи...

Цитувати

Цитировать
Ви бачите тільки те, що написано про Ваші права, ігноруючи при цьому Мої
Але, шановний, те ж саме я можу сказати і про Вас.
Але в тому немає біди - Ви приватна людина.
пфф... зовсім НІ
розмовляйте собі ДОМА як хочте - але Ви намагаєтесь нав*язати мені свою мову і не хочете іншої

Цитувати

Але держава робить також як Ви. Тому я і полємізую з Вами, бо не можу з державою: мені цікавить законодавче обгрунтування такого ставлення до російської мови. Але, на жаль я його не знайшов.
бо Ви "зациклились" - намагаєтесь знайте те, чого нема і в принципі буде не може, бо мова йде ЗОВІСМ ПРО ІНШЕ, в іншій площині.
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Червень 2008, 12:52:11
Відповідь #670
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Цитувати
Чудово! Якщо держава "забезпечує", то нехай відкриє кінотеатр за державні кошти і там "забезпечує".
Але вона каже "підприємцю Пупкину" (хазяіну к/т) - ТИ транслюй у себе  українською, бо Я "забезпечувати" хочу.
А на те що в тебе прибутку не буде - мені начхати.
Здорово придумал .Да здравствует свободный рынок = прибыль прежде всего .
Между прочим армия ,пенсионеры и многое другое это чистый убыток .
Давай уже рынок вводить во все сферы .
А еще государство такое сякое налоги требует .
Защитим предпринимателя Пупкина = от ненавистной украинизации ,налогов ,авторских прав и прочего .
А если государство хочет налоги = пусть строит для этого свои заводы ,магазины = а меня Пупкина не трогайте .
Смешная аргументация .
Блин Анцз Апередил ...
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

18 Червень 2008, 13:03:43
Відповідь #671
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
еще по поводу консенсуса, которого нет:
Цитувати
П О С Т А Н О В А
від 16 січня 2006 р. N 20
Деякі питання порядку розповсюдження і демонстрування фільмів

     Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:

     1. Установити  квоту  обов'язкового  дублювання   (озвучення, субтитрування)  українською  мовою  іноземних фільмів для прокату,
демонстрування,  публічного комерційного відео та домашнього відео (у відсотках загальної кількості фільмокопій):
     з 1 вересня 2006 р. - не менше 20;
     з 1 січня 2007 р. - не менше 50;
     з 1 липня 2007 р. - не менше 70.

Я так думаю 30% не украинского дубляжа - это таки консенсус.
О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

18 Червень 2008, 13:17:53
Відповідь #672
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
 :D Консенсус может быть только 100 процентов российского .
Для украинского пусть эти строят новые кинотеатры = да че там кинотеатры = пусть себе новую страну строят . :P
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

18 Червень 2008, 13:19:50
Відповідь #673
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
пусть себе новую страну строят .
не получиться.. Вони і там з*являться і почнуть вимагати для себе "правов" +)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Червень 2008, 13:51:43
Відповідь #674
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю
держава вимагає дотримання санітарних норм, прав покупців, звітності, податків, законності - та мало чого
Усе це має відносини до існування держави (податкі...) чи людини (санітарні норми...) тому держава це і контролює.

А мова? Вона теж має відносину до існування держави, чи людини?

Цитувати
Індіана Джонс - українською
не бачів, кажу ж - не ходжу. може й так, але подивимося.

Цитувати
Ви намагаєтесь нав*язати мені свою мову і не хочете іншої
Я, шановний, нічого ВАМ НЕ НАВ*ЯЗУЮ.
Я з вами тут розмовляю українською, бо поважую і цю мову і Ваше право на вільній вибір мови.
Так сталося, що Ви вибрали державну.
А я недержавну.
Тому в мене не може бути вибіра, не дивлячись на те що написано у законодавстві?

Форум Краматорська