Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 11:54:37
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 634692 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

11 Вересень 2009, 10:26:28
Відповідь #1320
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 piramydon
Цитувати
Ну елки-палки, я же писал я вам не запрещаю смотреть фильмы на украинском, татарском, английском, немецком, испанском, хинди как угодно. Но ваше счастье должно заканчиваться там где начинается
...там, гдє начінаєтся Россия!
абарзєлі хахли, ващє

Цікаво, шановний. а ЯК ви уявляєте осущєствлєніє Вашого височайшого ДОЗВОЛУ дивитись нам, нещасним, бутнівним холопам Імперії, фільми власною мовою, якшо кінотеатр - ОДИН?
він, грубо говоря, ОБЩІЙ...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


11 Вересень 2009, 10:28:02
Відповідь #1321
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
  Ну елки-палки, я же писал я вам не запрещаю смотреть фильмы на украинском, татарском, английском, немецком, испанском, хинди как угодно. Но ваше счастье должно заканчиваться там где начинается несчастье другого человека, я же выше писал права одного человека заканчиваются там, где начинаются права другого человека. Не понимаю слов  о неизбежности процесса  :) . Любой процесс можно прервать, если вовремя вмешаться.
Вот вы опять заговорили смешными  категориями "Так будет" - опять громко и пафосно. :D
Так ведь и я спокойно смотрю на эту проблему, пусть дети и внуки говорят, если им нравится, но ведь вы не можете расписываться за всех? Я предлагаю не вмешиваться и пусть люди сами разбираются на каком языке им разговаривать, смотреть фильмы, в какие классы или группы отдавать детей. Пора работать :o

Так і не збагнув... так і буде мучатися із тією клятою українською... хоча, певно, не довго - діти до Москви заберуть... а там вже і не збагне... точніше збагне інше...

До речі, я десь вже казав, я шо в інші кінотеатри ходжу?... Я в Донецьку у Донецьк-Сіті "Обитаемій Остров" на російській дививсь... Начебто законно...
А правда вещь хорошая, да только позабытая

11 Вересень 2009, 10:32:54
Відповідь #1322
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Повторюсь, хочется, чтобы государство попробывало подчиняться желаниям населения, а не наоборот.
Це як раз САМЕ ТОЙ випадок. Конституцію не кабмін призначив.

...А аналогия у вас неправильная...
Як раз правильна - на 100%. :good:

...Я все-таки полагаю, что важнее, чтобы каждый человек чувствовал себя счастливым, и с таким настроением трудился на благо своей семьи...
Йєс!
Я теж так "полагаю". От і кажу: Я - украінець. Живу - в Україні. Де українців - майже 80%. Ми маємо право бути "щасливими"? Ми маємо право отримувати інформацію на рідній мові? Ми (більшість) маємо право встановлювати правила гри, в решті-решт?
Та шо там балакать: ми ВСІ обрали депутатів -> ті проголосовали Закон -> в законі написано "державна мова - одна". Блін, які питання? У чому проблема? Не подобається Закон? Бандитам теж де-які закони не подобаються, так шо? Треба їх теж зробити "щасливими", чи все ж таки грати за правилами більшості?
Ще раз по тому ж колу:
Вам ніхто не забороняє спілкуватись на будь-якій мові.
Вам ніхто не забороняє приймати і дивитись телепередачі на будь-якій мові.
Вам ніхто не забороняє купувати хоч-які фільми (на будь-якій мові) і дивитись до-схочу.
Вам ніхто не забороняє навчатись на рос. мові.
ШО ЩЕ? Шо ще повинна зробити більшість, шоб Вам (меншості) було комфортно? Відмовитись від СВОГО бажання "бути щасливими"? А чи не забагато Ви хочте, шановний?

І Ви напрасно не почули Портвейна.
Я - теж хочу "бути щасливим". І я буду безмежно "щасливий", коли Ви ліквідуєте ДАІ, техогляди, та познімаєте знаки обмеження швидкості. І не тільки я - купа людей стане щасливою в один момент.
А шоб я ще з більшою радістю "с таким настроением трудился на благо своей семьи" - Вам треба ліквідувати всі податки. Я буду Вам вдячний - безмежно. І ще купа людей. А зараз ми через це дуже "нещасні".
Ну так шо? Починаєте?
Чи все ж таки повернемось до здорового глузду?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

11 Вересень 2009, 10:33:23
Відповідь #1323
Offline

piramydon


Offline piramydon

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +8/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
piramydon
Цитувати
Я там в ветке про русских туристов ответил о своей семье, если для вас это так важно, хотя я не понимаю, какое это может иметь значение,
еттто пррросто пррєлєсть....
я про всяк випадок Вам НАГАДАЮ, шо це ВИ ПОЧАЛИ тут "мєряться длітєльностью прєбиванія в Донбасє" і вияснять, "с кокой області прієхал"
так от і відповідайте на СВОЄ питання - яке це має значення?
це ж ВИ питали

Цитувати
чем в Киеве или Донецке или Краматорске или в других городах России
у Вас по географії шо, стісняюсь спросіть, в школі було?
До речі, я не порівнював Москву з Києвом, я звернув увагу на Ваше противопоставлення "в Масквє" ІЛІ "в другой странє"... Логічно припустити, шо Масква для Вас - ВАША страна?

Цитувати
Дело не в империализме
та каааанєшнаааа +)))))
а в чом? ;+)

Цитувати
Извините это вы живете категориями "национальное - имперское" и "наши-немцы"
Ви знов припусуєте мені власні проблеми?
Ви справді не розумієте, ПРО ШО я, чи свідомо тупітє?

Цитувати
мои родители здесь родились и родители моих родителей и даже дальше.
врьотє, поді...
як називалась раньше 7-ма школа і де вона знаходилась?
:D Что касается других городов России, имеется ввиду не Киев, Донецк, Краматорск - Россия. Сравнивались не города, а ВУЗы, ВУЗы в Москве во многих случаях лучше остальных ВУЗов России, а заодно и Украины. Сравнение в Москве или другой стране, ну долго перечислять ВУЗы и страны, которые по моему мнению дают образование лучше, чем московские. Ушел, на все остальное позже отвечу.

11 Вересень 2009, 10:35:36
Відповідь #1324
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
piramidon
Цитувати
вы выступаете на стороне тех, кто ущемляет права человека,
"мама, нє тєрєбітє пісю - процес програєте" (с)

"не знать, не учить, не использовать"! (с)Пірамідон - поборник прав людини??

Я же писал о своих правах "не знать, не учить, не использовать", каждый решает сам
для себя.
Як тоді, стісняюсь спросіть, Ви уявляєте існування суспільства, яке не має, в частності, загального інформаційного простору?
Ваше право - "не знать, не учіть, не іспользовать" (тм). але тоді Ви самостійно ВІДМОВЛЯТЕСЬ від життя в соціумі. То які питання?
Держава, соціум, спільнота має забезпечити СПІЛЬНЕ життя людей, а не капризи і закидони КОЖНОГО - це неможливо в принципі. тому шо люди - РІЗНІ
Я розумію, шо "імперській піхоті" це уявити важко, але повірте на слово. Різні
І, як не крути, це тре враховувати...

Кстатє, Ви своєму лозунгу "нє знать, нє учіть, нє іспользовать"(тм) - зраджуєте +))
МЕНЕ ж Ви- ЧИТАЄТЕ +))))))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

11 Вересень 2009, 10:36:48
Відповідь #1325
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А за себя я сам решу.
решу - гл. ед.числ. 1 л. буд.времени.

Вы еще не решили? Так Вы определитесь для себя, а потом уже и позицию свою излагайте... а то непоследовательно как-то..
О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

11 Вересень 2009, 10:39:45
Відповідь #1326
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Что касается других городов России, имеется ввиду не Киев, Донецк, Краматорск - Россия. Сравнивались не города, а ВУЗы, ВУЗы в Москве во многих случаях лучше остальных ВУЗов России, а заодно и Украины. Сравнение в Москве или другой стране, ну долго перечислять ВУЗы и страны, которые по моему мнению дают образование лучше, чем московские.
ніхолєра не поняв.... "ридала-срала-мазала"(с)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

11 Вересень 2009, 13:17:10
Відповідь #1327
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Я полагаю, что в Москве дадут более качественное образование, чем
в Киеве

та ви шо? :shock:чим моя київська освіта гірше ніж як би була московська? поясніть....

Цитувати
Я же писал о своих правах "не знать, не учить, не использовать", каждый решает сам
для себя

це не звільняє вас від виконання законів(конституції) держави, під назвою Україна :o

Цитувати
ВУЗы в Москве во многих случаях лучше остальных ВУЗов России, а заодно и Украины

не по темі, але...
http://forum-msk.org/material/politic/1337691.html

… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 13:32:02
Відповідь #1328
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ПАчиму в Масковских вузах до сих пор не ведется преподавание на украинском??? Если верить пирамидолу на слово, то уровень преподавания там выше, он меня убедил и теперь я тоже хочу чтобы моя дочь обучалась в Мацкве... ей теперь что - русский учить для этого прийдется???  :shock: ппц...Как быть в такой ситуации? Кто знает - подскажите!! Время пока терпит, но хотелось бы найти выход заранее - как обеспечить соблюдение в РФ (Москве) ЕЕ право не знать, не изучать, и не использовать русский язык обучаясь, допустим, в МГУ*??? Хелп!

*прим.:
из Устава федерального государственного образовательного учреждения высшего профессионального образования "Московский государственный университет имени М.В.Ломоносова", утв. постановлением Правительства Российской Федерации от 28 марта 2008 г. N 223
59. Вступительные испытания для поступающих в Университет проводятся на русском языке.
...
63. Обучение в Университете ведется на русском языке. По решению ученого совета Университета отдельные занятия могут проводиться на иностранном языке.

О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

11 Вересень 2009, 13:38:42
Відповідь #1329
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Varg
Цитувати
це не звільняє вас від виконання законів(конституції) держави, під назвою Україна
от давайте тільки не пергибать... В Конституції обов’язковість знання і використання НІДЕ не прописана

не хоче - хай не вивчає... Тільки тоді хай не лізи нікуди - чому СУСПІЛЬСТВО має підлаштовуватися під його КАПРИЗИ?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

11 Вересень 2009, 13:45:28
Відповідь #1330
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
обов’язковість знання і використання НІДЕ не прописана

прописано :o, як державна мова...і крапка... :x
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 14:48:10
Відповідь #1331
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
обов’язковість знання і використання НІДЕ не прописана

прописано :, як державна мова...і крапка... :
Ви плутаєте сфери застосування (як і "противники", до речі)
слова ЄДИНА і ЕДИНСТВЕННАЯ - це не синоніми
фпалнє може бути державна мова - одна, повсякденна - інша, релігійна там, наприклад - третя
Як одежа, хоча б
Коли Ви йдете в офіційний заклад - Ви одягаєте костюм
Коли Ви йдете на тренування - Ви одягаєте СПОРТИВНИЙ костюм
В офіційному закладі в спортивному кустюмі і на стадіонє во фракє Ви будете виглядать ОДНАКОВО НЄЛЄПО
а дома можна ходить хоч в трусах с капюшоном - і НІХТО не має право вказувати
Але любітєль трусов с капюшоном, який намагається добитись введення "втарова государствєнава наряда" - має право цього добиватись, звісно- але він однозначно намагається ВНЕСТИ ХАОС
Якшо вже вирішили - форма одежі white tie - то БУДЬТЄ ЛЮБЄЗНИ...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

11 Вересень 2009, 14:54:23
Відповідь #1332
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
фпалнє може бути державна мова - одна, повсякденна - інша, релігійна там, наприклад - третя

ха)) я нічого не плутаю, є державна мова -

Цитувати
закріплена традицією або законодавством мова, вживання якої обов'язкове в органах державного управління та діловодства, громадських органах та організаціях, на підприємствах, у державних закладах освіти, науки, культури, в сферах зв'язку та інформатики. Матеріал з Вікіпедії

а те що хтось користується в повсякденні іншою мовою, так хто цє забороняє? є головний інститут - КОНСТИТУЦІЯ, будьте ласкаві виконуйте...ні, до побачення, вокзал, квиток, потяг... я не вважаю це за аргумент - "нє хачу, нє майо" :o чи може притримуватись того ж принципу та волати про надання польській мові статусу? чи вірменській? а чом би не єврейскі мови?

додам ще, російська не є навіть офіційною))
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 15:01:38
Відповідь #1333
Offline

Random


Offline Random

  • encounter
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1466
  • Країна: 00
  • Карма: +55/-29
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • LOLWUT?
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я дико извиняюсь, но всё же

можно вкратце узнать, о чём вот конкретно щас прям дискуссия идёт?

а то нипанятна немного

спасибо заранее
Шляхетне серце битися скінчило. Добраніч, любий принце!

11 Вересень 2009, 15:02:32
Відповідь #1334
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
я дико извиняюсь, но всё же

можно вкратце узнать, о чём вот конкретно щас прям дискуссия идёт?

а то нипанятна немного

спасибо заранее

ніачем :o, так жеж діко вибачаюсь
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

Форум Краматорська