Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 13:34:40
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Восхваление Сталина в новом российском учебнике истории  (Прочитано 72751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

14 Серпень 2009, 22:52:30
Відповідь #180
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А моя бабушка говорит, что голода не было и никто никого не ел, и так говорят миллиарды людей.

факт голода признан всеми сегодня, никто и не пытается отрицать,
осталось исключительно вашей бабушке напрячь память

Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

Форум Краматорська


14 Серпень 2009, 22:55:59
Відповідь #181
Offline

aidared


Offline aidared

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Товарищ johonson, я понимаю, что Финляндия к Голландии гораздо ближе чем Украина, поэтому Вы наверное на викенды туда ездите "покурить", но Вы же дохтор, и наверное следовало бы следить за своим здоровьем. :)

Цитувати
Голода были по всей Империи, никто никого не прокармливал. Тем более что численность населения существенно возросла.
Ниче не понял. Холода были или голод был? Как могла возрости численность, если несколько миллионов умерло? Сталинская статистика?

Цитувати
Они и не управлялись, с ними обменивались.
Натуральный обмен - это ленинская система. Не надо....

Цитувати
За то что сдавали соседей, это благодарите сучьи нравы кулаков и  прочих паразитов в селе. Которые ни себе, ни другим.
А вот как раз наоборот. Сучьи нравы были у тех, кто работать не хотел. И как раз такие твари и выживали за счет доносов.

15 Серпень 2009, 15:39:18
Відповідь #182
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А моя бабушка говорит, что голода не было и никто никого не ел, и так говорят миллиарды людей.
які, в сраку, "мілліарди"? Ваша брехня вже відверто задовбала. Тоді в Союзі ВСЬОГО було біля 160 мільйонів людей.

Але.
Хотів звернути особливу увагу форумчан, котрім цікава ця тема і тема історії взагалі (з комісаром Джонсоном все ясно - у нього поранення на всю голову в бою "За Сталіна").

Так от. Річ у тому, шо бабуся комісара Джонсона може дійсно казати правду! Жахливо, але це може так і бути.
Бо в них в МАскві голоду не було і дійсно ніхто нікого не їв! І це жахливо тому, шо вся офіціальна історія імперії пишеться вже де-кілька століть саме в Москві. Розумієте, наскільки вона може бути перевернутою та брехливою? Навіть не можу уявити.

Скажу відверто, це не я сам до цього дотумкав. Це відкриття (для себе) зробив один мій добрий друг, котрий якось (ще за часів Союзу), гостював у родичів - корінних москвичів. Випадково за столом зайшла річ про голодомор 1932-33рр. Одна його тітка похилого віку, яка добре пам'ятала цей час раптово вигукнула (далі цитата, бо він запам*ятав ці слова назавжди):
- Да-да-да! Я очень хорошо помню это время! Это был ужас! По всей Москве совершенно пропал белый хлеб!
Ви розумієте? Раджу перечитати ще раз.

Мій друг не знав як продовжити далі. Він був відверто в шоці.
Йому стало зрозуміло, чому "офіційна історія" так часто нічого спільного не має з тим, що було насправді. Бо вона пишеться в Москві. І пишуть її московські профессори, у котрих своя, зовсім інша історія. І відчувають вони її зовсім по-іншому.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

15 Серпень 2009, 15:39:51
Відповідь #183
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а тепер, шо стосується нашого "прєданного сталініста-лєнінца"- комісара Джонсона:
Цитувати
ВИ готові німножко пострадать на лєсоповалє на благо Родіни?
Повторяю, я готов отдать жизнь за Родину, ни секунды не задумавшись. А ты?
Важке поранення, та негативне IQ завадило йому правильно зрозуміти питання, яке поставив AntZ.
Тому, я дозволю собі дещо вточнити, шоб всім все стало зрозуміло.

По-перше: з патріотизмом на війні, коли Батьківщина в небезпеці - все зрозуміло і питань не має.
АЛЕ - річ шла о "пострадать" у мирний час. ГОТОВІ?

І друге, так-сказать контрольне питання, котре більш за все мене цікавить: А сином своїм, чи донькою на лесоповалі готові "пожертвовать на благо Родіни", га? Так шоб прийшли якось люди вночі, хлоп - і нема в вас дитини. Готові?

Відповідайте. (Тут комісар або скаже правду і сам себе спростує, або збреше, як завжди і втратить залишок людської поваги.)
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

15 Серпень 2009, 15:47:32
Відповідь #184
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
johonson
Цитувати
А моя бабушка говорит, что голода не было и никто никого не ел, и так говорят миллиарды людей.
СЕРЫЙР
Цитувати
может ваша бабушка была из города или была коммунисткой
SidorOV
Цитувати
Да-да-да! Я очень хорошо помню это время! Это был ужас! По всей Москве совершенно пропал белый хлеб!
собственно , Вы подтвердили мои слова ... в городах действительно не так сильно чуствовался голод , как в селах ...
SidorOV , я з Вами дуже згодний! :good:
+!

15 Серпень 2009, 18:00:16
Відповідь #185
Offline

johonson


Offline johonson

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 431
  • Карма: +21/-19
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
и всё это ради банального вопроса - где взять деньги?
Раз вы такое придумали, значит для вас это действительно самое важное…
Цитувати
ну, это отмазка в духе "а здесь вообще рыбу заворачивали"
Т.е. ты не различаешь смысл понятий советский и троцкистский?
Цитувати
которая говорит только об уровне человека, так характерующего деятеля, поставившего раком всю европу
И которого потом самого поставили раком. Германия в Европе практически не воевала, страны капитулировали перед ней. Франция и Англия только «сопротивлялись»…
Если взгляните на карту тех времен, то увидите, что почти все страны Европы под Германией, кроме одной. Одной маленькой страны, которую любой порабодитель захватил бы в самую первую очередь, она и рядом к тому же. Швейцария, откуда у нее такой нейтралитет? Не скажите?
Цитувати
а то неизвестно, как определяется, кто на селе самый способный
По способностям решать проблемы. За другое люди последние деньги не отдают.
Цитувати
мир ограничивается тогдашними колониями британии и тем, что британия в мюнхене сдала немцам?
Разве, что Антарктиду не учел…
Цитувати
А что , в Германии было так?
Речь про положении в СССР была. Не передергивайте и не уходите от ответа.
Цитувати
запрещались веры - что там , что там
И там, и там были новые. В 43 году вернули Православие, это совпадает с тем периодом когда у Сталина власть была полностью. А не двоевластие как до этого (У Наркомовцев-комисаров-троцкистов была вторая половинка, которой они пользовались не в пользу народа).
 
Цитувати
запрещались любые политические партии и организации , кроме официальной
А зачем нужно много партий? Народ больше одной не прокормит, да и нужна ли партия? Нет, Сталин и пытался ее разрушить, потому как к тому времени свою роль она закончила, дальше она могла только паразитировать, что, в принципе, и было.. Вы этого не знали? Читайте, изучайте.
Вот вам нужно много голов или одна? Ответ очевиден.
Цитувати
ограничение свобод и выбора
Каких свобод и какого выбора конкретно укажите. Работа была на всех, высшее образование для все, выучитесь и работайте, получайте очень хорошие деньги, занимайтесь хобби, посещайте спортсекции, культпрограммы, путешествуйте по СССР и за границу (кто думает, что было нельзя, тот ничего кроме мифов ничего не знает). А что вы еще хотите?
Цитувати
насильное участие в организациях
Проведите сейчас принудительный и поголовный субботник, что бы каждый поубирал мусор на улицах. Странно, но после этого перестанут сорить.
Цитувати
запрет на выезд из страны
В страны соцлагеря легко, в капиталистические с большим трудом.
Цитувати
запрет свободы слова -только по заказу партии
А что вы хотите вещать на всю страну или большого числа масс? О чем?
Вот сейчас в стране кризис. Как решить эту проблему? У вас есть рецепты? Вещайте на всю страну, у вас же свобода слова есть. Вам нечего сказать? Так, а зачем вам это?
Цитувати
уничтожение "иных" от партии
Списки в студию, кто такие иные от партии и кто их и сколько уничтожало.
Цитувати
может ваша бабушка была из города или была коммунисткой
Я то думал вы иронию хоть понимаете…
Пример с бабушкой в том, что вы не верите моим словам о бабушке, так же я не верю вашим. Потому что вы не указали ни имени, ни фамилии, ничего конкретно из ее истории. Это ее личная судьба, а не история СССР. Думаете учебники по истории Украины пишут из диалогов с бомжами?
Цитувати
а вот как раз Германия была более подготовлена к войне , чем СССР - страна больше была настроена на наступление , нежели на оборону, в чем и начала проигрывать в начале войны
Открыли Америку…
Германию для наступления и готовили, и на это были затрачены огромные средства и деньги (не из Германии). И готовили ее конкретно для максимального разрушения СССР.
Цитувати
Ниче не понял. Холода были или голод был? Как могла возрости численность, если несколько миллионов умерло? Сталинская статистика?
Голод и не один. Понятно тебя забанили в Яндексе и Гугле.
http://ru.wikipedia.org/wiki/СССР
Там есть численность населения по годам.
Цитувати
Натуральный обмен - это ленинская система. Не надо....
То есть если ленинская, то этого не существовало в 20-х годах? Ты хорошо подумал прежде чем это написать?
Цитувати
А вот как раз наоборот. Сучьи нравы были у тех, кто работать не хотел. И как раз такие твари и выживали за счет доносов.
Попался тот, кто плохо читает…
Вот тут все говорят, что комиссары всех нагинали, оказывается были те кто сдавал, и их повидимому было не мало. Так вот скажите «спасибо» этим ублюдкам (кто доносы делал), за «счастливое» жизнь ваших бабушек и дедушек. А то у вас во всем Сталин был виноват…
Везде он был и всегда, какие-то вы ему свойства нечеловеческие приписываете. Комисары это троцкисты, евреи-революционеры, в большинстве своем это сионисты. Сионизм, с нелегкой руки СССР приравнен в ООН к фашизму.
Цитувати
які, в сраку, "мілліарди"? Ваша брехня вже відверто задовбала. Тоді в Союзі ВСЬОГО було біля 160 мільйонів людей.
Да, а к 91 году почти в два раза больше. Какая-то неувязочка с репрессиями в 100 миллионов…
Цитувати
Про бабушку выше написано, включите мозг, он вам дан для того чтобы думать.
Скажу відверто, це не я сам до цього дотумкав. Це відкриття (для себе) зробив один мій добрий друг, котрий якось (ще за часів Союзу), гостював у родичів - корінних москвичів. Випадково за столом зайшла річ про голодомор 1932-33рр. Одна його тітка похилого віку, яка добре пам'ятала цей час раптово вигукнула (далі цитата, бо він запам*ятав ці слова назавжди):
- Да-да-да! Я очень хорошо помню это время! Это был ужас! По всей Москве совершенно пропал белый хлеб!
Ви розумієте? Раджу перечитати ще раз.

Мій друг не знав як продовжити далі. Він був відверто в шоці.
Йому стало зрозуміло, чому "офіційна історія" так часто нічого спільного не має з тим, що було насправді. Бо вона пишеться в Москві. І пишуть її московські профессори, у котрих своя, зовсім інша історія. І відчувають вони її зовсім по-іншому.
Я вам сходу миллион опровергающих историй придумаю. И что будем дальше слушать истории вымышленных друзей?
Цитувати
а тепер, шо стосується нашого "прєданного сталініста-лєнінца"- комісара Джонсона:
Я не ленинец и никогда им не был. Как не был и комиссаром, и не хотел бы им быть.
Хватит выдумывать.
Цитувати
По-перше: з патріотизмом на війні, коли Батьківщина в небезпеці - все зрозуміло і питань не має.
Видимо у тебя иллюзии по поводу войны. Солдат, который первый раз воюет в 99% будет шокирован и испуган, все в различной мере. Тут дизертирство начинается не из-за того, что жизнь за Родину не отдал бы, а из-за того, что там страшнее, чем в аду. Поэтому командиры должны быть еще страшнее, чтобы движение было вперед, а не назад. И это не достигается с помощью оружия, потому как впереди тоже стреляют. Вопрос о стратегии и тактики опускаю.
Цитувати
АЛЕ - річ шла о "пострадать" у мирний час. ГОТОВІ?
Да готов хоть умереть, я тебе еще раз говорю. Это видимо твой мозг этого понять не может. Хоть в мирное, хоть в военное. Только последние прохиндеи начинают делить на военное и мирное. Надо? Значит надо.
Цитувати
А сином своїм, чи донькою на лесоповалі готові "пожертвовать на благо Родіни", га? Так шоб прийшли якось люди вночі, хлоп - і нема в вас дитини. Готові?
Долг любого родителя воспитать своего ребенка человеком (а не животным или дебилом). Решать свою судьбу ребенок вправе только сам. Хотелось бы мне, чтобы мой ребенок в сложный час отдал свою жизнь за Родину? Да.
Как многим неизвестно (потому как читают Солженицина, и не дочитывают, а также любят послушать западные мифы о СССР, при этом отключать свой мозг) Сталин усыновил сына погибшего товарища. Сыновья Сталина воевали на войне и не были генералами или в каком бы то ни было большом ранге. Причем он не отдал генерала за своего сына.
Многие не знают, что после смерти Сталина его вещами были стоптанные сапоги и рабочая гимнастерка. Ни домов, ни машин, ни дач, ничего… Дети и внуки искали деньги за границей, к их сожалению они ничего не нашли.
Цитувати
собственно , Вы подтвердили мои слова ... в городах действительно не так сильно чуствовался голод , как в селах ...
Видно сразу кто есть кто. Видно даже как вы думаете.
Сказал кто-то на форуме, что его добрый приятель что-то там слышал и вы сразу в это поверили.
Но поверили вы в это не сразу. После смерти Сталина, после 20 съезда, якобы разоблачений сталинской эпохи троцкистом Хрущевым, при полном молчании тех, кто лично знал Сталина и знал что это не правда. Что и писали в своих мемуарах в 60-х и 70-х годах, а там они не врали, потому что их мемуары мало кто читал, т.е., конечно, врали, чтобы показать себя божественно великими и безошибочными. Но даже в них никто ничего не имеет против Сталина.
По телевизорам начали показывать всяких  «умных» людей в пиджачках, которые вещали про дни теронии и упыре Сталине. В детстве и юности вы это смотрели, так формировлось ваше мировоззрение, смотрели их и ваши бабушки.
А теперь достаточно непонятно кому, непонятно что сказать на форуме и вы кричите хором: «ВЕРИМ!»
http://demoscope.ru/weekly/2003/0125/analit02.php
Ах, какие негодяи эти большевики, о младенцах заботились, о семье. В конце 40 годов смертность младенцев снизилась до показателей в Европе. Какие негодяи и Сталин этим руководил, аяяй…

15 Серпень 2009, 18:13:39
Відповідь #186
Offline

xapm3


Offline xapm3

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1503
  • Країна: 00
  • Карма: +50/-67
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Т.е. ты не различаешь смысл понятий советский и троцкистский?
различаю, конечно - назвали люди все раннесоветские факапы "троцкистскими" и через это отмазывают своего любимого сталина.
только шулерство все это.
и это, кстати, того - я с вами в один толчок на брудершафт не блевал.
Цитувати
И которого потом самого поставили раком. Германия в Европе практически не воевала, страны капитулировали перед ней. Франция и Англия только «сопротивлялись»…
гыыыыы, не сопротивлялась. гыыыыыы.
учите историю, че
Цитувати
Разве, что Антарктиду не учел…
кетай, япония, голландские/французские колонии, сша  :lol:
онтарктека, однако!
Грязь, мразь, слизь.
Гнет, гной, гнусь.
Умились:
Это Русь.

15 Серпень 2009, 18:17:42
Відповідь #187
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
после подобных опусов понимаю необходимость публичного суда над Сталиным,
почему вам в голову не приходит Гитлера героем сделать (можете не отвечать)
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

15 Серпень 2009, 18:19:26
Відповідь #188
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Видимо у тебя иллюзии по поводу войны...
По-перше, це у ВАС "иллюзии по поводу войны", а не в мене. Вона насправді ще страшніша і жахливіша, ніж Ви можете уявити. Та і життя взагалі складніше.
По-друге, ми з Вами на брудершафт не пили, і навряд чи будемо (я впевен), тому не треба мені "ТИкати", ок?
...Сыновья Сталина воевали на войне и не были генералами или в каком бы то ни было большом ранге...
Не будемо ми разом пити, бо серед мого кола немає ані прихільників комуняк, ані просто брехунів. От з Вашой же російської wiki:
Васи́лий Ио́сифович Ста́лин (21 марта 1921, Москва — 19 марта 1962, Казань) — советский военный деятель, генерал-лейтенант авиации (1947). Сын Иосифа Виссарионовича Сталина и Надежды Сергеевны Аллилуевой...
...В 1942 году ему присвоено звание полковника, в 1946 — генерал-майора, в 1947 — генерал-лейтенанта; один из самых молодых генералов Советской армии...

http://ru.wikipedia.org/wiki/Сталин,_Василий_Иосифович
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

15 Серпень 2009, 18:25:06
Відповідь #189
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А сином своїм, чи донькою на лесоповалі готові "пожертвовать на благо Родіни", га? Так шоб прийшли якось люди вночі, хлоп - і нема в вас дитини. Готові?
...Хотелось бы мне, чтобы мой ребенок в сложный час отдал свою жизнь за Родину? Да.
Для Велокої Імперії кожен день - "сложний час", бо кругом - саме вороги. Я казав про МИРНИЙ час, коли...... та ладно... Шо там вже балакать. Все ясно с Вами. Питань більше не маю.

P.S. Ви мені нагадали одну комсомолку з Краматорська, котра агітувала свого часу мою мать їхати "поднимать Целину". Розказувала як це важливо для країни і як всі комсомольці повинні бла-бла-бла... А мати відмовилась, бо вона одна доглядала совю хвору матір. Комсомолка почала погрожувати виключенням з комсомолу, та давити на патріотизм і лінію партії. Але мати все одно відмовилась, бо не могла вчинити по-іншому. З часом її все ж таки залишили у спокою. Але головне в цій історії от що - САМА КОМСОМОЛКА, ТАК НІКОЛИ ТУДИ І НЕ ПОЇХАЛА.
А словами пафосними кидатись - це "не мешки ворочать".
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

15 Серпень 2009, 18:31:00
Відповідь #190
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а вам всем не кажется , что Джонсон какой-то  родственник Сталина? :shock:
Цитувати
Потому что вы не указали ни имени, ни фамилии, ничего конкретно из ее истории. Это ее личная судьба, а не история СССР. Думаете учебники по истории Украины пишут из диалогов с бомжами?
будут Вам и имена , и фамилии - дайте немного времени!
и сам ты бомж , раз сравниваешь :x
Цитувати
Это видимо твой мозг этого понять не может.
не знаешь человека - молчите!!!


15 Серпень 2009, 18:34:46
Відповідь #191
Offline

xapm3


Offline xapm3

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1503
  • Країна: 00
  • Карма: +50/-67
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
после подобных опусов понимаю необходимость публичного суда над Сталиным,
почему вам в голову не приходит Гитлера героем сделать (можете не отвечать)
неправильно понимаете
"пропаганда ужасов" уже в среднесрочной перспективе действует в обратную сторону - вон почитайте http://militera.lib.ru/h/ergos/24.html , например
а нормального разбора полетов не получится - слишком уж народ привык думать не башкой, а жоп лозунгами
зы: 99%, что перевода этого весьма кошерного текста на украинский не существует - слава русскому!  :lol:
Грязь, мразь, слизь.
Гнет, гной, гнусь.
Умились:
Это Русь.

15 Серпень 2009, 18:40:38
Відповідь #192
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
после подобных опусов понимаю необходимость публичного суда над Сталиным,
почему вам в голову не приходит Гитлера героем сделать (можете не отвечать)
неправильно понимаете
"пропаганда ужасов" уже в среднесрочной перспективе действует в обратную сторону - вон почитайте http://militera.lib.ru/h/ergos/24.html , например
а нормального разбора полетов не получится - слишком уж народ привык думать не башкой, а жоп лозунгами
зы: 99%, что перевода этого весьма кошерного текста на украинский не существует - слава русскому!  :lol:

я о суде, с фактами и жертвами
чтобы вы и такие как вы поняли кто расстреливает при деспоте
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

15 Серпень 2009, 18:43:38
Відповідь #193
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Голодомо́р 1932—1933 років (англ. Famine Genocide, Ukrainian Genocide) — голод в сільських районах СРСР, зокрема України, викликаний організованими заходами керівників УРСР і СРСР. Він викликав масову загибель сільського населення України і півдня Росії, переважну більшість якого становили українці

У деяких дослідженнях (Джеймс Мейс, Роберт Конквест та інші) автори доводять, що Голодомор відповідає загальноприйнятому[1] визначенню геноциду. Голодомор як геноцид українського народу сталінським режимом у 1932—1933 р. офіційно визнаний урядами України, Австралії, Угорщини, Ватикану, Латвії, Литви, Естонії, Італії, Аргентини, Канади, Грузії, Польщі, США, Іспанії, Перу, Чехії та Колумбії.


Кількість померлих (у тисячах) в Україні у 1933 році за національністю Національність
   у         містах          у селах       всього
українці       111,8          1440,4    1552,2
росіяни       33,2             51,8              85,0
євреї       20,1              6,9          27,0
поляки       2,8             17,9              20,7
молдовани    0,1                      16,0      16,1
німці    1,7      11,5              13,2
болгари       0,2              7,5               7,7
греки      0,7                       1,8      2,5
інші               60,4             124,2    184,6
всього      230,9           1678,1    1909,0



Список
партійних і радянських керівників, керівних співробітників ОДПУ та ДПУ УСРР, а також документів,
що стали організаційно-правовою підставою для проведення в Україні політики Голодомору-Геноциду та репресій

   Сталін (Джугашвілі) Йосип Віссаріонович

Найменування документу : № 9. Витяг із протоколу засідання політбюро ЦК ВКП(б) про затвердження інструкції Верховного суду та ОДПУ щодо застосування постанов ЦВК та Раднаркому СРСР.
16 вересня 1932 р.
№ 31. Таємний лист керівникам партійних і радянських органів щодо хлібозаготівель в Оріхівському районі України.
7 грудня 1932 р


Стислий коментар:
З документом надсилалася Інструкція про застосування постанови ЦВК і РНК СРСР від 7 серпня 1932 р., т.зв. Закону про п’ять колосків

Блискавична реакція “вождя” на надіслані Головою ДПУ УСРР Реденсом С.Ф. в секретний відділ ЦК ВКП(б) матеріали слідства у справі опору хлібозаготівлям в Оріхівському р-ні Дніпропетровської області

Кому адресувалися директиви: Членам ЦКК ВКП(б), заступнику Голови ОДПУ СРСР Балицькому В.А. (обов’язково для виконання керівними та оперативними співробітниками ДПУ УСРР, яких у 1932-1933 роках налічувалося близько 1200 осіб).
Всім членам і кандидатам ЦК та ЦКК, секретарям обкомів, крайкомів, національних ЦК, всім секретарям райкомів та головам райвиконкомів, всім членам-партійцям Колегії Наркомзему СРСР. Орієнтував на посилення репресій щодо т. зв. ворогів з партійним квитком у кишені.

всего 19 человек - полный список тут:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B2_%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%83


«Механізм» Голодомору

    «Спосіб, за допомогою якого людей нищили, був найжахливішим з досі відомих» — Ален Безансон.

Для виявлення суті Голодомору (тобто, як саме «морили голодом») при аналізі подій доцільно зосередитися не на тому, чи дійсно в Україні у 1931—1932 рр. був поганий врожай зернових і які були цьому причини і не на тому, чи був поганий врожай також в інших частинах СРСР, тому що, як відомо, скупі врожаї не є незвичайним явищем у сільському господарстві будь-якої країни. Найбільш важливо те, яких заходів було вжито керівництвом СРСР (відтак — і керівництвом тодішньої Радянської України) щоб максимально посилити ураження (сільського, перш за все) населення України голодом.

Відповідно до результатів досліджень, для досягнення бажаної мети — покарання голодом — організаторами Голодомору було використано такий механізм:

    * В рік неврожаю зернових культур плани хлібозаготівлі були значно підвищені;
    * Під прикриттям посиленої кампанії хлібозаготівлі було запроваджено «свідомо здійснювану конфіскацію продовольства» через запровадження натурального штрафування (м'ясом, картоплею та іншими продовольчими продуктами) за невиконання планів хлібозаготівлі.
    * Селянам України та Кубані (на той час заселеної етнічними українцями) радянський уряд свідомо і планомірно не давав можливості виїхати з територій уражених голодом. Дивись Директиву ЦК ВКП(б) и СНК СССР в связи с массовым выездом крестьян за пределы Украины

Таким чином, хоча зменшення врожайності практично завжди призводить до деякого («пропорційного») погіршення умов харчування населення, практично всі дослідники визнають, що в умовах України голод такого масштабу міг бути і був організований лише штучно і навмисно.

Історія досліджень та опублікування фактів про Голодомор:

Жертви голоду на вулицях Харкова, 1933 (фото інж. Віненбергера, Widener Library, Harvard University, Harvard University Press, Cambridge, Massachusetts, 1986, p. 35.)

На Заході про факт Голодомору стало широко відомо 29 березня 1933, коли валлійський (Welsh) журналіст Ґарес Річард Воон Джоунз (Gareth Richard Vaughan Jones, 1905 — 12 серпня 1935, біографія) опублікував свій відомий репортаж про існування Великого Голоду в Україні у 1932-33 рр. Цей репортаж був надрукований у багатьох газетах включно з «Manchester Guardian» та « New York Evening Post».

У повісті «Все тече» (1955—1963), яка вперше надрукована в ФРН 1970 року Василь Гроссман описав події в Україні 1933 року, зокрема, голодомор, репресії, антигуманність комуністичної ідеологічної системи. Цитата з повісті «Все тече» (переклад з російської):
А наказ — убити голодом селян в Україні на Дону, на Кубані, убити з малими дітьми... Шукали зерно, неначе не хліб це, а бомби, кулемети. Землю штрикали багнетами, шомполами, всі підвали перекопали, всі підлоги повиламували, у городах шукали. Вдень і вночі підводи скрипіли, пил над усією землею висів, а елеваторів не було, зсипали на землю, а навколо вартові ходять. Зерно до зими від дощу намокло, горіти стало — забракло в радянської влади брезенту мужицький хліб прикрити.

А коли ще з сіл везли зерно, навколо пил піднявся, все в диму: і село, і поле, і місяць уночі. Один із глузду з'їхав: горимо, небо горить, земля горить! Кричить! Ні, небо не горіло, це життя горіло ... Пішов селами суцільний мор. Спершу діти, старики, потім середній вік...



Вперше, 25 грудня 1987 року, перший секретар ЦК Компартії України В. Щербицький у доповіді, присвяченій 70-річчю утворення УРСР згадав про факт голоду. Згадування було побіжним («5-6 рядків»), та причиною голоду було оголошено «посуху», але принципово новим було визнання самого факту — раніше (і то дуже зрідка) дозволено було згадувати про «нестачу продуктів». Є підстави стверджувати, що це визнання було вимушеним — з огляду на очікуване оголошення результатів роботи американської комісії.

18 лютого 1988 року «Літературна Україна» опублікувала доповідь Олекси Мусієнка на партійних зборах Київської організації СПУ. Вітаючи курс нового керівництва КПРС на десталінізацію, О. Мусієнко звинуватив Сталіна у здійсненні в республіці жорстокої кампанії хлібозаготівель, наслідком якої став голодомор 1933 року. Використане в цій доповіді слово «голодомор» було новотвором письменника.

На початку липня 1988 року на XIX конференції КПРС в Москві виступив Борис Олійник. Зупинившись на сталінському терорі 1937 року, він цілком неочікувано для присутніх завершив цю тему так: «А оскільки в нашій республіці гоніння почалися задовго до 1937-го, треба з'ясувати ще й причини голоду 1933-го, який позбавив життя мільйони українців, назвати поіменно тих, із чиєї вини сталася ця трагедія».

Наукові дослідження фактів про Голодомор

Перші ґрунтовні дослідження фактів про Голодомор здійснив в кінці 40-х — на початку 50-х років 20 століття Дмитро Соловей — у еміграції. Його роботи високо цінуються спеціалістами, але не були широко відомі.

Наступний етап досліджень було проведено після створення Конгресом США спеціальної комісії з дослідження фактів голоду в Україні, виконавчим директором якої був Джеймс Мейс.

Дослідження проводилися як в США (зусиллями вищезазначеної комісії), так, паралельно, і в Україні — після того, як стало відомо про створення американської комісії та було вирішено створити «антикомісію».

У сучасній Україні одним з найвідоміших дослідників голодомору є видатний історик Станіслав Кульчицький. Див. посилання на його статті та наукові праці у «Джерелах»



все отсюда: http://uk.wikipedia.org/wiki/Голодомор_в_Україні_1932—1933

15 Серпень 2009, 18:54:33
Відповідь #194
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
вон почитайте http://militera.lib.ru/h/ergos/24.html ,

прочла, а вы прочли? это, например, о чем? себя не ощущаете продуктом пропаганды:

нельзя забывать, что пропагандистская ложь является не простым оружием, что она имеет еще одно свойство, благодаря которому это оружие становится исключительно опасным. Дело в том. что действие пропаганды продолжается и после окончания войны, и остановить его так, как, скажем, останавливают огонь пушек или сбрасывание бомб с самолетов, невозможно. Пропаганда подобна снаряду, снабженному множеством дистанционных взрывателей, заставляющих его взрываться по прошествии многих лет, иногда даже десятилетий, и разбрасывать вокруг себя питательную среду для бесчисленных укоров и обид. мешающих нормализации международных отношений
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

Форум Краматорська