Вибори > Выборы 2007 - Украина

Чому баклажани так бояться БЮТ?

(1/3) > >>

AntZ:
навіяло - прочитав вираз Пояркова:

- знаете Юлия Владимировна, мне многое в Вас не нравится, но я буду голосовать за БЮТ. Если эти сволочи Вас так боятся, то мне ничего другого не остается.

от блін, я майже завжди з ним погоджуюсь +))) І в цьому разі- також!

Шк@ff:
Ну се ж не конструктивно, а емоціонально... емоціі несумісні з реальною політикою...
тут скоріже з двух зол найменше...

AntZ:
Це як подивитись....
Якшо задача - вибити з-під "сволочєй" лавку, то, поскільки Ющ чи не зміг, чи то не схтів, чи то САМ не зміг, ТО.....

Шк@ff:
"сволочей" вистачає всюди... бо брешуть всі за ради свого...
в ПР скоріше більш непрофесіоналів, та й ще непатріотів держави...  хоча непатріотизм є й в БЮТ тількі він не гуманітарний, як в баклажанів (с) а більш економіко-політичний...
а що стосується моралі то тут від нас дуже суб*ективні оцінки...

помаранчеві захід... червоно-баклажанні схід... знову полярізація й відсутність конструктивного компромісу...
амбіції замість державоутворення...

хоча я теж обираю з двох зол... бо гідних альтернатив немає...

AntZ:
ну, нащот професіоналізма ПиРців тут питання спірне.. в тому сенсі, що в них, по перше, СВОЄ бачення професіоналізму (Азаров, Санжура), по друге, дещо інша НАПРАВЛЕННІСТЬ і точка приложенія професійних навичок.. Збудована система, як ракова пухлина, викривляє розуміння, і "профі" вважається той, хто найкраще підходить під "раковість", а не своїма діями приносить користь організму в цілому...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version