Форум Краматорська

  • 01 Травень 2024, 01:23:28
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Подфорум "История родного края"  (Прочитано 9857 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

17 Жовтень 2009, 17:54:11
Відповідь #15
Offline

Краевед


Offline Краевед

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2687
  • Країна: 00
  • Карма: +64/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
  • Ищу фото старого Краматорска
    • Перегляд профілю
К супермодераторам.

На сайте есть все: новости (местные, региональные, всеукраинские), форум, реклама и проч. На мой взгляд, удачным является и появление подраздела краеведческого характера. В связи с этим прошу рассмотреть следующее предложение.

Было бы неплохо, если бы посетитель форума, заглянув на главную страницу Краматорск. Инфо, всякий раз видел где-то в уголке маленькое фото в виде банера (так это называется?) и рядом электронную ссылку на соответствующую тему. Над этим банером надпись: "Фото недели". В течение 7 дней, рано или поздно, авторы постов в подразделе "История родного края" выставляют какую-то интересную (уникальную, необычную, редкую, старинную и т.п.) иллюстрацию. Жаль, что она, как правило, остается малозамеченной остальными посетителями форума. Так же, увидев фото, занявшее, по мнению супермодерраторов, наивысшую позицию в рейтинге, посетитель, заинтересовавшись, обязательно бы заглянул в соответстующую тему. Этим самым повысилось бы внимание к темам исторического характера, что способствовало бы популяризации истории нашего города. Краеведческий банер "висел" бы неделю (может, больше, окажись он заслуживающим больше внимания), а потом менялся на новый. И так далее.

Жизнь - жизнью. Все в ней важно, несомненно. Но знанием прошлого родного города должен быть обогащен каждый его житель. Отсюда и предложение - усилить, таким образом, интерес и внимание посетителей самого популярного городского форума к истории Краматорска.

С уважением.

Форум Краматорська

Re: Подфорум "История родного края"
« Відповідь #15 : 17 Жовтень 2009, 17:54:11 »

17 Жовтень 2009, 18:47:51
Відповідь #16
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вам давно потрібен власний сайт
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

17 Жовтень 2009, 21:51:54
Відповідь #17
Offline

Краевед


Offline Краевед

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2687
  • Країна: 00
  • Карма: +64/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
  • Ищу фото старого Краматорска
    • Перегляд профілю
Вам давно потрібен власний сайт

Я більш, ніж 20 років просидів сам на сам у скиту. Нарешті вийшов на люди.
Ви пропонуєте мені повертатися назад. Натяк зрозумів.

Можливо, Ви маєте рацію. Мене дійсно стало тут забагато.

17 Жовтень 2009, 22:15:49
Відповідь #18
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

17 Жовтень 2009, 22:35:25
Відповідь #19
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Можливо, Ви маєте рацію. Мене дійсно стало тут забагато.
Зовсім НІ! Справа не в тому. Ви переросли просто тему на форумі, чи то власний підфорум. І виникає потреба у власному ресурсі. Хоча, ви маєте рацію в тому плані, що ви втрачаєте з цим "вихід в люди". Читачів на форумі набагато більше... І більше, насамперед, за рахунок випадкових відвідувачів.
No sé ni la palabra única en el Español

17 Жовтень 2009, 22:38:04
Відповідь #20
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вам давно потрібен власний сайт

Я більш, ніж 20 років просидів сам на сам у скиту. Нарешті вийшов на люди.
Ви пропонуєте мені повертатися назад. Натяк зрозумів.

Можливо, Ви маєте рацію. Мене дійсно стало тут забагато.
о’Бо! ну як Ви могли таке подумать???
Власний сайт - це РОЗШИРЕННЯ можливостей, це перехід на ВИЩИЙ рівень
форум - це засіб спілкування, тимчасове і плинне
сайт - засіб ПУБЛІКАЦІЇ

(єслі шо, місце під рекламу я застовбив!+))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

17 Жовтень 2009, 22:46:45
Відповідь #21
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Мене дійсно стало тут забагато.

коли щось доброго, корисного та цікавого, не може бути забагато
(єслі чо, то я про https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?board=103.0 )
а вам + за цікаву та доступну інформацію :good:
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

17 Жовтень 2009, 23:12:48
Відповідь #22
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Мене дійсно стало тут забагато.
Наоборот, мало. А в других темах еще меньше.... Вашу ноту никто не возьмет, паузу не выдержит, место не займет, комплимента не скажет (как вы). Могу вАм сказать комплимент - хотите?))) Так зачем намекаете?)))

Я більш, ніж 20 років просидів сам на сам у скиту. 
   Есть еще острова одиночества мысли -
   Будь умен и не бойся на них отдыхать -
   Там обрывы над темной водою нависли -
   Можешь думать... и камешки в воду бросать...
Вот так это и было?) В любом случае явно принесло плоды, продолжайте, пожалуйста, ими так же щедро делиться...  :good:

           


18 Жовтень 2009, 08:58:56
Відповідь #23
Offline

Краевед


Offline Краевед

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2687
  • Країна: 00
  • Карма: +64/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
  • Ищу фото старого Краматорска
    • Перегляд профілю
Дякую за підтримку та оптимізм.

Але, по-перше. В моїй репліці жодного натяку на кокетування, або на "дайте медаль, дайте медаль". По-друге. Порада пана  AntZ'а спонукала до думок вголос. Якщо детальніше, суть їх у наступному.

Без пафосу, зовсім серйозно. Коли витрачено 24 роки на пошуки і є певний результат, виникає логічне бажання поділитися. Книжки вийшли невиликим накладом у 1999 і 2002. Щодо третьої (поки частково незавершеної) під час кризи - годі й мріяти. Але є нагальна потреба долучати співгромадян до знань історіі міста. Окрім згаданого бажання. Чому - зрозуміло. Навіть випадкові бесіди з пересічними вказують на те, що майже відсутнє елементарне поняття про головівні події в історії міста. (Останнім часом спілкуюся з мешканцем Бонну. Літній чоловік. Хімік за фахом. Хоббі - садівництво. Слухайте, рівень знань щодо історії вражає.) І це при тому, що разом з працівниками музею досить активно в місті працюють декілька краєзнавців. Друкувати краєзнавчий доробок на шпальтах газет - цього вже недостатньо. Люди пірнають в Інтернет, і тоді звичайні газети - то лише ностальгічне минуле.         

Намагання привернути увагу до відповідних тем на сайті газети "Поиск" виявилося малоефективним. З різних причин. За моїми спостереженнями, особисті сайти краєзнавчого спрямування не мають помітного попиту. Вихід був один: зайняти певне місце для краєзнавства на найбільш популярному сайті міста. Для цього виникли сприятліві умови: сформувалася група небайдужих людей, які почувалися в Мережі, мов риба у воді. Дякувати Богові і адміністрації сайту, було створено історичний підфорум. Відвідування надихало. А потім - спад активності. Зокрема, авторів тем. Причина суб'єктивна чи об'єктивна? Зрозуміло, все отрута - справа лише в дозі. Залишитися знову сам на сам, але тепер у віртуалі - перспектива не з найкращих. Тому виникли різні думки. А тут наразі слушна порада. Але не менш слушна думка й пана karLos'а: "Хоча, ви маєте рацію в тому плані, що ви втрачаєте з цим "вихід в люди". Читачів на форумі набагато більше... І більше, насамперед, за рахунок випадкових відвідувачів".

Тому є над чим замислитись.

Прошу вибачити за витрачений всіма час. Але залишаюся при своїй думці: така фішка, як змінюваний банер у вигляді цікавого фото з нашого минулого, додасть певнрго шарму форуму. Адміністрація - молодому поколінню: мовляв, долучайтеся до історії рідного міста, любі друзі, та відчувайте себе його громадянами! Взагалі, лише це мав на увазі.

       

18 Жовтень 2009, 09:33:25
Відповідь #24
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
не було б зайвим ні перше, ні друге
мені здається що інтерес до цих тем великий,
і зиск тут, здається, взаємовигідний

а про те, що не викликали інтерес публікації, можливо є на те об єктивні причини?
можливо поотрібні спеціальні засоби якісь розробити, акції, конкурси................
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

18 Жовтень 2009, 09:45:32
Відповідь #25
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Вихід був один: зайняти певне місце для краєзнавства на найбільш популярному сайті міста. Для цього виникли сприятліві умови: сформувалася група небайдужих людей, які почувалися в Мережі, мов риба у воді. Дякувати Богові і адміністрації сайту, було створено історичний підфорум. Відвідування надихало. А потім - спад активності. Зокрема, авторів тем.

Я би так не казав. Ну, немає що мені писати в цьому розділі. Що я зроблю? Але читаю завжди з цікавістью. І ті люди, що пропонували такий розділ, мають рацію: історію рідного края треба написати, хоча й по крихітці. І воно повинно бути написано і збережено в електронному вигляді.
І ще раджу подивитися стовбець "Просмотров". Багато що зрозумієте, шановний Краєвед. :)
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

18 Жовтень 2009, 10:59:19
Відповідь #26
Offline

Краевед


Offline Краевед

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2687
  • Країна: 00
  • Карма: +64/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
  • Ищу фото старого Краматорска
    • Перегляд профілю
... І ще раджу подивитися стовбець "Просмотров". Багато що зрозумієте, шановний Краєвед. :)

Шановний пане Merlin, я це мав на увазі, коли писав: "Відвідування надихало".

Безперечно, поки що я не бачу альтернативи. Чесно кажучі, дещо турбує, що необхідно бути весь час на людях (хоч бажаєш цього, хоч не бажаєш!). Це коли звик триматися здебільшого в тіні. Зрозуміло, це - особисте. Але що поробиш, коли Форум - наче багаття: воно палає, поки підтримуєш вогонь. В решті решт, час покаже. Гадаю, розмову на цю тему слід завершувати.

Думка ж пана AntZ'а, безумовно, цікава.
     

18 Жовтень 2009, 11:41:28
Відповідь #27
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
І більше, насамперед, за рахунок випадкових відвідувачів".

я так зрозумів, шо маються на увазі саме ВИПАДКОВІ люди, які потрапляють ВИПАДКОВО, і зникають, не повертаючись...

Что такое показатель отказов?Печать
Показатель отказов - это процент посещений сайта, во время которых было просмотрено не более одной страницы или при которых посетитель покинул сайт со страницы входа (целевой страницы). Этот показатель позволяет определить качество посещения - высокое значение показателя отказов показывает, что страницы входа не соответствуют ожиданиям посетителей. Чем более привлекательны целевые страницы, тем больше посетителей будут задерживаться на сайте и становиться вашими клиентами.


Цитувати
Думка ж пана AntZ'а, безумовно, цікава.
пст! іжчо би...

Я б на місці веб-дизайнерів вже б спішив запропонувать на суд суспільства свої ескізи майбутнього сайту...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Жовтень 2009, 11:49:54
Відповідь #28
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Прошу вибачити за витрачений всіма час. Але залишаюся при своїй думці: така фішка, як змінюваний банер у вигляді цікавого фото з нашого минулого, додасть певнрго шарму форуму. Адміністрація - молодому поколінню: мовляв, долучайтеся до історії рідного міста, любі друзі, та відчувайте себе його громадянами! Взагалі, лише це мав на увазі.

Вопрос в стадии обсуждения возможной реализации с технической точки зрения.

18 Жовтень 2009, 11:52:31
Відповідь #29
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я б на місці веб-дизайнерів вже б спішив запропонувать на суд суспільства свої ескізи майбутнього сайту...
щаз тебе - вебдизайнеры прям ноги поломали спишучи  :D
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

Форум Краматорська

Re: Подфорум "История родного края"
« Відповідь #29 : 18 Жовтень 2009, 11:52:31 »