Форум Краматорська

  • 18 Квітень 2024, 22:43:58
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Реквием по Тимошенко  (Прочитано 59983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

10 Серпень 2018, 02:03:37
Відповідь #315
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
І які ж це такі умови, що тільки Тимошенко чи Порошенко можна обрати? Усе що заважає обрати іншого - небажання позбутися цих, страх обрати ще гіршого чи опинитись серед тих чий обранець програв перегони. А "святе місце без дупи не залишиться".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Реквием по Тимошенко
« Відповідь #315 : 10 Серпень 2018, 02:03:37 »

10 Серпень 2018, 09:02:49
Відповідь #316
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
І які ж це такі умови, що тільки Тимошенко чи Порошенко можна обрати? Усе що заважає обрати іншого - небажання позбутися цих, страх обрати ще гіршого чи опинитись серед тих чий обранець програв перегони. А "святе місце без дупи не залишиться".

 Это вы залезли неизвестно куда. В первую очередь рамки власти определяются законом, а только затем от них можно требовать того что прописано в законе. А если у нас закон что "дышло" то майданами, бунтами, митингами положение не исправить, потому что сегодня одни буду требовать своего, а другие противоположного. Чтобы страна жила в ней должны работать законы, а не выступления "заставлявщиков". Можете обвыступаться до синего каления, но если политик имеет законную возможность манкировать интересами народа то он этим рано или поздно воспользуется. А как у нас так это постоянно. И выдавив одного получим другого такого же. Кучма-Ющенко-Януковичь-Порошенко все прошли через "народные протесты".


 А про "умовы" вы сами почти и ответили. Почему каждый последующий кандидат веселее предыдущего, с верху до низу? Нормальные люди закончились?

10 Серпень 2018, 13:27:28
Відповідь #317
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

 Это вы залезли неизвестно куда.
Та невже? Це я поліз "розплескатися думкою по дереву" вказавши на помилку у судженнях щодо Тимошенко?

В первую очередь рамки власти определяются законом,
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
.
Саме так, законом. А хто вам чи для вас його напише, ота влада, що ви обрали і терпеливо очікуєте від неї мани небесної? Ню, ню....  Чекайте, вона напише, але напише так, аби їй було добре а не вам.
От, якби закони для влади писала не влада - то ви були б цілком праві, а так лише частково - бунтами і митингами положение не исправить. Положення виправити можна лише усуваючи теперешніх стільки раз скільки треба. Майданами, якщо іншого дієвого варіянту не можете запропонувати.

Почему каждый последующий кандидат веселее предыдущего, с верху до низу?
А тому, що ваша "священна корова" закон пишеться і переписується кожним наступним для себе, бо перемігши решту кандидатів отримує індульгенцію лише на 5 років, а хоче назавжди.

Нормальные люди закончились?
Нормальні ще не починались. Селекція - робота тривка у часі. А виполювати будяки ви не бажаєте, вважаєте що хтось ()(уйло, мабуть, чи бог) напише для існуючої чи майбутньої влади закони, за якими ви будете від них вимагати.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


10 Серпень 2018, 15:24:23
Відповідь #318
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Бредовые посылы.
 Если войдет в привычку или кому то понравиться "Положення виправити можна лише усуваючи теперешніх стільки раз скільки треба." то можно будет каждый день ожидать новых любителей изменить систему под себя. Сегодня красных, а завтра белых. Сепары тоже мотивировали тем что если можно в Киеве то можно и им. Да и последний майдан чем закончился? Тем чего желалось? Будем повторять/переделывать? Или вдруг активные граждане, которые уже раз сделали, закончились, устали, передумали? Забыли как шахтеров(да и прочих) приучали общаться с властью через походы стуча касками? Хрень вы городите. Хотя можете еще раз повторить, может венгры ситуацией попользуются.

 А про Тимошенко мне ваши аргументы понравились, точнее их отсутствие. Желание навесить ярлык это не изобличение, а любовь к манипулированию мнением.

 А здесь вы сами себе окончательно и ответили
Цитувати
І які ж це такі умови, що тільки Тимошенко чи Порошенко можна обрати?

Цитувати
А тому, що ваша "священна корова" закон пишеться і переписується кожним наступним для себе, бо перемігши решту кандидатів отримує індульгенцію лише на 5 років, а хоче назавжди.

 А с селекцией
Цитувати
Нормальні ще не починались. Селекція - робота тривка у часі.
можете отправиться за опытом к коммуниста и национал социалистам, последним массовым селекционерам человека будущего.
 
 
 

10 Серпень 2018, 20:49:44
Відповідь #319
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Бредовые посылы.
Не бредовіши за ваші.
Що ж кожному своє. Вам  :popcorn1 , мені   :counter:.

ПМ: А щодо відсутності аргументів проти Тимошенко, то ви самі не забажали їх почути, а звернули демагогічну стежку загальних міркувань щодо вдади.

А с селекцией
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
можете отправиться за опытом к коммуниста и национал социалистам, последним массовым селекционерам человека будущего.
 
Знову маніпуляція словом. Використання закону природного відбору - це теж селекція. І на відміну від ваших "священних корів" він написаний не владою та й не людьми взагалі. Отже діє без винятків і не потребує переписування. Головне правильно ним користуватися. :D

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


10 Серпень 2018, 22:09:48
Відповідь #320
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 У нас природный отбор отменен медициной, гуманизмом и толерастами, и чем сильней развиты страны тем сильней запрет. Вы от реалий отстали, лет на сто пятьдесят, в аккурат времен идей перманентной революции и евгеники. И даже если согласиться с вами то нужно вспомнить, сколько тысячелетий идет развитие "гражданина сознательного" и прикинуть сколько в мире стран благополучных, то остается пожелать вам бессмертия, вдруг и дождетесь.

 А про Юлю я аргументов так и не увидел, тупое ярлычество, рассчитанное на вдалбливание.

11 Серпень 2018, 15:53:39
Відповідь #321
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У нас природный отбор отменен медициной, гуманизмом и толерастами, и чем сильней развиты страны тем сильней запрет. Вы от реалий отстали, лет на сто пятьдесят, в аккурат времен идей перманентной революции и евгеники. И даже если согласиться с вами то нужно вспомнить, сколько тысячелетий идет развитие "гражданина сознательного" и прикинуть сколько в мире стран благополучных, то остается пожелать вам бессмертия, вдруг и дождетесь.
У вас примітивне сприйняття тексту. :o Такі поняття як метафора, алегорія, алюзія вам незнайомі.
До речі, відмінений медициною, гуманізмом і т.д. природний відбір знову введений парламентом, кабміном і рештою законотворців.  :D. Нема грошей на ліки- не допоможе медицина, гопнику начхати на гуманізм і толерастів.

А про Юлю я аргументов так и не увидел, тупое ярлычество, рассчитанное на вдалбливание.
Звісно не побачили, бо я їх і не надавав. Ви ж одразу перейшли на інші теми, явно вказавши цим на те, що вони [аргументи] вам не потрібні. А хто я такий щоб нав'язуватися.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


11 Серпень 2018, 19:18:45
Відповідь #322
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 То что вы называете метафорой и аллегорией является примитивизмом. В вашем случае политическим. Даже наш парламент и кабмин не могут снивелировать достижения цивилизации. Этот вопрос еще до них, в 19 веке, решился.

 Вот я и говорю, что по Юле аргументов не слышу. А вы мне, что я сам от них отказался, вот только где они, аргументы, за ее русскую ориентированность? Интересно  что ее в политической нечистоплотности не уличают, но это видно из-за того что сами не чище.

11 Серпень 2018, 21:25:32
Відповідь #323
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
То что вы называете метафорой и аллегорией является примитивизмом.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Хай  так. Мені набридло продиратися скрізь ваше намагання приписати мені своє тлумачення слів та термінів. Живіть у своєму світі.

Вот я и говорю, что по Юле аргументов не слышу. А вы мне, что я сам от них отказался, вот только где они, аргументы, за ее русскую ориентированность?
А в неї не проросійська, проєвропейська чи  проураїнська орієнтовність а просвоя. Як і в решти політиків.
Какая страшная женщина и такая русская протеже что россияне приложили все силы чтобы она победила на президентских выборах Януковича. Или я ошибаюсь?
Ваші слова? Я сказав що ви помиляєтеся. Якщо ще бажаєте почути аргументи "чому  помиляєтесь" - гаразд, це витрачу час на цей діалог. Якщо ні то ні, просто проігноруйте.

Интересно  что ее в политической нечистоплотности не уличают, но это видно из-за того что сами не чище.
А мені не цікаво в чому її там хтось (не) звинувачує. В мене своя думка щодо неї. і якщо вона [моя думка] співпадає ще с чиєюсь - це ніщо інше ніж випадковий збіг.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


13 Серпень 2018, 13:31:05
Відповідь #324
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16749
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13922
  • Отримав: 2803
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

13 Серпень 2018, 16:04:01
Відповідь #325
Offline

Gandalf


Offline Gandalf

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 678
  • Карма: +16/-0
  • Дякую
  • Сказав: 6
  • Отримав: 147
    • Перегляд профілю
Давненько не заходил на форум. Оказывается есть еще те, кто всерьез воспринимает Тимошенко?))

13 Серпень 2018, 16:16:12
Відповідь #326
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Хай  так. Мені набридло продиратися скрізь ваше намагання приписати мені своє тлумачення слів та термінів. Живіть у своєму світі.

Вот я и говорю, что по Юле аргументов не слышу. А вы мне, что я сам от них отказался, вот только где они, аргументы, за ее русскую ориентированность?
А в неї не проросійська, проєвропейська чи  проураїнська орієнтовність а просвоя. Як і в решти політиків.
Какая страшная женщина и такая русская протеже что россияне приложили все силы чтобы она победила на президентских выборах Януковича. Или я ошибаюсь?
Ваші слова? Я сказав що ви помиляєтеся. Якщо ще бажаєте почути аргументи "чому  помиляєтесь" - гаразд, це витрачу час на цей діалог. Якщо ні то ні, просто проігноруйте.

Интересно  что ее в политической нечистоплотности не уличают, но это видно из-за того что сами не чище.
А мені не цікаво в чому її там хтось (не) звинувачує. В мене своя думка щодо неї. і якщо вона [моя думка] співпадає ще с чиєюсь - це ніщо інше ніж випадковий збіг.[/spoiler]

 
[/quote]

 Зачем, ваше определение - мое определение, когда есть общепринятое?
 И в политике есть свои законы, их даже изучает наука политология. Так что не стоит ставить телегу впереди лошади.

 И то что вы мне сказали "Я сказав що ви помиляєтеся." это не аргумент, а утверждение.

  "В мене своя думка щодо неї. і якщо вона [моя думка] співпадає ще с чиєюсь - це ніщо інше ніж випадковий збіг." Або чиясь добра прапоганда.(не настаиваю)
 
 



13 Серпень 2018, 16:17:38
Відповідь #327
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давненько не заходил на форум. Оказывается есть еще те, кто всерьез воспринимает Тимошенко?))
Послушайте политиков. Окажется что еще есть те которые ее боятся.

13 Серпень 2018, 23:47:40
Відповідь #328
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Наша пісня добра, почнемо спочатку. (прислів'я)

Зачем, ваше определение - мое определение, когда есть общепринятое?
Хоча б тому, що, як видно з двох сторінок нашого з вами діалогу, в нас несумісні асоціативні ряди, і ваш рівень мені був невідомий.

И в политике есть свои законы, их даже изучает наука политология.
Авжеж, є і наука і закони. І користуватися законами треба вміти, а не тільки знати.

Так что не стоит ставить телегу впереди лошади.
Так не ставте. "Не зрозумів (невпевнений що зрозумів правильно) - перепитай, а не додумуй" Сам користуюсь цим правилом і вам раджу.

И то что вы мне сказали "Я сказав що ви помиляєтеся." это не аргумент, а утверждение.
Саме так. хіба я це заперечував? - Ні. І ця цитата лише підтверджує сказане мною раніше щодо вас. 

  "В мене своя думка щодо неї. і якщо вона [моя думка] співпадає ще с чиєюсь - це ніщо інше ніж випадковий збіг." Або чиясь добра прапоганда.(не настаиваю)
Добре що не настоюєте. Мені вистачило її діянь на владних посадах і їх наслідків. Навіщо витрачати час на рекламу.

13 Серпень 2018, 23:53:16
Відповідь #329
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давненько не заходил на форум. Оказывается есть еще те, кто всерьез воспринимает Тимошенко?))
Ну дик бабло то в неї ще є, та й позичити може (як Лі Пен, наприклад). Отже, як її не сприймай, на накапостити вона ще може добряче. Та й мізки розім'яти перед виборами не завадить. :o

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Реквием по Тимошенко
« Відповідь #329 : 13 Серпень 2018, 23:53:16 »