Форум Краматорська

  • 23 Квітень 2024, 17:03:25
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Ваши предположения, что ждёт Украину?

Будет хуже
27 (41.5%)
Будет лучше
20 (30.8%)
Мне всё равно, я свалю из этой страны
2 (3.1%)
Мне всё равно, я уже свалил
2 (3.1%)
Страшновато, но авось обойдется
8 (12.3%)
Танунах, во втором туре победит Порошенко
6 (9.2%)

Всього голосів: 65

Автор Тема: Зеленський | Zelenskyy | Зеленский  (Прочитано 172027 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

21 Вересень 2019, 19:37:01
Відповідь #615
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
 :D Сегодня случайно не полнолуние?
Вы это мне начали плакаться про несчастную судьбу подневольного быдла?
И шо сильно хотела проголосовать за армию, мову, веру, за ЕС и НАТО, а нехороший начальник не дал?
Кстати там работа для меня тоже была относительно неплоха.
Только я тех пацанов больше в Краматорске не видел.
А город у нас маленький.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Форум Краматорська

Re: Зеленський | Zelenskyy | Зеленский
« Відповідь #615 : 21 Вересень 2019, 19:37:01 »

21 Вересень 2019, 20:27:12
Відповідь #616
Offline

Balik68


Offline Balik68

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1999
  • Країна: ua
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 2165
  • Отримав: 1775
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Портвейн, не пренебрегайте моим советом. Сходите к психологу.
Где вы увидели "Вы это мне начали плакаться про несчастную судьбу подневольного быдла?"? Просто дал расклады.
Повторюсь.... Вопрос в "демократичности" выборов и 73%, не более того. И нехрен цепляться к конкретному примеру.
contra spem spero

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


21 Вересень 2019, 20:49:27
Відповідь #617
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
И шо теперь делать?
Поверить команде фейкометов журнала Шпигель?
И признать выборы не такими под честное слово некой гражданки??

Я вообще-то вам про другое говорил.
А если бы вспышка сработала или ещё как попалась и тупое быдло бы показательно посадили?
Быдло должно хоть немного головой думать?
На хорошей работе ещё и все бумажки надо читать, которые подписываешь.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

21 Вересень 2019, 21:42:43
Відповідь #618
Offline

Balik68


Offline Balik68

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1999
  • Країна: ua
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 2165
  • Отримав: 1775
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Лично мне глубоко пох на ваше "верю / не верю". Верите?
Я вообще-то 8888-му отвечал.
contra spem spero

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


23 Вересень 2019, 09:32:42
Відповідь #619
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Ярослав Денека

АЛГЕБРА КОМУНІКАЦІЇ

Іноді, в короткі миті протверезіння від імперсько-шовіністичного угару, російські митці розроджуються геніальними творами мистецтва, які десятиліттями не втрачають актуальності. Візьмемо, приміром, культовий фільм «Убити Дракона», де щирий і благородний Ланцелот приходить визволяти простий Нарід від тиранії узурпатора Дракона. До цього комунікація між Нарідом і Драконом зводиться до простої формули: Дракон – чудить, Нарід – мовчить. Та після того, як туди приперається чудило Ланцелот й починає ставити нікому не потрібні запитання, стабільність світу порушується, породжуючи хаос та безлад.

Але в українській пародійній версії цього сюжету все навпаки. Постмайданний бардак, антибарижна та тарифогеноцидна істерія Наріду різко припиняється, коли в українську політичну реальність раптово вривається юний серіальний Ланцелот на велосипеді. В результаті шоколадного Дракона повалено. Ейфорія й підтримка до небес. В руках абсолютна влада. А комунікації із суспільством… нема. Нуль! Зіроу! Комунікаційний вакуум. Ні відповідей, ні пояснень, ні стратегічного плану, ні програм, нічого, ні…хре…на…

А запитань, бляха, все більше і більше:
Чому обіцяли прозорі конкурси на посади згідно «розуму, освіти, таланту і совісті», а при владі знову куми, бізнес партнери, дружбани і родичі? Бо вони, просто, талановитіші і розумніші за інших?

Чому обіцяли боротись із олігархами, натомість один бородатий чудік спокійно палить цигарки в кабінеті Президента, отримує знижки на електроенергію для своїх феросплавних заводиків та перебуває за крок до «компромісу» по Приват-Банку? А, він же просто звичайний бізнесмен, а не олігарх, чи не так?

Чому обіцяли, що простий вчитель має жити, як президент, але бюджет на Міністерство Освіти, чомусь, значно зменшено плюс заплановане «папєрєдніками» підняття зарплат скасовано? Чи це була просто фраза для красивого слівця?

Чому обіцяли доступну комуналку, але соціалку і субсидії, раптом, урізано на сім(!!!) мільярдів гривень? Це через те, що не буде грошей для «компенсації» бородатому бізнесмену?

Чому обіцяли зниження податкового тиску, а натомість введено нові податки для IT й заплановане тотальне введення касових апаратів для ВСІХ підприємців і повна фіскалізація? Це для того, щоб люди не шукали «роботу в Польщі»?

Чому обіцяли відстоювання територіальної цілісності та суверенитету, а починається мутна реалізація нікому незрозумілих «формул Штайнмаєра» та заплановано значне зменшення витрат на Армію? Ми уже всьо – готуємось до капітуляції?

І, врешті-решт, чому витрати на «народного» президента та його велосипед значно перевищують витрати на бариг та їх кортежі? Адже ще буквально пів-року тому «крали так, як ще ніколи не крали»?

Ви не повірите, але відповідь на всі ці питання не забарилася і нас, нарешті, ощасливили унікальною Формулою Комунікації, якої ми всі з Вами маємо дотримуватись у нашому спілкуванні із нашою новою народною сонцесяйною Владою, хай святиться її нетлінний образ.

І так, Громадянине України, перед тим, як задавати свої дивні питання, закарбуй у свої пам`яті ось ці пункти:
1. «Наш президент – один із найкращих лідерів сучасного світу!»©;
2. Вірте нам, адже… (див. п.1);
3. Ми це робимо, бо всі соцопитування показують, що у нас неймовірна підтримка, тому… (див. п.2), адже… (див. п.1).

З цього можна посміятись, але щось мені підказує, що наш юний Ланцелот таки не зміг знищити личинки Дракона в собі. Ці гельмінти себе прекрасно почувають і, здається, скоро почнуть вилазити простому українцю боком. Не зважаючи на політичні уподобання. Може, є сенс їх вивести з організму, поки не пізно?
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


26 Вересень 2019, 11:36:50
Відповідь #620
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Мирослав Гай
4 ч. ·

Виступом Зеленського з трибуни ООН задоволений. Йому, звичайно, ще тренуватися до рівня Порошенка але риторика та підхід повністю взятий у Петра Олексійовича, навіть кулю дістав.

Тож бачу, що Зеленський потроху переймає риторику п'ятого президента.

З хорошого тут те, що у Зеленського очевидно, під дією обставин, міняється погляд на ситуацію, війну, Росію.

З поганого те, що така різка зміна риторики та й взагалі виступ показує - нового плану нема. Буде збережана погана, бліда копія політики Порошенка яку Зе так критикував, а отже і не розумів.

Тільки Порошенко був рішучий і досвідчений, а новий президент хамовитість видає за ділову хватку. Та, як бачимо, всі ці наглі делітанські заяви про мир, потепління, та торгівлю на крові легко змило мокрою і бридкою ганчіркою реальності і тепер вже Росія агресор, а в Україні війна.

Стенограму коментувати навіть не хочу. Треба щоб наші дипломати навчили президента, що відкриті лестощі і поливання партнерів брудом "по секрету" ніколи ще успіху не приносило.

А загалом, влучно сформулювали розгублені російські змі, що риторика президента Зеленського стала цілком порохоботська, а отже правильна. І прикрийте хтось рота та піднеміть щелепи російським пропагандистам))))))
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

26 Вересень 2019, 12:30:08
Відповідь #621
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16753
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13923
  • Отримав: 2811
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Путін перетворює Зеленського на Порошенка
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

26 Вересень 2019, 13:31:48
Відповідь #622
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Путін перетворює Зеленського на Порошенка
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
От тільки результат перетворення буде як Vista проти XP :D (версія нібито новіша, а працювала значно гірше)

26 Вересень 2019, 13:52:32
Відповідь #623
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Вы знаете, когда мечтатель превращается в шизофреника?..
Мечтатель превращается в шизофреника, когда перестаёт различать, где придуманная, а где реальная действительность.

Алексей Арестович

- Внимательно читаю интервью и отсматриваю заявления представителей моно-большинства по ключевым вопросам: экономика, оборона, конституционная реформа, мирное урегулирование.

Что я могу сказать...

До этого дня я считал, что в стране только один беспардонный мечтатель: я.

Но ніт. Их прибыло.

Что поражает в их заявлениях: нет, даже не хотелки космического масштаба и космической же глупости.

1. Поражает отсутствие глубины проработки этих идей, в частности, полное отсутствие перспектив сцепки с реальностью.

Возникает ощущение, что все их государственно-творческие идеи обладают степенью обдуманности на уровне пивного трепа при игре в мафию.

Они даже не поверхностны. Они в виде отдельных лужиц - на заброшенном столе с картами и окурками.

Никакой системы. Никакого согласования идей между собой.

А как команда ставится, так и выполняется.

Портников впервые громко произнёс слово «дилетанты».

Но, мои наблюдения говорят, что дело обстоит немного похуже.

Это даже не дилетантизм.

Это отрыв. Ситуативное совпадение огромной власти с отсутствием интеллектуальной почвы и опыта для ее реализации.

Дискуссия на уровне бабушек в очереди в «Ашане», о том, как все отнять, прибавить и поделить.

Самое главное - эти люди, во главе с самим Зе, не имеют базового качества для реализации системных проектов: - умения разделить свои желания со своими стратегиями.

Потому, как долгая и системная стратегия, очень часто идёт в разрез со своими желаниями.

Неистовое «хочу!» (хочу, чтобы не было войны, хочу государство в смартфоне, хочу, чтобы все пленные вернулись) кажется им достаточным основанием для того, чтобы совершать реальные действия стратегического масштаба.

Но действовать подобным образом: «хочу+стратегия» можно в очень узком спектре человеческой деятельности.

Например, это позволено творческой (в узком смысле этого слова) публике. Это стезя Гауди, Сальвадора Дали и команды КВН.

Управление государством - это не работа на свои хотелки.

Управление государством - это работа на общее благо.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

27 Вересень 2019, 09:02:24
Відповідь #624
Offline

Дейнека


Offline Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2294
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 108
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Президент Голобородько .В ООН на трибуне :
"Войну невозможно выиграть победами".
Президент Голобородько по поводу скандального телефонного разговора с Трампом:
 "Я думал они опубликую только свою часть".
Японский ты же городовой, правда зебилы смотрят "г+г" и об этом там особо распространяться не будут.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


27 Вересень 2019, 11:26:46
Відповідь #625
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


27 Вересень 2019, 20:42:50
Відповідь #626
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1005
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Президент Голобородько .В ООН на трибуне :
"Войну невозможно выиграть победами".

Японский ты же городовой, правда зебилы смотрят "г+г" и об этом там особо распространяться не будут.

Зеленский в ООН привел цитату из "Прощай, оружие" Э.Хэмингуэя.

"— Я знаю, что война — страшная вещь, но мы должны ее довести до конца.
— Конца нет. Война не имеет конца.... Войну не выигрывают победами." (С)

К слову, вполне достойная речь.
Dead Can Dance - Indus

27 Вересень 2019, 21:06:04
Відповідь #627
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1005
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Т.е. пани Райо в данном случае не возмущает, что некто называет Украину "долбанной страной" (в оригинале это звучит fuck country)?
Dead Can Dance - Indus

27 Вересень 2019, 21:59:03
Відповідь #628
Offline

Дейнека


Offline Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2294
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 108
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Я думаю, что многим понравится:
The Ukrainian president has been dubbed 'Monica Zelensky' in his home nation over his phone call with Donald Trump that may lead to impeachment.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7510371/Ukrainian-president-dubbed-Monica-Zelensky-phone-call-Trump-lead-impeachment.html?fbclid=IwAR0KnAK5_-mbEXwzXRlz2A_OX8bXqvn9AsYjSEZa6X5a5me6Kg7v73XoX8I

27 Вересень 2019, 22:08:26
Відповідь #629
Offline

Дейнека


Offline Дейнека

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2294
  • Карма: +40/-1
  • Дякую
  • Сказав: 108
  • Отримав: 1105
    • Перегляд профілю
Президент Голобородько .В ООН на трибуне :
"Войну невозможно выиграть победами".



Зеленский в ООН привел цитату из "Прощай, оружие" Э.Хэмингуэя.


— Конца нет. Война не имеет конца.... Войну не выигрывают победами." (С)
Ну и дальше, все должны описаться , что это написал Хемингуэй?
А кто такой Хемингуэй ?
 Только потому, что его издавали в СССР вы считаете его авторитетом? Как на меня, это весьма не лестный аргумент, да и писатель он весьма посредственный, его немецкий аналог Ремарк в СССР куда популярнее был.


Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Зеленський | Zelenskyy | Зеленский
« Відповідь #629 : 27 Вересень 2019, 22:08:26 »