Форум Краматорська

  • 04 Лютий 2023, 02:17:34
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Юрко

Сторінок: [1]
1
http://vpolebitva.com.ua/
такий рейтинг влаштовує?
прошу голосувати

2
У місті Слов`янську буде змонтований намет ВО «Свобода», проводитиметься розповсюдження листівок та газет ВО «Свобода» в такий час: 09 жовтня з 8-00 до 13-00 біля магазину «Паляниця» по вул Л. Толстого.
Запрошуємо.
 
Також буде розповсюджуватись інформація про голову Новоодеської районної організації Молодіжної громадської організації "Сокіл" Артура Кравченка, який отримав травми спини та черевної порожнини під час свавілля "Беркута" в Умані, перевезли до однієї з лікарень Миколаєва.
Попри юний вік, Артур має багато друзів у патріотичному колі по всій Україні, відвідує кожен рік "сокільські" табори, бере участь у партійних заходах, активно поширює наші ідеї у своєму регіоні, успішно розбудовує районну організацію.
Ті, хто бажає допомогти, можуть переказати кошти на карту "Приватбанку": № 4405885016279611 Губський Демид Олександрович (голова Миколаївського "Сокола"). Будемо вдячні за будь-яку допомогу.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://vkontakte.ru/id63787021
або за телефоном 0936501514 (Демид).
Не будьте байдужими! На його місці міг бути кожен із Вас...

3
Поздравления / З днем Захисника України!
« : 06 Жовтень 2011, 21:57:45 »
День українського козацтва – день захисника Вітчизни

14  жовтня день українського козацтва. Саме цей день обрали провідники ОУН для свята української зброї. Чому саме цей день? Християнське свято Покрови припадає на 14 жовтня. Покрова – захисниця козацтва. Але корені цього свята йдуть ще глибше, у дохристиянську добу. 1 жовтня наші пращури святкували  день Матері  Слави:"Б'є крилами Мати-Слава і кличе нас, щоб ішли за землю нашу і билися за огнища племені нашого, бо ми є русичі!".(Велесова Книга). Мати Слава – покровителька воїнства руського, вона покриває воїнів, захищає від ворогів.  Це осіннє свято Матері Землі, вона в цей день вкривається, лягає спати на зиму. Християни, прийшовши на нашу землю, перебрали це свято як і безліч інших. І 1 жовтня стали святкувати Покрову Пресвятої Богородиці. Але корені свята залишились прадавні, тож і захисницею воїнів стали вважати Покрову. А вже за влади більшовиків під час переходу з юліанського на григоріанський календар механічно додали 13 діб. Саме з того часу і вшановують День українського козацтва 14 жовтня. Можливо саме в цей день (або 1 жовтня) слід святкувати в Україні й День захисника Вітчизни?

ВО Свобода

4
Правосуддя у Слов янську

5

Цитувати
Злобный бандеровец Тягнибок = уверен к выборам он даст нужную электорату ПР картинку бандеровской угрозы .
Вибачайте,картину злобних бандерівців вимальовували совіти на протязі 80 років,у багатьох цей образ стійкий ще й досі.
Ви наприклад спілкувалися хоча б з бандерівцями ,що таке кажете?
Почитайте статті що таке націоналізм.

6
Так,тільки результати опитувань не завжди співпадають з результатами виборів,як це було наприклад на минулих виборах мера .

9
До речі сайт ВО Свобода - читайте рправдиві новини а не брехню по Інтеру
http://www.svoboda.org.ua/
Че то не видать особой активности в реале.
http://ugs.slavtorg.biz/publ/gromadska_politichna_dijalnist/slov_96_janska_vo_svoboda_vistupila_proti_politichnikh_represij/2-1-0-76
Ось вам сьогоднішній мітинг свободівців проти свавілля міліції

10
До речі сайт ВО Свобода - читайте рправдиві новини а не брехню по Інтеру
http://www.svoboda.org.ua/


11
Про що може бути взагалі стаття?
 Государственный язык - только украинский.КРАПКА.

12
Цікава стаття про націоналізм на Донбасі у повоєнні роки розміщена на сайті Української Громади Слов'янська
http://ugs.slavtorg.biz/publ/gromadska_politichna_dijalnist/na_donbasi_oun_borolasja_za_ukrajinu_do_seredini_50_kh/2-1-0-71

13
В Умані вже почали відпускати членів ВО Свобода
http://news.liga.net/news/N1128036.html#.Tn96FeW8j7M

14
Так,свавілля (ПРоизвол) влади не має меж.Вже й у Верховній Раді відгородились від народу ,щоб не заважали приймати ганебні закони,а на роботу ходять крізь підземні переходи з метро чи з сусідніх вулиць,як щури. :lol:

Сторінок: [1]