Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 21:40:28
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Война в Южной Осетии  (Прочитано 337269 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

15 Вересень 2008, 19:22:15
Відповідь #2340
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну ненадо тулить сюда израиль и отмену виз для россии базар шел больше года и в мае месяце сказали,что отмена будет в августе-сентябре.
Sleepless ,врать ненадо.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська

Re: Война в Южной Осетии
« Відповідь #2340 : 15 Вересень 2008, 19:22:15 »

15 Вересень 2008, 20:34:02
Відповідь #2341
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Израиль, со своей сторону, также активно выступил против, смягчив визовый режим для российских граждан.
взагалі-то, відміна віз для росіян в Ізраілі була об’явлена ще під час мого пребування там у січні...
Ви ще схід Солнця об’явіть "у поддєржку дєйствій Росії"...
триндєц, вже ЗОВСІМ забрехались... Не знають, за ШО вчепитись

Цитувати
На самом деле (c), все цивилизованные страны мира дружно указали России на неправильность ее действий в Южной Осетии,
офіційно -так, а хіба ні?
Цитувати
Норвегия уже заявила, что
Норвєгія - це така БАБА? Чи такий МУЖИК?
Чи ЯК "норвєгія" шось могла ЗАЯВИТИ, якшо вона, Норвегія - КРАЇНА??? О_о
Я просто УГОРАЮ від намагання москаликів і підмоскальників оперувати сентисенціями 19-го сторічча, коли країни ПЕРСОНАЛІЗУВАЛИСЬ, і дійсно, заяви на кшталт "Норвегія заявила..." мали місце...
Шановні! Подивіться, НАРЕШТІ, на календар!!
ЦІ закидони закінчились з початком Першої Світової... СТО РОКІВ тому...
Я розумію, шо касапи відстали від мейнстріму світової цивілізації насправді на ДВІСТІ років, але це ж не означає, шо всі інші мають слухати ваш середньовічний БРЕД

Цитувати
Стоит также отметить резкое снижение тона СМИ и выступлений политиков в целом ряде других стран.
та просто ви насто**діли всім вже і все з вами ясно... Хрєнлі мусоліть?

Цитувати
Энергоносители то всем нужны,
так. І САМЕ ТОМУ у Росії в її сьогоденному стані шансів на подальше існування - НЕМА.
Цивілізація - на відміну від Орди - штука дуже інертна... Цивілізація може ДЕСЯТКИ років терпіти на свому тлі Наполеонів, Гитлерів, Франко, Муссоліні, Хусейнів, Сталінів, Путіних (хоча останній по зрівнянню з попередниками - таки справді "кремлівський карлік" (тм)
може навіть вустами деяких своїх представників виправдовувати дії "наполєончіков"...
але ПО ІТОГУ їх перемелює...
Цивілізація - залишається, наполєончики - зникають безслідно...
Чи Ви хочте мені заперечити, шо ХТОСЬ з вищеназваних ПОВЕРНУВ Цивілізацію по СВОЄМУ шляху? +))
Та нє... Цивілізація перемогла...
Від Наполеона залишився Кодекс (як виключення, і то, передраний з римського - але його заслуги від його впровадження - не забрати). Але це був ВКЛАД в Цивілізацію, який йшов в розріз з його подальшими діями...
Гітлер - зрозуміло... Прищеплення від оспи - перехворіли і обрали імунітет.
Мусоліні  і Франко - маргінали... перетерпіли і пережували... Італія і Іспанія аж НІЯК не мусолінівські і не франкфвські зараз
Хусейн - отрижка великої (колись) арабської цивілізації.. Не в тому сторіччі народився... нафєк.. заблудився у часі
Сталін... оооо! Сталін... дуже мало часу ще просто пройшло з його правління, ще не пройшла зміна поколіннь...
Його дії, дії ВЕЛИКОГО ТИРАНУ (який, насправді, нічим не відрізняється від великих тиранів минулого) - ще ЧЕКАЮТЬ свої оцінки... Оцінки НЕ сучасників, якими і ми з вами є, а ДІЙСНО нащадків...
але, як на мене, НІЧОГО НОВОГО там не буде - тиран, як тиран... Не перший і не останній... Теж з часом не вгадав... Але вгадав з країною... ПІДНЯВСЯ і РУХНУВ.. країна залишилась розгєбати його гівно.. і ось і досі розгрібає...
Путін..
а шо Путін? ХТО ТАКИЙ Путін? Жалкий клон, суггестор... "Второй вид (также хищный) - это суггесторы, успешно имитирующие интердиктивные действия "палеоантропов", но сами все же не способные противостоять психическому давлению последних. "
(с) "цивилизация каннибаллов"
http://ufo.metrocom.ru/win/cannybal.htm
ОСЬ до чого і приходим по ітогу - сучасна кремлівська влада ЛИШЕ ІМІТУЄ дії "палеоантропів" (Сталіна, Гітлера, Наполеона), по СУТІ таковими не являючись...
Штином не трафились...
"Жалкоє подобіє" не в той час і не в тому Світі...
ОПІЗДАЛИ (с), фіглє...
СВІТ змінився, а вони залишились...
і ТОМУ шансів на подальше історичне існування у суггесторів - копіювачив минулої "величі" - НЕМА...
Ще деякий час "Третій Рим" ака "Другий Карфаген" ПОПИШАЄТЬСЯ своєю натянутою з минулого "величчю", а потім потихеньку, по капєлькє, по глоточку (с) СТАНЕ на мейнстрім дорогу Цивілізації... Бо ще ніколи не було, шоб ніяк не було - ЯКОСЬ буде (с)
В цьому сенсі я просто ПРЕКЛОНЯЮСЬ перед українцями - НІЩО не змогло їх побороти...
Український буддізм, фіглє.. Якшо ДОВГО сидіти на березі Дніпра, то течія пронесе мимо тебе труп москаля ...(с)
І збавте мене, будь ласка, від "кухонних" звинуваченнь у "русофобії"!!
Я в тому сенсі, шо я ВІРЮ, шо серед ДВОХ "альтернативних слов’янських проектів" - Україна і Росія- по ітогу, по Цивілізації, ВИГРАЄ таки Україна... 
Бо Україна- на шляху Цивілізації... А Росія - в тупіку суггесторської Орди-Візантії...
і - ще раз - я НЕ персоналізую країни, для мене НЕМА "неньки-України" і "мамьі-России"... Це лише ТРЕНДИ... напрямки розвитку
український- мені подобається, і входить в порозуміння з МОЇМ баченням Світу, россійський - НІ
все інше- МАЯЧНЯ
футбольне фанацтво
"Все буде добре для кожного з нас, настане час" (с) Океан Ельзи
ШАНУЙМОСЯ! бо ми того варті!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Вересень 2008, 21:31:32
Відповідь #2342
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4502
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Дадада. На самом деле (c), все цивилизованные страны мира дружно указали России на неправильность ее действий в Южной Осетии, тем самым поставив ее в угол. Ага.
Норвегия уже заявила, что не будет портить отношения с Россией (ссылка была выше по топику). То есть "единодушного осуждения" со стороны ЕС и НАТО не будет.
Израиль, со своей сторону, также активно выступил против, смягчив визовый режим для российских граждан. То же самое, как ни странно, сделала Грузия.
Соответствующие ведомства этих стран, ясное дело, куплены Кровавой Гэбней (tm). От министров до уборщиц.
Стоит также отметить резкое снижение тона СМИ и выступлений политиков в целом ряде других стран.
Мораль - российское "опацизифиздение" Грузии мировое сообщество было вынуждено проглотить и не сильно морщиться при этом. Энергоносители то всем нужны, не исключая Украину. А вот Грузия может дополнить свой герб новым национальным символом - "использованный презерватив".

 :D Мне это напомнило старый анекдот:
....
- Пацаны, а знаете почему он нас не порвал и не обосрал?? Да потому что
  мы - БРИГАДА!!!!!!!!!!!!
А смысл ?

15 Вересень 2008, 22:04:15
Відповідь #2343
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4502
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Підтримай братній народ Грузії!

http://for-georgia.kudzo.org.ua/ 
А смысл ?

16 Вересень 2008, 08:27:40
Відповідь #2344
Offline

Sleepless


Offline Sleepless

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Диденко я тоже читал, спасибо, что напомнили.
Что касается прочего - несмотря на проживание на территории Украины и наличие украинского гражданства, Россия - моя родная страна. Плюс родных у меня там не мало. Поэтому мне одинаково близки проблемы и России, и Украины.
PS - тему о войне с Россией я читал, ага.
Что касается различий в оценке прошлого и будущего обеих стран - вопрос откровенно холиварный, а потому принципиально бессмысленный. Ибо каждое мнение зависит от набора предпосылок и принципов, который у каждого свой. Что будет дальше - увидим, если доживем. И вообще, "Скоро ядерная война и мясо подешевеет" (c).

Что касается международной оценки действий России в южноосетинском конфликте - поинтересуйтесь, например, историей американских санкций против Кубы. Или английских против ныне не существующей Родезии. На данный момент более всего похоже, что в итоге все закончится пшиком. Ибо "борьба за демократию во всем мире" - это хорошо, но экономику еще никто не отменял.
Касательно заявления министра нефтяной промышленности и энергетики Норвегии - http://top.rbc.ru/politics/26/08/2008/229784.shtml
Империя очень зла (c)

16 Вересень 2008, 08:28:44
Відповідь #2345
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
підписав



а мені сподобалось: "шо пишуть ЛЮДИ" .. "шо пишуть НЕлюди" +))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Вересень 2008, 08:52:40
Відповідь #2346
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
несмотря на проживание на территории Украины и наличие украинского гражданства, Россия - моя родная страна.
шиза. типова.
я- тут, а "родная страна"- там. крак- і моск пополам.
ШО заважає воссоєдініцца с радной касапєтієй, шановний?
Читайте вище- ВАМ напрямок, обраний ЦІЄЮ країною, не підходить. Ну то які проблеми??? ОСЬ вона, родіна, за холмом, як казав князь Ігорь  в Богородічном.
Чік- і моск цілий!

Цитувати
Ибо каждое мнение зависит от набора предпосылок и принципов, который у каждого свой.
ето ГЄНІАЛЬНО, ватсон! разрєшітє законспєктіровать? +))

Цитувати
Что касается международной оценки действий России в южноосетинском конфликте
... то Ви під руководством Кремля видаєте бажане за існуюче. Я уявляю сотні прес-агентів, які риються по світовій пресі, шоб виудити БУДЬ-ЯКУ заяву, БУДЬ-КОГО, аби там було не дуже явне "тьфу" в сторону Касапії, і потім ШИРОКО ЇЇ розтиражувати і пережувати.
Я так думаю, норвезький міністр, якби взнав, який ПОЛІТИЧНИЙ відголосок у касапських ЗМІ знайшла його, по ходу, нічого не значуща фраза, сам був би в шоці..
Цитувати
"Я не думаю, что это окажет какое бы то ни было влияние на наше сотрудничество в области энергетики", - заявил сегодня министр в интервью журналистам.
ну, і ШО він тут сказав??? (це ще за умови, шо не прибрехали при перекладі, як звичайно)
Звичайно, не скажеться! А шо, санкції хтось збирався вводить? Чи ви вже злякались, "апщінно-сознатєльниє"?
точно шо "- патамушто ми - БАНДА! (бригада)"
тьфу, блін, протівно..
Країна, яка позіціонує себе ВЄЛІКОЙ і МАГУЧЄЙ, вишукує виправдання своїм нехорошим дєлішкам у заштатного міністріка нещасної Норвєгії...
Як ви Світом збираєтесь править, гєгємони куці? по підсказке норвежскава міністра?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Вересень 2008, 09:24:43
Відповідь #2347
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а мені сподобалось: "шо пишуть ЛЮДИ" .. "шо пишуть НЕлюди" +))
Жесть... :(
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

16 Вересень 2008, 09:49:29
Відповідь #2348
Offline

balzamnik


Offline balzamnik

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1077
  • Країна: ua
  • Карма: +34/-3
  • Дякую
  • Сказав: 22
  • Отримав: 28
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Что касается различий в оценке прошлого и будущего обеих стран - вопрос откровенно холиварный, а потому принципиально бессмысленный.
Можно перевод?

16 Вересень 2008, 09:53:35
Відповідь #2349
Offline

Sleepless


Offline Sleepless

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ШО заважає воссоєдініцца с радной касапєтієй, шановний?
Читайте вище- ВАМ напрямок, обраний ЦІЄЮ країною, не підходить. Ну то які проблеми??? ОСЬ вона, родіна, за холмом, як казав князь Ігорь  в Богородічном.

Давайте, Вы таки не будете мне говорить, что и как мне делать? Кстати, Украина - замечательный пример того, что "государство и страна - это не всегда одно и то же" (c) .
PS - Ваш прочувствованный спич насчёт "Цивилизации" имеет столько логических дыр, что мне банально лениво его комментировать.

Цитувати
ето ГЄНІАЛЬНО, ватсон! разрєшітє законспєктіровать? +))

Да пожалуйста. Копирайт не забывайте, ага.

Цитувати
Я так думаю, норвезький міністр, якби взнав, який ПОЛІТИЧНИЙ відголосок у касапських ЗМІ знайшла його, по ходу, нічого не значуща фраза, сам був би в шоці..
Цитувати
"Я не думаю, что это окажет какое бы то ни было влияние на наше сотрудничество в области энергетики", - заявил сегодня министр в интервью журналистам.
ну, і ШО він тут сказав??? (це ще за умови, шо не прибрехали при перекладі, як звичайно)
Звичайно, не скажеться! А шо, санкції хтось збирався вводить? Чи ви вже злякались, "апщінно-сознатєльниє"?
Країна, яка позіціонує себе ВЄЛІКОЙ і МАГУЧЄЙ, вишукує виправдання своїм нехорошим дєлішкам у заштатного міністріка нещасної Норвєгії...

Угу. Он так это ляпнул, не подумав. Последнее время много кто вот так, не заглянув в святцы, всякого разного говорит.
А вообще - это много чего означает. Что единого мнения по этому конфликту нет ни в НАТО (Норвегия член НАТО, ага), ни, скорее всего, в ЕС (Кипр и Греция вряд ли выскажутся против России). Что выступления политиков, правозащитников и журналистов в реальности не означают ничего - ибо все таки решает экономика. Пора уже слегка переиначить высказывание Наполеона насчёт больших батальонов.
А если санкций не будет, то все эти выступления - банальное сотрясения воздуха. Можете поинтересоваться кубинским или ливийским примерами.
Кстати, министерство ТЭК в petrostate типа Норвегии заштатным быть никак не может.

PS - "нехорошие делишки", говорите. Я как-то уже интересовался у Вас насчёт легитимности американского вторжения в Ирак (ну там - резолюция СБ ООН и все такое). Нет такой резолюции. А раз нет - значит, имеем агрессивную войну США против Ирака с последующей оккупацией иракской территории. В оккупации, кстати, участвуют Украина и Грузия. А учитывая количество погибших за это время...

Коли воють не народи, а "огранічєнниє контінгєнти", то в столицях народів хоч би по ДЕСЯТКУ людей виходять з протестом!
ХТООО, покажіть мені, в СУЧАСНІЙ, холєро, ВІЛЬНІЙ Росії виразив протест??? Іларіонов? і ВСЬООО?????
блін, проти вводу військ в Афганістан в ТОТАЛІТАРНОМУ, диктаторському і репресивному есесесері БІЛЬШЕ було....
Значить, народ ТАК ХОТІВ
і не треба його тепер ВІДМАЗУВАТИ від участі в агресії - вони її ОДОБРИЛИ
і раділи "перемозі"
Значить, і самі ВСІ- до єдиного - агресори.
Крапка.
І самі тепер будуть пожинати плоди своєї агресії. А отут чи жаліти їх - це вже питання
Империя очень зла (c)

16 Вересень 2008, 09:55:20
Відповідь #2350
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Что касается различий в оценке прошлого и будущего обеих стран - вопрос откровенно холиварный, а потому принципиально бессмысленный.
Можно перевод?
ето такой пєндоскій іт-лігенський термін +)
Чому його вживає представник "народа-мєссіі", я теж, якшо чесно, офігєл....[
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Вересень 2008, 09:55:38
Відповідь #2351
Offline

Sleepless


Offline Sleepless

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Что касается различий в оценке прошлого и будущего обеих стран - вопрос откровенно холиварный, а потому принципиально бессмысленный.
Можно перевод?

holy war (англ.) - священная война. В данном контексте - вопрос, который можно обсуждать бесконечно (win vs Linux, PC vs Mac и так далее).
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%80
Империя очень зла (c)

16 Вересень 2008, 09:59:32
Відповідь #2352
Offline

balzamnik


Offline balzamnik

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1077
  • Країна: ua
  • Карма: +34/-3
  • Дякую
  • Сказав: 22
  • Отримав: 28
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
О! Наше посещение "Братского" форума было ХОЛИВАРНЫМ!!! :lol:

16 Вересень 2008, 10:11:17
Відповідь #2353
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Давайте, Вы таки не будете мне говорить, что и как мне делать?
а давайтє без давайтє? Я забув у Вас запитати, шо мені можна говоріть, а шо нє.

Цитувати
Ваш прочувствованный спич насчёт "Цивилизации" имеет столько логических дыр, что мне банально лениво его комментировать.
ой, та раді Бога +) Це ж Ви тут на роботі, а я так - треплюсь мєжду дєлом, і на ІСТІНУ - не претендую +)

Цитувати
А вообще - это много чего означает.
+)))))
ридаль!!! +))
да-да-да. з ОДНІЄЇ фрази ОДНОГО міністра це Ви такі ГЛОБАЛЬНІ висновки зробили, да? +)))
нє, ну правільно - нафіга її і шукали-то, цю фразу- зря, чи шо? шоб РАЗВІТЬ!!
а то їх так мало, таких підходящих фраз...


Цитувати
Я как-то уже интересовался у Вас насчёт легитимности американского вторжения в Ирак
а хто будєт пєрєводіть стрєлки, того будєм біть по мордє... по наглой касапской мордє

і шо Ви хтіли цим сказати? Шо в Україні нема протестуючих проти агресії в Ірак?
до дзеркала підійдіть, нє?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Вересень 2008, 10:15:08
Відповідь #2354
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ваш прочувствованный спич насчёт "Цивилизации" имеет столько логических дыр, что мне банально лениво его комментировать.
аж зацікавило...
самому, што лі, прочітать (с)Л.І.Брєжнєв
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Война в Южной Осетии
« Відповідь #2354 : 16 Вересень 2008, 10:15:08 »