Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 18:59:28
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Новые тарифы НА ВСЕ!!!  (Прочитано 434005 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

05 Жовтень 2006, 12:16:29
Відповідь #150
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Верховная Рада отменила закон, которым парламент, преодолев вето Президента, ввел мораторий на повышение тарифов на жилищно-коммунальные услуги."

https://www.kramatorsk.info/index.php?view&21806

Почему-то вспоминается чеховская Каштанка:

Особенно мучителен был следующий фокус: Федюшка  привязывал на  ниточку  кусочек  мяса  и  давал  его  Каштанке,  потом  же,  когда  она проглатывала, он с громким смехом вытаскивал его обратно из  ее  желудка.

http://www.lib.ru/LITRA/CHEHOW/kashtanka.txt

Вам не кажется, что в роли Каштанки весь украинский народ, а в роли жестокого Федюшки - наш парламент с ПР и Морозом во главе?

Форум Краматорська

Re: Новые тарифы НА ВСЕ!!!
« Відповідь #150 : 05 Жовтень 2006, 12:16:29 »

05 Жовтень 2006, 12:19:37
Відповідь #151

GOOSE

Гість

GOOSE

  • Гість
мне не кажется, я в этом давно уверен.

05 Жовтень 2006, 12:41:42
Відповідь #152
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
 :D Ну так это же класика!
Есть способ сделать людей счастливыми =сделать им плохо а потом попустить чуток . Я думаю что тарифы бахнули в 2,5 -3 раза потом снизят до 2х и все счастливы.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

05 Жовтень 2006, 13:37:47
Відповідь #153

GOOSE

Гість

GOOSE

  • Гість
не отпустят, потому шо знают - и ТАК СХАВАЮТ.

вчерась по радиве Захарова не слушали? я как раз домой заскочил пожрать - захаров соловьем заливался призывая граждан честно платить за коммун. услуги.

05 Жовтень 2006, 19:10:21
Відповідь #154
Offline

warah


Offline warah

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +1/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
:D Ну так это же класика!
Есть способ сделать людей счастливыми =сделать им плохо а потом попустить чуток . Я думаю что тарифы бахнули в 2,5 -3 раза потом снизят до 2х и все счастливы.

 Це після того, як Янукович заявив, що ціна імпортованого газу у 2007р. за 130дол. буде послідній раз, а далі не нижче 200дол.?

05 Жовтень 2006, 19:11:35
Відповідь #155
Offline

warah


Offline warah

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +1/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вам не кажется, что в роли Каштанки весь украинский народ, а в роли жестокого Федюшки - наш парламент с ПР и Морозом во главе?

 Шкода, що цього не розуміє ще значна частина українського народу.........(((((

05 Жовтень 2006, 19:32:18
Відповідь #156
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Политическая проблема в том что люди которые сейчас пытаются нас обрадовать ценой 130 недавно орали как резанные что 95 это капец .
А как обычного человека меня интересуют вопросы = газ был 50 стал 95 почему отопление увелчелосьна более ,почему проезд увеличился хотя цена на бензин непрыгала ,почему вода и канализация и подогрев так скакнули - веть газ там вроде ваще не применяется = летом часто катаюсь на велике по канальской трассе там только электо наше родное так откуда такие тарифы.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

05 Жовтень 2006, 19:35:51
Відповідь #157
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Шкода, що цього не розуміє ще значна частина українського народу.........(((((
але ж майже 70% - РОЗУМІЮТЬ???
шось не те в цьому королівстві, якшо 30% вирішують долю ста....

Гарних людей - більше... Але погані - більш організовані (с)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Жовтень 2006, 19:44:44
Відповідь #158
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Да нифига они не понимают = надо боротся хотябы за 10-30 процентов ну и организовывать ...
70процентов -  :D пообщайся с простым народом - 30 процентов тебе покажутся мечтой . 10 кажись было на выборах (миниум )
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

05 Жовтень 2006, 20:02:08
Відповідь #159
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ні, 70% НЕ проголосували ЗА "єднання синьої буржуазії з пролетаріатом"
чи то в синіх є за шо боротись, чи то в нас надія не вмерла.....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Жовтень 2006, 20:19:25
Відповідь #160
Offline

warah


Offline warah

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +1/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
але ж майже 70% - РОЗУМІЮТЬ???
шось не те в цьому королівстві, якшо 30% вирішують долю ста....
Гарних людей - більше... Але погані - більш організовані (с)

 +Мороз із комуністами ще 10%. Прихильників Юльки я туда ж віднесу. Нехай мене вибачать ті, що щиро вірять в її порядність і особливий розум (хоча те, що вона у певній степені талановита я не заперечую).....

05 Жовтень 2006, 20:45:23
Відповідь #161
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Прихильників Юльки я туда ж віднесу. Нехай мене вибачать ті, що щиро вірять в її порядність
шо значить "щиро вірять"? ЗНОВ "вони, такі ж самі, як ми, тіки рожі незнакомі"?
по-перше, ВІРИТИ - то є прерогатива бубушок з ломіками біля Лаври "протів Зубова"....
по-друге, вона ЄДИНА, хто зберіг хоч ЯКУСЬ відимість "порядності"...
(якшо шось, то я - НЕ з БЮТ, я "вірую" у Пинзеника+))))
Комуністи (а тим паче соцікі) - шо показав Толстогузов - не Є однорідна маса "прихільників"...
сімдесят відсотків ПРОТИ, сімдесят.....
отакої....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Жовтень 2006, 21:28:11
Відповідь #162
Offline

warah


Offline warah

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +1/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Прихильників Юльки я туда ж віднесу. Нехай мене вибачать ті, що щиро вірять в її порядність
шо значить "щиро вірять"? ЗНОВ "вони, такі ж самі, як ми, тіки рожі незнакомі"?
по-перше, ВІРИТИ - то є прерогатива бубушок з ломіками біля Лаври "протів Зубова"....
 
 Я відмовлявся від дискусії? )) Я готовий аргументувати! Юлька і порядність (це та, що поруч із Лазаренком підторговувала газом по завищеним цінам, та, що домоглась списання ЄЕСУ 7,5млрд.грн., державного боргу під-час свого прем"єрства, яка всі заслуги від революції приписує собі, у якої перш за все є ціль, а вже потім засоби)? Це занадто.

06 Жовтень 2006, 01:07:43
Відповідь #163
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Цитувати
Прихильників Юльки я туда ж віднесу. Нехай мене вибачать ті, що щиро вірять в її порядність
шо значить "щиро вірять"? ЗНОВ "вони, такі ж самі, як ми, тіки рожі незнакомі"?
по-перше, ВІРИТИ - то є прерогатива бубушок з ломіками біля Лаври "протів Зубова"....
 
 Я відмовлявся від дискусії? )) Я готовий аргументувати! Юлька і порядність (це та, що поруч із Лазаренком підторговувала газом по завищеним цінам, та, що домоглась списання ЄЕСУ 7,5млрд.грн., державного боргу під-час свого прем"єрства, яка всі заслуги від революції приписує собі, у якої перш за все є ціль, а вже потім засоби)? Це занадто.
:D Перевожу на язык местного электората = так она же праститутка.
Доводы неубедительны = можно неплатить налоги ,нарушать правила дорожного движения и быть порядочным человеком. Порядочность определяется тем как ты себя ведеш с людьми . Насчет оранжевой революции - ну так конечно ее не все заслуги ,но былабы она без ее врядли = настоящих буйных мало вот и нету вожаков. Вышли бы -постояли как у нас возле горкома с плакатиками и по домам. А насчет сначало цель а потом способы ну так у нормальных людей так и есть -а должно разве быть наоборот?
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

06 Жовтень 2006, 01:42:38
Відповідь #164
Offline

warah


Offline warah

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 70
  • Карма: +1/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
:D Перевожу на язык местного электората = так она же праститутка.
Доводы неубедительны = можно неплатить налоги ,нарушать правила дорожного движения и быть порядочным человеком. Порядочность определяется тем как ты себя ведеш с людьми . Насчет оранжевой революции - ну так конечно ее не все заслуги ,но былабы она без ее врядли = настоящих буйных мало вот и нету вожаков. Вышли бы -постояли как у нас возле горкома с плакатиками и по домам. А насчет сначало цель а потом способы ну так у нормальных людей так и есть -а должно разве быть наоборот?

 Я не говорив, що у неї спочатку ціль. Я говорив, що для неї ціль понад усе (а її ціль - це влада і особиста нажива). Тобто - ціль виправдовує засоби. Я не є прихильником такої ідеї. Доводів у мене достатньо, я можу продовжити їх наводити. Не думаю, що без неї революція б не відбулась. Революція проходила у мирному руслі (якраз не за її сценарієм), тай рейтинги її тоді не були такими високими. Скажемо, на виборах до ВР у 2002р. її блок набрав десь біля 7%.
 От говорять, що її заслуги великі. А я говорю, що вона просто паразитувала на праці Ющенка і багатьох інших порядних людей. Але вміння брехати і не соромитись говорити про себе в найкращому вигляді змогли перехилити на її чторону частину виборців.
 Про її порядність. Ну хоча б ось такий безаперечний факт. ЇЇ блок голосував проти б"юджету 2006р., проти обмеження пенсій за розміром, проти програми по СОТ, не сприяла приведенню до присяги КС - тобто все робилось для того, щоб погіршити ситуацію в країні. Патріот так буде робити? Хіба що такий як Ульянов. А от Ющенко керується іншими мотивами. Він не чіпається за владу, як багато говорять.
 Ще такий момент. От кажуть, що під час прем"єрства Ющенка він досягнув таких успіхів завдяки Тимошенко. Він здобув перемогу на виборах у 2004р. завдяки їй. Про це можна дискутувати, але для серйозної розмови потрібно мати оприділенні документи і бути непоганим фахівцем, скажемо, в еономіці. Можна піти простішим шляхом для оприділення значимості в житті держави кожної із фігур. Задамось питанням. Хто і що зробив до тих пір, коли вони були окремо?
 Ющенко - працював головою правління НБУ з 1993р. Зміг стабілізувати нац. грошову одиницю, ввів систему електронних платежів, чистий дохід НБУ (говорю по-пам"яті) у 1998р. склав біля 400млн.дол. Таких прибутків державі, мабуть, не приносило жодне із тодішніх підприємств. У Ющенка постійно зростав рейтинг. Він зміг об"єднати політичні сили, пожертвував своїм життям і здоров"ям і переміг коли ніхто не вірив у його перемогу. І ще, коли говорять про революцію. Чи можеш ти із історії назвати багато прикладів, щоб за період революції найбільше постраждала одна людини - її лідер. Це не приклад справжнього піклування про людей?
Тимошенко до Ющенка не було. Була злодійка Юлія Тимошенко, яка працювала під дахом Лазаренка-Кучми. Працювала дуже просто - встановлювала націнку на газ куплений у Росії для України у розмірі 20 дол. за тис. куб. Таким чином плювала вона і на Україну і на її народ. Із Лазаренком вони "відщипляли" Кучмі грошиства, але як всякі заправські пройдохи собі залишали значно більше і з часом стали багатшими ніж Кучма. Лазаренко захотів президенства, ну а Юльку - бухгалтершу,очевидно, мітили в прем"єри. Кучмі вдалось викрити їхні плани і він їх тоді ледве "схекався". От саме з тих пір, це десь восени 1998р., Юлька починає "пролазити" в політику як опозиціонерка. Я кажу її не було тому, що до Ющенка її рейтинг був близьким до 0 (вибори 1998р.- 4%). ЇЇ рейтинг зріс, коли вона стала працювати в команді Ющенка (до 7% на виборах до ВР у 2002р.) І зріс зараз, знову ж, після роботи в команді з Ющенком. Без Ющенка у неї рейтинг буде зменшуватись

Форум Краматорська

Re: Новые тарифы НА ВСЕ!!!
« Відповідь #164 : 06 Жовтень 2006, 01:42:38 »