ЗМІ Краматорська > «Новости», «Привет»

В помощь секретариату Ющенко

(1/8) > >>

RomaR:
Блистая ярким афоризмом...

Не смотря на подлпись, творчество было совместным...

SidorOV:
А без "Юлька-сучка-и-воровка" прям ну ніяк не можна, да? :lol: Ну прям не жисть без цього.
До речі, якщо у автарів з пам*яттю зовсім туго, то я нагадую, шо саме "майданная подружка" перша взялась виправляти демографічну ситуацію та виплачувати нехилі гроші, шоб підняти народжуваність у країні.
ПР тоді теж кричали, що це лише "популізм". Благодєтєлі, хєрові.
Але це спрацювало і народжуваність пішла вверх.
А тепер ви Юльку її ж добрими справами і б*єте. Фантастика, як зашорено.

А з іншим я згоден.

RomaR:

--- Цитата: SidorOV від 08 Травень 2009, 15:22:41 ---До речі, якщо у автарів з пам*яттю зовсім туго, то я нагадую, шо саме "майданная подружка" перша взялась виправляти демографічну ситуацію та виплачувати нехилі гроші, шоб підняти народжуваність у країні.
Але це спрацювало і народжуваність пішла вверх.
--- End quote ---

Ну вообще-то рождаемость начала рости вслед за уровнем жизни. И деньги при рождении тут особой погоды не делают. Ради этих денег рожают только придурки. Нормальные понимают, что это всего лишь небольшая помощь и не более...

SidorOV:
ОЙ, от тока нє треба знову все з ног на голову перекручувати. :D Я не казав, шо стали народжувати заради грошей.
Просто це було ДУЖЕ ДОРОГО. Не кожна родина могла собі дозволити. І росту рівня життя тоді (у 2005) було ще ой як замало для цього.

--- Цитата: RomaR від 08 Травень 2009, 15:30:50 ---...это всего лишь небольшая помощь и не более...

--- End quote ---
Я про це і кажу - через цю допомогу багато і наважились на дитину. Не знаєте - не кажіть.


--- Цитата: RomaR від 08 Травень 2009, 15:30:50 ---...И деньги при рождении тут особой погоды не делают...

--- End quote ---
Брехня, вибачте.

RomaR:
SidorOV, к тому же разговор не столько про Юлю, сколько про тягу гаранта подписываться под фразами которые не принадлежат его перу...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version