Форум Краматорська

  • 23 Квітень 2024, 13:22:25
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Надежда Савченко  (Прочитано 115098 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

02 Серпень 2016, 14:32:38
Відповідь #285
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Савченко намерена поехать в Донбасс для переговоров с представителями ОРДЛО
https://news.mail.ru/politics/26636666/?frommail=1

Форум Краматорська

Re: Надежда Савченко
« Відповідь #285 : 02 Серпень 2016, 14:32:38 »

02 Серпень 2016, 15:42:12
Відповідь #286
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска

02 Серпень 2016, 15:48:20
Відповідь #287
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
женщину, которая предложила подобное в адрес матерей тех террористов, которые пришли на НАШУ землю убивать граждан Украины, можно назвать или полной дурой, или ссукой, продавшейся путлеру еще в кацапстане.

Заместитель фракции БЮТ в Верховной Раде Сергей Соболев поддерживает Надежду Савченко в вопросе извинений перед матерями погибших боевиков.

03 Серпень 2016, 10:39:04
Відповідь #288
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска

04 Серпень 2016, 16:42:36
Відповідь #289
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска

04 Серпень 2016, 19:24:10
Відповідь #290
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1005
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Dead Can Dance - Indus

04 Серпень 2016, 21:28:15
Відповідь #291
Offline

ivan_susanin


Offline ivan_susanin

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1163
  • Країна: hn
  • Карма: +8/-33
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 87
    • Перегляд профілю
Дуру держат до осени

05 Серпень 2016, 10:12:06
Відповідь #292
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Савченко: надо заканчивать бардак под названием «АТО» безо всякой дальнейшей войны

https://news.mail.ru/politics/26668404/?frommail=1

05 Серпень 2016, 14:05:41
Відповідь #293
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

05 Серпень 2016, 21:34:31
Відповідь #294
Offline

Romanus


Offline Romanus

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12347
  • Країна: de
  • Карма: +347/-15
  • Дякую
  • Сказав: 400
  • Отримав: 1005
  • Ave Gloria
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Дуру держат до осени

Скорее до весны.
Dead Can Dance - Indus

08 Серпень 2016, 14:40:43
Відповідь #295
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
хреново осознавать, что многие из нас стали в очередной раз лохами из-за действий путлера и его окружения, которые подготовили и подсунули нам эдакую великую украинку, которая и слов не подбирает в адрес врага, и перед матерями убийц украинцев не собирается извиняться.

интересно, тимошка-картошка с самого начала сие ведала? а потрошенко?
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

08 Серпень 2016, 15:19:12
Відповідь #296
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
хреново осознавать, что многие из нас стали в очередной раз лохами из-за действий путлера и его окружения, которые подготовили и подсунули нам эдакую великую украинку, которая и слов не подбирает в адрес врага, и перед матерями убийц украинцев не собирается извиняться.

интересно, тимошка-картошка с самого начала сие ведала? а потрошенко?
Дак а кто из неё делал идол? тут тему почитать, на рвоту тянет, это обычная женщина а не сверхчеловек, со своими тараканами в голове, месяца два назад попробуй что-то в сторону Нади сказать с говном смешают.

08 Серпень 2016, 15:34:51
Відповідь #297
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
вот я ж и говорю:

хреново осознавать, что многие из нас стали в очередной раз лохами из-за действий путлера и его окружения...

но я и тогда никого с говном не пытался смешивать, если память не подводит...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

08 Серпень 2016, 16:09:57
Відповідь #298
Offline

Vozik


Offline Vozik

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 691
  • Країна: ua
  • Карма: +31/-1
  • Дякую
  • Сказав: 319
  • Отримав: 254
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
это обычная женщина а не сверхчеловек, со своими тараканами в голове

Вот именно - обычный человек, обычный солдат, обычная женщина - ну не совсем обычная, да, со странностями. Когда она сидела в России и там происходил весь этот судебный фарс, я сочувствовала ей, как человеку, незаконно осуждаемому, её поведение на процессе, её первая голодовка вызвала у меня уважение, и я желал её освобождения без всяких политических предпочтений. Послушав её и посмотрев её первые интервью, я утвердилась во мнении, что она не политик - всё на эмоциях, сумбурно, много говорила правильно - но ничего нового, констатация известных фактов и ни одного толкового предложения по их разрешению . Почитав о ней самые разные мнения - хорошие, плохие, неоднозначные- я для себя сделала вывод , что она плохой солдат, в смысле-непредсказуемый, неадекватный. И , кстати, то о чём пишет Забужко,тоже мне приходило в голову - почему Савченко не отправили на психологическую реабилитацию, почему не положили в госпиталь на медобследование, да просто отпуск не дали? Нет, её сразу "с корабля на бал" бросили в политические дрязги, где и у нормального неподготовленного человека крышу снесёт.Сегодня этот пост Забужко многие вспомнили, потому что нет логичного объяснения поведению Савченко .Прочла большое количество абсолютно противоречащие друг другу мнений, ничего конкретного, всё основано на  симпатиях, антипатиях, логических выкладках и догадках.Правду, может быть, узнаем через время.

"Оksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
8 марта ·

Що треба знати, і чого нас не вчили в школі: дещо про чекістські "політтехнології".
У 1970-ті найславнішим радянським політв'язнем був - ні, не Сахаров - а український історик Валентин Мороз. Чули про такого? Ні? Так отож...((
Герой-інтелектуал - саме його виступ на відкритому суді в січні 1966 р. став першим в СРСР публічним "правозахисним". Роки одиночного ув'язнення, голодівок, примусових годувань. Роки петицій, протестів, маніфестацій під радянськими посольствами по всьому світу. "Free Valentyn Moroz!" - було найпопулярніше гасло міжнародних правозахисних організацій. І в 1979-му славетного в'язня нарешті випустили - обміняли, разом із 4-ма іншими, на двох упійманих радянських шпигунів. Коли він прилетів до США, розістеризоване діаспорне жіноцтво падало перед ним навколішки. Цілували руки. Кричали: "Слава майбутньому Президенту України!"

Тим більшим став наступний шок. Випущені слідом за ним дружина й син не впізнавали чоловіка й батька. Ніби відбулось "переформатування особистости" - колишні дрібні "вади характеру" роздулись до мегаломанського масштабу, і вся поведінка Мороза на Заході виглядала суцільною компрометацією українського правозахисного руху. (М.ін., щось подібне, тільки менш скандально, відбулось і з "випущеним" Солженіциним - хоча того й не з тюрми випускали...)

"Казус Мороза" досі належне не проаналізовано. Зрозуміло, що, доки Москва тримає в секреті архіви КГБ, це й неможливо. Але це не привід не винести з нього бодай елементарні уроки. І з них головний: у чекістській тюрмі людина, попри всю можливу увагу "всього прогресивного людства", перебуває в "чорному ящику" - є об'єктом "закритого експерименту". На неї професійно чиниться постійний, 24 год на добу, тиск - інформаційний (їй створюють викривлену "картину світу"), психологічний (на те працюють спецлабораторії), фармакологічний (навіть Леонідові Плющу, якого французькі лікарі визнали здоровим, довелось після звільнення півроку лікуватися!), і бозна-який іще. Що довший термін експерименту, то більше шансів, що на виході з "чорного ящика" тюремники продемонструють "прогресивному людству" вже не суб'єкта власної волі, а несамовільного рознощика "зашитих" ними "програм" - Вінстона Сміта, випущеного з "кімнати 101". І не розуміти цього, МОВЧАТИ про це, ба більше - створювати гучну презумпцію "героїзму й незламности", поки жертву замкнено в "чорному ящику", - значить грати по стороні тюремників.

Коли рік тому мене спитали, що я хочу переказати Наді Савченко, я сказала, що благаю її про одне - не вірити нікому, абсолютно НІКОМУ й НІЧОМУ з того, що допускають до неї "з зовнішнього світу". Просто, замкнути очі й вуха, як ченці-трапісти, - з усіх "контактів зі світом" залишити собі тільки хороші книжки. Зняти голодівку. І пам'ятати про Валентина Мороза.

Чи переказали - не знаю. Можу тепер тільки повторити те саме ще раз, уже публічно. І рекомендувати спогади Раїси Левтерової-Мороз, героїчної жінки й Великої Українки родом з Донбасу (з приазовських греків), як книжку, конче потрібну ВСІМ.
Мастрід, що його слід вивчати в школах.
Уважно. З олівчиком. Не минаючи ні титли.
Повний текст спогадів за лінком: http://library.khpg.org/files/docs/1358354582.pdf"
Мы не выбираем ни страну, где родимся, ни народ, в котором родимся, ни время, в котором родимся, но выбираем одно: быть людьми или нелюдями. © Патриарх Сербский Павел

08 Серпень 2016, 16:37:45
Відповідь #299
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вот я ж и говорю:

хреново осознавать, что многие из нас стали в очередной раз лохами из-за действий путлера и его окружения...

но я и тогда никого с говном не пытался смешивать, если память не подводит...
А я конкретно на вас и не акцентировал.
это обычная женщина а не сверхчеловек, со своими тараканами в голове
её первая голодовка вызвала у меня уважение
Вы серьезно? это можно назвать голодовкой? Сейчас я смотрю очень стало модно в случае чего объявлять голодовку, но по итогу смотрю они все сытые и со здоровьем там все замечательно.

Форум Краматорська

Re: Надежда Савченко
« Відповідь #299 : 08 Серпень 2016, 16:37:45 »