Форум Краматорська

  • 30 Квітень 2024, 02:39:33
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: 65-й Річниці УПА присвячуєтся  (Прочитано 32090 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

28 Березень 2008, 15:32:08
Відповідь #225
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
я і не вмію казати "кразумітєльно".. +)) Вразумітєльно - так +)) а от Кразумітєльно... Камазумітєльно.. Мазумітєльно... Катерпіллєрмітєльно....
корочє...
Дивийсь, москалику...
Йшла мова про битву - розгромили, унічтожили, перемога чи ні, скільки народу, могли чи ні... НОРМАЛЬНА така розмова...
І тут ВЛІТАЄ якийсь придурок з купою плакатів: СМАТРЄТЬ СЮДА!!!! ВСЄМ!! БИСТРО!!!
Куда сматрєть, зачєм сматрєть, навіщо сматрєть?????
ДО ЧОГО вони???
Та нє, холєро, воно ще й ображається і обзивається....
А понял. Ну звыняйте - я неправильно пост оформил )))))) Картинки до "см сюда" не имеют отношения, а только к цитате.  :lol: :lol: :lol:
Отправленный на: Марта 28, 2008, 15:28:23
Да кстати, это только среди истинных арийцев принято своих соотечественников "москаликами" называть?
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #225 : 28 Березень 2008, 15:32:08 »

28 Березень 2008, 15:41:04
Відповідь #226
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А понял. Ну звыняйте - я неправильно пост оформил )))))) Картинки до "см сюда" не имеют отношения, а только к цитате. 
так ВЕДИ себе, як нормальна ЛЮДИНА!!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Березень 2008, 16:21:26
Відповідь #227
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
так ВЕДИ себе, як нормальна ЛЮДИНА!!
Антз это паталогия ))))
Кто не с нами тот против?  :lol:
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

28 Березень 2008, 16:33:59
Відповідь #228
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Кто не с нами тот против?
а ЦЕ до чого???
Ми ж вже з*ясували, шо ти повів себе... не дуже ДОРЧЕНО і ЧЕМНО, скажем так..
ВНЄ ЗАЛЕЖНОСТІ, "с намі" ти чи "Нє с намі"...
Ферштейн, майн лібен? +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Березень 2008, 17:01:37
Відповідь #229
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
ДОРЧЕНО і ЧЕМНО
а можно узнать смысл этих слов?  :lol:
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

28 Березень 2008, 18:00:51
Відповідь #230
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вчи українську +))))

*дорЕчно
Отправленный на: Марта 28, 2008, 17:05:24
Рівер
Цитувати
Я ничего не говорю насчет победы. Но во-первых, он никого не окружал, во-вторых, вызывает сомнения количество подкрепления, попавшего в засаду (повторюсь: попробуй засунуть в грузовик бойцов в зимнем обмундировании с оружием, снаряжением и пр.: 50 человек я так, для красного словца взял, на самом деле не получится), в-третьих, "знищили майже всіх" (я даже не спорю о количестве, но это уже не "вщент").
Насчет остального - не спорю: грамотно организованная засада при данной расстановке сил и вооружения (о полковом миномете забывать не будем, тем более, что, думаю, место пристреляли) и должна была принести подобный результат.
Отправленный на: Марта 27, 2008, 19:10:37
--------------------------------------------------------------------------------
В общем - обычная пропагандистская статья.
беседер
хай не по 50, хай по 30... 12-15 "студерів" х 30 бійців = ??
Знищено = ??
Враховуючі командира дивізії...
Так вщент чи ні? +)))

Шо трапилось з оточеними в селі- кажу ж, так і не ясно...
а обізвати статтю "пропагандистською" - можна ЛЮБУ, яка стосується ТАКИХ тем....

ДО цієї статті про цей бій було ж ВЗАГАЛІ невідомо, так?? Відкрились факти, нова інформація - хіба це погано???
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Березень 2008, 18:17:57
Відповідь #231
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так вщент чи ні? +)))
Нехай будет "вщент". Поскольку мы не знаем, сколько было, сколько осталось, какие потери у самой засады (учитывая, что человек, который ее возглавлял, получил тяжелое ранение, а где место командира, мы занем - оно не впереди, и не на коне) - домыслы оставим. Впрочем, я уже говорил: грамотно организрванная засада... ну, и далее по тексту.
а обізвати статтю "пропагандистською" - можна ЛЮБУ, яка стосується ТАКИХ тем....
Я назвал эту статью пропагандистской именно потому, что она так выстроена.
Давай так, для прикола, возьмем такой заголовок "Лейтенант Иваненко с вверенной ему ротой разгромил крупное формирвание войск УПА численностью более 10000 человек". Этот как, пропагандистская статья?
ДО цієї статті про цей бій було ж ВЗАГАЛІ невідомо, так?? Відкрились факти, нова інформація - хіба це погано???
Насчет фактов - я бы не торопился. Пока что кроме "со слов ... (вставить фамилию) записано верно" там ничего нет. А о такой крупной (если судить по статье) операции документы должны были остаться. У НКВД (а их архивы рассекретили вроде бы?) - в первую очередь.

28 Березень 2008, 18:23:43
Відповідь #232
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А о такой крупной (если судить по статье) операции документы должны были остаться. У НКВД (а их архивы рассекретили вроде бы?) - в первую очередь.
гм.... ОЦЕ вже ТОЧНО не ФАКТ +))
там шось "розсєкрєчується" якесь НЕЗРОЗУМІЛЕ, шо йде всупереч, наприклад, спогадам жителів того самого села, в якому НІБИ-ТО шось "трапилось"....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Березень 2008, 18:41:05
Відповідь #233
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
гм.... ОЦЕ вже ТОЧНО не ФАКТ +))
Ну, прикинь: формирование численностью около 1200 человек разгромило целую дивизию (окружилов в селе, и т.д.). Это не то, что ЧП. Это полный П.
Должны быть приказы по перемещениям, наказаниям (а за подобные вещи в тем времена - до расстрела), доклады и пр. бюрократия. Не может такое бесследно исчезнуть.
там шось "розсєкрєчується" якесь НЕЗРОЗУМІЛЕ, шо йде всупереч, наприклад, спогадам жителів того самого села, в якому НІБИ-ТО шось "трапилось"...
Ну, это уж как им команду дадут...

28 Березень 2008, 19:01:36
Відповідь #234
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ну, прикинь: формирование численностью около 1200 человек разгромило целую дивизию (окружилов в селе, и т.д.). Это не то, что ЧП. Это полный П.
Должны быть приказы по перемещениям, наказаниям (а за подобные вещи в тем времена - до расстрела), доклады и пр. бюрократия. Не может такое бесследно исчезнуть.
пане капітане... ну Ви як здрастє... Розкриття ТАКИХ документів однозначно приведе до КРАХУ міфу про "бандитів-бандерівців", розкриття не дуже красивих сторін у біографії багатьох з "привладних"...
ТАКІ речі ХОВАЮТЬ, шо іголку від кощєєвої смерті....

Цитувати
Ну, это уж как им команду дадут...
та ні... я вже приводив приклад про "12 трупів у колодці в селі Верба Рівненьскої області"... ОСОБИСТИЙ опрос жителів цього села довів, шо це- АБСОЛЮТНА брехня
НЕ з Інтернету, НЕ з якихось там...
ОСОБИСТО
Я
ЛІЧНО, якшо комусь незрозуміло українською
натомість, пам*ятник воякам УПА там СТОЇТЬ...
ми з АртДом вже його разів з п*ять фото викладували
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Березень 2008, 19:17:47
Відповідь #235
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Розкриття ТАКИХ документів однозначно приведе до КРАХУ міфу про "бандитів-бандерівців"...
А сейчас не такая задача поставлена?
розкриття не дуже красивих сторін у біографії багатьох з "привладних"...
А вот это таки да.
та ні... я вже приводив приклад...
Личный опрос - тоже вещь интересная... Но все равно: как ни крути - а документы какие-то должны быть. Все зависит от нашего нынешнего КГБ: дадут команду - найдут. Если они есть.
пам*ятник воякам УПА там СТОЇТЬ...
Ну и пускай себе стоит. Главное - чтобы им нравилось. А в центре Вены стоит памяник воинам-освободителям. Знаешь такой?

28 Березень 2008, 21:56:24
Відповідь #236
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А сейчас не такая задача поставлена?
не знаю, яка там ЗАДАЧА - шо-шо, а "помаранчеві" не можуть довести до логічного кінця ЖОДНУ справу - але мені особисто ЦІКАВО, ШО "проявляється"... Включаючи той самий бій, про який при савєтах в мене ЖОДНОГО шансу взнати НЕ БУЛО...
ТЕПЕР ми з Вами ВІЛЬНО обговорюємо, шо там і як....
Як на мене, ЦЕ того ВАРТЕ....

Цитувати
А вот это таки да.
беседер +)))

Цитувати
Личный опрос - тоже вещь интересная... Но все равно: как ни крути - а документы какие-то должны быть. Все зависит от нашего нынешнего КГБ:
пане гауптман... СВІДЧЕННЯ непосрєдствєнних СВІДКІВ ПОДІЙ - неупередженні, ненадуманні, СТОВІДСОТКОВО вірні - і то Ви мені ПРОТИ ЦЬОГО маєте НАГЛІСТЬ протиставите назнамо ЩО, незнамо ДЕ знайдене????
ДО ЧОГО тут КГБ???
ЖИВІ люди, ЖИВІ свідчення!!!
ЯКІ Вам ЩЕ "документи"???????
Цитувати
А в центре Вены стоит памяник воинам-освободителям. Знаешь такой?
в серпні там буду - положу квіти, вірите?
І ШО???
До чого тут Відень і боротьба НКВД-шних девізій проти українських партизан?
Не виляйте, тавариш камісар... Відволікаєтесь...
а Я цього НЕ ЛЮБЛЮ...
АБО-АБО....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 11:56:14
Відповідь #237
Offline

Pash


Offline Pash

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +7/-19
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
1 радянська армія воювала трупозавалюванням
Покажи. Цифры, факты.
- цю тезу підтверджують втрати радянського союза в війні (щось около 10 млн). При штурмі берліну жуков погнав людей просто на мінні поля, без РОЗМІНУВАННЯ, щоб не втрачати так. Всі радянські опреаціїї супроводжуються колосальнимими втратами. подробніше у резуна.
цілком ймовірно, що може і не дивізія, але багацько москаликів полягло там.
Ты заголовок читал? Те цитаты, которые выделялись из статьи читал? Если бы автор не акцентировал внимание на том, что "сотня разгромила дивизию" - может, вообще бы на эту статью никто внимания не обратил. - а якщо було б написано сотня разгромила полк" тоб б було не так "обідно" за своїх предків? зачекайте, з часом то все буде науково обгрунтовано
По друге, така схема "війскова колона в горах" потім стала "класикою жанру"  таку схему потім дуже вдало використовували і афганці
Докажи то, что эта схема стала классикой жанра потом. Факты, пожалуйста. И не надо нести бред (как на форуме одной из местных газет), что зеленых беретов учат по методике УПА. - бо цю схему дуже вдало використовували різні партизанські рухи, наприклад таліби проти радянських військ, а так як УПА використало цю тактику раніше, то "автарське право" заслуговано належить їм
До речі для того щоб реалізувати таку схему потрібно навіть не 100 а навіть менше людей.
Я об этом, кстати, говорил. 215 человек, имеющих, кроме всего прочего, на вооружении 22 пулемета и полковой (не ротный и не батальонный) миномет, вполне могут нанести поражение противнику, превосходящему по количеству в 2-3 раза. - духам в афгані для цього було потрібно 2 людини гранотометник - стріляє в першу і останню машину (перекриває вихід) і кулеметник "голить" колонну. факти з радянської хроніки про афганську війну. подавалось під соусом "как подло душманы обстрелюют наши мирные колоннысоветской армии"
До речі для того щоб реалізувати таку схему потрібно навіть не Потрібні мінери - щою заблокувати вхід і вихід
Сам-то понял, что сказал? - тут вибачте, трохи поспішав, хотів сказати що достатньо просто перекрити вхід-вихід для колони, а далі можна іх бити просто як кошенят
До речі для того щоб реалізувати таку схему потрібно навіть не Таким чином в цій битві УПА змогла протиставити тупій навалі трупів дуже злагоджені стратегічні дії, котрі потім війшли в підручники історії
Насчет учебников истории - подробнее, пожалуйста: какие учебники, где, когда, кто по ним учится... - не бійся, то все начасі, твої діти будуть вчитися по тим підручникам
И потом: я, кажется, достаточно корректно проанализировал статью и обосновал сделанные выводы на основе имеющейся информации. Будь добр сделать то же самое. - ти почав чиплчтися до дрібниць, тебе дратує навіть не то що таке мале місце, тебе дратує те що таке могло мати місце, адже в твоїй уяві бійці УПА то "трусьі которьіе стреляли нам в спину"
Таким чином, я вважаю що те що написано в тієй статі цілком вірогідно, а назбирати фактів і написати підручники то справа істориків
СЛАВА ГЕРОЯМ!

31 Березень 2008, 14:07:52
Відповідь #238
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Pash, мой пост снесли во флуд. Но я буду здесь дублировать постоянно.
Здесь полфорума знает кто я и где меня найти (это нетрудно), так что то что ты там про моих предков чего-то ляпаешь - приди и скажи мне прямо в лицо.

31 Березень 2008, 15:06:51
Відповідь #239
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
якщо було б написано сотня разгромила полк" тоб б було не так "обідно" за своїх предків?
Вы так договоритесь до "собирайте свои манатки москали". А вот так до гражданской войны и недалеко.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #239 : 31 Березень 2008, 15:06:51 »