Форум Краматорська

  • 23 Квітень 2024, 22:34:49
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?  (Прочитано 183982 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

28 Листопад 2020, 08:35:20
Відповідь #1470
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Сколько за 30 лет построенно заводов американскими специалистами в Украине?
Дешёвых рабочих рук валом. Не в коня корм?

Твоя мама тоже зек?

,, СРСР був не тільки у 80-х роках, а ще й в 30-х, на які припало дитинство моєї мами. Вона нікого не обслуговувала, як ваша спадкоємиця, вона була сама дитиною і заробляла собі на хліб. А коли получила паспорт, влаштувалась на роботу і працювала на будівництві НКМЗ. ,,
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Форум Краматорська


28 Листопад 2020, 08:52:14
Відповідь #1471
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4497
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Действительно!
А чё не построили?
Давайте сделаем всё как в СССРе!
Одна партия, и попробуй вякнуть (особенно в 30-е, во времена большого строительства).
Правда Портвейну , тогда, придется заткнутся, но это не беда.
Лес рубят - щепки летят.
Отберем у селян все продукты.
Хрен с ними, пусть подыхают.
Всё на строительство.
Пересажаем половину, нехай за бесплатно работают.
Може и Портвейн попадет под раздачу, но это тоже не беда.
Что такое отдельные человеческие судьбы, при таких задачах?
Зато выжившие и их потомки будут потом с восторгом рассказывать о великих свершениях.
А те, кто сдох , ну шо ж, сдох и сдох.
Не велика потеря.
Бабы новых наражают.
А смысл ?

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Листопад 2020, 09:10:05
Відповідь #1472
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11025
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5789
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
это очень грустно  :(

Действительно.
Тема участия иностранцев в царской и советской индустриализациях крайне интересна.
Но зачем так откровенно врать?
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

28 Листопад 2020, 10:18:45
Відповідь #1473
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
я понимаю, что тебе ненавистна твоя история. но бездумно врать при этом не обязательно и очень глупо.

скажу только о ДнепроГэсе.
вот фраза из твоего поста:
"Днепрогэс" построила американская фирма Cooper Engineering Company (и германская компания Siemens). На этом заводе создали первые танки.
во-первых, указанные тобой фирмы не могли его построить, а могли делать для него только турбины.
но и тут ты тоже стратила.

во-вторых, в твоей голове укладывается, как на гидроэлектростанции делают первые танки?
мне кажется, что даже больное воображение этого нарисовать не могло... и обозвать гидроэлектростанцию заводом  :?

ты бездумно цитируешь лишь то, что тебе дают цитировать. это очень грустно  :([/spoiler]
[/quote]
Пане, не знаю якої ви віри, але я точно знаю, що коли ви з Портвейном пасли гусей, мене поряд точно не було, я в цей час була в бібліотеці. Вчиться читати, бо ви якось погано сприймаєте інформацію.  :o
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

28 Листопад 2020, 10:32:05
Відповідь #1474
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...
Бабы новых наражают.
С этим в незалежній как раз, почему-то, некоторые проблемы.

28 Листопад 2020, 10:43:02
Відповідь #1475
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Якби деякі іновірці в кінці 80-тих на початку 90-тих років не сиділи на партійних зборах, а побільше читали, вони б краще знали історію України, і для них наразі не було б дивом, що індустріалізація в СРСР велася на кістках заморених селян, а обладнання придбавалося за кошти замордованих.
      
Торгсин: шлях до забуття
У закритих суспільствах, на кшталт СРСР, взаємодія між владою та соціумом набуває особливо загострених форм. Влада всіма доступними їй засобами (преса, література, кіно, освіта, фольклор) нав’язує громадянам певні думки, переконання, які з часом набувають форми цілісної, ідеологічно вивіреної, відповідним чином відретушованої картини дійсності. У Радянському Союзі методично реалізовувалася політика “примусової амнезії”, яка, як зазначає українська дослідниця Л. В. Гриневич, дозволила вже у повоєнні роки отримати нове покоління радянських людей, для котрих 1930-ті рр. асоціювалися виключно з перемогами та успіхами і аж ніяк не з голодом, жертвами чи репресіями[2].

Незручні владі теми швидко потрапляли під негласну заборону. Прикладом цьому є історія Всесоюзного об’єднання “Торгсин” (18 липня 1930 р. – 1 лютого 1936 р.), яке менше, ніж за п’ять з половиною років пройшло шлях від невеликого відділу в системі московської торгівлі до однієї з найуспішніших зовнішньоторговельних організацій країни. Невипадково його розквіт співпав з роками Голодомору 1932–1933 рр. в Україні. Спекулятивно-грабіжницькі методи роботи організації суперечили основним гаслам більшовиків і дискредитували владу, тому та намагалася максимально дистанціюватися від неї після її ліквідації. Не дивно, що перші систематичні дослідження, цілком присвячені історії Торгсину, з’явилися лише на початку 1990-х рр., після розпаду Радянського Союзу. Піонерами даної проблематики стали О. О. Осокіна[3] та В. І. Марочко[4], які зацікавилися об’єднанням на всесоюзному та республіканському рівнях, ввели до наукового обігу ряд невідомих до цього джерел, створили з три десятки історичних розвідок, статей та одну монографію[5]. Дедалі більшої популярності набуває мікроісторичний вимір, в межах якого дослідники звертаються до питань функціонування окремих обласних контор, відділень або крамниць системи, як-от: І. В. Павлова, В. А. Толмацький, О. Ю. Мельничук, І. В. Шуйський та інші[6].

Пропонована розвідка має на меті прослідкувати процес трансформації знань та уявлень людей про Торгсин від моменту його появи до початку 1990-х рр., тобто до моменту його цілеспрямованого вивчення науковцями. Передусім варто зупинитися на рівні індивідуальної i родинної пам’яті про об’єднання, порівнюючи її з формуванням колективного сприйняття організації групами осіб, які особисто не стикалися з нею.
Далі читати тут:
https://uamoderna.com/demontazh-pamyati/horokh-torgsyn
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

28 Листопад 2020, 10:48:44
Відповідь #1476
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А если отбросить лишние слова, то СССР и Донбасс в частности был в те годы привлекателен для иностранного капитала и инвестиций.
Сейчас нет.
Недалёким совкам давали удочку а прогрессивным украинцам рыбу и долги которые съев рыбу нереально отдать.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

28 Листопад 2020, 10:55:59
Відповідь #1477
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А если отбросить лишние слова, то СССР и Донбасс в частности был в те годы привлекателен для иностранного капитала и инвестиций.
Сейчас нет.
Ви спочатку поцікавтеся, що означає це нове для вас слово, а потім пишіть свої шаріковскі трактати.  :lol:
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Листопад 2020, 11:40:20
Відповідь #1478
Offline

uHoBepeu,


Offline uHoBepeu,

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1130
  • Карма: +13/-50
  • Дякую
  • Сказав: 154
  • Отримав: 171
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
я понимаю, что тебе ненавистна твоя история. но бездумно врать при этом не обязательно и очень глупо.

скажу только о ДнепроГэсе.
вот фраза из твоего поста:
"Днепрогэс" построила американская фирма Cooper Engineering Company (и германская компания Siemens). На этом заводе создали первые танки.
во-первых, указанные тобой фирмы не могли его построить, а могли делать для него только турбины.
но и тут ты тоже стратила.

во-вторых, в твоей голове укладывается, как на гидроэлектростанции делают первые танки?
мне кажется, что даже больное воображение этого нарисовать не могло... и обозвать гидроэлектростанцию заводом  :?

ты бездумно цитируешь лишь то, что тебе дают цитировать. это очень грустно  :([/spoiler]
Пане, не знаю якої ви віри, але я точно знаю, що коли ви з Портвейном пасли гусей, мене поряд точно не було, я в цей час була в бібліотеці. Вчиться читати, бо ви якось погано сприймаєте інформацію.  :o
[/quote]
тут не поспоришь. когда я ходил в детский сад, вы наверное уже были пионервожатой  :lol:

чтобы я лучше воспринял информацию, которую вы копипастите, расскажите, плиз, как на ДнепроГЭСе делали танки! ну не могу я этого понять, НЕ МОГУ!

нужно отдать должное. вы очень лихо уходите от ответа на поставленные вопросы, переключаясь на что-то другое... не забывая при этом кого-нибудь оскорбить.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Листопад 2020, 11:55:15
Відповідь #1479
Offline

alexmar


Offline alexmar

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1276
  • Карма: +22/-1
  • Дякую
  • Сказав: 2730
  • Отримав: 396
    • Перегляд профілю
вы очень лихо уходите от ответа на поставленные вопросы, переключаясь на что-то другое... не забывая при этом кого-нибудь оскорбить.
у нее "работа такая..." (с)ЖБП  :o

28 Листопад 2020, 12:17:30
Відповідь #1480
Offline

Balik68


Offline Balik68

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1999
  • Країна: ua
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 2165
  • Отримав: 1775
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А если отбросить лишние слова, то СССР и Донбасс в частности был в те годы привлекателен для иностранного капитала и инвестиций.
:lol: :lol: Пацталом! Даже комментировать не буду. Деменция - страшная штука :o
contra spem spero

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Листопад 2020, 13:51:28
Відповідь #1481
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
я понимаю, что тебе ненавистна твоя история. но бездумно врать при этом не обязательно и очень глупо.

скажу только о ДнепроГэсе.
вот фраза из твоего поста:
"Днепрогэс" построила американская фирма Cooper Engineering Company (и германская компания Siemens). На этом заводе создали первые танки.
во-первых, указанные тобой фирмы не могли его построить, а могли делать для него только турбины.
но и тут ты тоже стратила.

во-вторых, в твоей голове укладывается, как на гидроэлектростанции делают первые танки?
мне кажется, что даже больное воображение этого нарисовать не могло... и обозвать гидроэлектростанцию заводом  :?

ты бездумно цитируешь лишь то, что тебе дают цитировать. это очень грустно  :([/spoiler]
[/quote]
Ще раз нагадую про ваше хамство, так можете розмовляти, коли з алкашами пиво п'єте, зрозуміло? А тоді ображаєтеся, чого таких як ви вважають бидлом.
В тексті порушена пунктуація і переноси, але розумна людина прочитає зрозуміє правильно, а в таких як ви вже як вийде.  :o
Цитувати
На этом заводе создали первые танки.
Горьковский автозавод (ГАЗ) был построен американской компанией Austin.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

28 Листопад 2020, 13:58:26
Відповідь #1482
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А если отбросить лишние слова, то СССР и Донбасс в частности был в те годы привлекателен для иностранного капитала и инвестиций.
:lol: :lol: Пацталом! Даже комментировать не буду. Деменция - страшная штука :o
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Советско-американские отношения
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

28 Листопад 2020, 14:06:15
Відповідь #1483
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А если отбросить лишние слова, то СССР и Донбасс в частности был в те годы привлекателен для иностранного капитала и инвестиций.
:lol: :lol: Пацталом! Даже комментировать не буду. Деменция - страшная штука :o
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Советско-американские отношения
Ви б іще історію ВКПБ зацитували. Почитайте краще що таке інвестиція. Боже, яка безпробудна темрява у ватних головах.  :fool:
І з такими знаннями воно лізе у всі теми з експертними оцінками.  :lol:
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Листопад 2020, 14:14:48
Відповідь #1484
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Не жонглируйте словами.
Заводы, станки, машины,технологии это удочка.
Все это покупалось и строилось иностранцами на всевозможных условиях.

,,СССР — страна величайших возможностей и огромнейший рынок и Америке надо без проволочек договориться с советским правительством, иначе с ним войдут в соглашение другие.,,

Сравните с Украиной.  :o
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Форум Краматорська