Форум Краматорська

  • 31 Травня 2024, 15:26:10
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Выступления в кафе "Фиеста"  (Прочитано 333721 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

16 Липня 2007, 21:47:21
Відповідь #315
Offline

Артіст :)


Offline Артіст :)

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Всім привіт!

Концерт був дійсно класним :)
Атмосфера - дружня, світла, сонячна :) Всі люди наповнені позитивом )) Дуже сподобався новий інтер'єр - флаг Іспаніі закладу личить )) Доречі, а що він значить?
Учасники гурту "Контрабас" - світлі такі, талановиті, добрі люди :)
Сергій Буланий (акустична гітара, голос, губна гармоніка) - такий класний хлопець! Сильний вокал, дуже гарно вів свою програму та спілкувався з глядачами. Дуже вразило, коли він одночасно на гітарі і на губній гармоніці грав. Це ж який талант треба мати і зосередженість :) Доречі, він ще й французькою мовою співав ))
Макс Михайліченко (басист) - я, взагалі, обожнюю бас-гітару )) Тому особиста повага Максу )) Дуже гарно грає, техніка така класна )) Коли він почав грати смичком на басу - це дійсно вразило, перший раз таке побачив. Звук таким чином дуже цікавий виходить! Також, перший раз побачив, щоб людина грала на звичайному дерев'яному гребінці! За це, взагалі, Макса та гурт треба шанувати :)
Ярослав Дем’яненко (перкусія, дримба, сокира, другий голос) - багато з інструментів, на яких він грав я побачив в перший раз! Дуже вразили всі інструменти, коли на чому грав - я зараз не пригадаю, бо всього багато і все круто! =) Взагалі, майстерність в нього - на самий високий бал! Така музика цікава завдяки Ярославу вийшла :)))) Знімаю шляпу в знак поваги  :good:

Взагалі, хлопці, грають на 100%! Чекаємо їх в Краматорську, повним складом, з Доктором Феліксом (труба, блок-флейта, зозулька)!

San4, дякую за класні фотки!

Помилка бази даних

Будь ласка, повторите ще раз. Якщо помилка продовжує повторяться, звернетеся до Адміністратора.