Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 14:00:34
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 634738 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

19 Червень 2008, 21:08:27
Відповідь #705
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Оно перестанет согласовываться с Законом, когда будет издан Приказ МОН Украины, в котором напишут
"Запретить преподавание на украинском языке"
Во-первых это пока только заявление  Министра, во-вторых чтобы реализовать политику Министерства по внедрению украинского языка в вузах и при этом сохранения прав "иных языков" будет скорее всего разработаны соответсвующие измения к законам.
Извините - это заявление МИНИСТРА. Высшего официального должностного лица государства.
Т.е, вы хотите сказать, что министру языком болтать позволено все, что угодно?
Т.е., это выступление полностью соотвествует закону?
Ну і що не так?.
1. Заява міністра? вищої посадової особи держави? Звісно міністр і т.і. офіційно заявляє позицію (наміри) міністерства. І що не так. От коли він буде втілювати свої наміри тоді й подивимось (а політичні опоненти проконтролюють) як ці наміри втілюються, і які закони при цьому порушуються.
2. Міністру доручено висловити офіційні наміри уряду що до цього питання. Далі дв п.1
3. Який закон міністр порушив у своєму виступі? А ніякого. Далі дв. п.1
Отправленный на: 19 Июня 2008, 19:58:57
Вопрос ведь больше не в том, будет ли русский вторым государственным, а будет ли он вообще. Ведь государство влезло не в общественную деятельность, а в культуру - а это уже насилие над людьми, а хартии защиты прав подписаны, только соблюдать их никто не хочет, а на грецяки? Я в принципе не против, чтобы статус государственного был только у украинского, но ведь он и так единственный украинский на данный момент, государству ЭТОГО мало, вот где беда.
Російський буде. Де? В Росії.
Культуру? За власний кошт - все що забажаєте, якщо це не протирічіть закону, та не попирає прав інших.
Хто вам сказав, що однієї україньської для держави МАЛО?. Для держави завжди досить 1 мови. Більше - це від лукавого. Сьогоднішнім людям однієї замало - згоден. Але треба колись починати? Так. Тоді чому не зараз. Декілька раз вже відкладали повномаштабний наступ на цьому напрямку, до чого це призвело? До теперешньої ситуації - сепарації політиків та населення через мовне питання. А не квапилися б - це тема вже давно була б на смітнику.

Форум Краматорська


20 Червень 2008, 09:09:03
Відповідь #706
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю
Літадло
Цитувати
Стаття 14.  ...     Право власності на землю гарантується
Стаття 15.  ...     Держава  гарантує  свободу    політичної    діяльності
я плакаль +)
і шо не так?
а по-Вашому, держава має ЗА ВАС пахати і брати участь в політичній діяльності? +)
по ходу, саме цього ВИ і вимагаєте щодо мовного питання...
не награлись в комунізм?
ні, Повзедло.
мова йде не про пахання держави за мене та інш.
мова йде про те, що держава повинна ЗАБЕЗПЕЧИТИ можливість користування  громадянином ГАРАНТОВАНИМИ державою правами .
наприклад:

Безусловно, гарантией конституционных положений является деятельность всех государственных органов и должностных лиц, которая осуществляется ими путем применения различных правовых средств в пределах делегированной компетенции.

(КСУ: ИТОГИ 2006 ГОДА История развития института конституционного контроля на территории Украины       
  Алексей НАСАДЮК «Юридическая практика»)

 
В демократических государствах их органы и должностные лица обязаны содействовать гражданам в осуществлении ими своих конституционных прав.

(Экономико-правовая библиотека - Конституционное право зарубежных стран - Чиркин В Е - § 9_ Гарантии конституционных прав и способы обеспечения выполнения конституционных обязанностей)

тобто декларування державою гарантій якихось прав передбачає забезпечення державою можливості користування цими правами
Цитата: souls
В местах компактного проживания граждан иных национальностей могут (заметьте - не должны быть созданы, а могут!) создаваться уч.заведения с преподаванием на соответствующих языках...
тобто, як що держава декларує для мене право (можливість) навчатись на мові національної меншини то вона повинна забезпечити мені можливість користування цим правом.
тобто, якщо я (у м. Краматорську - а хто буде заперечувати, що це місце проживання нацменшини?) прийду до навчального закладу і захочу навчатися в ньому російською, а мені відмовлять, то держава повинна мене захистити і надати мені цю можливість.
ТАК?
І що, пан Вакарчук в своєї заяві не порушив Закон і Конституцію?

20 Червень 2008, 09:33:36
Відповідь #707
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
тобто, як що держава декларує для мене право (можливість) навчатись на мові національної меншини то вона повинна забезпечити мені можливість користування цим правом.
тобто, якщо я (у м. Краматорську - а хто буде заперечувати, що це місце проживання нацменшини?) прийду до навчального закладу і захочу навчатися в ньому російською, а мені відмовлять, то держава повинна мене захистити і надати мені цю можливість.
ТАК?
Так.
Только при чем тут Вакарчук? Он объявил ПЛАНЫ НА БУДУЩЕЕ. Чтобы реализовать эти планы, нужно будет внести изменения в ЗАКОН.

Например: Я говорю: я буду торговать наркотиками. Вы - это незаконно!!! Скажите, что в данной ситуации будет не законным? Мое высказывание или сама торговля, которой еще нет?
А потом выяснется, что наркотики далеко не все исключены из оборота, некотороые из них можно продавать в аптеках соблюдая определенные условия. Так что закон нарушен не будет.
О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

20 Червень 2008, 09:40:39
Відповідь #708
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю
Ну і що не так?.
3. Який закон міністр порушив у своєму виступі? А ніякого. Далі дв. п.1
Та ніякий, там, якусь чи то "конституцію", чи то біс його знає як там її. Пустий папірець, нікчема.

Цитувати
Хто вам сказав, що однієї україньської для держави МАЛО?. Для держави завжди досить 1 мови. Більше - це від лукавого. ... Декілька раз вже відкладали повномаштабний наступ на цьому напрямку, до чого це призвело? До теперешньої ситуації - сепарації політиків та населення через мовне питання. А не квапилися б - це тема вже давно була б на смітнику.
Одна мова, один народ. Що далі? Один хвюрер?

А вам не приходила думка, що як би міністр цього не казав, та небуло б інших подобних заяв та рішень влади, то усі б "сидели на попе ровно" і не лаялися тут?
І українську мову вивчали б.
І телевізор дивились українською б.
І дітей віддавали до українських класов добровільно б.
І ніякої сепарації політиків через мовне питання не було б.
Тому, що дерібанщикам, об*єднаним під гордою назваю "партія", нічим було б виборців до себе привабити.
І неможливо було б їм, цим дерібанщикам, так довго при владі бути та ховатись за депутатьськими мандатами.
 
 "повномаштабний наступ на цьому напрямку"

третій з-н Ньютона: сила дії равна силі протидії - це й до суспільства має відносину
Отправленный на: Июня 20, 2008, 08:37:36
Я говорю: я буду торговать наркотиками. Вы - это незаконно!!! Скажите, что в данной ситуации будет не законным? Мое высказывание или сама торговля, которой еще нет?
Souls, Вы шутите?
Ведь Вы НЕ МИНИСТР!

А если бы пан Луценко заявил в СМИ, что он будет торговать наркотиками?

Каков бы был общественный резонанс? И не восприняли бы это некоторые как руководство к действию?

20 Червень 2008, 10:15:19
Відповідь #709
Offline

souls


Offline souls

  • мы молодая нация – и у нас все впереди!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1313
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-3
  • Дякую
  • Сказав: 59
  • Отримав: 157
  • укр.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ведь Вы НЕ МИНИСТР!
Хто Вам такое сказал?

Вы издеваетесь? Я спросил: что в изложенной мной ситуации о наркотиках является незаконным - заявление или еще не стартовавашая торговля? Пожалуста, выберите один из предложенных вариантов.

Цитувати
Каков бы был общественный резонанс?
Резонанс или правонарушение? Вы разницу понимаете?
О купите мне черные слепые очки
И заткните мне рожу правдивой газетой
Чтобы я не увидел, чтобы я промолчал
Чтобы было беззвучно, темно и смешно

20 Червень 2008, 10:27:23
Відповідь #710
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
хохотнуль +)
якшо ми перейшли на чеську, то я - не повзедло , я- мравенець +))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Червень 2008, 15:25:01
Відповідь #711
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю
Цитувати
что в изложенной мной ситуации о наркотиках является незаконным - заявление или еще не стартовавашая торговля? Пожалуста, выберите один из предложенных вариантов.

Резонанс или правонарушение? Вы разницу понимаете?
Понимаю я разницу. Вы не хотите понять.

Речь шла не о наркотиках и Ваших заявлениях, которые мало кого интересуют.
Речь шла о заявлении Министра образования Украины.

Стаття  113. (Конституция)
...
Кабінет Міністрів України у своїй діяльності  керується  цією Конституцією  та  законами  України.

В свое рабочее время министр (член кабмина) делает заявление, противоречащее законодательству государства, которое наняло его на эту работу для того, чтобы он, в том числе:

Стаття 116. Кабінет Міністрів України:
     1) забезпечує     державний    суверенітет    і    економічну самостійність  України,  здійснення   внутрішньої   і   зовнішньої політики держави,  виконання Конституції і законів України...


т.е. обеспечивал выполнение этих самых законов.

О чем тут еще можно говорить.

Уважаемый Souls, если Вы Министр (или иное должностное лицо государства, призванное обеспечивать выполнение закона) и Вы в данный момент на работе делаете публичное заявление о Вашем намерении  торговать наркотиками, то Вы НАРУШАЕТЕ ЗАКОН этим заявлением.
А если Вы не Министр или Министр, но не на работе, а дома на кухне, с другом АнтЗем пьете пиво  и делаете такое заявление  - то нет, вы закон НЕ НАРУШАЕТЕ.

Чувсвстуете разницу?
Отправленный на: Июня 20, 2008, 14:21:54
хохотнуль +)
якшо ми перейшли на чеську, то я - не повзедло , я- мравенець +))
шановний,я не знаю чеську, але дуже поважаю право кожного на свободу самоназвання,
тобто - нехай буде по-Вашому +))

20 Червень 2008, 17:03:05
Відповідь #712
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Большинство русскоязычных граждан Украины считают себя её патриотами - соцопрос

Центр Разумкова провёл исследование на тему: являются ли русскоязычные граждане Украины однородным сообществом, как и в какой степени языковой фактор влияет на другие параметры идентичности, а также как относится эта категория граждан к тем или иным аспектам общественной жизни, пишет "Зеркало недели".

Русскоязычные граждане в исследовании Центра - это граждане Украины, в повседневном общении употребляющие русский язык. По данным опроса, такие граждане составляют 37% взрослого населения Украины.

Идеологов "русского мира" и кое-кого из отечественных политиков может разочаровать факт, что абсолютное большинство (86%) русскоязычных граждан воспринимают Украину как свою Родину, а подавляющее большинство (72%) - полностью или скорее являются её патриотами.

Большинство (57%) русскоязычных граждан хотели бы, чтобы русскому языку был предоставлен статус второго государственного. Каждый четвёртый (25%) поддержал бы идею объединения государственного статуса украинского языка с официальным статусом русского в отдельных регионах. Нынешний статус языков поддерживают 12% русскоязычных граждан, статус русского как единого государственного - только 4%.

В определение украинской нации относительное большинство (44%) русскоязычных вкладывают гражданское содержание, понимая нацию как "всех граждан Украины независимо от их этнической принадлежности, языка, на котором они общаются, национальных традиций, которых они придерживаются и по которым воспитывают своих детей". Варианты определения нации, основанные на этнической принадлежности, поддерживают 40% представителей этой группы, а определение, содержащее элемент принадлежности к украинской культуре, - 9%.

Треть русскоязычных относят себя к украинской культурной традиции, почти треть - к советской, 6% - к европейской. К российской культурной традиции - меньше четверти.

Оценивая перспективы культурных традиций в Украине в будущем, относительное большинство (36%) русскоязычных граждан уверены, что в разных регионах страны будут преобладать разные культуры, каждый пятый предпочитает украинскую традицию, каждый шестой - европейскую. Русскую - лишь 7% (тогда как среди этнических русских - каждый четвёртый).

И в завершение - о видении русскоязычными гражданами проблемы так называемого раскола между Востоком и Западом Украины. Более половины (53%) из них не согласны с тем, что различия между западными и восточными украинцами столь велики, что их можно считать двумя разными народами. Согласны с этим тезисом 36% опрошенных, не смогли определиться с ответом 12%.

Большинство русскоязычных граждан (55%) также отрицают возможность раскола Украины на основании противоречий между её западными и восточными регионами, признают такую возможность 28%, не имеют ответа - 17%.

Подавляющее большинство русскоязычных граждан не поддерживают такие варианты развития своих регионов, как выход из состава Украины с образованием независимого государства (79%) или присоединением к другому государству (77%). Ощутимое большинство (60%) не поддерживает идею федерализации Украины.

Для большинства (59%) русскоязычных желательным вариантом является сохранение нынешнего статуса областей с более широкими правами и полномочиями местного самоуправления. Их нынешними размерами не удовлетворены 51% опрошенных.

http://rus.newsru.ua/ukraine/17may2008/rosijskomovni.html
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

20 Червень 2008, 17:48:02
Відповідь #713
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
цікаві цифєрки +)

***
helicopter
Цитувати
шановний,я не знаю чеську, але дуже поважаю право кожного на свободу самоназвання,
тобто - нехай буде по-Вашому +))
та все набагато проще +)
Ant = mravenec = муравей
letadlo = самолет
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Червень 2008, 21:52:34
Відповідь #714
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
народ, а вы видели русский (гоблинский) и украинский переводы сауспарка? :D в очередной раз убеждаюсь, что наш отечественный - жжот, а гоблин сквернословит по чем зря.
Отправленный на: Июня 20, 2008, 20:06:55
letadlo = самолет




там по ходу и про летадло :D разрыв!

21 Червень 2008, 00:30:27
Відповідь #715
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну і що не так?.
3. Який закон міністр порушив у своєму виступі? А ніякого. Далі дв. п.1
Та ніякий, там, якусь чи то "конституцію", чи то біс його знає як там її. Пустий папірець, нікчема.
І де це в конституції записано, що міністр не має права у своєму виступі ставити плани на зміну законів, чи самої конституції.
В конституції написано, що Україна унітарна держава, але ПР у 2004 (та і тепер) разом бажають зробити її фердеральною країною - за вашою логікою це порушення конституції.
В конституції написано, в Україні едина державна мова - Україньска, але російськомовни бажають мати російську за другу державну - це також порушення конституції за логікою ваших висловів.
Але нікого за ці порушення не посадили (у всіх трьох прикладах).
Отже сухий залишок - або всі порушують конституцію (і ви в їх числі), або вислови міністра і політиків - не є порушення конституції.
У другому випадку порушенням конституції будуть лише вчинені дії, наслідком яких буде порушення у разі, якщо не буде змінено попередньо саму конституцію. А наміри зробити зміни - є лише наміри, а не порушення. Так само, як у кримінальному праві - планування злочину не є злочином доти ці плани не почнуть реалізовуватися.
Отправленный на: 20 Июня 2008, 22:53:19
Хто вам сказав, що однієї україньської для держави МАЛО?. Для держави завжди досить 1 мови. Більше - це від лукавого. ... Декілька раз вже відкладали повномаштабний наступ на цьому напрямку, до чого це призвело? До теперешньої ситуації - сепарації політиків та населення через мовне питання. А не квапилися б - це тема вже давно була б на смітнику.
[/quote]
Одна мова, один народ. Що далі? Один хвюрер?
[/quote]
А це вже від лукавого. Ви бажаєте двох (трьох, декілька) Фюрерів далі? Абсурдна постановка питання у такому контексті.
Отправленный на: 20 Июня 2008, 22:57:52

А вам не приходила думка, що як би міністр цього не казав, та небуло б інших подобних заяв та рішень влади, то усі б "сидели на попе ровно" і не лаялися тут?
І українську мову вивчали б.
І телевізор дивились українською б.
І дітей віддавали до українських класов добровільно б.
І ніякої сепарації політиків через мовне питання не було б.
Тому, що дерібанщикам, об*єднаним під гордою назваю "партія", нічим було б виборців до себе привабити.
І неможливо було б їм, цим дерібанщикам, так довго при владі бути та ховатись за депутатьськими мандатами.
 
А вам не приходила думка, що якби політики від ПР не витягали з шухляди на кожні вибори цього питання на кожні вибори, то ... (далі за Вашим текстом).
Що до дерібанщики-партії знайшли б інші казочки, що б виборців привабити та ховатися за депутатськими мандатами. Ц і Ви вірите у казочку, що вони за для народу лізуть у владу? Якщо вірите, то подальше спілкування не має сенсу - пробачте з ідеалістами не спілкуюся.
Отправленный на: 20 Июня 2008, 23:07:30

 "повномаштабний наступ на цьому напрямку"

третій з-н Ньютона: сила дії равна силі протидії - це й до суспільства має відносину

Вам знайомі терміни "межа міцності" та "остаточна деформація" з сопромату? Це також і до суспільства прийнятне. Перший термін визначає, що третій закон Ньютона має сенс не в окремих випадках (до того ж ідеальних), а другий - після зменншення тиску (сили) тіло не приймає того ж самого стану, що і до прикладення сили.

Також є приклади і з єкономічних та суспільних теорій. Дуже цікавий приклад, як на мене:
Збірає керівництво працівників і каже: "З наступного місяця ви будете отримувати за свою роботу вдвічі менше - ми це вже вирішили."
Як наслідок - забастовки, підприємство лихоманить, профспілки галасують.
Проходить деякий час коли керівництво неробить ніяких кроків до порозуміння - вирішили і все.
Через деякий час керівництво погоджується на компроміс "нараховувати платню не вдвічі менше а лише на 10 відсотків".
Як наслідок - майже всі вдоволені.
Керівництво - стало платити менше на 10%, як і планувало спочатку.
Профспілки - показали робітникам, що вони про тних пілкуються. Відстояли 40% їхної платні.
Робітники - могли втратити 50% платні, а втратили лише 10%.
Цей приклад було взято з історії капіталізму та социалізму в СРСР. Для социалізму замість коштів - читайте час на виконання роботи.

22 Червень 2008, 11:04:11
Відповідь #716
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
цікаво +)
читаю про Констянтина (Кирила) і Мефодія, про їх спроби ввести у слов*ян слов*янську письменність і ведення церковної служби слов*янською ж мовою (шо приблизно рівно державності мови зараз)
Так от, доводи і методи противників цього - я просто ржав і плакав +) Нічого не помінялось за 1200 років!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 09:06:04
Відповідь #717
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю

Отправленный на: Июня 23, 2008, 07:38:06
І де це в конституції записано, що міністр не має права у своєму виступі ставити плани на зміну законів, чи самої конституції.
Міністри не змінюють закони. Це робить ВР.
А Міністри... ще раз нагадую:
Стаття 116. Кабінет Міністрів України:
     1) забезпечує     державний    суверенітет    і    економічну самостійність  України,  здійснення   внутрішньої   і   зовнішньої політики держави,  виконання Конституції і законів України...

Їм за це гроші сплачують (наші з Вами).
Тому кожен має робити свою справу: депутати займатись законотворчою діяльністю, міністри виконувати ці закони.
І, як що міністр робить заяву, що він ці закони виконувати не буде, це посадовий злочин.
Нехай пан Вакарчук пише заяву про звільнення з посади міністра і йде працювати до ВР, або до громадської організації типа "Вакарчук проти русіхвікації у ВУЗах" і тоді робить заяви.


Цитувати
В конституції написано, що Україна унітарна держава, але ПР у 2004 (та і тепер) разом бажають зробити її фердеральною країною - за вашою логікою це порушення конституції.
Як що ПР каже, що "ми внесемо зміни до конституції про федералізацію законним шляхом через голосування у ВР" - то це не злочин.
Як що ПР каже, що "ми зробимо державу федеральною незважаючи на конституцію" - це державний злочин.
Цитувати
В конституції написано, в Україні едина державна мова - Україньска, але російськомовни бажають мати російську за другу державну - це також порушення конституції за логікою ваших висловів..
Хто ці "росіськомовні"? Вони міністри? Чи інші посадові особи, яких найняли для забезпечення виконання законів України?
Як що да - то це посадовий злочин.
Як що ні - це особиста думка (у нас демократія і свобода слова)
Отже сухий залишок - все залежить від того, хто і які заяви робить, і хто і які може робити згідно діючого законодавства.


Цитувати
Ви бажаєте двох (трьох, декілька) Фюрерів далі? Абсурдна постановка питання у такому контексті
Двух чи більше хвюрерів бути не може. Не те він і хвюрер.

Цитувати
Що до дерібанщики-партії знайшли б інші казочки, що б виборців привабити та ховатися за депутатськими мандатами.
Може й знайшли б.
Але ця казочка (про російську мову) найбільш приваблива. Докази - ця тема і наявність ПР у ВР у такий кількості.
Цитувати
і Ви вірите у казочку, що вони за для народу лізуть у владу?
в казочки не вірю, бо вже старий.
 
Цитувати
Вам знайомі терміни "межа міцності" та "остаточна деформація" з сопромату? Це також і до суспільства прийнятне. Перший термін визначає, що третій закон Ньютона має сенс не в окремих випадках (до того ж ідеальних), а другий - після зменншення тиску (сили) тіло не приймає того ж самого стану, що і до прикладення сили.
А вам знайом такий термін з сопромату, як "руйнування" внаслідок дуже великого тиску (сили)? А ви не побоєтесь це тіло зруйнувати?


23 Червень 2008, 09:18:33
Відповідь #718
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
от, придумали нову фішку - посадовий злочін +)
шановний, знаєто шо? у вас нема тези і ідеї- у вас є лише бажання якнаймога далі зберегти існуюче панування ґімпєрської мови - і від поста к посту пєтляєте і шукаєте не аргументи на користь захисту вашої тези- бо її нема- а чергову демагогічну "петлю"...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Червень 2008, 13:10:53
Відповідь #719
Offline

helicopter


Offline helicopter

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 110
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вертолёты - это души убитых танков
    • Перегляд профілю
от, придумали нову фішку - посадовий злочін +)
це не нова фішка:
Посадовий злочин – злочинні дії, що здійснюються посадовими особами з використанням свого службового становища і завдають суттєвої шкоди державним або суспільним інтересам, правам та інтересам громадян.
http://www.slovnyk.net/?swrd=%E7%EB%EE%F7%E8%ED

Цитувати
шановний, знаєто шо? у вас нема тези і ідеї- у вас є лише бажання якнаймога далі зберегти існуюче панування ґімпєрської мови - і від поста к посту пєтляєте і шукаєте не аргументи на користь захисту вашої тези- бо її нема- а чергову демагогічну "петлю"...
у мене є теза і ідея: законність і корисність для Держави.
я намагався сказати (нагадую, як що Ви забули) що НАСИЛЬНИЦЬКА українізація це:
- незаконно - бо порушує закон;
- безглуздо - бо не дає очікуваних результатів;
- руйнація держави - бо деяка частина громадян, скажимо м*яко, змінять своє патріотичне ставлення до держави.

evgeny у своєму пості привів данні, які підтверджують мої слова:
російськомовний громодянин може бути таким самим патріотом, як і україномовний.
Російська мова - це не гімперська мова. Це мова людей.
А те, що деяки російськи політики і посадовці мають гімперськи амбіції і при цьому говорять на російський мові, це не значить що і мова від цього стала гімперськой.
Також можна і агліцьку мову назвати гімперськой, бо деяки політики у США теж мають гімперськи амбіції.

Існуюче панування російської мови на Сході України не можливо знищити в короткий час кінним наскоком з шаблями.
Це довгий процес.
Держава повинна створити умови для втілення української мови в повсякденне життя на Сході через будування міцної ЄКОНОМІКИ та правової, демократичної, свободної держави. І коли кожен громадянин буде пишатися своєю державою, тоді й змінется відношення до державної мови.
І люди будуть на домівках вішати національні прапорці і співати "Боже Україну сбережі...", ...бо нам в неї так гарно живеться.
Ось це і є моя теза і ідея.


Форум Краматорська