Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 18:58:59
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Державна мова - тільки українська | Государственный язык - только украинский  (Прочитано 634847 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

12 Вересень 2009, 12:05:22
Відповідь #1500
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
AntZ 
«Дивіться: існує держава Україна, громадянство якої я прийняв, і від неї я очікую ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ отримання мною інформації українською мовою. Для цього ( в тому числі) вона, держава, і існує. Інші держави МОЖУТЬ мені забезпечити отримання такої інформації, але лише вона ОДНА це робити ЗОБОВ’ЯЗАНА.
Ви ж, як "російськомовний"- МАЄТЕ таке місце, де Ви може отримати інформацію СВОЄЮ мовою - це Росія. МЕНЕ ж Ви такої можливості намагаєтесь позбавити.
і потім дивуєтесь, чому я ставлюсь до Вас негативно?»
         
       Antz, Karlos, Портвейн, Souls вами и людьми с подобными вашим взглядам Украина не исчерпывается. Другие люди тоже имеют право декларировать свои потребности. У человека есть право на родной язык, тем более у существенной части населения.
       Приоритет для родного языка другой части населения можно назвать дискриминацией и нарушением прав человека. Отвратительно то, что кто-то хочет поменять под себя других.
Я уже писал про безнравственность такой позиции – вам не важно, что происходит ущемление чужих интересов, вы на это смотрите как на какие-то свои права и свободы.
Вы имеете право делать выбор в отношении себя, попытки делать выбор в отношении других нужно пресекать. У меня одна жизнь и я имею право прожить ее так, как удобно мне. Вот я считаю, что лично вы не имеете право как-то ограничивать удобный мне язык как и я ваш, а если вы не имеете на это права, то и государство не имеет права совершать в отношении меня действия, которые другие граждане не имеют право совершать в отношении друг друга. Государство это прежде всего люди, да?
      Я за то, чтобы государство делало приоритетным не понятие «нации» , а понятие «личности».
      Я просто не знаю, как вам еще сказать, что в других тоже нужно видеть людей, а не только в себе.


оправте ваше послание Виктору Федоровичу, он вас поймет
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

Форум Краматорська


12 Вересень 2009, 12:06:35
Відповідь #1501
Offline

ur7ijz


Offline ur7ijz

  • У меня есть пара болотных сапог И сигарета, которая вот-вот погаснет.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9686
  • Країна: 00
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 309
  • Отримав: 154
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Госудорство - это единая нация, в данном случае Украинская! Не зависимо на каком языке ее члены говорят! Хотябы из уважения к нации нужно знать нацыональный язык или хотяб пытаться это сделать!
Модератори українського форуму не хочуть спілкуватися українською

12 Вересень 2009, 12:13:33
Відповідь #1502
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
piramydon
Цитувати
Я просто не знаю, как вам еще сказать, что в других тоже нужно видеть людей, а не только в себе.
- в чём дискриминация? кто вам запрещает разговаривать , смотреть рускоязычные каналы ?
- так нет же , надо второй государственный и РТР сделать первым национальным...

12 Вересень 2009, 12:31:27
Відповідь #1503
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
гм, наверно проще вас выселить - украиноговорящих здесь поменьше будет
навєрноє, проще (і логічніше) - "виселить" тех, хто пропонує когось виселить...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Вересень 2009, 12:34:40
Відповідь #1504
Offline

ur7ijz


Offline ur7ijz

  • У меня есть пара болотных сапог И сигарета, которая вот-вот погаснет.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9686
  • Країна: 00
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 309
  • Отримав: 154
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
гм, наверно проще вас выселить - украиноговорящих здесь поменьше будет
навєрноє, проще (і логічніше) - "виселить" тех, хто пропонує когось виселить...
+ 10000001
Модератори українського форуму не хочуть спілкуватися українською

12 Вересень 2009, 12:45:49
Відповідь #1505
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 piramydon
Ви не пробували хоч ІНОДІ "розвертать шахматну дошку" і оцінювать ситуацію з "протилежного" боку?

але КОГО я питаю? Людину, яка "бореться" за "право нє знать, нє учіть, нє іспользовать"?
Це Ви все красіво розповідаєте, але ВИ-то хоч можете викласти своє бачення, ЯК це все має бути?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Вересень 2009, 12:57:03
Відповідь #1506
Offline

piramydon


Offline piramydon

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +8/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
AntZ 
«Дивіться: існує держава Україна, громадянство якої я прийняв, і від неї я очікую ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ отримання мною інформації українською мовою. Для цього ( в тому числі) вона, держава, і існує. Інші держави МОЖУТЬ мені забезпечити отримання такої інформації, але лише вона ОДНА це робити ЗОБОВ’ЯЗАНА.
Ви ж, як "російськомовний"- МАЄТЕ таке місце, де Ви може отримати інформацію СВОЄЮ мовою - це Росія. МЕНЕ ж Ви такої можливості намагаєтесь позбавити.
і потім дивуєтесь, чому я ставлюсь до Вас негативно?»
         
       Antz, Karlos, Портвейн, Souls вами и людьми с подобными вашим взглядам Украина не исчерпывается. Другие люди тоже имеют право декларировать свои потребности. У человека есть право на родной язык, тем более у существенной части населения.
       Приоритет для родного языка другой части населения можно назвать дискриминацией и нарушением прав человека. Отвратительно то, что кто-то хочет поменять под себя других.
Я уже писал про безнравственность такой позиции – вам не важно, что происходит ущемление чужих интересов, вы на это смотрите как на какие-то свои права и свободы.
Вы имеете право делать выбор в отношении себя, попытки делать выбор в отношении других нужно пресекать. У меня одна жизнь и я имею право прожить ее так, как удобно мне. Вот я считаю, что лично вы не имеете право как-то ограничивать удобный мне язык как и я ваш, а если вы не имеете на это права, то и государство не имеет права совершать в отношении меня действия, которые другие граждане не имеют право совершать в отношении друг друга. Государство это прежде всего люди, да?
      Я за то, чтобы государство делало приоритетным не понятие «нации» , а понятие «личности».
      Я просто не знаю, как вам еще сказать, что в других тоже нужно видеть людей, а не только в себе.


оправте ваше послание Виктору Федоровичу, он вас поймет
Спасибо за понимание :o
Он вряд ли :)

12 Вересень 2009, 12:57:47
Відповідь #1507
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
вважаю, що все буде набагато простіше і банальніше)) ті хто "бореться" за "право нє знать, нє учіть, нє іспользовать" рано чи пізно, або всеж таки вивчить, або тихесенько виїде з країни в пошуках місць, де зможе вільно спілкуватись своєю мовою, бо так чи їнакше, як би це не казали, міфічна російськомовна більшість, не є більшістю а навпаки...тому й не має вирішального голосу, тому заяви прафєсара й ко, це лише піар та блеф, не більше...а згодом їх очикує доля об*єднання "родіна" та інших сепаратиських елементів...
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Вересень 2009, 13:00:15
Відповідь #1508
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
та ще, зі всією любов*ю русофілів до всього російського, щось мені підказує, що раша не розділяє зустрічної любові до них самих...приклади? та скільки завгодно...
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

12 Вересень 2009, 13:13:42
Відповідь #1509
Offline

piramydon


Offline piramydon

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +8/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Госудорство - это единая нация, в данном случае Украинская! Не зависимо на каком языке ее члены говорят! Хотябы из уважения к нации нужно знать нацыональный язык или хотяб пытаться это сделать!
Госудорство - это единая нация, в данном случае Украинская! Не зависимо на каком языке ее члены говорят! Хотябы из уважения к нации нужно знать нацыональный язык или хотяб пытаться это сделать!

О!
Вот хороший пример того, что процесс пошел.   :D Тут так радуются этому, интересно куда он приведет.  :D  Что и кого мы получим на выходе после этого процесса? Мне например совсем не хочется это видеть.
Это, что в школах теперь вбивают в голову, что государство - это нация. Я всегда думал, что государство - это такая организация общества, которое объединено общими социальными, культурными интересами и ценностями и т.д.  Общими интересами и ценностями!

P.S. На всякий случай - я украинский язык хорошо знаю, так сказать из уважения к нации, см. 87 стр.

12 Вересень 2009, 13:21:41
Відповідь #1510
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
piramydon пішов на чергове коло :) Souls гарно написав: кожна нова людина знову і знову ставить однакові питання, на які вже багато разів давали відповіді (див. стор.1-101) :)
No sé ni la palabra única en el Español

12 Вересень 2009, 13:30:15
Відповідь #1511
Offline

Иннокентий


Offline Иннокентий

  • не модератор
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2998
  • Країна: 00
  • Карма: +7/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 17
  • Оз веикий и ушшасный!
    • Перегляд профілю
Антз не повторяйте - я как раз об этом и говорил - внимательней читайте форум  :lol:
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты не остановят ДОЛГ, победоносной поступью идущий на помощь мирным гражданам всей планеты!

12 Вересень 2009, 13:32:15
Відповідь #1512
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
piramydon
Цитувати
Это, что в школах теперь вбивают в голову, что государство - это нация.
мене уміляють люди, які роблять для себе відкриття вєлосіпєда....

Цитувати
общества, которое объединено общими социальными, культурными интересами и ценностями и т.д.  Общими интересами и ценностями!
і чим, стісняюсь спросіть, Ваше визначення відрізняється від визначення нації?
(якшо не брати до уваги досить розмите в наш час спільне етнічне походження)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Вересень 2009, 13:33:03
Відповідь #1513
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Антз не повторяйте - я как раз об этом и говорил - внимательней читайте форум  :
Ви про що?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

12 Вересень 2009, 13:48:49
Відповідь #1514
Offline

Иннокентий


Offline Иннокентий

  • не модератор
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2998
  • Країна: 00
  • Карма: +7/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 17
  • Оз веикий и ушшасный!
    • Перегляд профілю
про отселение отселяющих, ну тех кто орет тут "Чемодан, вокзал, Россия", - вы ж про них, правильно?
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты не остановят ДОЛГ, победоносной поступью идущий на помощь мирным гражданам всей планеты!

Форум Краматорська