Форум Краматорська

  • 23 Квітень 2024, 12:29:15
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: учебники  (Прочитано 8878 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

24 Березень 2009, 18:15:51
Відповідь #30
Offline

KittyKis


Offline KittyKis

  • Мечты реальны....
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1355
  • Країна: 00
  • Карма: +41/-38
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Moon cafe.....
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Блин,невольно задаюсь вопросом : а как же воспитывать своего ребенка,чтоб потом не лить горькие слезы??

Меня так раздражают те,кто учит и дым. Дым пустых обещаний и простых сигарет. О Луне я мечтаю,но Луны рядом нет.

Я-Женщина. И значит все дороги ведут ко мне, а не в какой-то Рим!!!

Форум Краматорська

Re: учебники
« Відповідь #30 : 24 Березень 2009, 18:15:51 »

24 Березень 2009, 18:20:25
Відповідь #31
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
как минимум, так, как вас воспитывали
Не надо путать идеи и их интерпретации

24 Березень 2009, 18:27:44
Відповідь #32
Offline

Радуга


Offline Радуга

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3005
  • Країна: 00
  • Карма: +38/-12
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Чем добрее Гулливеры, тем наглее лилипуты
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Да быть с ними честными, не давить, понимать и любить :)

24 Березень 2009, 18:49:09
Відповідь #33
Offline

KittyKis


Offline KittyKis

  • Мечты реальны....
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1355
  • Країна: 00
  • Карма: +41/-38
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Moon cafe.....
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
в подростковом периоде дети не всегда адекватны.То,что нам кажется нормальным,для них будет "галимым" :)
Меня так раздражают те,кто учит и дым. Дым пустых обещаний и простых сигарет. О Луне я мечтаю,но Луны рядом нет.

Я-Женщина. И значит все дороги ведут ко мне, а не в какой-то Рим!!!

24 Березень 2009, 18:49:21
Відповідь #34
Offline

ZENA


Offline ZENA

  • жить грустно и невыносимо
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5706
  • Країна: 00
  • Карма: +258/-7
  • Дякую
  • Сказав: 28
  • Отримав: 24
  • выбирая богов мы выбираем судьбу...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
а я не пассивно наблюдаю, я пытаюсь создавать правильное пространство в меру интересное, спортивное..

Вы знаете мы с мужем тоже не пассивно наблюдаем , но школа не перестает удивлять
их уже три раза классы соединяли и разъединяли ( внутри перемещают детей без нашего
на то согласия ) то сначала умных выбрали ( физ-мат - 35 чел попало , родители умоляли
математика взять их чадо ) я сразу сказала - гуманитарный ( ну тяжело у нас математика идет )
там всего 17 детей , так они гуманитарный трамбонули всеми кто стоял на учете в милиции ,
песня ( кстати девочки в основной массе ) стало 22 чел ( школу регулярно посещает 11 чел )
и учителя говорят ( да это класс отбросов ! ) думаем о другой школе , но возникает вопрос
а там что лучше ? Приходится нанимать инд.учителей !!
кто поймет женщину-тот будет править миром .....

24 Березень 2009, 19:05:22
Відповідь #35
Offline

Радуга


Offline Радуга

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3005
  • Країна: 00
  • Карма: +38/-12
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Чем добрее Гулливеры, тем наглее лилипуты
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Нужно прямо направляться к директору школы и решать вопросы. Он поможет :?

24 Березень 2009, 19:12:01
Відповідь #36
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ха!
вы в это верите?) некоторые директора, особенно женщины, сами детей боятся
Не надо путать идеи и их интерпретации

24 Березень 2009, 19:21:04
Відповідь #37
Offline

просто М


Offline просто М

  • Окружающих надо периодически пугать, чтобы не сильно окружали.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3983
  • Карма: +254/-9
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 20
  • Дураки умничают, а умные дурачатся.
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ZENA, а в какой школе учится сын?
Жизнь измеряется не количеством сделанных вдохов, а количеством моментов,
когда от счастья захватывает дух

Даже если ты почти ангел, всегда найдется тот, кому не понравится шелест твоих крыльев...

Мне всегда 18...остальное стаж.

24 Березень 2009, 19:32:18
Відповідь #38
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
а я не пассивно наблюдаю, я пытаюсь создавать правильное пространство в меру интересное, спортивное..

Вы знаете мы с мужем тоже не пассивно наблюдаем , но школа не перестает удивлять
их уже три раза классы соединяли и разъединяли ( внутри перемещают детей без нашего
на то согласия ) то сначала умных выбрали ( физ-мат - 35 чел попало , родители умоляли
математика взять их чадо ) я сразу сказала - гуманитарный ( ну тяжело у нас математика идет )
там всего 17 детей , так они гуманитарный трамбонули всеми кто стоял на учете в милиции ,
песня ( кстати девочки в основной массе ) стало 22 чел ( школу регулярно посещает 11 чел )
и учителя говорят ( да это класс отбросов ! ) думаем о другой школе , но возникает вопрос
а там что лучше ? Приходится нанимать инд.учителей !!

 с комплектацией классов у нас такая же картина. Я приняла другое решение - на лето наняла учителя математики, так как тоже было не очень, и отдала в математический класс. Сейчас  ребенок один из немногих, кто имеет 10 баллов, и просит на лето еще дополнительно позаниматься, подумайте
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

24 Березень 2009, 19:34:42
Відповідь #39
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Блин,невольно задаюсь вопросом : а как же воспитывать своего ребенка,чтоб потом не лить горькие слезы??



у меня тоже когда то такие мысли в голове роились,
когда прийдет время - почитайте просто старый классический учебник по педагогике для первокурсников, 10 принципов педагогики знать надо всем родителям без исключения. Можно еще Владимира Леви на досуге почитать "Нестандартный ребенок", мож. еще кто чего посоветует
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

24 Березень 2009, 19:46:39
Відповідь #40
Offline

San4


Offline San4

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8107
  • Країна: 00
  • Карма: +329/-268
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А правда ли, что в учебнике музыкального искусства для 8 класса "Океану Ельзи" уделено больше места, чем "Битлз", "Пинк Флойд" и др? Слышал, но учебник сам как-то не удается увидеть (ни у кого из знакомыз нет детей подходящего возраста).

свободу на интере посматриваете?  :D

Стенограмма 6.02.2009

Цитувати
Дмитро Табачник: ... Знаєте, у нас буде як в дитячій казці Корнея Чуковського. Там він рекомендував не пускати дітей до Африки гуляти, а в нас можна буде говорити, що можна не пускати дітей до школи. Я вам покажу лише кілька прикладів. Оце офіційний підручник. Будь-ласка, українська література, 8 клас. Міністр Вакарчук його затвердив. Тут немає Нечуя-Левицького, тут немає Максима Рильського, не існувало таких письменників в українській літературі. Тут немає багатьох інших. Зате тут є Іван Малкович, який головний видавець, правда, я такого літератора, на жаль, не можу пригадати, є багато інших імен. Але справа не в тому. Це "дурновкусіє". А от є твір, який рекомендований всім дітям у 8 класі – "Сучасний виклик Червоної Шапочки", казки. Так от, якщо ви хочете, щоб ваша дитина смалила, плювала, курила, била бабцю рідну і забирала в неї пенсію, а крім того, проводила нічні розваги з Вовком – хай вчаться по таким підручникам. Оце жах, оце аморальність.

Юлія Литвиненко: Вадим Гуржос, у вас питання?

Дмитро Табачник: Я ще одне закінчу. Віктор Федорович казав, що в уряді дійсно різні люди: є професіонали, є люди випадкові. Такої концентрації дилетантизму і непрофесіоналізму не було в жодному уряді. І говорити, звичайно, про весь уряд, це говорити про середню температуру по лікарні. Але я хотів би сказати. Знаєте, коли ми говоримо про моральність уряду, є ще один підручник, також обов’язковий, "Музичне мистецтво для 8 класу". Там є такий розділ "Легенди світової рок-музики". Так от, я вважаю, що соромно і не гідно інтелігента давати за державні кошти платників податків розділ про творчість свого сина, більший обсягом, ніж про "Бітлів", Елвіса Преслі, Монсерат Кабальє і Фредді Мерк’юрі разом взяті. Це непорядно, це аморальні вчинки. І хотів би сказати, що саме головна біда, що такими діями фактично добивається авторитет вчителя, тому що ще 5 років тому вчитель в опитуванні займав перше з трьох місць по рівню довіри. Якщо зняти надбавки, якщо не передбачити ці кошти в бюджеті – вчителі просто підуть. І коли ми говоримо про владу, то ми маємо на увазі в першу чергу всю владу, тому що не може бути роботи, коли засліплений ненавистю Президент до уряду, уряд до Президента. От коли задають питання представники президентської сторони, фактично спираючись на плітки – а чи не відомо вам, що таємно уряд намагається продати газотранспортну систему. Якщо є такі факти – давайте в прокуратуру, давайте у Верховну Раду. Не може засліплена ненавистю непрофесійна команда скерувати будь-який позитивний результат хоча б по погашенню кризи. Якщо це незрозуміло, то треба просто сказати, що у нас на сьогоднішній день непрофесійна влада, яка має відійти.

Андрій Данилевич: Дякую, Дмитро Володимирович. За кілька хвилин ми будемо питати думку аудиторії щодо того, чи потрібні навесні дострокові парламентські вибори. Я от у вас хотів би запитати, от поки ви йдете. Ви вважаєте, вони потрібні? Як ви ставитеся до ідеї проведення дострокових парламентських виборів?

Дмитро Табачник: Ви знаєте, я думаю, що необхідний комплексний підхід. Якщо говорити про вибори, можна сказати, що у нас є один гравець і чемпіон в країні по кількості порушень Конституції, – це Президент, якому заважали працювати чотири Прем’єра, і він душив і намагався заважати. До речі, якщо ми говоримо про витрати і про урізання бюджету, необхідно в стабілізаційному фонді на цей рік, коли нема в лікарнях перев’язочного матеріалу, 250 мільйонів на "Мистецький арсенал", на музей, мільярд гривень на інший меморіал, півмільярда на ремонт Маріїнського палацу. Я думаю, що необхідні одночасно вибори і Президента дострокові, і, можливо, парламенту для того, щоб розв’язати кризу.

Юлія Литвиненко: Вадим Гуржос, у вас питання до Табачника?

Вадим Гуржос: Я хотів би зробити невеличку репліку. Я вибачаюсь, Юля надала мені слово. Я хотів би зробити невеличку репліку. Тут весь час звучить, що сьогодні немає представників уряду. Я є керівником, головою Державної служби автомобільних доріг України, яка є центральним органом виконавчої влади України. Я не є членом Кабінету Міністрів, але є керівником центрального органу виконавчої влади. Перше. Мене сюди дійсно уряд не делегував, а запросив телеканал "Інтер", і я присутній на сьогодні в цій студії завдяки цьому запрошенню. Репліка відносно транспортного збору, яку дав Дмитро Табачник, і відносно дій уряду. Я скажу, що на протязі останніх трьох днів відбулося дві зустрічі з представниками громадськості, автоперевізників, автолюбителів, де були прийняті рішення, які були погоджені з радою підприємців при Кабінеті Міністрів, з перевізниками, які погодились з цим рішенням, і ці рішення направлені в Верховну Раду. Перше. Друге, відносно цього транспортного збору. Дуже багато галасу навколо цього транспортного збору. Але досить цікава деталь. В цьому році весь транспортний збір направляється на територіальні громади, на комунальні дороги. В країні у нас 730 тисяч кілометрів доріг. Держава відповідає за загальні дороги державні і місцеві, це 170 тисяч, остальне, різниця – це комунальні дороги. Комунальні дороги, ми знаємо, в якому стані вони знаходяться, ми знаємо, які джерела фінансування, їх недостатньо. І на сьогоднішній день це джерело фінансування, на превеликий жаль, за рахунок деяких популістичних речей втратить мільярд 600. І скажу, що цими змінами, які були, планувалось, що на комунальні дороги на міста, на сели, на районні центри планувалось 2 мільярди 600 мільйонів. В результаті зменшення транспортного збору останеться трошки менше 1 мільярда. Це суттєво втрати для місцевих бюджетів, для територіальних громад.

Андрій Данилевич: Дякую. В’ячеслав Кириленко, репліка.

В’ячеслав Кириленко: У мене теж репліка, але вона стосується виступу опозиційного міністра освіти. Я не належу до уряду ні чинного, ні опозиційного, але не можна під ненавистю до міністра освіти Вакарчука ледь приховувати свою ненависть до України і всього українського, як це у вас, шановний Дмитре Володимировичу.

Дмитро Табачник: Конкретніше, якщо можна.

В’ячеслав Кириленко: Ви можете довго розказувати про вовчиків, зайчиків, котиків, братиків і цитувати якийсь підручник. Але достатньо кожній об’єктивній людині прочитати ваші україноненависницькі статті в одній відомій, точніше маловідомій, але відомій в специфічних колах газеті, щоб стало зрозуміло, що ви не про Україну думаєте, а як цю Україну більше спаплюжити. Я звертаюсь до Віктора Федоровича Януковича. Я думаю, що для таких посад у вашому опозиційному уряді можна знайти місце більш поміркованим людям, які будуть працювати на благо країни, а не тільки на те, щоб її принизити і розтоптати все українське, що було в нашій історії, як це робить Дмитро Табачник.

Андрій Данилевич: Дмитро Володимирович, ваша відповідь.

Дмитро Табачник: Мені шкода… Дуже коротко. Вадим Миколайович, я сказав, що нема жодного члену уряду на цій розмові, чітко. Але мені дуже соромно, що народний депутат і випускник київського університету вовчиків і зайчиків плутає з письменником Марко Вовчок, про якого я казав, що його викинули.

В’ячеслав Кириленко: Я не знаю, що ви читали.

Дмитро Табачник: Вчитись краще треба було, В’ячеслав Анатолійович.

В’ячеслав Кириленко: Але ви перестаньте ненавидіти Україну. А вчився я краще вас, Дмитро Володимирович, і по історії в тому числі.

Дмитро Табачник: Я кажу конкретні речі, що такі підручники калічать дітей, сповнюють їх ненависті.

В’ячеслав Кириленко: Ви калічите дітей своєю брехнею про Україну. Ви калічите дітей.

Дмитро Табачник: А у вас одна професія – до Президента натягти грошей і працювати…

В’ячеслав Кириленко: І вас з опозиційного уряду треба вигнати – і Україна здихне з полегшенням.

Андрій Данилевич: Богдан Соколовський.

Юлія Литвиненко: Репліка, слово, питання – що?

Богдан Соколовський: Дуже коротка репліка.

В’ячеслав Кириленко: От хай люди скажуть про статті ці і про те, що думає Табачник.

Богдан Соколовський: …те, що сказав В’ячеслав Кириленко і хотів би звернутися з повагою до Дмитра Табачника з одним проханням. Пане Дмитре, коли ви читаєте українську літературу за 8 клас, то прочитайте і за сьомий, дев’ятий, десятий і навіть одинадцятий. Ви там знайдете і Марка Вовчка, ви там знайдете і Рильського і так далі. Не можна однією книжкою за 8 клас покрити всю українську літературу. І це треба враховувати. І треба людям правду казати.

Дмитро Табачник: Можна писати, що треба вимагати пенсію і бити бабцю? Почитайте.

Богдан Соколовський: Це вже інша тема, це вже інша тема. Давайте не говорити, не викладайте своїми очима.

Дмитро Табачник: Яка тема?

Олександр Волков: Бабцю не б’ємо, все.

кому попадутся учебники - не поленитесь, отсканируйте, интересно посмотреть.
выслушивать очередной треп о том как все плохо не хочется, тем более тема-то эта уже баяном попахивает.

24 Березень 2009, 20:08:46
Відповідь #41
Offline

Ksana


Offline Ksana

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4744
  • Країна: 00
  • Карма: +153/-6
  • Дякую
  • Сказав: 12
  • Отримав: 6
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ссылочка не работает, а про учебник я ещё слышала, что он только в проекте выпуска... так что наши школы его получат явно не в этом году....
let each day be yours!

24 Березень 2009, 20:12:00
Відповідь #42
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
кому попадутся учебники - не поленитесь, отсканируйте, интересно посмотреть.
выслушивать очередной треп о том как все плохо не хочется, тем более тема-то эта уже баяном попахивает.
Та вот пожалуйста.
http://tsn.ua/ua/ukrayina/chervona-shapochka-u-pidruchnikah-p-ye-i-kurit-video.html
http://users.livejournal.com/p_a_d_l_a_/618784.html

24 Березень 2009, 20:20:25
Відповідь #43
Offline

San4


Offline San4

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8107
  • Країна: 00
  • Карма: +329/-268
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ссылочка не работает

чья?

doom, когда ваш ребенок или ребенок друзей будет учиться по этой книге, вы уж не поленитесь отсканировать. ссылки ваши ничего не доказывают. проектов учебников по любым дисциплинам обычно несколько и не факт, что тот учебник, который показан в ролике станет основным. во времена нашей учебы тоже были разные учебники по одному предмету и по какому из них учиться - выбирал учитель, а не ученики

24 Березень 2009, 20:22:51
Відповідь #44
Offline

Ksana


Offline Ksana

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4744
  • Країна: 00
  • Карма: +153/-6
  • Дякую
  • Сказав: 12
  • Отримав: 6
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ой, это я не так немного поняла....
надеюсь, что учебник со ссылок основным не станет, оч надеюсь
и выбирает учитель только из тех учебников , которые получила школа....
let each day be yours!

Форум Краматорська

Re: учебники
« Відповідь #44 : 24 Березень 2009, 20:22:51 »