Форум Краматорська

  • 29 Квітень 2024, 02:00:39
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Расхожие российские мифы об Украине или FAQ для москалей  (Прочитано 95501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

01 Липень 2008, 15:27:23
Відповідь #90
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
К стати, в противовес википедии -- мнение старика Даля -- НАЦИЯ ж. франц. народ, в обширном знач., язык, племя, колено; однородцы, говорящие одним общим языком, все сословия.

Ключевое слово -- однородцы, то есть лица одного рода племени, родственные по крови в каком бы то ни было колене.
та шо ж такоє???
тепер ми в етногенез полізли??? ;+)
ну то скажіть мені, американці - нація? хзним, з омериганцями, французи - нація?

і шо цікаво - ЗНОВ Даль +) (це не до Вас, не зважайте)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


01 Липень 2008, 17:11:06
Відповідь #91
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так почему тогда Пушкину можно быть великим русским поэтом, а грузину украинцем - ну никак не стать?

Потому, что большая часть генов Пушкина была русскими, он родился в России, вырос и воспитывался... Принадлежность к национальности, это комплекс показателей -- генетическая принадлежность (или в большей части), язык, культура.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 17:15:45
Відповідь #92
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Потому, что большая часть генов Пушкина была русскими, он родился в России, вырос и воспитывался... Принадлежность к национальности, это комплекс показателей -- генетическая принадлежность (или в большей части), язык, культура.
як бути тоді с царями-ампіраторами?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

01 Липень 2008, 17:23:55
Відповідь #93
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Потому, что большая часть генов Пушкина была русскими, он родился в России, вырос и воспитывался... Принадлежность к национальности, это комплекс показателей -- генетическая принадлежность (или в большей части), язык, культура.
як бути тоді с царями-ампіраторами?

Нормально все с царями, дочь украинского князя была королевой франции... В то время это было обычное явление для царских и королевских дворов.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 17:28:10
Відповідь #94
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
поділ на українців-росіян був трохи пізніше Ярослава. Ми не про те.
Якшо Пушкін мав "болшую часть рускіх гєнов", то Ніколай Романов мав шось там 1/64, якшо не плутаю...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

01 Липень 2008, 17:34:06
Відповідь #95
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну и что? Дочь Ярослава вообще не имела французских...
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 17:43:59
Відповідь #96
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 вибачаюсь, Василий Иванович, а у якому розділі генетичного аналізу йдеться про "русскіє гєни"?
 Хто ці "гєни" рахує я здогадуюсь, але як?
Отправленный на: Июля 01, 2008, 16:39:41
Взагалі ви щось страшне кажете, враховуючи скільки українців перебралося за останні триста років до Росії, існування рускіх під загрозою, особливо в межах МКАДу.   :)

01 Липень 2008, 17:45:30
Відповідь #97
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну и что? Дочь Ярослава вообще не имела французских...
але не вважала себе француженкою +) Хоча б тому, шо тоді такого поняття не було +)
Ще можна Роксолану згадати, і взагалі "Вєліколєпную Порту", де султани аж НІЯК не могли бути Османами по крові...

То ліпше повернемось до питання...
Це хто написав:
Цитувати
Немного не согласен -- национальность именно генетический признак. Если лицо монголоидной рассы назовет себя русским, отсюда более русее он не станет.
?

Це ВИ запропонували "міряти черепи", хто є "рускім", а хто нє. Ну так от я і питаю - чи був Ніколай Романов "вєлікоросом"?

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

01 Липень 2008, 17:53:26
Відповідь #98
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вибачаюсь, Василий Иванович, а у якому розділі генетичного аналізу йдеться про "русскіє гєни"?
 Хто ці "гєни" рахує я здогадуюсь, але як?
Отправленный на: Июля 01, 2008, 16:39:41
Взагалі ви щось страшне кажете, враховуючи скільки українців перебралося за останні триста років до Росії, існування рускіх під загрозою, особливо в межах МКАДу.   :)

Як ще Вам не буде дуже важко, вникніть, будласка в суть питання...

Окремо Антцзу (чи як його там?) Як ще Вам потрібні суперечки бо немає іншої можливості підняти адреналин, то це не до мене, я вважаю спілкуватися з людиною розумною и маючею бажання слухати опанента... Я сам полюбляю, коли мене аргументовано переконують, бо становлюся від цього тільки розумніше. До цього часу, поспілкувавшися з вами, я поступово переконуюсь, що марно трачу час. Як ще вас цікавить моя думка, можу сказати в очі -- ви погано граете роль щірого українця, бо маете поверхні знання з вопросу "українознавства" і Ваша українська мова десь на рівні Луганського суржику... Таке враження, ще Ви когось в чемусь мріяти переконати... Ось тільки мета мені не зрозуміла...
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 18:16:41
Відповідь #99
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Як ще Вам не буде дуже важко, вникніть, будласка в суть питання...

Цитувати
Потому, что большая часть генов Пушкина была русскими, он родился в России, вырос и воспитывался... Принадлежность к национальности, это комплекс показателей -- генетическая принадлежность (или в большей части), язык, культура.
Цитувати
Немного не согласен -- национальность именно генетический признак. Если лицо монголоидной рассы назовет себя русским, отсюда более русее он не станет.

питання досить чітке:
 у якому розділі генетичного аналізу йдеться про "русскіє гєни"?
 Хто ці "гєни" рахує і  як?
 Що беруть за еталон?
 Де ці еталони зберігаються?

Судячи з ваших висловів має існувати якийсь перелік генів властивих саме цій конкретній національності,
Він існує? Існують чіткі біометричні характеристики для розмежування за національністю?

Мані здалося що ви просто переплутали термін раса і термін національність.


01 Липень 2008, 18:36:23
Відповідь #100
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Як ще Вам не буде дуже важко, вникніть, будласка в суть питання...

Цитувати
Потому, что большая часть генов Пушкина была русскими, он родился в России, вырос и воспитывался... Принадлежность к национальности, это комплекс показателей -- генетическая принадлежность (или в большей части), язык, культура.
Цитувати
Немного не согласен -- национальность именно генетический признак. Если лицо монголоидной рассы назовет себя русским, отсюда более русее он не станет.

питання досить чітке:
 у якому розділі генетичного аналізу йдеться про "русскіє гєни"?
 Хто ці "гєни" рахує і  як?
 Що беруть за еталон?
 Де ці еталони зберігаються?

Судячи з ваших висловів має існувати якийсь перелік генів властивих саме цій конкретній національності,
Він існує? Існують чіткі біометричні характеристики для розмежування за національністю?

Мані здалося що ви просто переплутали термін раса і термін національність.



Як що дозволіте, почну з кінця. Кожна раса росподілена внутрі на нації... Я вважаю, Ви не намагатимося мене перегонати, що обидві нації такі як українська і фінська мають різні гени, але належать до однієї европіоїдної расі... От же не тільки раса має бути росподілом різних груп людини з генетичної ознаки. Далі, я ні коли і ні де (як ще ви уважно читали мої пости) не казав, що українці та великороси мають значні генетичні відмінності, це на сам перед, безглуздо, бо обідва згаданих народа мають спільні слов*янські коріння. Але, досить довгий термін окремого розвитку,  вніс свої корективи до генетичних відмін. Чим, де і в якому обсязі це мае ценз, то питання не до мене, а до фахівців. На мою жаль, я маю лише поверхні знання.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 19:03:36
Відповідь #101
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Я так само не фахівець, але кілька років тому наткнувся в інтернеті на "дослідження" розповсюдження характерних комбінацій генів, що за заявою "дослідників" властиві лише рускім за національністю. Не важко здогадатись що розподіл йшов по лінії схід - південь,   :(

  Після чого зацікавився, розумні люди довели - визначати національність генетично це безглуздя. Немає чіткого крітерію, еталону, ми дуже мало відрізняємось, бо народи постійно мігрують, перемішуються, обмінюються генами. Чистокровні не існують, бо мають менше шансів вижити (біологічно) .
 Чіткі генетичні відмінності є лише між представниками різних рас.
 Так що, для мене, наніональність визначається близькою людині національною культурою, її вихованням і самоусвідомленням.
 Грузин може бути українцем, а молдаванин євреєм, якщо виросте і буде вихований у відповідних культурах так, що усвідомлюватиме себе представником цих культур.
Отправленный на: Июля 01, 2008, 18:01:26
Незначні генетичні відмінності  зневілюються за кілька поколінь остаточно.

01 Липень 2008, 19:12:44
Відповідь #102
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
маєте рацію в цілому, як ще повернетися по темі раніше, то зможете знайти моє висловлювання аналогічне по суті -- в чистому вигляді сучастної нації не існує, але різниця, бодай же і маленька, но має місце. Повторююсь -- однією з версій трагедії зі щепленням школярів є та, що існує різниця між генетичним кодом індіянських жінок, з абортивного матеріалу яких було зроблено вакціну і нашим. Як ще б цего питання не стояло, то й проблеми не було б.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

01 Липень 2008, 19:27:03
Відповідь #103
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
однією з версій трагедії зі щепленням школярів є та, що існує різниця між генетичним кодом індіянських жінок, з абортивного матеріалу яких було зроблено вакціну і нашим.
індійці (не-дравіди) належать не тілько до білої раси, а і до аріїв. ГЕНЕТИЧНО. На відміну від фіно-угорців, яке є ТРЕТЬОЮ гілкою індо-європейської раси, крім аріїв і семітів.
"Чорні очі, карі брови" виказують БІЛЬШЕ родство слов*ян до індійців, ніж до урало-алтайського походження мордвинів
Тому Ваш расизм в цьому випадку тупо не канає.

Цитувати
в чистому вігляді сучастної нації не має, але різниця, бодай же і маленька, но існує.
не "но", а "але"... 2-0
так в чому питання? Повертаємось до теорії самовизначення кожного індівідуму в сенсі національності?
"гєни" відкидуємо?
я ж кажу - давайте МЕНЕ "прєпаріруєм" - я "помєсь" "старшого брата всіх слов*ян" і "синів Дикого Поля"... Але вважаю себе УКРАЇНЦЕМ.
Ви ризикнете мені в цьому ВІДМОВИТИ???
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

01 Липень 2008, 19:35:08
Відповідь #104
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
маєте рацію в цілому, як ще повернетися по темі раніше, то зможете знайти моє висловлювання аналогічне по суті -- в чистому вигляді сучастної нації не існує, але різниця, бодай же і маленька, но має місце. Повторююсь -- однією з версій трагедії зі щепленням школярів є та, що існує різниця між генетичним кодом індіянських жінок, з абортивного матеріалу яких було зроблено вакціну і нашим. Як ще б цего питання не стояло, то й проблеми не було б.

Гаразд, то ж якщо людина під час перепису називає себе рускім - то має право, швидше за все так воно і є. Якщо я називаю себе українцем, то це означає, що саме я так себе усвідомлюю, і жодна експертиза не доведе мою неправоту, навіть при наявності в мене досить вузеньких роскосих очей, смуглої шкіри і широких скул. Мало які гени потрапили, історія України складна штука. З тим самим успіхом я міг би назватись рускім, але чогось так не роблю.

  вуйко напідпитку, заходить до Львівського трамваю, бачить молодого негра:
  - Ти хто?
  - Іван, приїхав з Тернополя до бабці в гості.
   Вуйко чухає потилицю   - А я хто?      :D

Форум Краматорська