Форум Краматорська

  • 25 Квітень 2024, 00:21:24
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: ВетеранчеГ...  (Прочитано 19612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03 Серпень 2009, 17:55:18
Відповідь #105
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не приплетать сюда ветеранство, то этот крендель обычный хам...
Да еще и со связями, что только усугубляет воздействие его хамства на окружающих.
Не думаю, что он вел бы себя по другому, если бы это была другая ситуация и по другому поводу, а не его защита своих выслуженных льгот...
А хама нужно ДАВИТЬ!
По другому они не понимают....
а чо - не пріплєтать ветеранство? А Ви не подумали, шо оце його хамство - "ветеранством" (і роботою в суда-ісполкомах, звісно) і спровоковано?
Шо отаким, як він, спочатку руйнують психіку - не кожен здатен утриматись в нормах, коли його 40 з лишнім років раз на рік - хвалять, благодарять, на руках носять, вся страна (і пара сосєдніх) - в забухє, а потім - тЬІдЬІщ! - і с автобуса виштовхують?
і так - СОРОК РОКІВ! (перші 20 вродє Побєду так не святкували, нє?) ясєнь пєнь, криша поїде...
Йому по ушах їздять - ти вєтєран,ти вєтєран, ніхто нє забЬІт... А коли він нарешті САМ в це починає вірити - бзЬІщ під сраку - ти хто? вєтєран? да пошол ти нахєр, вєтєран!

і так - кругом... То ура, то бздЬІщ під сраку, то воділи маршруток - уроди, курять і шансоном надоїдають, то давайтє всєм міром поднімємєся на защіту пострадавшего водітєля, (которий, правда, ще вчора був уродом) от наглих вєтєранов (коториє, правда, єщьо вчора були спасітєлямі от фашизма)... Сьогодня давім етіх гнід, завтра - варто комусь показати в іншу сторону - давім протівоположних нє мєнєє гнід..
Сьогодні ми - фа, завтра - антіфа (правда, з одними ж методами, та і цілями, вообщє-то)
Сьогодні ми возмущаємся, шо депутати тянуть собі соломи на хату, завтра - чому вони не тянуть НАМ!!

Люююді... ну ви, йошт, і урррроди....
Вибачте за мєсіанство - сам ахрєнєваю, но, блін, невже так важко збагнути, шо ОДНІЄЇ моралі - нема, однакових поглядів - нема, одакового ставлення - нема, не було, і не буде?
Шо хомо хоміні люпус ест, і ЄДИНИЙ вихід - це виробити ПРА-ВІ-ЛА?

А ще, канєшна, можна ПОРЖАТЬ... Але при цьому згадати монолог Єфремова з фільму "12"...
"...потому что нам СТРАШНО..."
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: ВетеранчеГ...
« Відповідь #105 : 03 Серпень 2009, 17:55:18 »

03 Серпень 2009, 18:26:20
Відповідь #106
Offline

Cobra


Offline Cobra

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 52
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Але ЯК Ви бачите совмєсноє прожіваніє в межах однієї держави? З Вашим сучім фашизмом ВИ намагаєтесь НАВ’ЯЗАТИ мені СВОЮ мораль
Точно так же, как и с вашим сучьим фашизмом, толерантно и политкорректно, как в США, например.

Цитувати
йошт.. у Вас логіка вже на ЧОТИРИ поділилась???? Ви ТІКИ ШО тьорлі, шо "по моралі" дід НЕПРАВИЙ
А он и по закону не прав, какие проблемы? "Просто" суд не справедлив.

а чо - не пріплєтать ветеранство? А Ви не подумали, шо оце його хамство - "ветеранством" (і роботою в суда-ісполкомах, звісно) і спровоковано?
Шо отаким, як він, спочатку руйнують психіку - не кожен здатен утриматись в нормах, коли його 40 з лишнім років раз на рік - хвалять, благодарять, на руках носять, вся страна (і пара сосєдніх) - в забухє, а потім - тЬІдЬІщ! - і с автобуса виштовхують?
....

і так - кругом... То ура, то бздЬІщ під сраку, то воділи маршруток - уроди, курять і шансоном надоїдають, то давайтє всєм міром поднімємєся на защіту пострадавшего водітєля, (которий, правда, ще вчора був уродом) от наглих вєтєранов (коториє, правда, єщьо вчора були
Смешались в кучу кони, люди... (с) Что-то вас несет, АнтЗ, не туда. Говорят, если пузырек с Новопасситом со всей силы об стенку хряпнуть - конкретно успокаиваешься :)

03 Серпень 2009, 18:32:56
Відповідь #107
Offline

geg nempo


Offline geg nempo

  • Байкер
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8202
  • Країна: 00
  • Карма: +301/-120
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • Делай все что по душе на своем стальном коне...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Антон Иванович.
Я согласен, что он ветеран. Я согласен, что сорок лет без урожая и все такое. Я согласен, что у них взгляды другие. Я согласен, что у них МОРАЛЬ другая.
НО ЭТИКА!!!!!! БЛЦЬ(С) Э-ТИ-КА!!!
Неужели это .......о ничего не слышало о правилах хорошего тона, о воспитании? Или опять валить все на военное детство? Так его , этого детства было ПЯТЬ! лет. А потом?
Правила?
Так есть правила - ВОС-ПИ-ТА-НИ-Е!!!
"... не суй палец в жо.. в нос, не плюся за столом, не сри людям на голову...." и т.д.

Что до водителя автобуса, курил, залюбил всех шансоном - УРОД! НО! ЗА ЭТО В ТЮРЬМУ НЕ САЖАЮТ!!!
Всяко преступление будь достойно своего наказания!

А хамов и быков воспитывают ПАЛКОЙ!
И не хрен прошлые заслуги выпячивать.
Заслуга одна - "Баранкин, будь человеком..."(с)
Ни одна женщина не дала мне столько мотоциклов, сколько женщин мне дал один мотоцикл!

03 Серпень 2009, 18:35:31
Відповідь #108
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Але ЯК Ви бачите совмєсноє прожіваніє в межах однієї держави? З Вашим сучім фашизмом ВИ намагаєтесь НАВ’ЯЗАТИ мені СВОЮ мораль
Точно так же, как и с вашим сучьим фашизмом, толерантно и политкорректно, как в США, например: http://krаmtp.infо/news/13/full/id=1740;
Кобра меня опередил, но я бы ответил то же самое примерно :) Спасибо за ссылку :)

Цитувати
Смешались в кучу кони, люди... (с) Что-то вас несет, АнтЗ, не туда. Говорят, если пузырек с Новопасситом со всей силы об стенку хряпнуть - конкретно успокаиваешься :)
:D
Не путайте коллективную вонь с единством духа

03 Серпень 2009, 18:49:07
Відповідь #109
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
толерантно и политкорректно, как в США, например:
Цитувати
Губернатор американского штата Нью-Йорк Дэвид Патерсон подписал поправку в закон о выборах, которая гарантирует перевод всех связанных с избирательным процессом документов на русский язык.
Поправка распространяется на все города штата с численностью населения более миллиона человек, сообщили во Всемирном конгрессе русскоязычного еврейства (ВКРЕ).

Русский язык стал восьмым иностранным языком в Нью-Йорке, помимо испанского, корейского, филиппинского, креольского и трех диалектов китайского,
еееее... шо-то я потєрял ніть бєсєди....
а ДО ЧОГО тут це?? О_о

вєтєранчєГ на крєольском матюгався, штолє??
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Серпень 2009, 18:55:21
Відповідь #110
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
еееее... шо-то я потєрял ніть бєсєди....
а ДО ЧОГО тут це?? О_о
Дык, вестимо, как жить в одном государстве тем, кто считают друг друга фашистами. Не надо вытеснять русский, не надо кричать "чемодан-вокзал-Россия" и т.п. Иначе и правда государство развалится...

ЗЫ. Сорри за оффтопик.
Не путайте коллективную вонь с единством духа

03 Серпень 2009, 19:00:24
Відповідь #111
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Дєд
Цитувати
Неужели это .......о ничего не слышало о правилах хорошего тона, о воспитании? Или опять валить все на военное детство? Так его , этого детства было ПЯТЬ! лет. А потом?
а потом - я ж кажу - 40 років "один день на рік - герой, 364 - с глаз долой"
Я вже все написав - нахолєра мені шось додавати?
Шоп знову від якихось долбо*** вислуховувати про "новопассіт"? Тому шо я РАДІСНО не чимчикую зі стадом БАРАНІВ?

Я лучше РЖАТЬ буду. Тому шо мені - СТРАШНО. Не так, шоп етето я прям сидів і лякався за судьби чєловєчєства і за атдєльне взяте місто в частності, а так...
дєто глубоко-глубоко в глубінє души...
називається "КУДА я попал? і дє моі вєщі? і хто всє еті люді, в яких одна голова с другой нє дружіт?"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Серпень 2009, 19:02:13
Відповідь #112
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Котяро
Цитувати
Не надо вытеснять русский,
:lol:
а какой- надо?
а рожу варєньєм намазать - нє надо?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Серпень 2009, 19:03:09
Відповідь #113
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

 і хто всє еті люді, в яких одна голова с другой нє дружіт?"


мутанти оні
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

03 Серпень 2009, 19:03:49
Відповідь #114
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4501
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я лучше РЖАТЬ буду. Тому шо мені - СТРАШНО. Не так, шоп етето я прям сидів і лякався за судьби чєловєчєства і за атдєльне взяте місто в частності, а так...
дєто глубоко-глубоко в глубінє души...
називається "КУДА я попал? і дє моі вєщі? і хто всє еті люді, в яких одна голова с другой нє дружіт?"

А-аааа!  :rofl: Молодчага!!!  :good:  :D 
А смысл ?

03 Серпень 2009, 19:16:55
Відповідь #115
Offline

wolf

Moderator

Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Moderator
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
Не надо вытеснять русский, не надо кричать "чемодан-вокзал-Россия" и т.п. Иначе и правда государство развалится...

Мне чего-то вспомнилась стародавняя юмореска Братьев-Кроликов про Верховную Раду. Помните - лезет на трибун нацик, голова ему: про шо вы будете говорить? - Я говорытымуть про экологию. - Добре. - Нацик: Шановни дэпутаты! Шо ж це коиться! Ричкы милиють, дерева сохнуть!!! Скоро не в чем будет втопыты або не на чем повисыты клятого москаля!!!!!! 
 :lol:
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

03 Серпень 2009, 19:20:32
Відповідь #116
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а потом - я ж кажу - 40 років "один день на рік - герой, 364 - с глаз долой"

...

Я лучше РЖАТЬ буду. Тому шо мені - СТРАШНО. Не так, шоп етето я прям сидів і лякався за

...

називається "КУДА я попал? і дє моі вєщі? і хто всє еті люді, в яких одна голова с другой нє дружіт?"

Блин, это вопросы не ко мне...

Котяро
Цитувати
Не надо вытеснять русский,
:lol:
а какой- надо?

А никакой не надо!

Цитувати
а рожу варєньєм намазать - нє надо?
Ну если вам поможет...

Не путайте коллективную вонь с единством духа

Форум Краматорська

Re: ВетеранчеГ...
« Відповідь #116 : 03 Серпень 2009, 19:20:32 »