Форум Краматорська

  • 19 Березень 2024, 04:21:26
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Аллергия

Сторінок: [1] 2 3 ... 280
1
моя родненькая тема совсем заглохла, непорядок

подскажите, есть ли возможность купить у вас одну луковицу Merendera trigyna?

Пропустила Ваш вопрос. Нет, я не продаю их.

Похожи на них брандушки, а брандушек намного легче найти и купить

3
Центр "Поруч"

4
моя родненькая тема совсем заглохла, непорядок

5
Интересно как за это время разрослись дачи и ландшафты у форумчан)

6
Мне кажется, мы за эти годы войны большинство активных форумчан знаем, как родных)

7
Илье и ребятам привет.
Не знаю, кто там ходит...
Наверное, Илья, Виталик, Чечен

от Веры)

8
Да, задача этих центров - продвигать реформу децентрализации на местах, и с ней эти центры хорошо справляются, несмотря на все ретроградское сопротивление региональных олигархов и райадминистраций.

А относительно как давно не работаю))) в Офисе реформ была как эксперт по культуре на протяжении октября-декабря 15 года), а на Луганщине - трехмесячный контракт весной 18 года. Именно как фоп - оказывала им услуги) так что со зрадонькой у Вас не очень получилось)
а вот тему зафлудили(

10
Названные Вами структуры - это международные грантовые программы, к власти отношения не имеющие. Я работала и там, и так, оказывая услуги согласно договору. И там уже не работаю давненько) Так что не торопитесь вешать ярлыки бездумно.

11
Ничто не мешает Вам это сделать, если для Вас именно это сейчас актуально)))
У меня немножко другой профиль работы, совсем не относящийся к властным структурам.  :D
ну а я каким местом к властным структурам? Я вообще-то ФОП))))  и каким местом тема проекта к власти?

12
Привіт, земляки)

В рамках Студій живої історії (освітньої програми громадської організації "Інша освіта") є можливість реалізувати історичний проект, присвячений періоду зима-літо 2014 року

Це не класичний грант з зарплатою і плюшками  :D а освітня ініціатива, мета котрої - сприяти тому, щоб осмислювалися процеси, котрі відбуваються в Україні саме на місцевому локальному рівні.

Чому я власне вирішила зайнятися саме цією темою? Все дуже просто. Пройшло лише 5 років, але память про 2014 поступово стирається, частина відео та світлин вже видалена з інтернетного павутиння, згадуються якісь найбільш яскраві події, а оте все...страшне-повсякденне, про яке хочеться сказати в стилі 8 травня - "ніколи знову" замилюється, втрачає чіткість.

Отже, як я собі це бачу?

1. Максимально зібрати відео, світлини, свідоцтва очевидців, документи, публікації ЗМІ. І створити архів всього цього у хмарних просторах.

2. Зробити інтерактивну мапу Краматорська та його навколишньої території з нанесенням на неї системи блок-постів, місць обстрілів, вогньових точок і т.д.

3. Відновлення послідовної, день за днем, хронології періоду, максимально детальної.

4. Якщо вдасться десь наколядувати гроші))) провести виставку світлин по цьому періоду.

Навіщо це потрібно не тільки в межах сьогодення? Як для краєзнавчих цілей, бо колись у істориків дозріє необхідність зробити глибинне вивчення періоду, так і задля того, щоб можна було потім дітям інших поколінь розказувати не перекручені казочки та міфи, а правду.

Отже, запрошую долучатися до ініціативи. Вона насправді дуже ресурсна за обсягом роботи і часом на її виконання. А тому цінним буде все - і допомога у пошукові інформації, і допомога у її скачуванні, архівації, завантаженні, аналізові, і Ваші спогади.

Які аспекти цікавлять:
•   перебіг подій (хронологія);
•   система розташування блок-постів, захисних споруд, вогньових точок, бомбосховищ, пунктів видачі води;
•   режим взаємодії з військовими (і ЗСУ, і з так званими «ополченцами» - перетин блок-постів, перевірка, перепустки і т.д.;
•   практики виживання у тяжких умовах (відсутність води, світла, блокування транспортного сполучення та фінансових операцій), обстріли – проблема актуальна як для цивільних, так і для військових;
•   виконання службових обов’язків (технічні складності, загрози колаборації, вибір для силовиків та військових між дотриманням присяги та етичністю чи неетичністю)
•   втрати (фінансові, бізнесові, побутові, особистісні і т.д.);
•   наслідки військових подій;
•   документальні свідчення про події – світлини, відео, артефакти, які збереглися у приватних зібраннях людей, а не у вільному доступі.

Поїхали?  :)


13
Ничто не мешает Вам это сделать, если для Вас именно это сейчас актуально)))

14
Ребят, скоро 5 лет как дат печальных (начало войны), так и дат радостных (освобождение города). В рамках проекта Студии живой истории хочу сделать исследование о событиях зимы-лета 2014 года.

Для любителей искать зрадоньку  :D говорю сразу - это не грант. То есть зарплаты там нет, и денежных знаков не будет :-) Заложена небольшая сумма на полиграфию, дизайн - чисто в рамках реализации проекта.

Я по свободке, как вернусь в Краматорск, создам отдельную тему, а сейчас просто, бегло, на ходу спрошу - найдутся такие же подорвы чтобы сообща это сделать? Собрать инфу - фото, видео, сархивировать, проанализировать и т.д.

15
Можно приходить и тренироваться. А просто посмотреть - нет)

Сторінок: [1] 2 3 ... 280