Форум Краматорська

  • 19 Березень 2024, 10:26:09
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Молодежь: даешь позитив  (Прочитано 3839 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

23 Січень 2008, 14:10:54
Відповідь #30
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Звичайно цікаво... викладуйте..
а з чого тут шок...

Ну, на жаль, заяви типу "ось я такий і все..." дуже часто висловлюють люди і освічені, і розумні. Так що дискутувати немає сенсу.

незгоден... що люди з такими заявами освічені, і розумні... ім ще самим треє мудрішати... тай возраст тут не має значення...

Форум Краматорська

Re: Молодежь: даешь позитив
« Відповідь #30 : 23 Січень 2008, 14:10:54 »

23 Січень 2008, 14:16:05
Відповідь #31
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ну, на жаль, заяви типу "ось я такий і все..." дуже часто висловлюють люди і освічені, і розумні.
ну так і тут намагаєшся розібратись, має сенс поважати, чи можна просто посміятись...
серед молоді такі заявки, я к правило, нічого під сосбою не мають, крім колючок, і сам ти це пройшов років двадцять з ліх.єм тому, і тобі це не цікаво, і в кінці кінців, це ЙОМУ від тебе шось потрібно, а не тобі від нього..
Тому переважна реакція - будеш із себе всесвітнє непорозуміння отам, за забором корчити...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Січень 2008, 14:17:21
Відповідь #32
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Чесно кажучи, я для себе досі остаточно не можу вирішити, як ставитися до системи покарання у освіті (у тому числі, і фізичного).
До речі, не можу погодитися з тим, що "ніяких емоцій". Емоції повинні бути, але вони не повинні брати верх над здоровим глуздом і пед. етикою. Ми - живі люди і емоції - це природно. Якось мене дуже образили хлопці з улюбленої групи. Причому саме ті, до кого я ставилася особливо ніжно. Можна було закритися, зробити вигляд, що мене це не чіпляє, можна було знайти метод покарати їх зі смаком, не мен боляче.
Я тоді просто відверто сказала їм, що почуваюся так, ніби мене вдарили. Що я через свою любов до них беззахисна і слабка, а вони вчинили непорядно, нешляхетно і просто непочоловічому. І закінчила тим, що я не маю ні сили, ні бажання продовжувати наше спілкування. Написала заяву на безоплатну відпустку і пішла до парку. Там вони тоді мене і знайшли, знали, гади, "заскоки" свого викладача. Вони не просто вибачилися, а знову ж таки відверто розказали, чому дозволили собі образити мене. Знаєте, це був один з найзначніших уроків у моєму житті. Зате які потім були стосунки. чесні, рівні, взаємношанобливі і дуже ефективні (у тій групі з моїх дисциплін були найкращі оцінки).
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

23 Січень 2008, 14:28:31
Відповідь #33
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Щодо покарань...
1. жорсткі правила та сроки навчального процесу та поведінки... перед навчання подписання договору про умови виключення у разі іх порушення... якщо неповнолітній з батьками... (мабудь смішно з нашою корупцією)
2. камери відеоспостереження в класах чи аудиторіях... у разі виникнення конфліктних ситуацій (доречі ще й як засіб боротьби з хабарями...)

фіксація порушення = пішов на вулицю... важаєте жорстко, я ні...
бо вербально деякі не розуміють зовсім... для таких треє комуни на зразок Макаренко...

23 Січень 2008, 14:36:44
Відповідь #34
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Для того, щоб діяли подібні методи, треба було б змінити взагалі всю систему освіти, а зараз це нереально, хоча б тому, що середня освіта у нас обовязкова і гарантується державою. так що які там виключення та виставлення з класу.
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська

Re: Молодежь: даешь позитив
« Відповідь #34 : 23 Січень 2008, 14:36:44 »