Форум Краматорська

  • 30 Квітень 2024, 13:41:48
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Витренко выдвинули кандидатом в президенты  (Прочитано 7914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

02 Листопад 2009, 09:02:19
Прочитано 7914 раз
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
В программе нового кандидата речь идет о том, что в случае ее избрания президентом Украины, Витренко намерена отстаивать выход Украины из Международного валютного фонда (МВФ) и Всемирной торговой организации (ВТО).

Витренко также намерена заменить экономическую модель на инновационную, социалистическую.

Витренко также собирается работать над созданием нового межгосударственного союза Украина-Беларусь-Россия и единого экономического пространства с Россией, Беларусью и Казахстаном.

Кандидат обещает предоставить право бессрочно базироваться в Крыму Черноморскому флоту РФ.

Кроме того, съезд ПСПУ осудил "клеветнические выпады лидера коммунистов Петра Симоненко, других представителей Коммунистической партии Украины и Блока левых сил в адрес Прогрессивной социалистической партии и лично Натальи Витренко".

http://rus.newsru.ua/election/01nov2009/vitrenka.html
p.s.вот и колбаса по 2.20
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська


02 Листопад 2009, 18:32:15
Відповідь #1
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
...видвінулі, і до сіх пор нє могут задвінуть (С) :lol:
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

02 Листопад 2009, 20:53:11
Відповідь #2
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Телеканали не захотіли показувати з’їзд Вітренко безкоштовно
Українські телеканали відмовилися безкоштовно висвітлювати суботній позачерговий з'їзд Прогресивної соціалістичної партії, на якому кандидатом у Президенти висунули лідера партії Наталію Вітренко. Про це ТК повідомив заступник голови ПСПУ Володимир Марченко.

 

«Ми звернулися до ТРК "Україна", до Першого національного, до 5-го каналу з пропозицію висвітлити наш з'їзд так само, як висвітлили в прямому ефірі з'їзди Партії регіонів і Юлії Тимошенко. Нам не відмовили, але поставили умову: платити за ціною політичної агітації посекундно. Перший національний, наприклад, порахував, що за дві години трансляції з 10-ї ранку до 12-ї дня потрібно 150 тисяч гривень лише за трансляцію. Плюс окремо - за виробництво, але скільки саме, не уточнили», - розповів він.

 

Також пан Марченко додав, що ПСПУ виконала норму закону «Про вибори Президента України» і запросила на з'їзд усі провідні телеканали. «Присутня була тільки камера "1+1", всі інші не прийшли. "1+1" - єдиний канал, який показав сюжет. Також, наскільки мені відомо, ТРК "Київ" показав фотографію і дав повідомлення, що пройшов з'їзд», - уточнив заступник голови партії.

 

Володимир Марченко заявив, що в Україні реалізується «недопустима форма політичної цензури» по відношенню до ПСПУ, яка є опозиційною партією. «Поява у ЗМІ може здійснитися лише за гроші. В Україні немає рівного доступу кандидатів у Президенти і немає рівного висвітлення діяльності політичних партій. Наталію Михайлівну не запрошують ані на "Інтер" до Кисельова, ані на ТРК "Україна" до Шустера, куди запрошують усіх, хто щойно висунувся в кандидати у Президенти», - пояснив він.

 

Генеральний директор 5-го каналу Іван Адамчук підтвердив ТК, що на канал телефонували з ПСПУ. «Ми їм запропонували працювати на таких самих умовах, що й з Партією регіонів і Юлією Тимошенко, тобто -  угода і оплата. Але вони відмовилися», - прокоментував він.

 

Віце-президент НТКУ Михайло Кобля також підтвердив, що ПСПУ зверталася по трансляцію і їй були поставлені ті ж комерційні умови, що й іншим політичним партіям. «Всі з'їзди, які ми транслювали, були на платній основі: "Єдиного центру", Партії регіонів, "Батьківщини", і жодного запитання ні в кого не виникало», - зазначив він. За словами пана Коблі, вартість трансляції, озвучена Володимиром Марченком відповідає дійсності, однак він не уточнив вартість її виготовлення.

 

Джерело ТК в інформаційній службі телеканалу «Інтер» зауважило, що канал не зобов'язаний транслювати всі з'їзди політичних партій. Крім того, до НІСу адресного запрошення на з'їзд, а також претензій і запитів від ПСПУ не надходило.

 

Заступник голови правління СТБ Олексій Мустафін пояснив ТК, що канал не висвітлював з'їзд Вітренко, тому що «Вікна-новини» не виходять у суботу, а до понеділка інформація застаріла.

 

Тимчасом юрист Інституту медіаправа Ігор Розкладай зазначив, що на Наталію Вітренко не поширювалися норми законодавства, яке регламентує рівний доступ кандидатів до ЗМІ. «Наталія Вітренко не є суб'єктом виборчого права, оскільки не є зареєстрованим кандидатом, тому питання висвітлення її з'їзду перебуває лише в межах редакційної політики каналів. Але якби йшлося навіть про подію за участю кандидата в Президенти України, то й тоді, висвітлювати чи ні, ЗМІ вирішують самостійно, виходячи із суспільної важливості події та редакційної політики ЗМІ», - уточнив він. За його словами, могло б ітися про порушення рівного доступу всіх кандидатів до ЗМІ, якби канали відмовилися розміщувати рекламу одного з кандидатів або якби кандидату не надали безкоштовний час для агітації на НТКУ.

http://telekritika.ua/news/2009-11-02/48978

09 Листопад 2009, 15:39:00
Відповідь #3
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Витренко не подала в ЦИК залог, необходимый для участия в выборах
Сегодня, 14:42    Корреспондент.net

Центральная избирательная комиссия Украины сообщила, что лидер Прогрессивной социалистической партии Украины Наталия Витренко при подаче документов для регистрации ее кандидатом в президенты подала в ЦИК залог в размере лишь 1900 гривен.

Как сообщалось, Наталия Витренко подала в Центризбирком документы для регистрации кандидатом на пост президента 6 ноября.....

...Напомним, что сегодня, 9 ноября, - последний день подачи в ЦИК документов для регистрации кандидатов в президенты Украины....


http://korrespondent.net/ukraine/politics/1016138
===========================================


Знаєте, мене в цієї новині ну прям дуже-предуже зацікавила лише одна фігня: Чому саме 1900? :D
Ні, ну от уявіть собі: от я прийшов (чи наприклад хтось із Вас), тіпа, "Хто тут у Вас в царі крайній?" (с) м/ф. Весь такий із себе... Привіз газельку із підписами... Купу папіру заповнив... Все круто.
Кажуть: "чувак, з тебе 2,5 мільйона". А я так тіпа - шасть по кишенях - блін, нема з собою! "Давайте поки заплачУ скільки є?"
Вони: "Давай. А скільки є?"
А я: "Такссс... тища є... о, ще є дві по 200 (на обід жінка давала).... Міха, я ж тобі за бензин гроші сьогодні повертав? Ану давай взад ті 153 грн.... Хлопці, ану-ка швиденько по сусєках разом поскрібли - бач, у кандидата грошей не вистачає на високий пост..." :D

Ні, ну правда, чому саме 1900... Чому не 1000 чи 1500? Вважаєте - мінімум? Тоді - чому не 2000... Чи та сотня потрібна була на метро до дому для всієї команди разом із газєлькою?
Вони ж залог повертають кажись. Та й самому легше якось оперувати круглими цифрами.
Чому саме 1900, хтось може пояснити?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

09 Листопад 2009, 15:51:45
Відповідь #4
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Тю... Та це ж просто. Взяли вони з собою 2000грн. А по дорозі заїхали до Макдональдс. І там віддали сотню імперіалістам за їх кляті "каклеткі з булачкамі" :) Принципи - принципами, а їсти хочеться ))))
No sé ni la palabra única en el Español

11 Листопад 2009, 17:48:06
Відповідь #5
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
ЦИК отказала Витренко

Центральная избирательная комиссия отказалась зарегистрировать лидера Прогрессивной социалистической партии Наталию Витренко кандидатом в президенты.

За соответствующее решение проголосовали 15 членов ЦИК из 15 присутствующих на заседании.


Пролетела...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

11 Листопад 2009, 18:00:50
Відповідь #6
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так і не дали грошей Натахє на нове НАТОНЄТ... :( Неактуально, фіглє... Ніхто ж в НАТО вже не тягне навлигача... А більше з неї пуття нема.
1 963 гривні - то мабуть і всі партвнески за поточний рік...
Ща трохи поволає про політрепресії, та стУхне назавжди....

Комусь шкода її?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

12 Листопад 2009, 10:56:16
Відповідь #7
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек. Поэтому да, мне ее, например, жаль. Ей бы попасть в рабочую команду - например к той же ЮВТ. Думаю она бы много релаьной пользы принесла. Но, се ля ви.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

12 Листопад 2009, 11:02:43
Відповідь #8
Offline

Yuriy


Offline Yuriy

  • Everything will be okey in the end.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6940
  • Країна: 00
  • Карма: +234/-16
  • Дякую
  • Сказав: 228
  • Отримав: 112
  • If it's not okey, it's not the end.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек. Поэтому да, мне ее, например, жаль. Ей бы попасть в рабочую команду - например к той же ЮВТ. Думаю она бы много релаьной пользы принесла. Но, се ля ви.
вумна, як вутка

лучше с умным потерять. чем с дураком найти
пользу пусть приносит в народном хозяйстве, коровам хвосты пусть крутит

просто неудачная пародия на жирика, не более
Если закон заставляет вас нарушать справедливость, нарушайте закон!
(с) Генри Торо

12 Листопад 2009, 11:07:26
Відповідь #9
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек...
Ніколи не погоджусь! Саме - в цьому.
Зараз я вже не пригадаю конкретно, але я не одноразово чув від неї таку ахінею, чого не дозволить собі ляпнути навіть звичайний студент середнього рівня познань в економіці.
І то шо вона при цьому всьому - доктор наук(!), це просто ганьба для науковців. Я так вважаю.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

12 Листопад 2009, 11:18:19
Відповідь #10
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек...
Ніколи не погоджусь! Саме - в цьому.
Зараз я вже не пригадаю конкретно, але я не одноразово чув від неї таку ахінею, чого не дозволить собі ляпнути навіть звичайний студент середнього рівня познань в економіці.
І то шо вона при цьому всьому - доктор наук(!), це просто ганьба для науковців. Я так вважаю.
Например?
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

12 Листопад 2009, 11:21:16
Відповідь #11
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я ж сказав одразу - не можу пригадати.  :) Якщо буде час та натхнення, я пошукаю. Ок?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

12 Листопад 2009, 11:22:49
Відповідь #12
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я ж сказав одразу - не можу пригадати.  :) Якщо буде час та натхнення, я пошукаю. Ок?
ок :)
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

12 Листопад 2009, 11:37:45
Відповідь #13
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек.

Есть примеры? Или доказательства? Соглашусь с Сидоровым: тоже не раз слышал от неё перлы, типа, надо подлизать Рассее и тада всё будет с экономикой в порядке. И это грамотный экономист? Это грамотный отрабатыватель вложенного в неё Рассеей бабла, не более того...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

12 Листопад 2009, 12:23:22
Відповідь #14
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если не брать во внимание ее крайности  - как экономист она весьма грамотный человек.

Есть примеры? Или доказательства? Соглашусь с Сидоровым: тоже не раз слышал от неё перлы, типа, надо подлизать Рассее и тада всё будет с экономикой в порядке. И это грамотный экономист? Это грамотный отрабатыватель вложенного в неё Рассеей бабла, не более того...
Если бы она была отрабатываетелм бабла - она бы явно была бы чейчас в списке кандидатов.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

Форум Краматорська

Re: Витренко выдвинули кандидатом в президенты
« Відповідь #14 : 12 Листопад 2009, 12:23:22 »