Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 05:17:19
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Народный кандидат Пабат А.В. идёт в президенты Украины  (Прочитано 105367 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

05 Листопад 2009, 13:12:08
Відповідь #15
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
народ Украины его поддержал
а я не народ Украины? я его не поддерживал - значит он представитель некой небольшой группы народа ...
вы не поддерживали и это ваше дело личное как представителя народа.а народ поддерживал и это факт.и 17 января мы в этом факте убедимся.когда он станет президентом Украины.

 :lol:

отвалите от народа
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

Форум Краматорська


05 Листопад 2009, 13:12:29
Відповідь #16
Offline

Careless_Vagrant


Offline Careless_Vagrant

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2215
  • Карма: +122/-2
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
  • MAKE TEA NOT LOVE!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
покупались автомобили в убитом состоянии за копейки и он их сам делал,собирал.нравится человеку это занятие что в этом плохого...

тоже самое хочет теперь и с Украиной?
Нет уж, пусть лучше машинками тешится.
"Кино - это предельно извращённое искусство.
Оно не даёт вам то, что вы желаете,
оно говорит вам, как желать." 
КИНОГИД ИЗВРАЩЕНЦА

05 Листопад 2009, 13:12:42
Відповідь #17
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

05 Листопад 2009, 13:13:05
Відповідь #18
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
народ Украины его поддержал
а я не народ Украины? я его не поддерживал - значит он представитель некой небольшой группы народа ...
вы не поддерживали и это ваше дело личное как представителя народа.а народ поддерживал и это факт.и 17 января мы в этом факте убедимся.когда он станет президентом Украины.
я как вижу , не один я не поддерживаю псевдо народного кандидата ... и опять же - не подписывайтесь за весь народ!

вы уверены так в победу ?

05 Листопад 2009, 13:14:30
Відповідь #19
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
народ Украины его поддержал
а я не народ Украины? я его не поддерживал - значит он представитель некой небольшой группы народа ...
вы не поддерживали и это ваше дело личное как представителя народа.а народ поддерживал и это факт.и 17 января мы в этом факте убедимся.когда он станет президентом Украины.

 :lol:

отвалите от народа
ну вот Вам Инк прямо сказала +1)))

05 Листопад 2009, 13:18:58
Відповідь #20
Offline

wate83


Offline wate83

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1190
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-105
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Сили Лавина-НАС Україна,Болі лавина-НАС Україна
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А кто это?
Я, Пабат Олександр Вікторович, народився 22 березня 1974 року у Полтаві (батько – Пабат Віктор Олексійович, мати – Пабат Лариса Петрівна (Геращенко), громадянин України.

У 1987 році разом з сім'єю переїхав до Києва, де зі срібною медаллю закінчив школу № 90 і поступив до Медичного інституту ім. Богомольця на факультет стоматології. Диплом отримав у 1996 році.

У 1993-1996 роках працював в АТ «Фінанси та кредит» на посаді провідного експерта з реклами. У 1996-2002 роках - начальник відділу реклами та будівництва АТ «Фінанси і кредит».

У 2000 році розпочав громадську діяльність – співпрацював з Київським благодійним фондом «Рідна оселя».

У 2002 році став депутатом Київської міської ради. У цьому ж році створив свою першу громадську організацію - соціальний центр «Борщагівка».

У 2004 році отримав другу освіту, закінчивши Національний економічний університет за спеціальністю «фінанси». Третю освіту отримав у Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, закінчивши факультет правознавства.

У 2002 - 2005 роках працював заступником голови Святошинської районної державної адміністрації з питань економіки, промисловості, підприємництва та інвестицій (Київ). У ці ж роки створив молодіжну організацію «Зелень» та громадську організацію «Стрітрейсинг».

У 2005 році став ініціатором створення спілки громадських організацій «Громадський актив Києва» (ГАК). На виборах 2006 року ГАК виявився єдиною неполітичною силою, яка пройшла до Київської міської ради.
На перевиборах 2008 року знову пройшов до Київської міської ради у складі Громадського Активу Києва.

У березні 2009 року став ініціатором створення всеукраїнського громадського руху «Народна Армія Спасіння».

Одружений на Іванні Анатоліївні Пабат, виховую двох дітей – Олексія та Олександра.

Час проживання в Україні - з народження, тобто з 22.03.1974 року.

Адреса проживання: м. Київ, вул. Доброхотова 15, кв. 106


Гражданином можешь ты не быть,а человеком быть обязан!!!

05 Листопад 2009, 13:21:33
Відповідь #21
Offline

wate83


Offline wate83

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1190
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-105
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Сили Лавина-НАС Україна,Болі лавина-НАС Україна
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
народ Украины его поддержал
а я не народ Украины? я его не поддерживал - значит он представитель некой небольшой группы народа ...
вы не поддерживали и это ваше дело личное как представителя народа.а народ поддерживал и это факт.и 17 января мы в этом факте убедимся.когда он станет президентом Украины.
я как вижу , не один я не поддерживаю псевдо народного кандидата ... и опять же - не подписывайтесь за весь народ!

вы уверены так в победу ?
да мы уверены в его победе.это ваше право поддерживать или нет его,голосовать за него или нет.но я настаиваю на том что поддержал его народ,граждане Украины.
Гражданином можешь ты не быть,а человеком быть обязан!!!

05 Листопад 2009, 13:23:27
Відповідь #22
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А кто это?
Я, Пабат Олександр Вікторович, народився 22 березня 1974 року у Полтаві (батько – Пабат Віктор Олексійович, мати – Пабат Лариса Петрівна (Геращенко), громадянин України.

У 1987 році разом з сім'єю переїхав до Києва, де зі срібною медаллю закінчив школу № 90 і поступив до Медичного інституту ім. Богомольця на факультет стоматології. Диплом отримав у 1996 році.

У 1993-1996 роках працював в АТ «Фінанси та кредит» на посаді провідного експерта з реклами. У 1996-2002 роках - начальник відділу реклами та будівництва АТ «Фінанси і кредит».

У 2000 році розпочав громадську діяльність – співпрацював з Київським благодійним фондом «Рідна оселя».

У 2002 році став депутатом Київської міської ради. У цьому ж році створив свою першу громадську організацію - соціальний центр «Борщагівка».

У 2004 році отримав другу освіту, закінчивши Національний економічний університет за спеціальністю «фінанси». Третю освіту отримав у Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, закінчивши факультет правознавства.

У 2002 - 2005 роках працював заступником голови Святошинської районної державної адміністрації з питань економіки, промисловості, підприємництва та інвестицій (Київ). У ці ж роки створив молодіжну організацію «Зелень» та громадську організацію «Стрітрейсинг».

У 2005 році став ініціатором створення спілки громадських організацій «Громадський актив Києва» (ГАК). На виборах 2006 року ГАК виявився єдиною неполітичною силою, яка пройшла до Київської міської ради.
На перевиборах 2008 року знову пройшов до Київської міської ради у складі Громадського Активу Києва.

У березні 2009 року став ініціатором створення всеукраїнського громадського руху «Народна Армія Спасіння».

Одружений на Іванні Анатоліївні Пабат, виховую двох дітей – Олексія та Олександра.

Час проживання в Україні - з народження, тобто з 22.03.1974 року.

Адреса проживання: м. Київ, вул. Доброхотова 15, кв. 106




ясно, аферист (управдом)
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

05 Листопад 2009, 13:23:36
Відповідь #23
Offline

wate83


Offline wate83

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1190
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-105
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Сили Лавина-НАС Україна,Болі лавина-НАС Україна
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
покупались автомобили в убитом состоянии за копейки и он их сам делал,собирал.нравится человеку это занятие что в этом плохого...

тоже самое хочет теперь и с Украиной?
Нет уж, пусть лучше машинками тешится.
что хочет тоже самое с Украиной.он хочет объединить народ,хочет работать на созидание.
Гражданином можешь ты не быть,а человеком быть обязан!!!

05 Листопад 2009, 13:25:26
Відповідь #24
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
вы утверждаете что народ разъединен?
это статья, за это ответственность предусмотрена
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

05 Листопад 2009, 13:26:36
Відповідь #25
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
но я настаиваю на том что поддержал его народ,граждане Украины.
там вам же не один я говорю : отстаньте от нас , от народа! мы его не поддерживали , а поддержал не весь народ , а даже меньшинство ... и еще меньше

05 Листопад 2009, 13:26:58
Відповідь #26
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

05 Листопад 2009, 13:28:26
Відповідь #27
Offline

wate83


Offline wate83

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1190
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-105
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 0
  • Сили Лавина-НАС Україна,Болі лавина-НАС Україна
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вы утверждаете что народ разъединен?
это статья, за это ответственность предусмотрена
конечно разъединён.на юго-восточную и западную Украину.и разделили его политики.хорошо если есть статья я готов ответить на вопросы следователя в прокуратуре.
Гражданином можешь ты не быть,а человеком быть обязан!!!

05 Листопад 2009, 13:30:23
Відповідь #28
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
вы утверждаете что народ разъединен?
это статья, за это ответственность предусмотрена
конечно разъединён.на юго-восточную и западную Украину.и разделили его политики.хорошо если есть статья я готов ответить на вопросы следователя в прокуратуре.

есть еще юг и север, любезный
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

05 Листопад 2009, 13:30:47
Відповідь #29
Offline

Sergey


Offline Sergey

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10169
  • Країна: ua
  • Карма: +232/-53
  • Дякую
  • Сказав: 591
  • Отримав: 254
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вы утверждаете что народ разъединен?
это статья, за это ответственность предусмотрена
конечно разъединён.на юго-восточную и западную Украину.и разделили его политики.хорошо если есть статья я готов ответить на вопросы следователя в прокуратуре.
где этo разъединение? если вы не ездите по Украине - то тогда молчите ...

Форум Краматорська

Re: Народный кандидат Пабат А.В. идёт в презид
« Відповідь #29 : 05 Листопад 2009, 13:30:47 »