Форум Краматорська

  • 07 Травень 2024, 17:28:29
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Превед, кризис! (вот он лисенок северный)  (Прочитано 259555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

11 Листопад 2008, 20:54:14
Відповідь #465
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
твои бы слова да в уши дипутатафф :(
ты и сам прекрасно знаешь к чему катится. главное, что бы не до уровня начала 90-х.

Форум Краматорська

Re: Превед, кризис! (вот он лисенок северный)
« Відповідь #465 : 11 Листопад 2008, 20:54:14 »

11 Листопад 2008, 21:19:48
Відповідь #466
Offline

Неокоммунист


Offline Неокоммунист

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 320
  • Країна: 00
  • Карма: +3/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вместе и навсегда!
    • Перегляд профілю

11 Листопад 2008, 21:26:24
Відповідь #467
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Шляпа. Пора вскрываться...
прислать бритву?или веревку с мылом?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

12 Листопад 2008, 09:03:38
Відповідь #468
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
твои бы слова да в уши дипутатафф :(
ты и сам прекрасно знаешь к чему катится. главное, что бы не до уровня начала 90-х.
очень быстро докатимся
подросло поколение привыкшее к легким кредитным деньгам
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

12 Листопад 2008, 10:03:48
Відповідь #469
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
http://www.ng.ru/politics/2008-11-12/1_premier.html
«Единая Россия» вплотную займется замерами предзабастовочных настроений на крупных промышленных предприятиях. Вчера высшее партийное руководство распространило соответствующую установку в региональных отделениях. Причем местным единороссам рекомендовано фиксировать недовольство и передавать данные в Москву, но не предпринимать самостоятельных действий для погашения очагов напряженности. Информация с предприятий будет передаваться лидеру партии Владимиру Путину.

Сразу после пятничной встречи руководства «Единой России» с лидером партии Владимиром Путиным, как стало известно «НГ», региональным отделениям дали установку срочно заняться мониторингом предзабастовочных настроений на крупных промышленных предприятиях.

По некоторым данным, встреча носила отнюдь не благостный характер. Как рассказали «НГ» источники в партии, смысл беседы сводился к следующему: лидер жестко потребовал от единороссов повернуться лицом к действительности и заняться реальным делом – минимизацией кризисных последствий для страны и прогнозами кризиса, вместо того чтобы обсуждать в клубных дискуссиях бумажки в виде очередного варианта партийной программы.

В итоге региональным единороссам рекомендовано срочно провести замеры общественных настроений среди рабочих. Эта информация понадобилась председателю партии Путину. Премьер хотел бы иметь ясную картину последствий разрастающегося финансово-экономического кризиса, чтобы вовремя гасить очаги сопротивления.
-----------------------------------------------------------------------
Пора вскрываться или скрываться = не понял  :D
А то гасить очаги сопротивления можно и баблом и дубинками . :D
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

12 Листопад 2008, 10:27:13
Відповідь #470
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Банк России (ЦБ) демонстративно снизил курс рубля к корзине валют на 30 копеек и поднял ставку рефинансирования до 12% - в то время как традиционной антикризисной мерой считается ее снижение. Официальное объяснение ЦБ таких действий - необходимость борьбы с оттоком капитала - было предоставлено впервые и не убедило аналитиков. Они отказываются прогнозировать дальнейшие действия ЦБ: ужесточение денежно-кредитной политики с одновременным ослаблением курса и вливаниями ликвидности в банки не укладываются в их расчеты.

Это, впрочем, не мешает большинству экспертов предсказывать дальнейшее ослабление российской денежной единицы и в связи с этим - рост цен на импортные товары, а также на продовольствие. Обесценение рубля к евро и доллару происходит на фоне укрепления американской валюты на мировом рынке, где курс евро опустился до 1,274 доллара.

- ЦБ согласился на девальвацию
- Доллар поднялся выше отметки в 27,5 рубля
- Импорт уменьшится, цены повысятся
- NYT: Снижение курса рубля – самый заметный признак дефицита ликвидности

Как отмечает газета "Ведомости", мировые центробанки в отличие от российского ставки понижают. В начале октября Федеральная резервная система (ФРС), Европейский центробанк, Банк Англии, центральные банки Швеции, Швейцарии и Канады одновременно снизили их на 0,5%, за ними ставки снижали центробанки Японии, Южной Кореи, Гонконга, КНР и еще раз Швейцарии. Затем ФРС опустила ставку еще на 0,5% до 1%, ЕЦБ - на 0,5% до 3,25%, Банк Англии - на 1,5% до 3%. Только ЦБ Исландии 28 октября повысил ставку с 12% до 18% - после банкротства крупнейших банков и обвала курса кроны.

Повышение ставки рефинансирования означает, прежде всего, рост ставок по кредитам российских банков. До настоящего момента все действия правительства и ЦБ в финансовой сфере с августа 2008 года, предусматривающие триллионные вливания в банковскую систему, были направлены на то, чтобы кредиты были максимально дешевыми и максимально доступными.

Еще две недели назад правительство страны уверяло, что информация о возможной девальвации рубля - не более чем слухи. С соответствующим заявлением, например, выступал заместитель министра финансов РФ Сергей Шаталов.

http://newsru.com/finance/12nov2008/unpredictable.html
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

12 Листопад 2008, 19:37:46
Відповідь #471
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
твои бы слова да в уши дипутатафф :(
ты и сам прекрасно знаешь к чему катится. главное, что бы не до уровня начала 90-х.
очень быстро докатимся
подросло поколение привыкшее к легким кредитным деньгам

Не дай Бог. Лучше бы мы с Вами бросили курить. :)

12 Листопад 2008, 20:19:36
Відповідь #472
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Не дай Бог. Лучше бы мы с Вами бросили курить. :)
недаждетесь... у меня еще список 200 непробованного
из того, что хотелось бы и стОит...
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

13 Листопад 2008, 10:48:59
Відповідь #473
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/102000.html
Ющенко предлагает обойтись без иностранных автомобилей, телевизоров и бытовой техники. ВИДЕО.
 :D
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

13 Листопад 2008, 20:12:52
Відповідь #474
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
предлагаю обойтись без ющенка

14 Листопад 2008, 09:02:53
Відповідь #475
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

14 Листопад 2008, 14:22:37
Відповідь #476
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Сидоров, ну прикиньте, какой у нас презик умный! Говорит (цитирую) "МЫ можем обойтись без импортных автомобилей, телевизоров и бытовой техники"

Ну если ОНИ могут, то пусть обходятся без своих мерсов, мазератей, поршей, без понтовых верту и серых айфонов, без шикарных кабинетов, без супернизких цен в столовой Рады и безльгот вообще. Надеюсь ОНИ и без Украины обойдутся. Сваливали бы уже поскорее.

14 Листопад 2008, 14:50:57
Відповідь #477
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Навстречу кризису

Однажды в телевизоре появился бледный как смерть Министр Финансов и заявил:
- Финансовый кризис нас не затронет. Потому что. Я вам точно говорю.
Население, знающее толк в заявлениях официальных лиц, выматерилось негромко и отправилось закупать соль,спички и сахар.

На следующий день в телевизоре появился смущенный донельзя Министр Торговли и сказал:
- Запасы хлеба и товаров первой необходимости позволяют нам с гордостью утверждать, что голод и товарный дефицит нам не грозит. Вот вам цифры.
- Ох! – сказало население и докупило еще муку и крупы.

Министр Сельского Хозяйства для убедительности сплясал на трибуне и сказал радостно:
- Невиданный урожай! Надежды на экспорт! Возрождаемся! Закрома трещат!
- Во даже как! – ужаснулось население и побежало конвертировать сбережения в иностранную валюту.

- Цены на недвижимость упадут! Каждому студенту по пентхаузу! В ближайшем будущем! – не поморщившись выпалил Министр Строительства.
- Да что ж такое, а? – взвыло население и побежало покупать керосин, керосиновые лампы, дрова и уголь.

- Современная армия на контрактной основе. Уже завтра. И гранаты новой системы. В мире таких еще нет. – солидно сказал Министр Обороны. – Ну а чего нам? Денег же – тьма тьмущая. Резервы, запасы и вообще профицит.
- Мама!...- пискнуло население и начало копать землянки.

- Все о-фи-ген-но! Вы понимаете?! О-ФИ-ГЕН-НО!!! – внушал Президент. – Мы уже сегодня могли бы построить коммунизм. Единственное что нас останавливает – нам всем станет нефиг делать. Потому можете спать спокойно! Стабильнее не бывает! Пенсионеры покупают икру ведрами! Предвижу качественный скачок, рывок и прыжок. А количественный – вообще бег! Семимильными шагами к достатку и процветанию. Карибы становятся ближе. Отсель грозить мы будем миру. По сто тридцать центнеров роз с каждой клумбы. Надои будем вообще сокращать. Коровы не могут таскать вымя. Население возмущено дешевизной. Южная Америка просится в состав нас на правах совхоза. Ура!

- Да что ж вы там такое готовите, звери?! – закричало население и на всякий случай переоделось во все чистое.

(с) frumich

14 Листопад 2008, 14:52:59
Відповідь #478
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
Заранее прошу прощения за многа буквав.

Пару недель назад я у нас в "ОбщеЖитии" делился мыслями:

"Мы слишком рано примерили на себя роль общества потребителей. Не будешь же, в самом деле, на полном серьезе воспринимать общество, где добрая половина населения, будучи, по сути, голодранцами, накупила себе дорогущих контрабандных телефонов, брала штурмом банки для добровольной кабальной покупки в кредит навороченных авто, домашних кинотеатров и прочей дребедени, а теперь оказалась у разбитого корыта, и при этом еще пытается сохранить лицо, кивая на мировой кризис?

Теперь, когда всё затрещало по швам, кинулись искать виноватых: правительство, Президента, происки стран-соседей… Посмотрите в зеркало. Виноваты – все. И вы – тоже..."

А тут отрыл просто чудовую статью. Она, конечно, привязана к Киеву, но, в принципе, характерна для всей страны. Почитайте-ка!

"“Моя суб’єктивна думка про причини кризи”

Можна розцінювати як провокацію, да.

Спочатку - “докризова” замальовка ;)

Нещодавно я їхала з одного суду в інший - справи були призначені “впритул”, і я ледве встигала. Пробка, класична ситуація - два “ваділи” на “Деу” та на “Авео” притерлися боками, перегородили дві полоси з чотирьох та влаштували гарненький затор. Стоять, матюкають один одного, дзвонять в свої страхові, чекають аварійного комісара та ДАІ. Я не стрималася, підійшла, кажу: “Роз’їжджайтеся звідси, дістали! Все одно ніфіга ви не отримаєте, тільки час згаєте - і добре б, якщо лише свій - гляньте осьо, скільки народу через вас кудись спізниться!” “Чому це ми нічого не отримаємо?” - запитали мене двоє цих створінь. “Гляньте в свої страхові поліси та прочитайте, що там зазначено про суму франшизи!” “М-да… - дружньо сказали горе-драйвери, - франшиза - до 1000 гривень…” “Ось і чюднєнько - сказала я. Красна ціна вашим подряпинам - сотня-півтори баксів. Ну то що?”

Звісно, вони сіли в свої калоші , куплені в кредит з нульовим чи майже нульовим першим внеском, та й поїхали собі. “Бу-га-га, - прокоментували мої сусіди по пробці. - Понаєхалі тут… Нульвий внесок, ага. Заборонити б ці кредити нафіг - не проїхати вже по Києву від цих лохів!”

…Офісний планктон, який заробляє втричі менше, ніж я - бере квартири та новесенькі тачки в кредит, підписуючись під боргову кабалу хіба не на пісят років, “зависає” в розважальних центрах, їздить у відпустки на модні курорти. Шмаркачня по 12-13 років ходить з мабілами по 600-700 баксів в шмотках, дорожчих, ніж мої, разів в п’ять. Пафосні кабаки, дискотеки та клуби набиті народом вщент. А деякі менеджери середньої ланки настільки збожеволіли від орієнтації на “статусність”, що купують квартири у центрі по 400 тисяч під 30% річних у кредит - бо у типовій панельці на смердючій Оболоні вони, бачте, жити не можуть…

Кожен, кому обломилося трохи бабла - мріє замутити якусь спекуляцію, наприклад - земельну, взагалі при цьому не розуміючись на цих питаннях. Бо вони, бачте, чули, що багато хто на цьому піднявся…

…Практично ніхто не хоче просто_чесно_працювати та ПОСТУПОВО нарощувати свій добробут та рівень життя. Майже жодна дитина не мріє стати МАЙСТРОМ - “золоті руки” - мрії про халяву та розваги заполонили мозок. Роботодавці скаржаться, що пролетаріат став вимираючим класом - неможливо навіть за непогані гроші найняти реально толкового інженера, агронома, технолога, зварювальника, токара… І навіть комбайнери не хочуть працювати - вони стоять на біржі, отримують “пособіє по бєзработіцє”, а за кермо готові сісти лише за “чорний нал”… Справедливості заради слід зазначити, що роботодавці і самі доклалися до цієї ситуації, бо багато років поспіль платили пролетаріату копійки, змушуючи його шукати кращої долі за межами України чи перекваліфіковуватись в торгаші.

Коротше, покоління пост-совкових українців дорвалося до красивого життя. Людям нібито повністю відшибло мозок, і вони не бажають визнавати, що нічого не виникає з нічого, і за все треба платити. Що в кредит береш чужі та на деякий час, а віддаєш - свої та назавжди. Що зароблене на інфляції (”квартіри будут даражать всєгда!!!”) - інфляцією ж і повертається. Що з глобальної точки зору - не можна користуватись чимось, на що ти не маєш права, бо ще на це не заробив (і немає гарантії, що колись заробиш)! Що для того, аби добре жити - треба добре працювати, а не сподіватись на вдалу спекуляцію чи ще якусь там манну небесну!

Лошари на “Деу” та “Авео”, придбаних в кредит з нульовим першим внеском, мали б за рівнем своїх доходів їздити лише на іржавих “копійках”.

Офісний планктон з зарплатнею в півтори штуки баксів мав би жити вшістьох в трьошці на околиці Борщагівки з краєвидом на смітник - за 150 баксів “з носу”, а не вдвох в однушці на Подолі за 650 баксів.

Розвагою офісного планктону з подібним рівнем доходів має бути пиво, морозиво та бюджетні місця в кінотеатрах, а не поїздки на гівнокурорти вартістю в їхню місячну зарплатню за тиждень…

Все, замальовка красіве життя скінчилося. Настав час розплати.

КРИЗА! Очищаюча криза, яка, здається - єдина - здатна прочистити мозок тим, у кого він ще залишився…

ВИСНОВОК: 1) ідеологія “потреблядства”, не підкріпленого ЗАРОБЛЕНИМИ грошима в РЕАЛЬНОМУ секторі економіки (абсолютна більшість українського бабла - “повітряне”, спекулятиве, з сфери послуг); 2) загальнодоступні кредити; 3) популістські, безвідповідальні керманичі, яким навіть на думку ніколи не спадало займатись всі ці роки хоч чимось, крім дерибану (“тиМошеннічєство”, ага) - довели цю країну до ручки. Все це вкупі розбестило людей, відівчило їх “простягати ніжки по одьожці” та адекватно оцінювати себе та своє місце в цьому буремному світі.

Хтось незгоден?

* * *

Моєю першою машиною, придбаною на 18-річчя за 200 баксів, був “вухастий” червоний “Запорожець”. На ньому я їздила від гуртожитку до Універу та назад. На цю машину я заробила сама, і вона повністю відповідала моєму тодішньому рівню доходів. Другою машиною була “копійка”, ми з чоловіком придбали її десь в році 96-му за 1000- з чимось баксів. Вона теж повністю відповідала нашому тодішньому рівню доходів. Третьою - “трійка”, четвертою - “Тойота Королла” 1983 р.в., п’ятою - “Ауді-80″ 1988 р.в., а зараз я їжджу на “Шкоді-Октавії” 1998 р.в., хоча можу дозволити собі як мінімум вдвічі дорожчу машину. Чоловік взагалі ганьбить суддівський та адвокатський корпус України, гордо розсікаючи на “Славуті”, яку він здуру придбав мені в подарунок, коли я розбила “Ауді”, і не погоджується прикупити собі щось пристойніше, бо йому просто ліньки возитись з усім цим “купі-продаєм”.

… Коли моїм дітям треба придбати одяг, я купую його на базарі, бо все одно будь-яка шмотка, навіть з найдорожчого магазину, після півгодинної прогулянки у дворі виглядатиме “як з помийки”.

Навіть в лихоманці мені не спаде на думку купити собі шмотку в гламурному магазині, тому що в американських та європейських моллах (які я відвідую під час ділових чи ознайомчих поїздок) під час розпродажів все те саме (зроблене руками китайців під гламурними лейблами) коштує в п’ять разів дешевше.

…В судові засідання та “фтілівізор” я ходжу в джинсах та в кросівках, і абсолютно не переймаюсь, коли навпроти мене сидять гламурні співбесідники в брюліках та дорогих костюмах. Тому що і там, і там людей цікавить вміст моєї голови, а не мого гаманця.

…Ми не робимо супер-пупер-ремонт в квартирі, бо доки діти малі – вони “вб’ють” його швидше, ніж ми його зробимо.

На літній відпочинок наші діти їздять в туристичні табори в Карпати , в приморське село Героївське біля Керчі та в Асканію-Нову, а не на пафосні курорти, на які зазвичай їздять люди нашого рівня доходів.

Мій мобільний телефон коштує 300 гривень, а телефон чоловіка – 1000. Тому що телефон – це засіб зв’язку, а не понтів.

Зате наші діти щодня ходять на тренування - на мордобій по понеділках, середах та п’ятницях, а по вівторках, четвергах та суботах - на стрибки в воду. А ще - у кожного з них є свій персональний комп’ютер з безлімітним тирнєтом, а також додатково - один на всіх ноутбук, який вони беруть в поїздки.

Коли їм не вистачає кишенькових грошей - вони заробляють їх самостійно (пляшки, макулатура, листівки, газети етс.), і дуже цим пишаються…

ЗІ. Нам з чоловіком наплювати на кризу. У нас немає грошей на рахунку в жодному з банків. Ми нікому нічого не винні - навіть якщо б ми захотіли взяти бабло в кредит, нам би його не дали, бо у нас забагато дітей. Ну звичайно – хіба може зрівнятись наша з ним платоспроможність з платоспроможністю вчорашніх малолєток, що працюють якимись там манагєрами та мєрчандайзєрами?! :)

Оскільки ми постійно практикуємо “живе” право, тобто досі ходимо по судах навіть 1 інстанції, (хоча б могли, як інші юристи нашого рівня - замутити “Юридичну хвірму” та експлуатувати свої імена та юристів-початківців) - ми ніколи не залишимісь без роботи.

Наші діти, привчені до праці та притомного рівня споживання, проб’ються в цьому житті, навіть якщо з нами щось станеться.

Чи багато українців можуть зараз сказати те саме?

Тетяна Монтян"
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

14 Листопад 2008, 15:06:14
Відповідь #479
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Коротше, покоління пост-совкових українців дорвалося до красивого життя.
о!
ось в цьому Мєнтбастер права!
Ніщєта "розбагатіла"..

В самому кредитуванні нічого поганого насправді нема - бо це теж "копілово", тільки навпаки..
Але, коли всі кругом нахапались машин-квартир-шмоток-телефонів, ОЙ, ЯК ВАЖКО трезво оцінити свої можливості і втриматись від того ж самого... ой, як важко...
Просто, як на мене, зараз потрібна "обратка" - невозврат-залог-конфіскація-реалізація..
Найби люди осознали
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Превед, кризис! (вот он лисенок северный)
« Відповідь #479 : 14 Листопад 2008, 15:06:14 »