Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 00:54:02
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Баклажани в космосі або Назад в будущєє-4 або Секрєтниє матерьяли-4  (Прочитано 5335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

12 Жовтень 2007, 17:06:26
Відповідь #30
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давним давно
в дальокой галактікє
бушевалі
АПЄЛЬСІНО-БАКЛАЖАННИЄ ВОЙНИ

(режисьор Джордж Бушас, ко-продюсер В.В.Звйоздний Путь-сбєрг)

кабінет Бургомістра планети Татуїн. Діючі особи - Бургомістр Андроїч і Верховний Електротранспортник Планети, джидай Обі-Шац-Канобі.

Обі: - Андроїч, карочє, дєло в слєдуєщєм... Був я оце у Харкові...
Андроїч: - на Барабашова?
О: - ну, ясєн пєнь, і на Барабошова заїхав, офігітєльную курточку прикупив - ось!
А:- дольче габана?
О: - та ні, ну Ви шо... я ж реальний пацан, джидай, йопт, а не шатрапа глямурна! Армані, йопт
А: - так Армані ніби то кустюми шиє...
О: - та нє... то він для лохів костюми шиє, а для реальних пацанів - курточки!!
А: - ну хрєн з ним, від мене ти-то шо хочеш? Знов нових пепелаців на електичній тязі? Ми ж вже два тобі майже по мільону кожний вже намутили, звіздєц, я тепер не знаю, як перед сенатом отчітуваться - де ж це бачено - пєпєлац по мільону???
О: - та нє, в мене ще ідея є!!
А: - блйа, задрав ти своїма ідеями... До цугундєра доведеш... Шо, знов рельси дємонтіровать?
О: - та нє... на цей раз всьо наоборот - примонтіровать!!
А: - рельси? ти шо, ми ж їх вже здали на металлолом і переплавили!!
О: - ой, Андроїч, ну кому ті рельси нужні?? Примонтіруєм новий прибор!!
А: - на пєпєлаци? Куди там монтіровать, ми вже їх красім-красім, а вони всьо розвалюються прям на ходу
О: - та нє!!! робим МЄТРО!!!
А: (з інтересом) - супєрмаркєт? це хорошо, супєрмаркєти добре в фонд "Місто" башляють!!
О: - та нє, який супєрмаркєт... справжнє МЄТРО!!!
А: - мюзікл??? о, Киркорова пригласім!!! Моя жінка його полюбляє
О: - Андроїч, я в ахуї... який мюзікл?? Я Баха від Круга не відрізняю - а Ви мюзікл... На базі електро-пепелаців робим МЄТРО!!!
А: - Серьожу, ти шо пив вчора? Кінчай на абсент налягати, моск деградірує... Нашим пєпєлацам, ясєн пєнь, один путь - під землю, тобто закопати, бо вони такі ржаві, що їх і на переплавку не приймуть, але ж не в такий екзотичний спосіб... І чим ми будем тоннелі рити?
О: - Андроїч, на нах тоннелі! Будуть їздити, як їздили - по тим самим рєльсам...
А: - коли ти згадуєш слово "рельси", я лякаюсь...
О: - та ні.. нічо пиляти не будем... будем монтіровать!!! Корочє.. слухайте. На кожній зупинці ставим а*уєнную букву М - це перше. Друге...
А: - бляць, ти вже, як Президент базаріш... ще "любі друзі" скажи...
О: - та не перебивайте... Друге- ставим по два ... нє, по чотири ескалатори!!!
А: - а на*уя по чотори?? два вистачить - один на вхід, один - на вихід!
О: - нє, ту якби ми під земплю спускали і піднімали людей... тоді два б вистачило
А: - стесняюсь замєтіть, Сєрьожо, але Татуїн- планета машинобудівників, а не шахтьорів...
О: - отож! поетому нам надо сначала людей піднять, а потом опустіть!
А: - куди ж їх дальше опускать?? і так вже опущені....
О: - ну як ВИ не розумієте... підходить, значить, середньостатистичний татуїнець до зупинки.. а там - *уяк! турнікет і електронні карточки!! О! кстаті... турнікети - це третє... проходить, значить, турнікєт, а там - ескалатор!! піднімається над землею він, значить, на ескалаторі... метрів на пять... а там - плакат- "Партія Баклажанів підняла ваше життя вже сьогодні!". А поскольку електропєпєлаци залишаються всьо-таки внизу, то йому ж надо вниз опустіцца?
А: - ну ясєн пєнь... не стрибать же йому з 5-метрової висоту після трудового дня... Вони он і так єлє-єлє на 5 см на площаді підстрибують... І то по команді...
О: - от! от для етого і нужно єщє по парі ескалаторів!!!
А: - ну ти і гоніш... А ніззя огранічітся, напрімєр, тіки буквой М і турнікєтами?
О: - Андроїч.. ну ВИ мене без ножа ріжете... така гарна ідея була....
А: - Серьожо, я розумію, ти чювॠу нас молодий і креативний... Але давай для початку огранічимся тіки турнікетами... хай будуть електронні, хрєн з тобою...
О: (унило) : - а ескалатори??....
А: - нє, ескалаторів поки що не буде. Огранічімся турнікєтами. ВСЬО!! я сказав.

по екрану на тлі зоряного неба біжать вдаль букви:

           Наступного року
        ТТУ почне втілювати
    систему електронної оплати
проїзду в міському електротранспорті

http://www.ruradiokrm.com.ua/news/index.php?cont=long&id=3295&year=2007&today=10&month=10
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


22 Жовтень 2007, 20:02:11
Відповідь #31
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давним давно
в дальокой галактікє
бушевалі
АПЄЛЬСІНО-БАКЛАЖАННИЄ ВОЙНИ

(режисьор Джордж Бушас, ко-продюсер В.В.Звйоздний Путь-сбєрг)

Засєданіє Галактостроітєльного Совєта
 Діючі особи - Бургомістр Андроїч, ще купка якихось джидаїв і корреспондент газєти "Всєгалактічєскіє Новості" R2D3

Андроїч: - Так, шановні баклажани.. тьфу, джидаї... починаєм засєданіє Галактростроітєльного Совєта... На повєсткє дня одня х... Стоп, клянусь Силою... Шановна, ВИ ХТО????
R2D3: - я? я корреспондент газєти "Всєгалактічєскіє Новості" R2D3.. я тут акредитована... нібито...
А:- а де, стєсняюсь спросіть, R2D2? маленький такий був білявий...
R2D3: - R2D2 транспортіровался на столичну планєту....
А:- от блін... а я їй не встиг ще за стардок для "Тисячолітної Сонати" висказать... Як же це можна - ПОВАЖАЄМОГО джидая, предсєдатєля Партії Гіперіонів на планеті Татуїн, мало, шо за собствєнно приобрітєніє "тисячолєтнєй Сонати" пропєчатать, а ще потєрять всякую совєсть і сознатєльность, а ще і за СтарДок для неї пропєчатать??
Джидаї: - Андроїч, харош уже пургу гнать, тут реальніє джидаї зібрались, давай вапроси рєшать...
А: - вибачте, шановні джидаї, давайте вапроси рєшать... Так скільки кожен з вас перечіслів у фонд развітія Галактіки "Місто"? папрашу дакладивать...
Джидаї: - Андроїч, ти заїбав... Мало, шо ми в фонд "галактіка"... тьфу, "Місто" доклали нєфуйово, ще й ТОБІ докладивать??? а хто нам о бі ц я в коррупцію узаконіть???
А:- тихіше, панове джидаї... тихіше... ПАЛІМСЯ....
R2D3: - а можна підробніше з цього місця?
А:- так... шановна... Ви чого оце в розовой кофточкє?
R2D3: - я дуже вибачаюсь, пане Голова, але нібито в законі про інформацію кольор кофточки не оговарювається....
А:- а мені пофігу!! Гатовіцца нада со встрєчє со звєздой!!! Встала і ВИЙШЛА!!!
R2D3: - Андроїч, ви хоть теє... з*ясуйте....
А:- Матєріали вам дадуть позднєє!!!
R2D3: - Андроїч, я канєшна, стєснітєльна журналістка, і дуже Вас боюсь, але, стєсняюсь спросіть, Ви в курсі, шо звєзда Галактічєской Естради Філл-Іп-Кір-Корофф саме на ЦІЙ фразі завершив свою звьоздну кар*єру???
А:- (перелякався)  на фразі "матеріали вам дадуть позднєє"??
R2D3: - та ні, на фразі "Встала і вишла"... і про розову кофточку шось там було...
А:- (про себе) з однієї сторони, жінка обожає Філл-Іп-Кір-Короффа... Якшо я прийду і скажу, шо я, як він, то... (замислився)... але з іншої... все-таки ЗАКІНЧИВ звьоздну кар*єру...  я ще не готов закінчіть...
(вголос, заікається)
Ти... ти... ти....
R2D3: - о! я знаю ету пєсню! ".. в сєрдце мойом!!!" Ндроїч, Ви в натурі - Кіркорофф, мамой клянусь! Всьо, зрозуміла, ВСТАЛА І ВИЙШЛА.....

(далі буде)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Жовтень 2007, 11:39:15
Відповідь #32
Offline

Эл


Offline Эл

  • Gloria
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4476
  • Країна: 00
  • Карма: +151/-72
  • Дякую
  • Сказав: 29
  • Отримав: 12
  • недобитый романтик
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
+ 1)))

мне нравится все больше и больше))
вот только бы почаще( а то как-то редко тебя Муза посещает)
Беда тому, кто умен, но не наделен при этом сильным характером (с)

23 Жовтень 2007, 11:54:41
Відповідь #33
Offline

olly


Offline olly

  • Strike a pose
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2065
  • Країна: 00
  • Карма: +64/-14
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 13
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
да, про столичную планету метко....:)
+ 1 и от меня
The more that I wait, the more time that I waste

23 Жовтень 2007, 12:10:24
Відповідь #34
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
вот только бы почаще( а то как-то редко тебя Муза посещает)

местные власти "жгут" редко но метко  :D
аматор птацтва

26 Жовтень 2007, 09:04:49
Відповідь #35
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Предпоследнее дело ХолмЗа, или Союз Синих.

Мрачным туманным утром поскрипывающий кэб медленно катился по захламленным улочкам предместьев Твин-Пикс-Сити.
-А скажите, ХолмЗ... Что вот это за группа такая - "Бутырка"? Вам, как знатоку тринпиксовского преступного мира наверняка эти все музыканты известны?
-Да, Вы правы, мой друг... Одного из них, Скотерберленда из Мерипиплхауз, например, я, помнится, с инспектором Лейстредом...
-Свежий выпуск газеты "Ньюз"!! Свежий выпуск газеты "Ньюз"!! - прервал беседу звонкий голос мальчишки-разносчика газет.
-Холмс, а что за газета такая - "Ньюз"?
-Это элементарно, Ватсон. Газета "Ньюз"- это новостной блок газеты "Хэллоу"
-Свежий выпуск! Свежий выпуск! Сенсация! Мэру предлагают жарить гренки!

(далі буде)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Жовтень 2007, 11:10:45
Відповідь #36
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Неиссякаемый источник очередных сюжетов данного сериала обещал РомаР, в виде всех решений  горсовета (или как там у автора), но пропал с орбиты. А мы так надеялись раскрыть ему карты "межгалактических сообщений" (извините за плагиат).

18 Січень 2008, 19:49:21
Відповідь #37
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
(ссылка не работает, удалено ArguS)
Отправленный на: Января 14, 2008, 19:52:09
БАКЛАЖАНИ В КОСМОСІ

пустоє зданіє Галактічєского ГорСовєта... вєтєр гоняє нікому не потрібні папєри по пустим корідорам...
раптом відчиняється дверь і зі скрипом ввалюється, розбризгуючі машинну олію, інтернет-робот Мі2-Шо2...
- А ДЄ ВСЄ???

а всє, йопт, на Святій Землі....

Вузенькі вулички Старого Ієрусаліма. По ним проштовхується товпа в чорних шляпах, з пейсами, по виду- справжні раббини. Сзаду волочиться товпа баб, загорнута в хиджаби (мусульманскі платки для жінок, не плутати з паранджою).

1-й раббін: - Як у них тут тесно...
2-й (затягуєтья): - і трамваїв нема....
3-й: - і з водою, видно, шо напряжонка....
1-й: - тціхо, млядзь, ПАЛИМСЯ....

дорогу переходить ще один раббін з козлом на поводкє. На козлі висить платат на івриті: "Восточний Ієрусалім- казли! Нахожусь в поіскє гражданского общєства."

далі тут
(ссылка не работает, удалено ArguS)

Отправленный на: Января 14, 2008, 21:34:15
http://antzz.livejournal.com
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Січень 2008, 20:48:31
Відповідь #38

Deep

Гість

Deep

  • Гість

01 Лютий 2008, 10:51:38
Відповідь #39
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

19 Березень 2008, 12:52:05
Відповідь #40
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
БАКЛАЖАНИ В ЗАСУХУ
або БІЛО-СИНЄ СОНЦЕ ПУСТЕЛІ

Планета Татуїн, мусульманський квартал.
На дастархані, під натянутим для захисту від пекельного сонця дирявим прапором з надписом "Янук Акбар, в натурє!", лежить якесь фуйло в чалмі і в халаті і грає на зурні сумну і безкінечну, як аравійська пустеля, мелодію...
Двері з носака відчиняються, і входить красноармєєц Рухов з чайніком. На чайніку видніється емлема "Хюндай"....
-Слиш, хазяїн! Вади нєма??
Фуйло шось мичить і отріцатєльно маше головой...

далі тут:
http://antzz.livejournal.com
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

19 Березень 2008, 13:08:29
Відповідь #41
Offline

Блондинка


Offline Блондинка

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1114
  • Країна: 00
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 6
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Жаль что у нас нет номинации --- писатель года  :good:

22 Квітень 2008, 07:24:05
Відповідь #42
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
СЬОМИЙ ЕЛЕМЕНТ.

кабінет Президента планети Татуїн. Іде засєданіє Галактічєскава Савєта. Доклад робить Генерал Шікі-Шикі-Швайне:
-Гаспада, на нас суне така *уйня, ТАКА *уйня ...
Абсолютне Зло, корочє..
-шо, нато???
-хуже!
-рааасііяяя???

(далі буде)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Грудень 2008, 12:52:13
Відповідь #43
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Операція "Цитадел" або Новиє пріключєнія Нєвмєняємих

Сєвєрний Берлін
Рейхсканцелярія
26 грудня 1938
12:41

Шацрлєц шол по корідору. Нічєго нє видавало в ньом свавєцково развєдчіка, кромє волочащєйся сзаді на троллєє таблічкі "Трамвай №5. ЕМСС-Абазовка". Букви "СС" були старанно затьорти і замість них нашкарябані дві "S" у вигляді двох молній.
- Папаша Мюллєр собіраєт совєщаніє по опєраціі "Цитадел" - думав Шацрлєц.- Штоби ето значіло? Почєму бєз мягкого знака? А!- догадался Шацрлєц - опєрація будєт ЖОСТКОЙ!!!
Он остановілся пєрєд кабінєтом Папаші Мюллєра і одьорнул форму. "КрасавЄц!" - подумал он, і по старой прівичкє сдєлал замєчаніє самому сєбє: "Палімся...."
-Разрєшітє войті, господін Заводенфюрер ЕМСС??
Мюллєр, висунувши язика, різав ножницями якусь карту...
-Кагда уйдьом са школьнава двара.... Пат свукі ністарєющєва вальса... -Чік! - Учітєл нас прааводіт да угла... А вот х*й он нас туда проводіт, патамушта ми етот угол - ЧІК! і абрєжем....

(далі буде)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

27 Грудень 2008, 23:05:05
Відповідь #44
Offline

geg nempo


Offline geg nempo

  • Байкер
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8202
  • Країна: 00
  • Карма: +301/-120
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • Делай все что по душе на своем стальном коне...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ни одна женщина не дала мне столько мотоциклов, сколько женщин мне дал один мотоцикл!

Форум Краматорська