Форум Краматорська

  • 28 Квітень 2024, 06:56:29
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Радянська окупація та Голодомор – геноцид українського народу  (Прочитано 61455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

22 Квітень 2008, 08:55:27
Відповідь #60
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
хм... с юмором видимо совсем никак. это была шутка. :)

А на вопрос я  ответил уже 2 раза. можно при желании найти и прочитать мой ответ.

ДЄЄЄЄ????
невже оце:
Цитувати
Побольшому счету ДА.
???
Отправленный на: Апреля 22, 2008, 07:49:43
***
і шо Ви так всьо время за мене переживаєте? +)) Нормально у меня всьо, і з юмором, і з образами, і з шерст*ю. Чи це такий нєуклюжий спосіб зачепити? А Ви ВПЕВНЕНІ, шо Вам це сподобається? ;+)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


22 Квітень 2008, 09:39:21
Відповідь #61
Offline

navi154


Offline navi154

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 813
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 44
    • Перегляд профілю

ДЄЄЄЄ????
невже оце:
Цитувати
Побольшому счету ДА.
Незачет. Это ответ на совершенно другой вопрос.

22 Квітень 2008, 10:04:50
Відповідь #62
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а на цей де?

Ви нудізмом часом нє увлєкаєтесь, нє? Якийсь Ви нудний....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Квітень 2008, 10:28:09
Відповідь #63
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Оце вам хлопці чистісінька москальська свідомість...
навіщо вам якась там історична правда... осмислення та аналіз подій... всім працювати, відпочивати, знову працювати і знов відпочивати... во блого царя та отєчєства та особистого халеного безмозкого тіла... бо теє і є смисл життя, а ви собі голову чимось забиваєте... дійте як ми... пуццін з єдиноросами все вже вирішили... краще бути вівцею у ситому стаді... ніж вільним, диким, з почуттям голоду звіром, якого свої ноги кормлять... бо тоє напряг, то небезпека...

22 Квітень 2008, 10:56:50
Відповідь #64
Offline

dimavirt


Offline dimavirt

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 261
  • Карма: +4/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
navi154: тут Вас сейчас резать будут, но Вы не расстраивайтесь, форум читают и другие люди...

Мне бабушка про голодомор рассказывала... жуткие конечно времена были. Они, кстати больше русские по роду были, да как и большинство на Донбассе. Тяжело однозначно ответить, справедливо ли  выражение "Голодомор украинского народа", гибли и украинцы и русские и поляки и евреи - все кто жил на этой земле.

Хуже всего то, что  подобными событиями играют сильные мира сего как картами - сегодня устроим митинг в память о голодоморе, чтобы какждый житель/гость Украины видел, завтра в память о Шухевиче послезавтра еще чего-нибудь...  И уже каждый школьник знает о голодоморе, но НЕ КАЖДЫЙ ШКОЛЬНИК ЗНАЕТ ЧТО ТАКОЕ 9 МАЯ !!!

Только не надо сейчас бить в грудь, крича так что забыть голодомор надо? Нет не надо, надо помнить, но помнить все и голодомор и 9 мая , и т.д...

22 Квітень 2008, 11:03:56
Відповідь #65
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
только почему-то больше всех погибло от голода иенно на украине.а то то гибли все это правда.
Цитувати
НЕ КАЖДЫЙ ШКОЛЬНИК ЗНАЕТ ЧТО ТАКОЕ 9 МАЯ !!!
это виноваты родители в первую очередь.
а что историю для ВАС УЖЕ ПЕРЕПИСАЛИ?
моя меньшая знает ,ей семь и родилась далеко.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

22 Квітень 2008, 11:08:59
Відповідь #66
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
русские ..., да как и большинство на Донбассе.
можна з цього місця з підробицями?
Ваші родичі мене не цікавлять, мене цікавить про "большинство"?
У царя-ампіратора навчились? Про 17 млн росіян і 99% в Криму?

Цитувати
И уже каждый школьник знает о голодоморе, но НЕ КАЖДЫЙ ШКОЛЬНИК ЗНАЕТ ЧТО ТАКОЕ 9 МАЯ !!!
от тіки не надо ето... СВІСТЄТЬ!!!!

Ви, до речі, мені так і не відповили про США і їхню перемогу в Другій Світовій....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Квітень 2008, 11:23:01
Відповідь #67
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Только не надо сейчас бить в грудь, крича так что забыть голодомор надо? Нет не надо, надо помнить, но помнить все и голодомор и 9 мая , и т.д...

так хтож заперечує... все треба пом*ятати... але справа в відтворені правдивих історичних подій... замість радянсько-гебешного лайна яке нашим дідам, батькам та і нас зачепило... втюхували в моск...
от росєянчегі і зараз не вгамуються... бо накоїли зле (звісно не вони одні... всі совкі до цього причетні)... а мужності не вистачає се визнати та покаятись... бо вони ж великороси-гімперці... їм западло, нє по панятіям...

22 Квітень 2008, 11:26:07
Відповідь #68
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...Они, кстати больше русские по роду были, да как и большинство на Донбассе...

dimavirt. Что за ахинея? По данным переписи населения 1989 года украинцев в Донецкой области было 50,7%, а россиян - 43,6%. А теперь вспомните, сколько россиян сюда завезли, после того как украинцы вымерли.
"Не болтайте ерундой".
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

22 Квітень 2008, 11:44:33
Відповідь #69
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
За переписом населення 1929 року в СРСР проживало 77 млн.179 тис. росіян і 81 млн. 195 тис. українців.
Таке загрозливе для імперії співвідношення двох великих націй в одній спільноті, зважаючи на національно-визвольну боротьбу українців за самостійну державу, змусило центральний московський уряд шукати розв'язку. Налякані революцією 1917-1922 років, імперські діячі, які чомусь (і часто) заявляли, що Росія без України не може вижити, аби зменшити небезпеку відокремлення України, вибрали з їхньої «точки зрения» дуже просту тактику: зменшити кількість українців. Вони посилили колоніальну політику царизму і планово вдалися до практикування голодоморів, депортацій, війн, арештів, розстрілів, насильницького зросійщення та інших жорстоких, злочинних дій. У результаті успішного виконання перелічених варварських акцій, вже за переписом 1979 року в СРСР українців залишилося 42 млн. 397 тис.

Микола Невидайло (с)

22 Квітень 2008, 12:11:22
Відповідь #70
Offline

dimavirt


Offline dimavirt

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 261
  • Карма: +4/-3
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...Они, кстати больше русские по роду были, да как и большинство на Донбассе...

dimavirt. Что за ахинея? По данным переписи населения 1989 года украинцев в Донецкой области было 50,7%, а россиян - 43,6%. А теперь вспомните, сколько россиян сюда завезли, после того как украинцы вымерли.
"Не болтайте ерундой".


 Я же писал, что гибли все, независимо от национальностей.  Причем тут перепись 1989 года к голодомору???

22 Квітень 2008, 12:16:42
Відповідь #71
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Діма
Ви того.. прогресіруєтє...
Ви написали, шо "На Донбасі большинство росіян" чи нє?
Вам на це і відповіли... Будьте уважніше, ага?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Квітень 2008, 13:43:25
Відповідь #72
Offline

navi154


Offline navi154

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 813
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 44
    • Перегляд профілю
2 Дмитрий - да вообщем мне до "резания" дела нет. У меня есть своя точка зрения, у Антца, Шкафа и прочих своя. Мир многоообразен. Я свою точку зрения никому не навязываю, я ее просто высказываю. Свое отношения к различным событиям. А то что оно многим не нравится... ну я не девушка (кстати АнтЦ именно поэтому я не нудист :)  ибо нефиг болтать хозяйством на пляже).

Шкафф - быть сытым или голодным личный выбор каждого. Только не уверен, что РОДИТЕЛИ сделают осознаный выбор к голодному, свободному существованию, когда ребенок есть просит. Он не понимает таких слов как свобода, национальное самосознание и прочее. Ему есть надо. И хорошо, что бы здоровье было хорошее. А так :) когда нет выбора - будем бить себя в грудь и кричать какие мы "свободные". А че еще делать? А еще вопрос: "Ху из Микола Невидайло?"

А по поводу что школьники знают, а что нет :  о праздниках ничего не скажу - незнаю, но меня умиляет ор некотрых 18-25 летних о том как в совке прессовали и загибали украинский язык. Мне лично смешно. Я учил со 2 класса сразу 2 языка ураинский и русский! и оба в полном объеме. И литературы обе были. Да школа русской был, в том плане учебники на русском, но моя двоюродная сестра ходила в украинскую школу там все было на украинском. Вплоть до учебников алгебры и геометрии. Я был во Львове, Черновцах там вообще большинство говорило украинско-польском (аналог донбасса украинско-русский) но украинский знали все. Лично в моем классе только один приехавший из России в 5 классе был освобожден от украинского. И то как - сидел на всех уроках и писал. Диктанты и сочинения только не делал.

АнтЦ - подсказка на ответ - ищите слово о табуретке и заднице. Это был ответ на ваш вопрос.

22 Квітень 2008, 13:51:00
Відповідь #73
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
і де це у нас українська школа при савєтах була?????
у вас в класі один не вчив? А в мене - 10 вчило... а 23 - нє
то шо?
у Львові розмовляють українською, але вживають декілька польських слів - не тре свистіти. І російською, до речі, там розмовляють абсолютно вільно - і ніхто "руськаязичних" не притісняє...

Цитувати
АнтЦ - подсказка на ответ - ищите слово
а конспєкт не скласти? Ваша відповідь - Ви її і шукайте, шоб донести до народу...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

22 Квітень 2008, 13:57:54
Відповідь #74
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
і де це у нас українська школа при савєтах була?????

ясногоровская школа.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

Форум Краматорська