Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 13:03:39
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, пов’язані з Thank-O-Matic. Показані теми, де "Вас подякували" інші користувачі. (Пов’язаний з першим повідомленням.)


Теми - Аллергия

Привіт, земляки)

В рамках Студій живої історії (освітньої програми громадської організації "Інша освіта") є можливість реалізувати історичний проект, присвячений періоду зима-літо 2014 року

Це не класичний грант з зарплатою і плюшками  :D а освітня ініціатива, мета котрої - сприяти тому, щоб осмислювалися процеси, котрі відбуваються в Україні саме на місцевому локальному рівні.

Чому я власне вирішила зайнятися саме цією темою? Все дуже просто. Пройшло лише 5 років, але память про 2014 поступово стирається, частина відео та світлин вже видалена з інтернетного павутиння, згадуються якісь найбільш яскраві події, а оте все...страшне-повсякденне, про яке хочеться сказати в стилі 8 травня - "ніколи знову" замилюється, втрачає чіткість.

Отже, як я собі це бачу?

1. Максимально зібрати відео, світлини, свідоцтва очевидців, документи, публікації ЗМІ. І створити архів всього цього у хмарних просторах.

2. Зробити інтерактивну мапу Краматорська та його навколишньої території з нанесенням на неї системи блок-постів, місць обстрілів, вогньових точок і т.д.

3. Відновлення послідовної, день за днем, хронології періоду, максимально детальної.

4. Якщо вдасться десь наколядувати гроші))) провести виставку світлин по цьому періоду.

Навіщо це потрібно не тільки в межах сьогодення? Як для краєзнавчих цілей, бо колись у істориків дозріє необхідність зробити глибинне вивчення періоду, так і задля того, щоб можна було потім дітям інших поколінь розказувати не перекручені казочки та міфи, а правду.

Отже, запрошую долучатися до ініціативи. Вона насправді дуже ресурсна за обсягом роботи і часом на її виконання. А тому цінним буде все - і допомога у пошукові інформації, і допомога у її скачуванні, архівації, завантаженні, аналізові, і Ваші спогади.

Які аспекти цікавлять:
•   перебіг подій (хронологія);
•   система розташування блок-постів, захисних споруд, вогньових точок, бомбосховищ, пунктів видачі води;
•   режим взаємодії з військовими (і ЗСУ, і з так званими «ополченцами» - перетин блок-постів, перевірка, перепустки і т.д.;
•   практики виживання у тяжких умовах (відсутність води, світла, блокування транспортного сполучення та фінансових операцій), обстріли – проблема актуальна як для цивільних, так і для військових;
•   виконання службових обов’язків (технічні складності, загрози колаборації, вибір для силовиків та військових між дотриманням присяги та етичністю чи неетичністю)
•   втрати (фінансові, бізнесові, побутові, особистісні і т.д.);
•   наслідки військових подій;
•   документальні свідчення про події – світлини, відео, артефакти, які збереглися у приватних зібраннях людей, а не у вільному доступі.

Поїхали?  :)

Шановні друзі!
Оголошую екстренну мобілізацію активних дієвих патріотів :-)
3-го червня з 10 до 18 години у ПК ім. Леоніда Бикова (Шкільна, 9) відбудеться Фестиваль іноваційної освіти https://www.facebook.com/events/276749849445523/?acontext=%7B%22ref%22%3A%222%22%2C%22ref_dashboard_filter%22%3A%22upcoming%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D проекту "Відкривай Україну".
У Фестивалі прийме участь більше 400 школярів Донецької та Луганської області. Це 18 міст Донеччини та 2 міста Луганщини.
Дуже потрібні активні люди, котрі візьмуть на себе хоча б маленьку частку роботи - зустрічати та супроводжувати команди, проводити реєстрацію, допомогати розміщувати стенди і тд.
Я маю щастя чи нещастя :-) бути обласним координатором проекту, займаюся ним суто на волонтерській основі і тому запрошую і пропоную долучитися таких же запеклих :-) активістів.
Якщо Вам 15+ років, якщо Ви хочете корисно та цікаво провести суботній день та зробити дійсно важливу та добру справу, долучайтеся до нашої команди.
Комплексний обід, каву-чай-печивко протягом фестивалю та ВЕЛИКУ й ЩИРУ ПОДЯКУ ми гарантуємо :-)
Якщо Вас зацікавила моя пропозиція, пишіть мені у лічку або на електронку shkulipa@ukr.net , залиште телефон для звязку і ми обовязково з Вами зізвонимось
Збір-інструктаж буде завтра о 15-тій для тих, хто може приїхати вдень та о 17-тій, на початку 18-тої - для тих, кто вдень працює. Місце - ПК ім. Бикова.
Також запрошуємо тих активістів, вчителів, батьків, громадських діячів, кого цікавить профорінтація дітей, іноваційні освітні технології та методики приходьте на фестиваль як гості, долучайтесь до майстер-класів, вебінару та панельної дискусії. Буде корисно та цікаво.
Ну а якщо Ви хочете поділитися власним досвідом громадського активізму, провести майстер-клас, розказати про досягнення Вашої організації чи Ваші особисті цікаві досягнення у цій галузі, знайти цікавих співрозмовників та вдячних слухачів. то Ви точно наш "клієнт" :-) . Пишіть мені на електронку або телефонуйте і заявляйте про участь у якості доповідача чи майстра (тел 0502166073 0671915230)
P.S. Вірю у нашу активну громаду і у дієву силу нашого волонтерського руху.
Доброго ранку, Краматорськ!

Сьогодні пятниця і класний момент прийняти рішення на користь змістовного дозвілля.

Фестиваль Кальміюс вже в нашому місті. Перші літератори вже зійшли з потягу і скоро стартує найпотужніша літературна та театральна подія цього року не тільки у місті, але і у регіонові в цілому.

Більше 200 діячів української сучасної культури.

Різноманітні майстерки.

Воркшопи, літературні читання, творчі зустрічі та книжковий ярмарок.

Все, щоб листопадові вихідні були наповнені українським словом та музикою.

Отже, колеги, журналісти та причетні до журналістики, долучайтеся до прес-конференцій та профільних дискусій

11 листопада
13.30 «Літературна прес-конференція» Українські автори, видавці Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна
14.00-15.00 Дискусійний майданчик із широким залученням регіонального ЗМІ Сучасна українська публіцистика: золоті закони жанру. «Як писати, щоби тобі вірили». С.Федорчук, О.Чупа, Центральна бібліотека для дітей ім.Пушкіна

12 листопада
12.30-13.00 «Мистецька Прес-конференція». Сестри Тельнюк, Назар Стригун (менеджер)
Юрій Мисак, Євген Чистоклєтов, Олександр Гаврош, Неда Неждана, Олег Миколайчук
14.00-15.00 Історичний майданчик: «Камо грядеше»: трансформація донецького питання в загальноукраїнському контексті. Олена Стяжкіна, С.Федорчук, Центральна міська бібліотека ім.Пушкіна

Театрали, вас чекає просто неймовірна кількість спектаклів та театральних тем:

11 листопада:
16.00-17.00 Вистава «Храм її Диявола» за п’єсою «Мерилін Монро. Тріумф і агонія» Димитра Христова, пер. з болгарської Анни Багряної. Постановка Олександра Мірошниченка в рамках міжнародного проекту «Феномен новітньої слов’янської драми».
Театр МІСТ (Молодіжний Інтерактивний Сучасний Театр), НЦТМ ім. Леся Курбаса, Київ. режисер Олександр Мирошниченко ЦПР, актова зала
18.00-20.00 Вистава Першого академічного українського театру для юнацтва до річниці Голодомору в Україні «Зерносховище». Палац НКМЗ, велика сцена
Спектакль, який обїхав весь світ. 10 тон декорацій. Оголений нерв України

12 листопада:
11.00 -12.15 Вистава для дітей "Beautiful Карпати" Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (Львів) ЦПР
11.00-12.30 Сучасна драматургія для дітей і молоді.
АВАНСЦЕНА. Новітня українська драматургія. Презентація книг і проектів, фото-відеопоказ вистав за сучасними п’єсами в Україні і закордоном за участі драматургів Неди Нежданої і Олега Миколайчука, драматургічний відділ НЦТМ імені Леся Курбаса. Неда Неждана, Олег Миколайчук
(проектор) ЦПР
14.00 – 15.00 «Одкровення Іванки» (за мотивами твору Марії Матіос), моновистава Першого українського театру для дітей і юнацтва
(м.Львів) Сторiнки з книги М. Матioс "Черевички Божої Матерi",замальовки на початку вiйни (моновистава)
Іванка Ольга Чистоклетова
Режисер Євген Чистоклетов ЦПР

І на завершення фестивалю - неймовірні сести Тельнюк
18.00-20.00 Концерт сестер Тельнюк «Повертайся живим» у супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії ПКіТ НКМЗ

Гарних всім вихідних! І давайте проведемо їх разом! В ритмі української культури!
Сад души
Я всегда делил человечество на две части. Есть люди-сады и люди-дома. Эти всюду таскают с собой свой дом, и ты задыхаешься в их четырех стенах. Приходится с ними болтать, чтобы разрушить молчание. Молчание в домах тягостно. А вот в садах гуляют. Там можно молчать и дышать воздухом. Там себя чувствуешь непринужденно.
Антуан де Сент-Экзюпери

День добрый всем!

День за днем уходит июль, и вместе с ним – дни голосования по проектам благоустройства города. Прошу поддержать и мою мечту – ухоженный уютный сад, примыкающий к школе № 30, что на Ясногорке.

В общем-то, сад там есть - и огромный. Но деревья сухие и одичавшие, трава – в пояс, и радости от него – никакой. И чтобы изменить это, нужно не так уж много – обрезка сушняка, покос, высадка новых зеленюшек, разбивка тематических полянок – человеческие руки и…голоса… Ваши голоса, подписи под петицией http://e-dem.in.ua/kramatorsk/Petition/View/260

Как я это вижу? Уютный фруктовый сад, костровые площадки, мощенные для безопасности камнем, а вокруг - лавки в стиле натур-гарден. Аллея из сирени, ягодники, а в уголке – ямы для органики. И цветы… Много-много цветов. Розы и ирисы, флоксы и пионы, лилейники и клематисы.

А еще – прямо-ароматные поляны с душистыми травами. Мята и тимьян, материнка и котовник, бергамот и тархун. И среди них – широкие лавки, чтобы сполна насладится всем этим душистым великолепием.

В этом саду можно будет посидеть с книжкой или проехаться с детской коляской, напечь картошки или попеть у костра под гитару. Сделать утреннюю зарядку или вечернюю пробежку. Не громкий и пафосно-образцовый сад, а уютный… домашний. Сад для людей.

Но будет в нем еще одна изюминка, его скрытая суть, его сердцевина. Это то, что он будет тематическим, садом-коллекцией. Здесь в одном месте хочется собрать образцы растений именно украинской селекции. Деревья и ягодные кусты Артемовской и Донецкой опытных станций, пионы и флоксы из Киевского ботанического сада, хризантемы и розы из Никитского. Печально, но в погоне за сиеминутным мы зачастую забываем, что рядом с нами, незаметные обывателю, украинские ученые создают цветы удивительной красоты и такой же необыкновенной жизненной стойкости. Сохранить их, приумножить, привести в палисадники и клумбы нашего города – может наивная, но давняя и теплая моя мечта. В этом саду они пройдут акклиматизацию и адаптацию. И шагнут в наши дворы и дворики. Не вырванные варварски из клумб, а выращенные и размноженные с любовью.

Украинец всегда в минуты испытаний тянется к земле, интуитивно-ментально черпает в ней силы и растворяет в ней боль потерь. Сад для души, сад-целитель, сад-вдохновитель, рай на земле, израненной войной.

И, конечно, это будет школьный сад… Учитель биологии и трудов на практике сможет показать детям красоту и щедрость природы, ею вечную мудрость. Уроки живописи, фотографии, ладшафтного дизайна, флористики… Лаборатория творчества и науки, мастерская экологического воспитания.

Это возможно. Это доступно. Это нам по силам. И я приглашаю вас вместе, рука об руку, создать этот сад https://drive.google.com/file/d/0B7ZvIR0zonBDblpjbWVnRWg4N1U/view

Грядущие люди!
Кто вы?
Вот - я,
весь
боль и ушиб.
Вам завещаю я сад фруктовый
моей великой души.

Владимир Маяковский

Сейчас там так.
Но я верю что наши дети заслуживают лучшего.
Вот таких безопасных и стильных костровых полян
И тематичнских клумб
Шановні колеги! Журналісти, блогери, активні дописувачі інформаційних ресурсів!
Запрошуємо вас до участі у нашому заході.
В серпні 2015 року за ініціативою експертів-однодумців, що працюють в інформаційній сфері, було створено «Інститут постінформаційного суспільства» (далі – Інститут). Метою цієї організації є зламати глобальний підхід, при якому громадянин і суспільство розглядаються виключно як споживачі інформації, а отже – потенційні об’єкти інформаційного впливу.
Натомість нашою метою є спонукати кожного використовувати новітні технології створення і розповсюдження інформації (соціальні мережі і блогосферу), щоб продукувати суспільно важливий контент.
Для досягнення цієї мети ми розпочинаємо конкретний проект по навчанню інструментам та методикам роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT ( Open Source Intelligence).
До червня 2016 року Інститут планує провести щонайменше 12 тренінгів в найбільш чутливих до інформаційних загроз містах України. Пріоритетними для роботи є: Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Кременчук, Полтава.
Крім того, планується проведення конференції, куди в якості спікерів буде запрошено західних професіоналів OSINT-технік з BBC, Bellingcat та OCCRP. Ми також плануємо консолідувати українську спільноту онлайн-розслідувачів з числа журналістів, блогерів та громадських активістів для створення потужного важеля, яким у боротьбі з корупцією є публічність та відкритість.
Запрошуємо Вас прийняти участь у практичному тренінгу застосування інструментів та методик роботи з відкритими джерелами інформації, такими які OSINT (Open Source Intelligence).
Місце проведення: м. Краматорськ, Антикризовий медіа-центр, вул. Двірцева, 37, 1-й поверх.
Дата проведення: 03.11.2015
Час проведення: 13.00-17.00
Контакти для реєстрації: +38 096 56 56 046 +38 050 216 60 73   

Програма тренінгу для журналістів, блогерів, громадських активістів та співробітників прес-служб.
Дмитро Золотухін
«Інститут постінформаційного суспільства»

1.   Що таке Open Source Intelligence (OSINT)? Переваги використання відкритих джерел інформації для створення, публікування та поширення контенту.
2.   Практична робота з кейсами. Пошук інформації про кандидатів в народні обранці, політиків або посадовців. Отримання інформації про фізичних та юридичних осіб. Виявлення пов’язаності.
3.   Що таке процес індексації сторінок в інтернеті? Використання пошукових систем Google, Yandex та операторів пошуку.
4.   Що таке «невидимий інтернет» та пошук у ньому. Прийоми «зворотної нумерації» та дослідження url-адрес для виявлення прихованої інформації.
5.   Основні українські відкриті джерела про осіб та компанії. Використання українських джерел.
6.   Користування відкритими джерелами про тендерні закупівлі.
7.   Веб-сервіси та платформи, що надають відкриту інформацію, як ними користуватись. Успішні кейси Bellingcat та InformNapalm.
8.   Прийоми “human intelligence”. Вивідування інформації методом «постановки суміжної теми».
9.   Практична робота
Життя триває... Неочікувано для себе виявила, що мої квіти навіть після повного ігнорування їх протягом останніх 1,5 років розрослися і потребують пересадки.
Буду дещо (в основному, лілії) ділити, частину виставлю на продаж.
50 % коштів під продажу лілій передам фонду "Єднання нації" для допомоги бійцям-краматорчанам.
Запрошую вибрати собі красунь для саду і до того ж - зробити добру справу. Якщо продасться все, то ми можемо зібрати більше тисячі грв, відповідно це десь 1,5 сотні шкарпеток :-)
Все вже викопане, перебране.
Цибульки дорослі, домашні, адаптовані до нашого клімату. Попереджаю зразу - вони менші, аніж звичні голандські, оскільки я свої рослини не годую гормонами. Але пропоную цибульки, котрі вже квітли.  Є і дітки, віддам дегево на тих же умовах.
Замовлення в одні руки - не менше ніж на 50 грв. А краще - 100, щоб був сенс розвозити їх. Оскільки дуже-дуже зайнта і не хлчеться їхати з трьома цибульками через все місто  :D
Порадуйте себе або своїх рідних гарними квітками і допоможіть нашим захисникам  :)
Пановэ  :D
Мы вот постоянно рассуждаем о плохой власти, но не говорим о том, какая власть может быть хорошей. Вот и имеем то, что имеем. Сегодня во время обеденного перерыва :? фантазировала на тему того, кого я была бы рада видеть на новых кадровых назначениях.
И картинка нарисовалась не очень утешительная  :(
Чтобы пришли во власть новые порядочные люди, они для начала должны хотя бы формально отвечать ряду требований. Например, высшее образование, а в профильных направлениях - соответственно профилю.
Возраст - желательно, до 50-ти для женшин и до 55 - для мужчин, а по хорошему - моложе.
Ну, опыт работы на руководящих постах можно опустить, есть лазейки, чтобы это обойти.
Потом уже идут личностные вещи - насколько человек готов в это впрягаться, ведь, объективно, не такие там большие зарплаты.
Ставка зам.мэра - 2800.
Начальник отдела - 2200, кажется.
Специалист - 1200.
С надбавками и премиями, у зам. мэра 6-8 тыс., нач. отдела 3,5-5 тыс, специалист - 2-3 тыс.
То есть финансовый стимул - реально тут не стимул  :(
А нагрузка, ограничения и ответственность - немало: это и запрет на коммерч. деятельность, и жесткий график работы, и контроль по регуляторке. Да много всего.
Вот и получается, что финансово-успешные патриоты не хотят отказываться от бизнеса или хорошо оплачиваемой работы. А менее статусные чаще всего не соответствуют формальным требованиям( Потому как просто патриот - это не профессия.

Но то, что нужны новые люди - это факт.
Я для себя примерно так нафантазировала:  :lol: Все, о ком пишу, однозначно патриоты.
отдел образования - Олег Савчук (историк, учитель, категории - все есть). Ну и часть директоров и методистов надо менять.
молодь и спорт - Сережка Гаков (канд. наук, "С.Л.О.Н") или Коля Дорохов (высш. образование, "ВИЛЬна ХАта")
культура и туризм - ??? нет вариантов, не знаю, кого  :( Можно было бы Генку Коллесника на туризм, но культура - ???, а это один отдел). Руководителей учреждений культуры тоже многих стоило бы заменить. Худ. музей - однозначно. И штат худ.музея почти весь. и хороших специалистов, увы, не знаю  :( Разве что кого-то из школ искусств.
отдел внутренней политики - Макс Ходушко) или Стас Черногор, но он не пойдет) Ну и штат - полностью.
в экономические структуры - Табру и Али. :D Эти каждую копейку десять раз проверят ) И Генку Романова) этот по тендерам, закупкам - овчарка)
жкх - реально не знаю, кого  :o а там куча секторов отдельных, море коммун. предприятий. По хорошему, Коротуна Сергея. Но оно ему надо?
В состав исполкома ввести представителя от общественности с правом голоса.
Обязательно - советники мэра, не связанные с бюджетом: Сергиенко, Коротун, Ира Сидоренко, Косенко, Свириденко Саня, кого-то из независимых журналистов и блогеров (если еще есть такие  :D), для трэша  :P, и чтобы никто не расслаблялся Серегу Кириченко и Марину Романцову.

Вот на вскидку получилось так.

А что вы думаете, пановэ? кого я пропустила?






Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Уважаемые краматорчане! Приглашаю вас присоединиться к обсуждению новой общественной инициативы.
Суть такова: на сессию вынести предложение о придании статуса памятных дней городского масштаба двум датам - 5 июля и 17 апреля. Давайте сообща подумаем о том, как сформулировать название этих дат. Варианты: 5 июля - День звільнення Краматорська від російської окупації. 17 апреля - День громадянської гідності, День громадського супротиву зовнішній агресії. В общем, присоединяйтесь к дискуссии
И вторая часть инициативы - это комплекс мероприятий по увековечиванию памяти наших героев-земляков. Как говорила вчера, Сергей Борозенцев уже провел переговоры с музеем, отделом культуры и управлением образования. Создан орг. комитет, в который вошел Сергей, я, Артем Дерягин (друг Вани Пантелеева) представители смежных структур (образование, охрана памятников, музей). Проведены встречи с мамой Вани.
Инициатива планируется обширная, с тем, чтобы повесить памятные доски, создать стенды в музее, посвященные ребятам, в перспективе - назвать их именами улицы.
Да и просто поставить на могиле Вани пристойный памятник, прошлый "аппалченцы", разбили. Его подрехтовали, но памятник должен быть достойным Ваниного подвига.
Параллельно возникла мысль. что необходимо расширить тему. В том числе и уделить внимание Степе Чубенко. Вчера внесли классное предложение - назвать одну из трибун стадиона его именем. Это хорошая мировая практика. И, мне кажется, это было бы правильно.
Да и вообще, события прошлого года не должны потеряться-размыться. Это сейчас мы в них живем, но пройдут годы и они станут историей и эту историю надо сохранить. Собрать фотографии, воспоминания, видеозаписи. И того, что касается укр. движения, и всего о наших противниках. Чтобы годы спустя, не был сформирован миф о якобы мужественных борцах за свободу донецкого края. Историю нужно сохранить - в фактах, документах, видео и фото-материалах.
Потому приглашаю всех заинтересованных подключаться к нашему начинанию.
Ребята, у нас на выходные предстоит мега-событие - приезжает Оля Запальская (участница донецкого фольклорного коллектива Ра-Де-Я https://vk.com/radeja ).

У нее офигенная авторская методика обучения пению через народную традицию. Что видела своими глазами - через несколько занятий голос начинает прорезаться даже у самых-самых непоющих людей. А те, у кого есть хоть малые певческие задатки, потом начинают ТАК петь, что заслушаешься.

Причем сам формат занятия очень классный - и распевки, и дыхательные упражнения, и хороводы - все, чтобы снять у человека блоки и зажимы.

 Те, кто был у львовян на Актюбинской в предпоследнюю субботнююю "ватру", видели ее в работе там, так что, думаю, можете подтвердить, насколько это великолепная манера пения и голос.

В общем 8 и 9 ноября Оля будет у нас с первым, вводным, занятием. Проект не коммерческий, взнос - 50 грв с лица - для того, чтобы окупить затраты на проезд и орг. расходы.

Организатор я, так что пишите мне.

Занятия будут идти в 2 группах:
В субботу с 12.00 и до 14-15 часов. Группа маленькая. Места еще есть.
В воскресенье группа с 16.00 до 19.00. Группа побольше, в основном - молодь.

Место проведения ул. Социалистическая 62 (дом напротив магазина "Скрепка"), Вход с торца, цокольное помещение Отдела молоди и спорта.
Братовэ   :D И сэстры  :)
Сегодня у нас в городе таки состоится акция по вышивке карты.
На сейчас самое большое число людей, принявших участие в ней, было в Кировограде (516 человек), а давайте попробуем сделать чудо и собрать больше? Формат простой - приходите и вышивайте 2-3 крестика на общем полотне.
Время акции 11-18.00.
Место проведения - Центральная библиотека.
Кто может прийти централизованно, подтягивайтесь к 16.30-17.00. Со знаменами и прочей красотой.
Кто нет, примите участие раньше или позже... Но не пройдите мимо.

Более подробный анонс вот

Городу Краматорску судьба подарила теплый праздник - участие в очередном этапе интересного рекорда, которое позволит краматорчанам добавить свой вклад в общее дело под названием "Украина - вместе".
"Украина - вместе" - это культурно-художественная акция, направленная на объединение за общим делом - вышиванием карты Украины. Эскиз вышивки создан с использованием флагов всех областей Украины и Меджлиса крымско-татарского народа. Вышивание проходит в течение длительного времени, вышивка проедет по всем областным центрам Украины и городами.
Акция уже состоялась в Виннице, Житомире, Ровно, Луцке, Тернополе, Львове, Ужгороде, Мариуполе, Ивано-Франковске, Хмельницком, Кировограде, Черновцах, Одессе, Чернигове, Харькове.
Завершится вышивание в Киеве, на Майдане Независимости, в годовщину революционных событий.
Акция «Украина - вместе!» претендует на национальный рекорд.
Итак, карта будет ждать всех желающих горожан, которые решили присоединиться к акции, чтобы оставить свой маленький стежок на большой карте нашей Родины, или просто сфотографировать карту, которая путешествует городами Украины и становится свидетелем сегодняшних событий, формирующих нашу историю -
5 ноября с 11:00 до 18:00 в центральной городской публичной библиотеке им. М. Горького, ул.. Гвардейцев Кантемировцев, 16, 2- й этаж.
Ребят, сегодня в 11.30 в здании пресс-центра газеты "Привет" (Дом быта около детской поликлиники на ул. Ленина) встреча-рассказ краеведа Олександра Добровольського.
 Тема - "ОУНовское подполье Донбасса в 30-50 гг 20 века". Исследование - на документах из архивов КГБ.
 Саня человек интересный, жесткий, умный, член УНСО, мой давний друг. "В люди" выбирается редко, так что очень советую не пропустить возможность узнать о краматорских патриотах прошлых лет.
Свежий номер газеты - № 34 - уже в киосках и у распространителей  :)
- подробная информация о Штабе помощи перемещенным лицам (контакты, графики работ пунктов регистрации и помощи)
- интервью с майором Баловым
- пресс-конференция полковника Федичева
- краеведческое исследование Константина Абраменко "Крах Донец-фронта" (на основе немецких архивов). Публикуется впервые  :D

"Марш Єдності", инициатор Руслана: украинцы всей Земли за мир и против агрессии Путина.

Более подробно об акции:
http://razommedia.com/unity-march/
http://rus.newsru.ua/ukraine/12aug2014/marshednosti.html

В Краматорске приглашаем всех, кто поддерживает эту акцию, собраться на 17:00 у памятника Шевченко, затем хода по Социалистической на Молодёжку и до Самолёта по Парковой.

Желательно, кроме символики, иметь плакаты на тему мира и роли Путина в войне, благодарность укр.армии, поддержка луганчан и дончан.

З.Ы. Извещение в исполком и милицию будет подано, охрану участникам акции обеспечат. Если кто-то имеет желание выступить на акции с речью, тематическим стихотворением или песней, прошу писать мне в личку.
Ребят, дело такое: получено 2 тыс. комплектов гумманитарки - продуктовые наборы (крупы, сахар, консервы). Хотелось бы, чтобы помощь была адресной и дошла тем, кто в ней реально нуждается. Помогите, пжл, найти таких людей, несколько сот наборов уже раздали, но на руках еще очень много.
Спасибо.
Дорогие Костя и Андрей!
Ваша мама 45 лет назад сделала вашему деду, герою-ветерану, супер-подарок - двух внуков-орлов.
Поздравляю вас с красивой датой в особый день!
Наснаги!
Сторінок: [1]