Форум Краматорська

  • 02 Лютий 2023, 02:57:57
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Дякую за пост

Показані пости, в яких вам сказали Дякую. Ви також можете переглянути пости, де Вам подякували інші користувачі.


Повідомлення - loser

   Женіть їх зі своєї хати.

   Я за сьогодні вже встиг відвідати чотирьох осіб. Спочатку поїхав до електричного начальства, яке хоче, щоб я їм заплатив за військових 260 тисяч гривень. Це саме те начальство Ахметівське, яке з усіх сторін конфлікту грошей отримати хоче. Приїхав, кажу їм, давайте домовимося, у мене вдома сидять військові і, поки вони сидять, будемо вважати, що у нас форс-мажор. Тобто, законна неможливість виконати договірні обов’язки. Начальниця вся така щаслива, ні, каже, такого ми Вам не дамо. І не очікуйте, у нас юристи є. Виходить, раз у мене юристів немає, то і змусити Ахмєтова і його компанію усвідомити очевидне неможливо. А військові, виявляється, можуть з ними щось там “порєшати” за моєю спиною на моєму подвір'ї :( Хитро влаштували власне щастя за мій кошт. Військовий начальник, що мені грошей винен недавно бовкнув мені здуру, що мовляв євреї при любих ситуаціях влаштуються. Але як тут влаштуєшся!

   Тут недавно пан Кіхтенко скаржився, що його пан Яценюк до себе на зустріч не кличе. От який неввічливий та поганий пан Яценюк, цілого голову області не поважає! То я вирішив перевірити, а як сам пан Кіхтенко до відвідувачів ставиться. У пана Кіхтенка є у фейсбуці сторінка, то я на неї зайшов і написав, що  я такий-то і такий-то прошу прийняти, про що повідомити за телефоном негайно. Та і поїхав собі у обладміністрацію до пана Сливки уточнити за літачки і заодно відвідати пана Кіхтенко. Пана Кіхтенко я не побачив, зате побачив у нього біля кабінету людину з автоматом і секретарку, яка як фурія наїхала на мене, що ходють тут всякі без встановленого порядку. Та, кажу, я власник аеропорту Краматорська, направив пану Кіхтенку запит на зустріч, оце може, думаю, Ви йому про мене нагадаєте поки я тут. Нєт, нічого вам тут робити, звертайтеся за встановленим порядком. Так же вона відповіла і вдруге трохи пізніше. Ну добре, панянко, бажаю тобі зайняти загальну чергу у ценрі зайнятості. І щоб твої діти не дохли з голоду, як діти матерів Краматорська, яких наша міліція і прокуратура публічно зараз за це тягне до відповідальності. Злодіїв не ловлять, а матерів гноблять.

   Прийшов до Пана Сливки. Двері в нього вже зачинені і ніякої черги немає як і у пана Кіхтенка. Приніс листа, щоб уточнити у нього, хто саме хотів витягнути з мого подвір'я речовий доказ злочину Гіркіна. Пан Сливка вже став плутатися, каже, що це він десь з губернатором стояв і між іншим щось там розмовляли па пішла мова за раритетні автомобілі, от згадали і про літаки. А це не про ті самі автомобілі власника, якого голодом заморили під Аеродромом? Ви знаєте, що саме ті слідчі, які шукали вбивць, були у той момент в Аеропорту, коли підірвали гвинтокрил і літаки? А та людина, яка остання бачила власника тих машин, бачила і дроти від ракети на тому “Самоході”? Що суперечить заявам пана Крутова про постріл з снайперської гвинтівки. Та ні, що ви в мене таке питаєте, я цілий заступник губернатора, хіба можна в мене таке питати!? Ну ладно, ви на лист, будь- ласка, нам дайте відповідь. Ну і про видатну роль Краматорська теж не суперечте :)

   Ну і на останок подався я до міліції, щоб спитати в неї, як вона шукає злочинців. В минулому році я подав до міліції запит, щоб шановну добродійку пані Валатіну та її роботодавця опитали, з якого дива вони про мене брехню у газеті публікували, що я мовляв напився, з якимись дівками навколо аеропорту їздив і брехав, що у аеродромі немає військових. І саме через те, мовляв, мене доправили до міліції та забрали гроші 40 тисяч гривень та 3 тисячі доларів, щоб вони мені не заважали. І через що я у буцегарні провів 56 діб. Коли я сидів у буцегарні то на п'ятнадцяту добу стало зрозуміло, що міліціянти порушили всі можливі закони і мають за те відповісти.  Ось тоді я бандитам які сиділи у сусідніх камерах сказав, що за те, що вони мене тут тримають, злочинці заплатять мені за кожен день по тисячі доларів, а бандити посміялися та і кажуть, ну ми не такі жадні нам досить і по триста.

   От зараз мені треба мою доньку Арту відправляти на навчання у Америку і я думаю прийшов час, щоб злочинці оплатили їй навчання і спокутували свій злочин. Гроші на бочку :)

PS   На вході до виконкому мене зустріли військові пенсіонери, поспівчували мені і кажуть: «Женіть їх зі своєї хати!»  Прийдеться мабуть покликати Арту щоб вона всіх злочинців рознесла на друзки набридли!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

   Відвідавши міліцію, прокуратуру, обладміністрацію, не міг я не відвідати і СБУ. Коли Сливка засумнівався у видатній ролі Краматорського аеродрому у справі захисту територіальної цілісності України, то я негайно у певних людей спитав, а що воно та як, чи можете ви підтвердити, що «Аеропорт Краматорськ»  був за гроші обіцяний бандитам. «Та що Ви,- говорить  один з військових аеродрому. - я особисто бачив у міліції людину, яка зараз там працює і минулого року пропонувала мені гроші за те, щоб я здав Аеродром».

   Коли громадянину стає відомо, що державі загрожує небезпека, то що він мусить робити!? Він мусить негайно її захищати, звичайно, якщо він громадянин, а не якесь лайно. То думав я, що ж я мушу робити. Немає у Інтернеті інформації про місцевого начальника СБУ, бо це, мабуть, таємниця. Зате є у Інтернеті телефон термінової гарячої лінії, за якою громадяни мусять повідомляти про небезпеку для держави. Ось цей телефон чергової лінії СБУ: 0800501482. Я беру і телефоную на цей телефон і говорю, я такий-то і такий-то, можете перевірити мій телефон, мені вчора стало відомо від однієї посадової особи військового аеродрому, що в міському відділку міліції працює людина, яка в минулому році за гроші пропонувала здати бандитам Аеродром. Я так думаю, що треба негайно вжити заходів по встановленню дійсності цієї інформації. Я чув від бандитів про таку інформацію, але не знав, що вона відома військовим. Я зараз поїду до міського відділу СБУ, а ви вже якось допоможіть, щоб в мене прийняли заяву. Та Ви знаєте, зараз субота, а чи не можна всю цю справу відкласти на понеділок. Ні, кажу, не можна. Злочинець може втекти до понеділка або шкоду зробити і когось вб'ють, поки він працює у нас в тилу на злочинців. До речі, а як вас кличуть, щоб я міг записати у себе з ким розмовляв. Ні, каже, це таємниця. Що ж мені робити? У СБУ зараз працюють ті самі люди, що і раніше працювали, а що як вони нічого не стануть робити і, навпаки, повідомлять злочинця і він втече, або навіть візьме та вб'є свідка? Ні, всеж-таки треба діяти.

   Приїжджаю до воріт СБУ, відчиняє мені двері напівоголений вояк з надзвичайно навороченим автоматом у стильних темних окулярах. Вміють таки у СБУ наймати статних хлопців. Глянеш і зразу зрозуміло, що перед тобою Рембо, ні, не Рембо, швидше Кіборг. Вітаюся. «А можна мені до чергового?»  «До якого чергового? Сьогодні ж субота, нікого немає.»  «Та як немає.» «Ну так, немає.» «Мабуть люди відпочивають. Що робити? Гляньте, ось я привіз заяву, треба терміново її прийняти.» «Ні, ну зараз нікого немає.» Тю... Ось тобі і гаряча лінія, ось тобі і боротьба з терористами. А по телевізору та в Інтернеті кажуть, що в нас війна. Добре, що в мене були старі знайомі, то через них таки вдалося знайти, де начальник, а той начальник дав вказівку прийняти і таки прийняли у мене заяву. Усьо як треба, з печаткою. А от цікаво мені, якби я не мав отого старого знайомого, то так би під цими дверима і поліг? Ось воно чому городяни не стоять чергою і не повідомляють про бандитів і чому бандити і досі працюють там, де повинні ловити бандитів.

   Приїхав той самий майор, який працював у нашому СБУ і раніше. Прийняв заяву і по секрету повідомив, що в місті ходить ота людина, яка мене в полон брала - Худєєв Костянтин. Костя, досить бігати та ховатися, приходь, все мені розкажеш і може я тебе зрозумію :)  Доречі, я сьогодні по відео бачив Кіма який бігає по чужих садках у Марьїнці. То передай йому, що то дурна справа, нехай кидає зброю та додому повертається. Всерівно тут і так усі ті самі, що і були. Чого ото людям дарма городи псувати. А чого це я отут все це розповів, бо майор пообіцяв, що о 19 годині моя заява буде розглянута і дії вчинені і мені повідомлять що та як. Але вже десята година, а вістей немає. І субота вже скінчилася. Збрехав... Мабуть щось начальство сказало...

   До речі, через деякий час після моєї заяви у місті завила сирена і почалися вибухи. Одні пишуть, що то була перевірка, другі - що то безпілотник у небі ширяв.  Інші стверджують, що то така реакція у військового начальства. Як тільки треба щось робити, а що робити вони не знають, то вони негайно починають стріляти і так знімають стрес. А ввімкнута сирена дає їм змогу відключитись, щоб не чути телефонів. На жаль при цій стрілянині гинуть люди. Щоб з тією людиною, яка мені повідомила про злочинця у міліції, випадком чого не сталося, то я йому зателефонував і порадив берегтися, а він мені відповів, що у них все в порядку то говорить краще ви в місті бережіться.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Культура і Сливка

  Завітав до прокурора знову. Прокурор і далі продовжує скаржитися, що в них забрали усі повноваження ще у жовтні і вони би мені допомогли з великою радістю та у раді сидить якийсь недолугий Гройсман і не може нічого зробити, щоб прокуратура мала змогу хоть щось робити. А так всі заяви передаються туди, де відбулося порушення, і фактично порушники самі себе мусять карати. Так вимагає Європа. А наш народ хитрий і сам себе карати не хоче :) Всьо, приплилі. У всьому винна Європа :)
  Але я не такий, щоб чиїсь балачки брати на віру, то побував сьогодні і у обласного начальника Сливки, він обласний начальник за культуру в області. Приніс я йому листа з пропозицією підтримати ініціативу зробити у музеї історії Краматорська експозицію про видатну роль ВЧ А3546, тобто нашого аеродрому, у захисті територіальної цілісності України.
  Призначив мені Сливка час на 17 годину. Хоч я інколи затримуюсь, але в цей раз прийшов вчасно. Заглянув у маленький кабінет, двері до якого демократично так відкриті навстіж. Це мабуть ознака культури, європейська відкритість, так би мовити. Сидить Сливка з жіночкою і папери розбирає. Я показався та сів чекати черги. Коли це з'являється знайомий Костянтинівський психіатр (буде час та можливість я і про нього напишу), а поки що про Сливку. Ну знайомого ладно – пропущу. Коли за ним ще якийсь з міліції з папірцями. Ви, кажу, пане, куди це без черги? Оце така культура у Сливки! Панок все-таки пропхався уперед, підписав папірця і на вихід. Я до нього, що оце ви собі дозволяєте таке неподобство і це у самому епіцентрі обласної культури. І знову класична фраза: "Та ви знаєте, мене начальник послав". Він що вам мозок і очі вимкнув? Ой вибачте будь ласка! Ну хоч вибачився...
  Нарешті Сливка запрошує на прийом. Ну розповідайте, що там у вас. Та я такий-то і такий-то. Оце у нас є ініціатива, треба з вами узгодити. Ну розповідайте. Та може ви спочатку листа прочитаєте. Так мабуть, давайте спочатку прочитаємо, а то я оце тільки-що підписав листа, не читаючи.
  Починає Сливка читати та зразу і заперечує, яка це видатна роль краматорського аеродрому, ви як у Брєжнєва хочете, щоб була видатна роль? Та, кажу, дочитайте до кінця, я тільки за видатну роль. Читає Сливка листа і говорить, що оце місяць тому приходили до нього люди і хотіли забрати літаки для чогось, а він їм сказав, що тільки по закону, і мені каже, що згоден, але тільки за законом.
  От хто би мені на людську мову з чиновницької перевів, що то значить: «ми згодні, але тільки за законом». Є бажання відмітити для пам'яті і на згадку героїчні вчинки людей, що зупинили Кримський сценарій у Донбасі, давши першу збройну відсіч нападникам, і при цьому місто майже не зазнало ушкоджень. На моє переконання, це є безумовно видатний вчинок, але Сливка не згоден. Культура, воно знаєте, заплутана справа.

PS. Раз прокуратура не має змоги реагувати на злочини і запобігати їм, то може варто поміняти там трохи інтер'єр, ввімкнути приємну музику, поставити м'які крісла, дитячі малюнки на стінах там вже є, трохи пописав, послухав як важко прокуратурі і обурення минуло :)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Щоб обурення не перетворювалося у шкідливі для організму процеси оце вирішив майже літературно описати відвідини начальників за вчора.
   Нам начальник сказав...

   Як набридли мені дорослі дядьки та тітки, які здатні тільки на те, що їм начальник сказав.

  Прихожу до міліції у чергову частину, подаю заяву про порушення законних прав. Прийняли, зареєстрували. Дивлюсь, сидять за ґратами двоє підлітків.
  Один проситься "А можна до вбиральні?"
  Якесь чувирло у погонах відповідає: "Канєшно нєт".
  Не знаю, як в таких випадках реагувати (

   Розглядали, розглядали мою заяву про те, що невідома мені людина зі зброєю захопила моє майно і каже, що то їй так чинити начальник сказав, а який начальник вона не скаже, бо начальник заборонив казати. Ну ладно, людина з автоматом зрозуміло може бути трохи неосвічена, про законні права може нічого і не знати. Може у військоматі погано перевірили і взяли на службу людину з розумовими вадами. Війна, так сказати, вороги напали, взяли тих хто є, але у міському відділі міліції казали, що добре перетрясли кадри. Перетрясені кадри то повинні бути кращими.
   Коли це виходить дільничний, який і раніше працював: «Ви розумієте, я нічого зробити не можу. З'їздив наш наряд до людини з автоматом, а він не каже, який в нього начальник. Сходіть до військової прокуратури. А я нічого не можу, напишу вам відповідь у встановлений законом термін.»
   Та ну як же так, мені тут пропонують усіх вас осудити за те, що ви ходили на службу коли бандити захопили мене у полон. Я ж таки змушений буду проти ваших злочинів виступати. Може хоч зараз станете трохи правником та спробуєте як дільничний зі мною поїхати до тієї людини з автоматом і ніхто з часом не скаже, що не було ніякої людини з автоматом, бо я то все вигадав.
   «Ні,- каже,- не можу, щось начальник сказав...»
   Тю....

  На виході зустрічаю знайому людину з обласної прокуратури і питаю: "А порадьте будь ласка, що робити, коли людина з автоматом захоплює майно і каже, що то їй начальник сказав, а який вона вам не скаже, бо то ТАЄМНИЦЯ".
   Пом'явся робітник прокуратури і відповідає: «Ви знаєте, Вам краще до самого головного військового начальника, я Вам скажу де він є.»
   «Та ні,- кажу,- я якось як прості люди хочу, це ж дурня буде, в місті двісті тисяч, якщо всі підуть до самого головного начальника, то мабуть нічого з цього гарного не вийде.»
  «Ну Ви мені все ж зателефонуйте, я вам скажу де він.»

  Іду далі, за рогом до чергового військового прокурора як порадив дільничний. Заходжу, сидять два молодих прокурорських. Три столи у кабінеті, купа зброї навколо, в осаді хлопці. Стільців для відвідувачів немає. Питаю, хто тут черговий? Молодий чоловік відповідає, що він. Представляюсь. На столі на папері перед чиновником стоїть чашка з кавою - людина відпочиває.
   Мені незручно, питаю: "А я вам не заважаю каву пити?".
   «Ні,- каже,- не заважаєте.»
   «Ну добре, тоді реєструйте мою заяву. Порушені мої права людьми у камуфляжі та зі зброєю, подав заяву до міліції, а міліція каже, щоб я до вас сходив. То чи поможете Ви мені, чи ні?»
   На підмогу черговому приходить сусід: «А може у Вас була усна домовленість або ще якась домовленість і ви добровільно віддали своє майно людині з автоматом. Та і взагалі може у вас зовсім ніякого майна не було?»
   Стою,  блимаю очима :) Було, було, а такого не було. «Добре,- кажу,- давайте мені ваші дані та на кого писати заяву.»
   Сказали.

  Поїхав написав заяву, розписав про побачену каву і відсутні стільці. Приїжджаю з заявою. Виходить вже їх прокурорський начальник, усміхнена людина. Щось в ній є невловиме від пана Пашинського. Роблю комплімент.
  І цей начальник починає бідкатися: «От раніше у нас був нагляд, а тепер немає. Нам взагалі робити нічого. Не можемо ми вам нічим допомогти. Якщо ми у того, що з автоматом, щось спитаємо, нам пришиють перешкоджання АТО.»
  Оце так! Бідні нещасні прокурори! Прочитав він мою заяву та передав її реєструвати, а реєстратор перечитав та і догледів, що в заяві я згадую про його чемну відповідь, що я йому каву пити не заважаю: «Ой, каже, а навіщо Ви у заяві про каву та стільці пишете, та і прізвище тут не моє?!»
  «Як не ваше? Ви ж мені казали саме це, я його і записав.»
  «Та ні, в мене друге»,- каже.

  Начальник почув, що заява якась не така, перечитав її знову: «Ой, каже, на таку заяву ми вам дамо формальну відповідь. От приберіть з неї абзац про каву і я спробую поговорити з самим головним, я в нього кожен день буваю, а завтра вам дамо відповідь.»
   «Добре,- кажу,- взагалі-то я своє обурення можу стримати і дати згоду прибрати абзац з заяви, от тільки ви дайте мені дозвіл, щоб я оце все, що тут тільки що відбулося опублікував.»
   «Добре»,- згодився начальник.
    Прислали новий лист з заявою і я оце з дозволу публікую історію як начальник сказав. Почекаємо, що скаже самий начальник з начальників.
Далі буде )
Надоело мне смотреть, как в самом центре города, на главной площади, в некогда красивом аквакаскаде плавает какой угодно мусор, и квакают жабы.
В общем, оторвал я жопу от дивана, сходил в "отдел благоустрою", попросил спустить из каскада дождевую воду, подождал пока просохнет, взял лопату и пошёл делать жизнь вокруг себя чуть лучше.  :D

День первый:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

День второй:

То же самое, но на верхнем и среднем уровнях каскада.

День третий(+1 помощник) :

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Далі буде!
Походил, подумал... Получилось  :lol:
Тень, я вот про что.
Видео и каменты - это все- таки верх цинизма.
"глянь, как укропы забегали" - а двумя дворами выше мать в этот миг закрыла собою от смерти своего ребенка.
"классно их крошат!" - а на той стороне улицы осколок пробил навылет пенсионерку, шедшую с рынка.
"о, прикольно как!" - а в этот миг ракета пронизывает от крыши до подвала жилой дом, лишая три семьи крова и имущества.

С таким же успехом эти молодые ублюдки будут радостно снимать и комментировать акт изнасилования одноклассницы. Или издевательства над пленными со связанными руками. Или избиение ногами привязанной к столбу женщины.
А чуток позже - сами заделают постановку в лучших традициях подонков - выпотрошат живьем пару собачек. Сожгут бомжа. Выколят глаза немощному соседу-пенсионеру.

Да, я утрирую. Но очень слегка. Валите в Киев, и побыстрее, без такой швали воздух в городе станет чище. Самое подлое что Вы смогли сделать - прикрываясь ура - патриотизмом, предать Родину. С удовольствием дал бы Вам по морде, сообщите, как!
Хата в Киеве это конечно КРУТО!
Как мечтаю пройтись по Киевским "кабакам"!!!
Круто - это своя хата в Киеве. А в данном случае - жить в прыймах, в хате чужой, без всякого права на нее, да еще с ребенком-инвалидом. Который подрастет, и спящего отчима рубанет топором.
И если в хату вкладываться в виде ремонта - считай, после пинка под зад деньги подарил.
А кабаки чем манят? Город - все, как в Краматорске, только метро ходит

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

А в чем собственно говоря проблемы ?
В видео кажись была фраза ,, хорошо что меня предупредили ,,
Компетентные органы обязаны поинтересоваться источниками информации .
А во всем остальном , ну да ничего такого , просто два молодых идиота .
Пока еще думают что война их не коснется .
Что снаряды или ракеты , летящие по хунта-фашистах облетают любителей путина .
Краматорск летом практически не пострадал и у многих местных война пока так и выглядит , реал
видео под пивко , как из миномета фигарят по сидящих на аэродроме солдатам .
Думаю , если вова не угомонится ( а он не угомонится ) ребята и девчата еще посмотрят как
выглядит реальная война .
После Дебальцева нами займутся вплотную .
Это пока все силы и огневая мощь направленна туда .
Опять лезут слова дебильной песни корейских ледчиков .
,,  Зима будет бездушной, как вечеринка в гламурном клубе,
 Но не для всех: для остальных ее совсем не будет!
 Хочется смеяться? Смейтесь, бл..и, но мне интересно:
 Сколько тел найду я в декабре возле подъезда? ,,

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Одного знаю лично....
И для вас, защитничек-Тень, напишу: не дай вам Бог встретиться с этими "детками" (если шо им по 16-ть лет, так шо даже пиво по Закону им нельзя!) в темной и пустой подворотне!
Они вас точно не пожалеют и не пощадят!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Вы рассуждаете прям как будто сейчас вторая мировая .
Отступая взорвать все на...
Только на дворе дикий капитализм .
Мани , мани , мани .
В краматорском центре занятости вакансии в Донецк висят .
Заводики , параходики нужных людей трогать нельзя .
А вы прям ж.д . взорвать ... а уголек на россию или к нам как наши капиталисты возить будут ?
Спуститесь на землю .

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

вчера почти сразу после обстрела оказался около дома № 99 по Парковой. там с фасада много стекол повылетало. а между домом и самой улицей воронка от касеты. и около этой воронки стоят человек 15 и слушают, как какой-то урод заявляет, что он в курсе дела и знает, что эти ракеты запустили новобранцы с аэродрома.

буквально минут за 10 до этого Бог помог мне разойтись с кассетой, которая жахнула в то место, где несколько секунд назад прошел я. потому нервы были уже на пределе. и я попытался объяснить мудаку, что он не просто мудак, но еще и тупой мудак. на основании того, что он вообще не знает, какова минимальная дальность полета тех снарядов, которыми был обстрелян Краматорск. и также не знает, что такое вооружение есть только у рашки. и кому рашка поставляет оружие знают даже такие уе..щные пи...асы, как тупая говорилка. слов, естественно не выбирал, от матов не сортировал. итог: мудак со своими дебилами куда-то резко ретировался, а люди уже внимательно слушают меня, даже несмотря на маты. немного отфильтровав свою речь, как смог ответил на вопросы. потом понял свою ошибку - надо было этих тварей хотя бы на телефон снять. но очень хотелось, чтобы люди знали правду, а не высер какого-то уе.ка...


в другом месте очень сильно захотелось просто обнять девчушку, которая накрывала простыней труп мужчины и все повторяла:"папа, за что? папа, за что?"...


братья, краматорчане! неужели вы и теперь будете звать тех тварей, которые убивают на ваших глазах ваших земляков? неужели не поумнеете?


а впечатление, конечно, аховое. сначала кажется, что летит самолет (слышен звук двигателя), потом он переходит звуковой барьер. потом "звуковые барьеры" переходят уже многие самолеты и в разных местах. потом полеты тел ракет и искры от кассет. и мысль: "что ж вы, твари, делаете с городом?". такое никогда не прощается...
Доброго времени суток всем..) Вот интересно, ребята..А вам никогда не приходила в голову мысль, что рано или поздно вы сольете невинного человека? 
Инфа в этом разделе не убивает и не лишает гражданских прав... Как и на Миротворце. А проверить инфу для работающих нормально органов - это... очень нетрудно!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

на 1937й год намекаете? Вы ошиблись адресом, пан Shuriman. Поинтересуйтесь, как прошлой весной за украинскую речь соседушки стучали. И как они сейчас ходят, в глаза боятся смотреть.
И что в Донецке творится сейчас
Должен отметить-среди управленцев среднего звена нкмзоны иногда попадаются здравомыслящие люди :yahoo:
Вы кратко и вообще-то верно рассказали о методах становления краматорского олигарха-(залезть в кассу.т.е.украсть из оборотных средств завода,предложение(от которого нельзя отказаться-шедевр))в народе обычно говорят-нагнуть или отжать)) :lol:
А про заводики вы зря. за ними будущее.Там,где большие заказы на постсоветском пространстве-обычно откаты и распил бюджетных средств.Пока у власти свои(воры то есть-всё вери гуд,а потом как-то всё сразу заканчивается...

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:

Сторінок: [1] 2 3