Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 10:02:41
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ви розумієте, а нам начальник сказав...  (Прочитано 28583 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

04 Червень 2015, 12:39:30
Прочитано 28583 раз
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
  Як мені набридли дорослі дядьки та тітки які здатні тільки на те, що їм начальник сказав.

Форум Краматорська


04 Червень 2015, 14:27:55
Відповідь #1
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
Уволить нафиг - взять адекватных
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

04 Червень 2015, 19:31:24
Відповідь #2
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Прихожу у чергову частину подаю заяву про порушення законних прав. Прийняли зареєстрували. Дивлюсь сидять за ґратами двоє підлітків, один проситься "А можна до вбиральні?" якесь чувирло у погонах відповідає, "Канєшно нєт". Не знаю, як в таких випадках реагувати (

04 Червень 2015, 20:54:44
Відповідь #3
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Прихожу у чергову частину подаю заяву про порушення законних прав. Прийняли зареєстрували. Дивлюсь сидять за ґратами двоє підлітків, один проситься "А можна до вбиральні?" якесь чувирло у погонах відповідає, "Канєшно нєт". Не знаю, як в таких випадках реагувати (
Нічого не змінилося, у всякому разі - років за 20 точно (якось там теж ,,відпочівав,, у горячу юність. :D).

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


05 Червень 2015, 09:32:35
Відповідь #4
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Щоб обурення не перетворювалося у шкідливі для організму процеси оце вирішив майже літературно описати відвідини начальників за вчора.
   Нам начальник сказав...

   Як набридли мені дорослі дядьки та тітки, які здатні тільки на те, що їм начальник сказав.

  Прихожу до міліції у чергову частину, подаю заяву про порушення законних прав. Прийняли, зареєстрували. Дивлюсь, сидять за ґратами двоє підлітків.
  Один проситься "А можна до вбиральні?"
  Якесь чувирло у погонах відповідає: "Канєшно нєт".
  Не знаю, як в таких випадках реагувати (

   Розглядали, розглядали мою заяву про те, що невідома мені людина зі зброєю захопила моє майно і каже, що то їй так чинити начальник сказав, а який начальник вона не скаже, бо начальник заборонив казати. Ну ладно, людина з автоматом зрозуміло може бути трохи неосвічена, про законні права може нічого і не знати. Може у військоматі погано перевірили і взяли на службу людину з розумовими вадами. Війна, так сказати, вороги напали, взяли тих хто є, але у міському відділі міліції казали, що добре перетрясли кадри. Перетрясені кадри то повинні бути кращими.
   Коли це виходить дільничний, який і раніше працював: «Ви розумієте, я нічого зробити не можу. З'їздив наш наряд до людини з автоматом, а він не каже, який в нього начальник. Сходіть до військової прокуратури. А я нічого не можу, напишу вам відповідь у встановлений законом термін.»
   Та ну як же так, мені тут пропонують усіх вас осудити за те, що ви ходили на службу коли бандити захопили мене у полон. Я ж таки змушений буду проти ваших злочинів виступати. Може хоч зараз станете трохи правником та спробуєте як дільничний зі мною поїхати до тієї людини з автоматом і ніхто з часом не скаже, що не було ніякої людини з автоматом, бо я то все вигадав.
   «Ні,- каже,- не можу, щось начальник сказав...»
   Тю....

  На виході зустрічаю знайому людину з обласної прокуратури і питаю: "А порадьте будь ласка, що робити, коли людина з автоматом захоплює майно і каже, що то їй начальник сказав, а який вона вам не скаже, бо то ТАЄМНИЦЯ".
   Пом'явся робітник прокуратури і відповідає: «Ви знаєте, Вам краще до самого головного військового начальника, я Вам скажу де він є.»
   «Та ні,- кажу,- я якось як прості люди хочу, це ж дурня буде, в місті двісті тисяч, якщо всі підуть до самого головного начальника, то мабуть нічого з цього гарного не вийде.»
  «Ну Ви мені все ж зателефонуйте, я вам скажу де він.»

  Іду далі, за рогом до чергового військового прокурора як порадив дільничний. Заходжу, сидять два молодих прокурорських. Три столи у кабінеті, купа зброї навколо, в осаді хлопці. Стільців для відвідувачів немає. Питаю, хто тут черговий? Молодий чоловік відповідає, що він. Представляюсь. На столі на папері перед чиновником стоїть чашка з кавою - людина відпочиває.
   Мені незручно, питаю: "А я вам не заважаю каву пити?".
   «Ні,- каже,- не заважаєте.»
   «Ну добре, тоді реєструйте мою заяву. Порушені мої права людьми у камуфляжі та зі зброєю, подав заяву до міліції, а міліція каже, щоб я до вас сходив. То чи поможете Ви мені, чи ні?»
   На підмогу черговому приходить сусід: «А може у Вас була усна домовленість або ще якась домовленість і ви добровільно віддали своє майно людині з автоматом. Та і взагалі може у вас зовсім ніякого майна не було?»
   Стою,  блимаю очима :) Було, було, а такого не було. «Добре,- кажу,- давайте мені ваші дані та на кого писати заяву.»
   Сказали.

  Поїхав написав заяву, розписав про побачену каву і відсутні стільці. Приїжджаю з заявою. Виходить вже їх прокурорський начальник, усміхнена людина. Щось в ній є невловиме від пана Пашинського. Роблю комплімент.
  І цей начальник починає бідкатися: «От раніше у нас був нагляд, а тепер немає. Нам взагалі робити нічого. Не можемо ми вам нічим допомогти. Якщо ми у того, що з автоматом, щось спитаємо, нам пришиють перешкоджання АТО.»
  Оце так! Бідні нещасні прокурори! Прочитав він мою заяву та передав її реєструвати, а реєстратор перечитав та і догледів, що в заяві я згадую про його чемну відповідь, що я йому каву пити не заважаю: «Ой, каже, а навіщо Ви у заяві про каву та стільці пишете, та і прізвище тут не моє?!»
  «Як не ваше? Ви ж мені казали саме це, я його і записав.»
  «Та ні, в мене друге»,- каже.

  Начальник почув, що заява якась не така, перечитав її знову: «Ой, каже, на таку заяву ми вам дамо формальну відповідь. От приберіть з неї абзац про каву і я спробую поговорити з самим головним, я в нього кожен день буваю, а завтра вам дамо відповідь.»
   «Добре,- кажу,- взагалі-то я своє обурення можу стримати і дати згоду прибрати абзац з заяви, от тільки ви дайте мені дозвіл, щоб я оце все, що тут тільки що відбулося опублікував.»
   «Добре»,- згодився начальник.
    Прислали новий лист з заявою і я оце з дозволу публікую історію як начальник сказав. Почекаємо, що скаже самий начальник з начальників.
Далі буде )

05 Червень 2015, 14:15:17
Відповідь #5
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Повідомили, що начальнику над начальниками таки доповіли, будемо спостерігати скільки часу треба буде начальнику над начальниками щоб він таки відновив мої законні права та покарав винних за їх цинічне порушення.

05 Червень 2015, 15:59:57
Відповідь #6
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
  Оооо! Сталося чудо, мабуть прокурор не збрехав і начальник над начальниками таки є. Запросили мене на зустріч з такою людиною яка несе важку службу по забезпеченню військ. Ви не повірите, буде час я літературно опишу, що то за людина. А поки що можу повідомити, що вона -тобто людина, заявила, що я мушу віддати своє майно бо є секретний наказ самого начальника над начальниками забрати в мене майно для військових потреб. А так як той наказ таємний то треба укласти договір, що я буцімто безоплатно, тобто даром дарю все що маю.

  Я звичайно у таку нісенітницю не вірю, тому знову завітаю до прокурора у гості )

  Далі буде)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


05 Червень 2015, 23:15:09
Відповідь #7
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Культура і Сливка

  Завітав до прокурора знову. Прокурор і далі продовжує скаржитися, що в них забрали усі повноваження ще у жовтні і вони би мені допомогли з великою радістю та у раді сидить якийсь недолугий Гройсман і не може нічого зробити, щоб прокуратура мала змогу хоть щось робити. А так всі заяви передаються туди, де відбулося порушення, і фактично порушники самі себе мусять карати. Так вимагає Європа. А наш народ хитрий і сам себе карати не хоче :) Всьо, приплилі. У всьому винна Європа :)
  Але я не такий, щоб чиїсь балачки брати на віру, то побував сьогодні і у обласного начальника Сливки, він обласний начальник за культуру в області. Приніс я йому листа з пропозицією підтримати ініціативу зробити у музеї історії Краматорська експозицію про видатну роль ВЧ А3546, тобто нашого аеродрому, у захисті територіальної цілісності України.
  Призначив мені Сливка час на 17 годину. Хоч я інколи затримуюсь, але в цей раз прийшов вчасно. Заглянув у маленький кабінет, двері до якого демократично так відкриті навстіж. Це мабуть ознака культури, європейська відкритість, так би мовити. Сидить Сливка з жіночкою і папери розбирає. Я показався та сів чекати черги. Коли це з'являється знайомий Костянтинівський психіатр (буде час та можливість я і про нього напишу), а поки що про Сливку. Ну знайомого ладно – пропущу. Коли за ним ще якийсь з міліції з папірцями. Ви, кажу, пане, куди це без черги? Оце така культура у Сливки! Панок все-таки пропхався уперед, підписав папірця і на вихід. Я до нього, що оце ви собі дозволяєте таке неподобство і це у самому епіцентрі обласної культури. І знову класична фраза: "Та ви знаєте, мене начальник послав". Він що вам мозок і очі вимкнув? Ой вибачте будь ласка! Ну хоч вибачився...
  Нарешті Сливка запрошує на прийом. Ну розповідайте, що там у вас. Та я такий-то і такий-то. Оце у нас є ініціатива, треба з вами узгодити. Ну розповідайте. Та може ви спочатку листа прочитаєте. Так мабуть, давайте спочатку прочитаємо, а то я оце тільки-що підписав листа, не читаючи.
  Починає Сливка читати та зразу і заперечує, яка це видатна роль краматорського аеродрому, ви як у Брєжнєва хочете, щоб була видатна роль? Та, кажу, дочитайте до кінця, я тільки за видатну роль. Читає Сливка листа і говорить, що оце місяць тому приходили до нього люди і хотіли забрати літаки для чогось, а він їм сказав, що тільки по закону, і мені каже, що згоден, але тільки за законом.
  От хто би мені на людську мову з чиновницької перевів, що то значить: «ми згодні, але тільки за законом». Є бажання відмітити для пам'яті і на згадку героїчні вчинки людей, що зупинили Кримський сценарій у Донбасі, давши першу збройну відсіч нападникам, і при цьому місто майже не зазнало ушкоджень. На моє переконання, це є безумовно видатний вчинок, але Сливка не згоден. Культура, воно знаєте, заплутана справа.

PS. Раз прокуратура не має змоги реагувати на злочини і запобігати їм, то може варто поміняти там трохи інтер'єр, ввімкнути приємну музику, поставити м'які крісла, дитячі малюнки на стінах там вже є, трохи пописав, послухав як важко прокуратурі і обурення минуло :)

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


06 Червень 2015, 16:27:41
Відповідь #8
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
людина, заявила, що я мушу віддати своє майно бо є секретний наказ самого начальника над начальниками забрати в мене майно для військових потреб. А так як той наказ таємний то треба укласти договір, що я буцімто безоплатно, тобто даром дарю все що маю.

  Я звичайно у таку нісенітницю не вірю, тому знову завітаю до прокурора у гості )

нда.. посыл типа - нечего владеть страгическими объектами в военное время  :o

чекаємо на продовження епопєї..
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

06 Червень 2015, 18:05:04
Відповідь #9
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
нда.. посыл типа - нечего владеть страгическими объектами в военное время  :o
Як платити за електрику Ахмєтову або купувати цукерки у Порошенка так тут війни немає, а як потрібно майно Подушкіна так тут у нас "Родіна в опасності". Як війна так для всіх одна, а як немає то і для всіх її не повинно бути.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


06 Червень 2015, 22:43:54
Відповідь #10
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Відвідавши міліцію, прокуратуру, обладміністрацію, не міг я не відвідати і СБУ. Коли Сливка засумнівався у видатній ролі Краматорського аеродрому у справі захисту територіальної цілісності України, то я негайно у певних людей спитав, а що воно та як, чи можете ви підтвердити, що «Аеропорт Краматорськ»  був за гроші обіцяний бандитам. «Та що Ви,- говорить  один з військових аеродрому. - я особисто бачив у міліції людину, яка зараз там працює і минулого року пропонувала мені гроші за те, щоб я здав Аеродром».

   Коли громадянину стає відомо, що державі загрожує небезпека, то що він мусить робити!? Він мусить негайно її захищати, звичайно, якщо він громадянин, а не якесь лайно. То думав я, що ж я мушу робити. Немає у Інтернеті інформації про місцевого начальника СБУ, бо це, мабуть, таємниця. Зате є у Інтернеті телефон термінової гарячої лінії, за якою громадяни мусять повідомляти про небезпеку для держави. Ось цей телефон чергової лінії СБУ: 0800501482. Я беру і телефоную на цей телефон і говорю, я такий-то і такий-то, можете перевірити мій телефон, мені вчора стало відомо від однієї посадової особи військового аеродрому, що в міському відділку міліції працює людина, яка в минулому році за гроші пропонувала здати бандитам Аеродром. Я так думаю, що треба негайно вжити заходів по встановленню дійсності цієї інформації. Я чув від бандитів про таку інформацію, але не знав, що вона відома військовим. Я зараз поїду до міського відділу СБУ, а ви вже якось допоможіть, щоб в мене прийняли заяву. Та Ви знаєте, зараз субота, а чи не можна всю цю справу відкласти на понеділок. Ні, кажу, не можна. Злочинець може втекти до понеділка або шкоду зробити і когось вб'ють, поки він працює у нас в тилу на злочинців. До речі, а як вас кличуть, щоб я міг записати у себе з ким розмовляв. Ні, каже, це таємниця. Що ж мені робити? У СБУ зараз працюють ті самі люди, що і раніше працювали, а що як вони нічого не стануть робити і, навпаки, повідомлять злочинця і він втече, або навіть візьме та вб'є свідка? Ні, всеж-таки треба діяти.

   Приїжджаю до воріт СБУ, відчиняє мені двері напівоголений вояк з надзвичайно навороченим автоматом у стильних темних окулярах. Вміють таки у СБУ наймати статних хлопців. Глянеш і зразу зрозуміло, що перед тобою Рембо, ні, не Рембо, швидше Кіборг. Вітаюся. «А можна мені до чергового?»  «До якого чергового? Сьогодні ж субота, нікого немає.»  «Та як немає.» «Ну так, немає.» «Мабуть люди відпочивають. Що робити? Гляньте, ось я привіз заяву, треба терміново її прийняти.» «Ні, ну зараз нікого немає.» Тю... Ось тобі і гаряча лінія, ось тобі і боротьба з терористами. А по телевізору та в Інтернеті кажуть, що в нас війна. Добре, що в мене були старі знайомі, то через них таки вдалося знайти, де начальник, а той начальник дав вказівку прийняти і таки прийняли у мене заяву. Усьо як треба, з печаткою. А от цікаво мені, якби я не мав отого старого знайомого, то так би під цими дверима і поліг? Ось воно чому городяни не стоять чергою і не повідомляють про бандитів і чому бандити і досі працюють там, де повинні ловити бандитів.

   Приїхав той самий майор, який працював у нашому СБУ і раніше. Прийняв заяву і по секрету повідомив, що в місті ходить ота людина, яка мене в полон брала - Худєєв Костянтин. Костя, досить бігати та ховатися, приходь, все мені розкажеш і може я тебе зрозумію :)  Доречі, я сьогодні по відео бачив Кіма який бігає по чужих садках у Марьїнці. То передай йому, що то дурна справа, нехай кидає зброю та додому повертається. Всерівно тут і так усі ті самі, що і були. Чого ото людям дарма городи псувати. А чого це я отут все це розповів, бо майор пообіцяв, що о 19 годині моя заява буде розглянута і дії вчинені і мені повідомлять що та як. Але вже десята година, а вістей немає. І субота вже скінчилася. Збрехав... Мабуть щось начальство сказало...

   До речі, через деякий час після моєї заяви у місті завила сирена і почалися вибухи. Одні пишуть, що то була перевірка, другі - що то безпілотник у небі ширяв.  Інші стверджують, що то така реакція у військового начальства. Як тільки треба щось робити, а що робити вони не знають, то вони негайно починають стріляти і так знімають стрес. А ввімкнута сирена дає їм змогу відключитись, щоб не чути телефонів. На жаль при цій стрілянині гинуть люди. Щоб з тією людиною, яка мені повідомила про злочинця у міліції, випадком чого не сталося, то я йому зателефонував і порадив берегтися, а він мені відповів, що у них все в порядку то говорить краще ви в місті бережіться.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


07 Червень 2015, 07:57:20
Відповідь #11
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
   Відвідавши міліцію, прокуратуру, обладміністрацію, не міг я не відвідати і СБУ. Коли Сливка засумнівався у видатній ролі Краматорського аеродрому у справі захисту територіальної цілісності України, то я негайно у певних людей спитав, а що воно та як, чи можете ви підтвердити, що «Аеропорт Краматорськ»  був за гроші обіцяний бандитам. «Та що Ви,- говорить  один з військових аеродрому. - я особисто бачив у міліції людину, яка зараз там працює і минулого року пропонувала мені гроші за те, щоб я здав Аеродром».

Можете написать данные этого человека?

Приїхав той самий майор, який працював у нашому СБУ і раніше.

Можете написать данные этого майора?

07 Червень 2015, 08:21:18
Відповідь #12
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю

Можете написать данные этого человека?

Можете написать данные этого майора?
Публічно скажіть для чого воно вам, надішліть мені свої дані і я повідомлю відоме мені вам або всім на ваше прохання.

07 Червень 2015, 10:17:42
Відповідь #13
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Про начальників...
Оце недавно пан губернатор публічно поскаржився, що його ніхто у Києві бачити не хоче. Не хочуть бачити його і у Краматорську. Ну окрім деяких унікальних осіб які не вірять у доброго царя і готові терпіти царя який є. Але наш служака вольовий він буде сидіти поки копняка під зад не дадуть. А в Києві хочуть у Європу і чекають що він таки теж схоче у Європу. Але здається марні сподівання.

07 Червень 2015, 18:10:53
Відповідь #14
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Публічно скажіть для чого воно вам

Чтобы все знали имена "героев".

надішліть мені свої дані і я повідомлю відоме мені вам або всім на ваше прохання.

Свои данные я могу выложить прямо здесь: ArguS, администратор форума.

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #14 : 07 Червень 2015, 18:10:53 »