Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 09:28:32
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Ви розумієте, а нам начальник сказав...  (Прочитано 28596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

07 Червень 2015, 18:37:50
Відповідь #15
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Свои данные я могу выложить прямо здесь: ArguS, администратор форума.
На жаль я не знаю хто такий на цей момент ArguS, ходять чутки що цей форум перепродовувався. Але люди можуть плутати. Ну то пусте. Я вам надішлю поштою ці імена, а ви вже думайте публікувати їх чи поки почекати :)

Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #15 : 07 Червень 2015, 18:37:50 »

07 Червень 2015, 19:07:29
Відповідь #16
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Спасибо, личное сообщение получил.

ходять чутки що цей форум перепродовувався.

Насколько я понимаю, главное - как отображает форум и сайт существующую реальность. А не продавался он или нет или кто является главным администратором.

07 Червень 2015, 20:21:21
Відповідь #17
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Знову про начальників...

   Начальники! Давайте своїм підлеглим не більше одного завдання за один раз. Ви ж повинні розуміти, що Ваші підлеглі і одне питання з великим трудом можуть розібрати.

   Багато днів тому телефонує мені якась людина і питає: «Дмитро Вікторович, ви де?» «Та,- кажу. - оце поки що в Києві.» «Будете у Краматорську – повідомте. Я з СБУ і мене цікавлять деякі обставини.» «Та добре, - кажу. - якщо цікавлять, то обов'язково розповім. Якщо треба терміново, так я у Києві тут кому хоч розповім. А до Вас поки з'явитися не можу. Скажіть куди підійти.» «Та ні, будете у Краматорську - зайдіть.»

   І ось я у Краматорську і першим ділом до цього, що цікавиться. Прийшов і давай йому все розповідати, що він питає, а знаю я багато. Тільки те, що я знаю, його мабуть не цікавить. Начальство не веліло. Погомоніли-поговорили, склали папірець та розійшлись. На наступний день знову до нього приходжу, а його вже питання минулого дня не цікавлять. Якесь начальство прислало йому список запитань, тільки для читання та усвідомлювання яких треба три години, а щоб на них відповісти, то і взагалі треба три дні. «Ось, - каже. - щось начальство прислало. Я не знаю, що на ці питання можна відповідати. Але майте на увазі, що це секрет.» «Тю, - кажу. - який же тут секрет. У Вас на вході сидить якийсь явно не секретний чоловік, який мене бачив, і все місто буде знати, що я у вас тут був. У кабінеті ще сидить три співробітника, яких я не знаю, і що це буде за секрет? Ви мені секретів не кажіть. А те, що я знаю, ніякого секрету не має. Я хоч всьому світові скажу те саме, що і Вам.»

   Ну, почали ми розбирати численні питання. Розбирали-розбирали, таке враження, що кілька годин минуло. Коли це постає питання, а чи відомі мені факти перешкоджання роботі окружних і дільничних комісій під час виборів президента? Я починаю згадувати і почуття підказують, що факти такі є, але згадати я їх не можу. Пам'ятаю як з Мотилем, Наждаком, Льохою-боксером та якимось Дохлим чекали, коли до нас принесуть виборчі скриньки, і були дуже ображені, що їх не принесли. Пам'ятаю, як мент, знущаючись з нас, збрехав нам, що вибрали Юлю. Це, на наш погляд, було погано, бо була ймовірність, що вона продасть Путіну усю країну. Але в нас була надія, що раз буде Юля, то скоро нас випустять. Пам'ятаю, як людина з вулиці сказала нам, що вибрали таки Порошенка, і ми втратили надію скоро вийти, бо стало зрозуміло, що Порошенко буде вести переговори і сидіти нам довго. Мої спогади СБУшник обурено перервав: «Дмитро Вікторович, ви погано розумієте питання. Якщо ви були в неволі, то як ви можете знати про порушення під час виборів у окружних комісіях?» А хіба це не було порушенням, що мене вкинули до буцегарні і не дали можливості прийняти участь у виборах? Ну це інше питання.

   Ось я і думаю, чи міг би якийсь юрист або правозахисник допомогти мені скласти позов проти нашої міліції за перешкоджання моїм виборчим правам під час виборів президента? Та і хто для мене президент, у виборах якого мені не дали прийняти участь і який вже кілька днів не захищає моїх законних прав?

07 Червень 2015, 20:41:52
Відповідь #18
Offline

_Алекс_


Offline _Алекс_

  • BANNED
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4006
  • Країна: ua
  • Карма: +89/-12
  • Дякую
  • Сказав: 368
  • Отримав: 547
  • 20 Декабрь 2009/26 Декабрь 2018
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
он наверное не в курсе, что у нас в городе крайние выборы президента не проводились...
или они про выборы яныка спрашивали?  :o
COMFY - ма-га-зин суууу-пееер-обмааа-на
хамоватые "посетители" kramatorsk.info - я вас люблю
компания #ВОЛЯ #VOLIA - пособник террористов
#РоссииУжеНет

"Коля - хороший парень"
"Нэ провоцюйтэ!"
Тут є "московська зозуля"

власти приходится воровать (с) Карл Волох

07 Червень 2015, 21:13:27
Відповідь #19
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Всі ці начальники і їх виконавці якийсь дивний народ.

08 Червень 2015, 13:46:04
Відповідь #20
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
   Женіть їх зі своєї хати.

   Я за сьогодні вже встиг відвідати чотирьох осіб. Спочатку поїхав до електричного начальства, яке хоче, щоб я їм заплатив за військових 260 тисяч гривень. Це саме те начальство Ахметівське, яке з усіх сторін конфлікту грошей отримати хоче. Приїхав, кажу їм, давайте домовимося, у мене вдома сидять військові і, поки вони сидять, будемо вважати, що у нас форс-мажор. Тобто, законна неможливість виконати договірні обов’язки. Начальниця вся така щаслива, ні, каже, такого ми Вам не дамо. І не очікуйте, у нас юристи є. Виходить, раз у мене юристів немає, то і змусити Ахмєтова і його компанію усвідомити очевидне неможливо. А військові, виявляється, можуть з ними щось там “порєшати” за моєю спиною на моєму подвір'ї :( Хитро влаштували власне щастя за мій кошт. Військовий начальник, що мені грошей винен недавно бовкнув мені здуру, що мовляв євреї при любих ситуаціях влаштуються. Але як тут влаштуєшся!

   Тут недавно пан Кіхтенко скаржився, що його пан Яценюк до себе на зустріч не кличе. От який неввічливий та поганий пан Яценюк, цілого голову області не поважає! То я вирішив перевірити, а як сам пан Кіхтенко до відвідувачів ставиться. У пана Кіхтенка є у фейсбуці сторінка, то я на неї зайшов і написав, що  я такий-то і такий-то прошу прийняти, про що повідомити за телефоном негайно. Та і поїхав собі у обладміністрацію до пана Сливки уточнити за літачки і заодно відвідати пана Кіхтенко. Пана Кіхтенко я не побачив, зате побачив у нього біля кабінету людину з автоматом і секретарку, яка як фурія наїхала на мене, що ходють тут всякі без встановленого порядку. Та, кажу, я власник аеропорту Краматорська, направив пану Кіхтенку запит на зустріч, оце може, думаю, Ви йому про мене нагадаєте поки я тут. Нєт, нічого вам тут робити, звертайтеся за встановленим порядком. Так же вона відповіла і вдруге трохи пізніше. Ну добре, панянко, бажаю тобі зайняти загальну чергу у ценрі зайнятості. І щоб твої діти не дохли з голоду, як діти матерів Краматорська, яких наша міліція і прокуратура публічно зараз за це тягне до відповідальності. Злодіїв не ловлять, а матерів гноблять.

   Прийшов до Пана Сливки. Двері в нього вже зачинені і ніякої черги немає як і у пана Кіхтенка. Приніс листа, щоб уточнити у нього, хто саме хотів витягнути з мого подвір'я речовий доказ злочину Гіркіна. Пан Сливка вже став плутатися, каже, що це він десь з губернатором стояв і між іншим щось там розмовляли па пішла мова за раритетні автомобілі, от згадали і про літаки. А це не про ті самі автомобілі власника, якого голодом заморили під Аеродромом? Ви знаєте, що саме ті слідчі, які шукали вбивць, були у той момент в Аеропорту, коли підірвали гвинтокрил і літаки? А та людина, яка остання бачила власника тих машин, бачила і дроти від ракети на тому “Самоході”? Що суперечить заявам пана Крутова про постріл з снайперської гвинтівки. Та ні, що ви в мене таке питаєте, я цілий заступник губернатора, хіба можна в мене таке питати!? Ну ладно, ви на лист, будь- ласка, нам дайте відповідь. Ну і про видатну роль Краматорська теж не суперечте :)

   Ну і на останок подався я до міліції, щоб спитати в неї, як вона шукає злочинців. В минулому році я подав до міліції запит, щоб шановну добродійку пані Валатіну та її роботодавця опитали, з якого дива вони про мене брехню у газеті публікували, що я мовляв напився, з якимись дівками навколо аеропорту їздив і брехав, що у аеродромі немає військових. І саме через те, мовляв, мене доправили до міліції та забрали гроші 40 тисяч гривень та 3 тисячі доларів, щоб вони мені не заважали. І через що я у буцегарні провів 56 діб. Коли я сидів у буцегарні то на п'ятнадцяту добу стало зрозуміло, що міліціянти порушили всі можливі закони і мають за те відповісти.  Ось тоді я бандитам які сиділи у сусідніх камерах сказав, що за те, що вони мене тут тримають, злочинці заплатять мені за кожен день по тисячі доларів, а бандити посміялися та і кажуть, ну ми не такі жадні нам досить і по триста.

   От зараз мені треба мою доньку Арту відправляти на навчання у Америку і я думаю прийшов час, щоб злочинці оплатили їй навчання і спокутували свій злочин. Гроші на бочку :)

PS   На вході до виконкому мене зустріли військові пенсіонери, поспівчували мені і кажуть: «Женіть їх зі своєї хати!»  Прийдеться мабуть покликати Арту щоб вона всіх злочинців рознесла на друзки набридли!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


08 Червень 2015, 16:56:52
Відповідь #21
Offline

garikttt


Offline garikttt

  • нигилист
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9604
  • Країна: ua
  • Карма: +197/-24
  • Дякую
  • Сказав: 1537
  • Отримав: 1777
  • помни о сыре!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Браво, Д,В.!
У меня самого сложилось впечатление, что в связи невозможностью восстановления весьма известного заведения на Семеновке его бывшие жильцы прочно обосновались в тех структурах, по которым г-н Подушкин нынче мыкается.
Я сижу у речки,
затекла нога...
Всё не видно трупа
моего врага!

08 Червень 2015, 17:17:28
Відповідь #22
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Начальники! Не карайте листонош! Вони не винні.

Не багато минуло часу як я здав листи і ось мені телефонують. Що це ви нам за листа принесли? В ньому написано три наших начальника, ми будемо вважати, що ніякого листа до нас від вас не надходило. І це не обговорюється, ми просто доводимо до вашого відома! А ту хто прийняв вашого листа ми завтра ж звільнимо, ви її у нас завтра не по-ба-чи-те... Всьоо

08 Червень 2015, 17:40:47
Відповідь #23
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
На жаль на війні Арта так і працює, перші залпи приходяться не по начальникам, а по їх секретаркам :(

08 Червень 2015, 18:17:18
Відповідь #24
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Ви знаєте, пан Кіхтенко таки читає Інтернет. На завтра призначив зустріч на 9:30. Минулого року саме в цей час убили двох моїх братів :(

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


08 Червень 2015, 22:23:11
Відповідь #25
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Ви знаєте, пан Кіхтенко таки читає Інтернет. На завтра призначив зустріч на 9:30. Минулого року саме в цей час убили двох моїх братів :(

А можете рассказать про убийство Ваших братьев более подробно?
Мои сочуствия.

09 Червень 2015, 05:14:56
Відповідь #26
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
А можете рассказать про убийство Ваших братьев более подробно?
Це Рувім та Альберт Павенко - мої двоюрідні брати. В минулому році за ними прийшли бандити до церкви забрали та вбили. Нічого тут розповідати :(

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


09 Червень 2015, 07:36:05
Відповідь #27
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
З оцим йду до губернатора.

Що може губернатор.


Губернатор може передати привіт уряду і це все, що він може. Так як уряд вже не хоче губернатора, то дозвольте мені дещо сказати уряду за губернатора. Оце я нещодавно надіслав підлеглим Авакова, Полторака та Наливайченка листи, як і Кіхтенко. Так ви знаєте, у Кіхтенка я сьогодні на прийомі, а все інше вельмишановне панство і досі чухається. Мабуть як і Аваков, добирають влучну фразу “В чергу сукіни дєті”.

Пане Полторак, рік тому армія, яку ви очолюєте, здавала без бою одну частину за другою і тільки в Краматорську вперше була дана збройна відсіч бандитам. Так от, тоді я віддав цій армії подушку з під своєї голови і своє подвір'я, щоб зупинити загарбників. І армія таки почала зупиняти. А сьогодні закарпатські вояки зустрічають мене біля мого двору і питають, куди пхаєшся дядьку, нам начальство не веліло тебе пускати. Коли треба було, вам все віддали, а тепер ви півроку і папірця підписати не здатні! Всьо більше з Ахметкою “рєшаєтє” та людей на бойню відправляєте!

Пане Аваков, рік тому очолюване вами відомство стало на бік бандитів та кинуло мене за грати за те, що я військам допомогу дав. А потім, коли Гіркін від сорому за вбивство моїх братів до Донецька втік, мене ваші менти тишком випхали з тюрми і навіть не вибачились. Ваш Аброськін взявся цю справу вести і рік вже веде, ніяк палець з пальцем звести не може. Нещодавно мені один командир говорить: «А я от у міліції бачив того, хто мені гроші пропонував за те, щоб я аеродром бандитам здав.» Пане Аваков, а чи не очолюєте ви ту саму банду, що і рік тому у нас була?

Пан Наливайченко, вже більше року як на моєму подвір'ї росіяни підірвали гвинтокрил та завдали мені шкоди. А я і досі відомством під вашим керівництвом не визнаний потерпілим. І досі через вас я не можу звернутися до Російської федерації, щоб вона припинила підтримувати терористів, затримала свого громадянина Гіркіна і компенсувала мені завдану шкоду. Ви кому служите, пане Наливайченко?

Окремо до пана Москаля і до всіх хто вважає, що ми повинні відгородитися від решти українців, які знаходяться заручниками у босяків зі зброєю. Так, інколи лікарю приходиться відтинати частку аби врятувати життя. Але не все можна відрізати. Немає у України такої частки, яку можна відтяти. Три світові держави виступають гарантами територіальної цілісності України. І як би Москаль не репетував, що у Луганську не українці, вони всеж-таки Українці і ми мусимо шукати шляхи як порозумітися, а не поїти їх сечею. Ми ж не москалі. Не можна забирати у матері хліб, а потім судити її за те, що її дитина з голоду вмерла. А сьогодні в Краматорську саме це і роблять.

Окреме звернення до того, хто мене в минулому році за грати кидав. Ось зараз вижену я з свого саду озброєних дядьків, приходьте до мене в сад, як і раніше відпочити, поговоримо, розкажете як все було, то може я вас зрозумію і припинимо біганину по чужих городах. І вас більше ніхто не зможе мною шантажувати та як м'ясо в окопі використовувати. Пан Крутов у мене трохи пожив, на моєму ліжку поспав, мій хліб поїв, війну кинув і ось вже філософський труд на 400 сторінок має. Може і вас попустить :)

Хай вам і нам щастить. Давайте далі жити.

09 Червень 2015, 15:53:42
Відповідь #28
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Дмитро, дуже цікаво. обов`язково напишіть, що буде далі. сили вам і удачі.
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

09 Червень 2015, 19:15:01
Відповідь #29
Offline

Подушкін Д.В.


Offline Подушкін Д.В.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 308
  • Країна: ua
  • Карма: +23/-5
  • Дякую
  • Сказав: 16
  • Отримав: 88
    • Перегляд профілю
Донбас це Україна ?!

Прийшов я до пана Кіхтенко. Приймальня хоч і велика, але заставлена вся столами, люди по приймальні снують, обходячи парубка з автоматом. Парубок дуже серйозний, автомат колоритний. Якби був би прапор правого сектору та десь фото на стіні строгого Яроша, то можна було би відчути, що ти у хунти в гостях. А так трошки не допрацьоване. Та сама строга секретарка, що вчора мене нагнала шукати якогось спеціального порядку, сьогодні все так же строго і заклопотано демонструє як обридлі нерозумні люди телефонують до обладміністрації.

Хтось телефонує: «Гвалт! Люди у військовій формі грабують магазин «Злата», зробіть щось.»
«Шановна добродійку, представтесь.»
«Ой, я боюсь, мені лячно.»
«Нічим Вам допомогти не можемо. Ви не представились.»

Другі телефонують: «Це приймальня обладміністрації?»
«Так, приймальня. Перепустками у зону не займаємось. Ні, це до спеціального органу», - і хвилин двадцять ото про те, що, нажаль, перепустками не займаємось, а якби займались, то все би вирішили, а так ні.

Прийшов час запросили мене до пана Кіхтенко. Кабінет у нього не те, що у Сливки, - великий, можна у футбол грати. Я такі кабінети люблю. Сидиш собі, дивишся у далечінь і очі відпочивають. Завжди можна відвідувача роздивитись, поки він до столу дійде. Привіталися і давай я губернатору свою пропозицію розповідати. Губернатор мене перебив і давай розповідати, який поганий пан Аваков, здав Крим, здав Донецьк, а тепер, бач, щось там хтось не так воює.
«Та Ви що,- кажу, - це ж я до Вас прийшов, а не Ви до мене. Давайте спочатку про мої питання поговоримо.»
«Ну давайте.»
«Я як звичайна людина не можу навпростець звертатися до членів уряду, а Ви як губернатор можете. Ось від мого імені зверніться до панів міністрів Полторака, Авакова та Наливайченка, щоб вони своїх підлеглих навчили трохи швидше на листи реагувати, оце хоча би як Ви.»
Тут губернатор знову мене перебиває та і каже: «Я сьогодні буду у Президента і йому особисто Вашого листа передам. Тільки президент завжди питає, а де підпис. А Вашого підпису тут немає?»
«Та, будь- ласка, давайте підпишу.»

Настав момент другого питання про те, що Сливка розповідав про літаки та раритетні автомобілі.
«Ні, - каже, - ніякої розмови зі Сливкою не було.»
«Може його запросити?»
«Та запрошуйте. А давайте краще я Вас з прокурором зв'яжу.»
«Та давайте і з прокурором.»
Телефонує пан Кіхтенко до прокурора: «Сергію Віталійовичу, коли Ви можете прийняти людину, їй дуже потрібна допомога?»
«Через годину» - відповідає прокурор
 У цей час за стінами щось затупотіло, як буцім-то десь поруч військовий град запрацював. Ми такі трохи стали по сторонам розглядати, що воно таке, чи не час кудись бігти або під стіл лізти. А воно тупотить і тупотить. Куди це люди евакуюються?
Коли це Кіхтенко говорить: «Ви до прокурора теж з заявою приходьте.»
«Та, - кажу. - Ви знаєте, за годину я ту заяву не складу.»
«Ну то Ви так приходьте, а потім вже складете заяву.»

На столі у Кіхтенка бачу свого листа, в якому я просив зробити експозицію у музеї про сучасних Українських героїв.
«Ви знаєте, - кажу. - в Україні вже є нові герої. Якось незручно, коли в музеї є тільки радянські герої, а наші сучасні люди невідомі.»
Нічого не сказав пан Кіхтенко, або я не розчув. Виходжу і до секретарки: «Тут мені сказали йти на 10:30 до прокурора. Ім'я та по-батькові я почув, а прізвища ні. Як його кличуть, скажіть будь ласка.»
«Мєшко.»
«Добре, дякую.»
Вихожу до коридору і бачу причину граду. То люди виходили з якогось заходу. Поміж людей бачу знайомого пана Коцаренко місцевого краєзнавця.
Він вітається і питає: «Ну що там у Вас? Прийняли?»
«Та, - кажу. - прийняли.»
Виходжу на вулицю, зустрічаю пана Безсонного та Гончаренка, які теж питають в мене, як справи.
«Та воюю з силами вражими.» - відповідаю.
«А як воюєте?»
«Та паперового змія запускаю.»
Посміялися та я поїхав до свого офісу, взяв копії всіх заяв за останні дні, на які начальство не відреагувало та подався до прокурора.

Пан Пшонка зробив для Краматорських прокурорів гарні умови з вигодами. Все у суперовому ремонті, сяє і блищіть. Правда прокурори мінялися, а православна ікона тортур над грішниками так біля чергового і висить. Дивлюсь, сидить черга відвідувачів. Я до чергового.
«Я такий-то і такий-то, ви знаєте, мені за запитом губернатора призначили на 10:30 до прокурора Сергія Віталійовича, здається Мішко.»
«Немає в нас ніякого Мішко. Але почекайте ж хвилиночку, я зараз нагору зателефоную. Так є, але він у суді.»
«Як у суді?» То виходить чи губернатор мене кудись не туди відправив, чи прокурор не той. Ладно я трохи почекаю.

У черзі сидять люди і старенька бабця сидить. А я так не люблю черги, а пхатися вперед черги не люблю ще більше, а тут бабця.
«А можна у Вас взнати, що Ви тут робите в такі роки?»
Бабця і відповідає: «Від бога усх.»
«Що-що. Від Бога усх? Ой, - кажу. - нічого не зрозумів. Який усх, від якого Бога?»
Коли це з черги добродій і каже: «Від Бога Успіху.»
«Так що ж з Вами сталося, що чекаєте від Бога, а прийшли до прокурора?»
«Та я вже 5 років без світла живу. У лютому в 2010 році прийшли до мене три мордоворота, відрізали мені світло за те, що їх мій собака поганяв і нарахували мені 10 тисяч гривен за світло, а грошей в мене немає. Я і до Януковича їздила на Шовковистий 12 і до Парламенту. Там правда все серйозно, людей немає, тільки транспортер такий, що кладеш листа і він поїхав. А потім вже відповідь приходить.»
«Так, почекайте, Ви вже 5 років покарані. Якщо будете у прокурора, спитайте в нього, а чи може Ваша провина не варта того покарання, яке Ви вже отримали?»
Чи почули прокурорські, що у них хтось з людьми розмовляє, а чи нарешті бабці повезло, тільки виходе жіночка і до нас. Я думаю, що може це до мене. «А ні,- каже. - це не до Вас. Це я до бабці.» І якийсь тій бабці папірець дає. Бабця рада, щось отримала, тепер знову кудись треба йти, здається до Кротченко.

Знову виходе якийсь прокурорський : «Де тут Володимир? Ви Володимир?»
«Ні, не я. Володимира в черзі немає, він палить на вулиці.»
Ну ладно думаю, мене вже зареєстрували. Я десь чув, що прокурор працює з населенням, може я не до того прокурора прибув.  Повертаюся назад до секретарки Кіхтенко. Тепер вона стала ще більше строгою, майже такою ж строгою, як та секретарка, що листа на ім'я Кіхтенка приймала.
«Ви що, до нас тепер кожен день листи носити будете?»
Мнуся, не знаю, що їй сказати.
«Ви знаєте, мене губернатор до прокурора послав. Я прибув, а його немає.»
«Ну немає, значить немає. Порядок є, він населення приймає.
«Ну а всеж-таки, - кажу. - як я можу виконати доручення губернатора? Може я з прізвищем помилився. Скажіть ще раз його прізвище.»
Секретарка телефонує до прокуратури і  каже: «Я Вам телефонувала за дорученням губернатора. Скажіть, будь ласка, а де прокурор? У суді? Так ось, прокурор Бішко. Він зараз населення приймає. Ось Вам телефон приймальні. Телефонуйте.»

Виходжу я на вулицю і думаю, а чи не дурний я? Може то у губернатора такий засіб від набридлих відвідувачів відчепитись. А я оце по місту гасаю, якогось прокурора шукаю. Досить мабуть. Телефон у них мій є, поїду я, мабуть, додому. Приїхав, сів писати. Коли це телефонує прокурор: «Дмитро Вікторовичу,  я Вас вже годину чекаю, а Вас немає.»

Їду до прокурора. У чергового питаю: «А прокурор тут весь час був?»
«Ні, - говорить. - він на суд виходив.»
«А черга куди ділась?»
«Так її прокурор прийняв.»
«Той самий, до якого я йду?»
«Той самий.»
 Отакої.

Секретарка у прокурора - мила привітна дівчина. І у м'яке крісло мене всадила, і ручку для записів дала, і каву запропонувала, і взагалі сама приємність. Прокурор трохи зайнятий. Коли це нарешті. Я у прокурора. Про прокурора нічого поки писати не буду. Очі в нього, як у мого яструба, який їсть тільки живе м'ясо.

Виходжу від прокурора, коли мені телефонують з обладміністрації: «Дмитро Вікторовичу, Ви у нас тут до кінця тижня?»
«Та так, можливо.»
«То чи не буде у Вас можливості прийняти участь у заході у п'ятницю “Донбас - це Україна?!”.
«Та чого би і ні, прийму, якщо треба.»

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Ви розумієте, а нам начальник сказав...
« Відповідь #29 : 09 Червень 2015, 19:15:01 »