Форум Краматорська

  • 01 Травень 2024, 01:03:13
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Новини з Верховної Ради | Новости из Верховной Рады  (Прочитано 229250 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

16 Січень 2014, 23:53:09
Відповідь #855
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Главное, что-бы гайки не перетянули, а то можно и резьбу сорвать.

Показательно то, что даже однопартийцы начали репу чесать.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

Форум Краматорська

Re: Новини з Верховної Ради | Новости из Верховной Рады
« Відповідь #855 : 16 Січень 2014, 23:53:09 »

17 Січень 2014, 00:38:07
Відповідь #856
Offline

CitiZen


Offline CitiZen

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1073
  • Країна: 00
  • Карма: +86/-0
  • Дякую
  • Сказав: 13
  • Отримав: 45
    • Перегляд профілю

(И. Губерма)
уж извините за придирчивость, но у губермана красивей было написано - "жаль землю и неба осколки;"
а законы таки да, немного по дебильному написаны.
 и чувствуется какое то недопонимание глубины момента, или мы уже превратились в белорусь или пока ещё нет?
 вроде бы нет , но мы и не обязательно должны стать полным подобием беларуси. Диктатура бацьки по культурным причинам для нас не приемлема - но возможно наши доморощенные олигархи уже приготовили для нас софт версию диктатуры - с псевдоконкуренцией подконтрольных им партий и ток шоу.
Люди низкого положения полагают, что путь офис-самурая это его путь в офис.
Люди высокого положения полагают, что путь офис-самурая это путь карьеры.
Путём долгих размышлений я постиг, что путь офис-самурая это путь увольнения.

17 Січень 2014, 10:35:21
Відповідь #857
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
и белоруссия, и рассея - более менее обеспечивают достойный уровень своих граждан

т.е. отчасти золотую клетку
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

17 Січень 2014, 10:47:57
Відповідь #858
Offline

warum


Offline warum

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 113
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
и белоруссия, и рассея - более менее обеспечивают достойный уровень своих граждан

т.е. отчасти золотую клетку

Ничего Россия не обеспечивает,
пока сам крутиться не будешь, ничего не будет.
Про золотую клетку непонятно.
Чрезмерное употребление алкоголя вредит вашему здоровью

17 Січень 2014, 10:56:56
Відповідь #859
Offline

Andy


Offline Andy

  • Amat victoria curam
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1294
  • Країна: 00
  • Карма: +81/-2
  • Дякую
  • Сказав: 399
  • Отримав: 177
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
и белоруссия, и рассея - более менее обеспечивают достойный уровень своих граждан

т.е. отчасти золотую клетку

Понимаете ли, в "рассеи" бьют неисчерпаемые пока ресурсы в виде нафты и газа. Того, что остается от дерибана, достаточно, чтобы народ не роптал, во всяком случае в москве/подмосковье, питере и еще нескольких мегаполисах.
В данном случае беларусь можно рассматривать в контексте пусть не мегаполиса, но крохотного субьекта российской империи, находящегося на иждивении.  :o

У нас же столько таких ресурсов нет. Те, которые есть, не покрывают даже жабу власть предержащих, народу точно ничего не остается... То, что мы раньше успешно делали головой и руками (какое-то пошловатое выражение получается  :? ), с успехом угробили налоговые/таможни/менты/прокуроры/пожарные... можно долго перечислять.

Так что достойной жизни нам...  :(

17 Січень 2014, 11:02:50
Відповідь #860
Offline

warum


Offline warum

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 113
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
При чем здесь  в "рассеи" бьют неисчерпаемые пока ресурсы в виде нафты и газа. Я как россиянин этого не чувствую, а вот сколько заработал это и мое.
Чрезмерное употребление алкоголя вредит вашему здоровью

17 Січень 2014, 11:24:51
Відповідь #861
Offline

Пепа


Offline Пепа

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4499
  • Карма: +457/-4
  • Дякую
  • Сказав: 442
  • Отримав: 261
    • Перегляд профілю
При чем здесь  в "рассеи" бьют неисчерпаемые пока ресурсы в виде нафты и газа. Я как россиянин этого не чувствую, а вот сколько заработал это и мое.

 А я как украинец чувствую, что сколько заработал, это и моё и ещё кучи дядек и тётек.
Пониме ? Вашим хватает в основном нефтедолларов, а нашим остаётся только нищету щемить.

Удивительное наблюдение!
 Если резко выключить телевизор сразу после просмотра новостей, то на темном экране можно отчетливо увидеть отражение барана.

17 Січень 2014, 11:26:06
Відповідь #862
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 526
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
             Порошенко веде переговори з Заходом, щоб Янукович не підписав "репресивні" закони
 "Злочинний бюджет став лише завісою для того, щоб сьогодні було протягнуто через парламент зухвалий законопроект 3879, прийнятий всупереч всім парламентським і законним нормам. Цей документ є неконституційним, тому не повинен вступити в силу! Посягання на права і свободи громадян, порушення основоположних норм Конституції, знищення свободи слова, громадського сектору - це заколот купки можновладців проти держави Україна", - вважає Порошенко.
"Переконаний, узурпація призведе до повалення злочинної влади. Вільних і свідомих українців у нашій державі набагато більше, ніж 239 спільника злочину", - прогнозує він.
"Що стосується позиції демократичних країн світу, то порушення Конституції - Основного закону держави - є неприпустимим кроком, на який сьогодні пішло правляча більшість. Цивілізований світ не сприйме такого волюнтаризму", - стверджує Порошенко.                           http://www.newsru.ua/ukraine/17jan2014/poeowenlp.html
За Україну єї честь і славу!

17 Січень 2014, 11:28:52
Відповідь #863
Offline

warum


Offline warum

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 113
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
При чем здесь  в "рассеи" бьют неисчерпаемые пока ресурсы в виде нафты и газа. Я как россиянин этого не чувствую, а вот сколько заработал это и мое.

 А я как украинец чувствую, что сколько заработал, это и моё и ещё кучи дядек и тётек.
Пониме ? Вашим хватает в основном нефтедолларов, а нашим остаётся только нищету щемить.

Пепа, подскажите пожалуйста каким боком меня касаются нефтедоллары, я их не вижу и не ощущаю. То что я имею заработал сам, и нефтедоллары к этому отношения не имеют.
Чрезмерное употребление алкоголя вредит вашему здоровью

17 Січень 2014, 11:33:51
Відповідь #864
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю


Пепа, подскажите пожалуйста каким боком меня касаются нефтедоллары, я их не вижу и не ощущаю. То что я имею заработал сам, и нефтедоллары к этому отношения не имеют.

 Бестолковку включайте : нефтедолларами финансируются нац проекты, пенсионный фонд, подпитывается медицина, кидается в образование и так любимые вами всякие "нанотехнологии" .... Это так- примеры "навскидку". Соответственно рабы чуть меньше недовольны - пример вы.  :)
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

17 Січень 2014, 11:42:06
Відповідь #865
Offline

Enakievo


Offline Enakievo

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2858
  • Країна: so
  • Карма: +159/-3
  • Дякую
  • Сказав: 218
  • Отримав: 585
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Анатолій Гриценко
 
Заява про складення депутатських повноважень

Я обирався до парламенту України, а не Північної Кореї.

Працювати у Верховній Раді, яка своїми законами порушує базові конституційні права 45 мільйонів громадян і замість зміцнення демократії та верховенства права перетворює Українську державу на диктатуру, – я не можу.

Це суперечить моїм життєвим принципам і цінностям.

Заявляю про складення повноважень народного депутата України.

Таку заяву на ім'я голови парламенту В.Рибака я щойно зареєстрував. Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких чесно працював у Раді протягом року, зрозуміють це рішення.
Рабский ум создан таким образом, что не придает никакого значения событиям, если они не закреплены кровью.

17 Січень 2014, 11:42:32
Відповідь #866
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 526
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Олександр Палій
11 ч. назад ·
Шановні друзі!

Поступово прояснюється ситуація з фальсифікацією сьогоднішнього голосування. Як виявилося, з регіоналів збирали підписи лише за реєстрацію, тобто протоколів голосування не велося.

Тобто, "збирали на озеленення території, а встановили атомну бімбу".

Також не було рішення за зміну способу голосування - а воно обов"язкове.

Ну і повторюся з рештою аргументів:

Звертаю Вашу увагу на те, що НІЯКОГО легітимного голосування парламенту по законах, що обмежують права громадян, сьогодні НЕ БУЛО.

1) По-перше, не було не те що 235, а 226 голосів руками - що легко перевіряється відеозйомкою. Тому "лічильна комісія" вчинила державний злочин.

2) По-друге, ніякі "потім" зібрані підписи депутатів нічого не значать, через те, що Конституція (стаття 84) чітко твердить:

"Стаття 84. Рішення Верховної Ради України приймаються ВИКЛЮЧНО на її пленарних засіданнях ШЛЯХОМ ГОЛОСУВАННЯ.

Голосування НА ЗАСІДАННЯХ Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України ОСОБИСТО".

3) По-третє, Стаття 22 Конституції України чітко твердить:

"Стаття 22. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ЗВУЖЕННЯ ЗМІСТУ ТА ОБСЯГУ ІСНУЮЧИХ ПРАВ І СВОБОД".

4) По-четверте, нарешті, у нашій Конституції є чудова стаття 8, за якою "Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і ПОВИННІ відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується".

5) По-п"яте, як твердить стаття 5 Конституції, "Ніхто не може узурпувати державну владу" - ні президент, ні Верховна Рада, ні суд, ні міліція. Тому, шановні друзі, будь-яке застосування цих "законів" буде узурпацією, яка має бути зупинений всіма доступними методами.

Спроби будь-якого застосування цих "законів" мають розглядатися як замах на конституційний лад і виконання злочинних наказів, хоча за Конституцією України "Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність".

Від підпису Януковича і Рибака не залежить рівно нічого - бо легітимного голосування парламенту НЕ БУЛО.

Тому, що далі? Далі - ми живемо за Конституцією, яка зокрема, забезпечує свободу мирних зібрань і стверджує, що "Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є ОБОВ"ЯЗКОМ громадян України. і за Конституцією приводимо до тями узурпаторів.

Головне - НЕ БОЯТИСЯ. Наш народ не боїться, і опозиція має довести, що вона гідна народу.

БО ЯКЩО МИ ЗАРАЗ ЗЛЯКАЄМОСЯ, ТО БОЯТИМУТЬСЯ І ДІТИ, І ОНУКИ І ПРАВНУКИ ТИХ, У КОГО ВОНИ БУДУТЬ.

БО РЕЖИМ, ЯКИЙ НАМАГАЄТЬСЯ ВСТАНОВИТИ БАНДА, БУДЕ ЗНАЧНО ЖОРСТОКІШИЙ НАВІТЬ ЗА БІЛОРУСЬКИЙ, БО ЙОМУ ДОВЕДЕТЬСЯ ВОЮВАТИ З БІЛЬШІСТЮ КРАЇНИ.

Тож, як ми самі захистимо наші права, захищаючи Конституцію, так і жити будемо.
За Україну єї честь і славу!

17 Січень 2014, 11:48:38
Відповідь #867
Offline

warum


Offline warum

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 113
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю


Пепа, подскажите пожалуйста каким боком меня касаются нефтедоллары, я их не вижу и не ощущаю. То что я имею заработал сам, и нефтедоллары к этому отношения не имеют.

 Бестолковку включайте : нефтедолларами финансируются нац проекты, пенсионный фонд, подпитывается медицина, кидается в образование и так любимые вами всякие "нанотехнологии" .... Это так- примеры "навскидку". Соответственно рабы чуть меньше недовольны - пример вы.  :)

Во первых уважаемый, давайте не будем хамить, и спокойно вести диалог.
Отвечаю, думаю что вы на этот раз поймете, и так,  никакие нац проекты меня не касаются и я их не знаю и не разу о об этом не слышал. До пенсии мне еще далеко, но скажу, пенсии нищенские незнаю как с такой пенсией живут пенсионеры (пенсия 7 000 рублей.). Медицина - если недай Бог приспичит хожу в платную клинику, две дочери, одна учится в лицее (это школа так называется) в 11 классе, этот случай когда бесплатно, старшая учится на 4 курсе университета, отстегиваю раз в год по 250 000 рублей. Про нанотехнологии ваще я молчу, что это???.
Повторяю, все что я имею, я заработал сам без Путина, без нац проектов и другой всякой лабуды. Я сам творец своего счастья.
Чрезмерное употребление алкоголя вредит вашему здоровью

17 Січень 2014, 11:59:07
Відповідь #868
Offline

Пепа


Offline Пепа

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4499
  • Карма: +457/-4
  • Дякую
  • Сказав: 442
  • Отримав: 261
    • Перегляд профілю
Бестолковку включайте ...

 Бесполезно   :D  Это не warm букву себе добавил ? Такой же состоявшийся...   :D

Удивительное наблюдение!
 Если резко выключить телевизор сразу после просмотра новостей, то на темном экране можно отчетливо увидеть отражение барана.

17 Січень 2014, 12:05:56
Відповідь #869
Offline

Злой


Offline Злой

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2792
  • Країна: 00
  • Карма: +143/-50
  • Дякую
  • Сказав: 118
  • Отримав: 437
  • Si vis pacem, para bellum
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю


 Бесполезно   :D  Это не warm букву себе добавил ? Такой же состоявшийся...   :D
Могу поспорить, что фраза "Я сам творец своего счастья"(с) содержит вторую часть в виде мантры: "РАБОТАТЬНАДО-НАДОРАБОТАТЬ"..... Ну и далее все как обычно ...  :)
Человек имеет право называться человеком, пока он своими поступками не доказал обратного...

Форум Краматорська

Re: Новини з Верховної Ради | Новости из Верховной Рады
« Відповідь #869 : 17 Січень 2014, 12:05:56 »