Форум Краматорська

  • 26 Квітень 2024, 22:10:38
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Що ми святкуємо 9-го мая?  (Прочитано 474051 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

23 Травень 2008, 11:54:48
Відповідь #270
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А мене не нудить...
И після спогадів за столом можна и на площу
підстрибнути...Что плохого, если во славу празднику пуляют салюты?
Звезду героя я не одену потому как я не герой,  и никогда им не стану, а лента, котороую раздают на площадях  как атрибут праздника была создана, как напоминание и память,как нечто, обьединяющее нас вместе, в общей скорби по погибщим и радости от победы.
ну звісно не нудить - подивились іграшку-стрілялку на тему війни під виглядом фільму, п*яно всплакнули нібито над пам*ятю дідів, "а пашлі на площадь? -А пашлі!" - купили ром-коли, запалили цигарку, начепили услужліво підсунуту орденську лєнту - УРААА! САЛЮТ!!!
ПІДСТРИБНУЛИ по команді...
а давай єщє папіісят? а давай!
через годину ВСІ забули, чо і зібрались, і пішов п*яний гуй-гай - гуляй, рваніна, ат рупля і више!

Це все зрозуміло, але ДО ЧОГО тут Перемога??????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Що ми святкуємо 9-го мая?
« Відповідь #270 : 23 Травень 2008, 11:54:48 »

23 Травень 2008, 12:02:28
Відповідь #271
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Та не буде в нашій молоді ничого у голові як не буде ідіологічних соплів..не виховують зараз патріотів...не віходить в нас...Это вы такой побитый жизнью и умудренный опытом понимаете..там мухи там котлеты..молодым можно и соплей побольше, чтоб расчуствовались, сопли..слезы..может проймет. хоть одного из сотни и уже прогресс...

Варька
не тупіть...
молоді не соплі потрібні... а правда, бо тії соплі винищують в них почуття реальності...
і почуття виникають не від соплів, а від свідомого багатогранного аналізу подій чи обставин... коли починаєш бачити не те шо хтів, бажав чи надіявся... а як воно є насправді...

23 Травень 2008, 12:22:40
Відповідь #272
Offline

Танский В.


Offline Танский В.

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3495
  • Країна: ua
  • Карма: +109/-88
  • Дякую
  • Сказав: 70
  • Отримав: 108
  • на курсе, на глиссаде...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это счас уже все равно, а раньше ведь по настоящему радовались Великой победе, и праздновали тоже...

  Радовались ОКОНЧАНИЮ войны...А Победу стали праздновать лишь через ДВАДЦАТЬ лет после ее одержания...
...режим взлётный, параметры в норме, РУДы держу...

23 Травень 2008, 12:35:41
Відповідь #273
Offline

Варька


Offline Варька

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 486
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Та не тупить сами....как это многоранное осознание у них получится??? от чего? если они кроме ром колы и пива ничо не хочуть ни помнить ни чтить ....неужели вы не видите, что современная молодежь абсолютно бездушна, и на фига им то шось анализувати многоранно ...не умеют сочувствовать, уважать, жалеть,не умеют...или вы не согласны?
Во всем, не тольоко в памяти  к войне...
Майк, я два метра в холке, в моей бутылке
Дергаясь мелко, плещется крепкий алко, -
Так что подумай, Майк, о своем затылке,
Прежде чем забивать здесь кому-то стрелки;
Знаешь ли, Майки, мы ведь бываем пылки
По отношенью к тем, кому нас не жалко.

23 Травень 2008, 12:41:20
Відповідь #274
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Та не тупить сами....как это многоранное осознание у них получится??? от чего? если они кроме ром колы и пива ничо не хочуть ни помнить ни чтить ....неужели вы не видите, что современная молодежь абсолютно бездушна, и на фига им то шось анализувати многоранно ...не умеют сочувствовать, уважать, жалеть,не умеют...или вы не согласны?
Во всем, не тольоко в памяти  к войне...
ага...
а ми їм, значить, СУРРОГАТ - вродє і Побєда, попробуй шось проти скажи...
спрощену програму життєдєяльності, так?
"Життя лайт", так?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Травень 2008, 12:49:44
Відповідь #275
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Та не тупить сами....как это многоранное осознание у них получится??? от чего? если они кроме ром колы и пива ничо не хочуть ни помнить ни чтить ....неужели вы не видите, что современная молодежь абсолютно бездушна, и на фига им то шось анализувати многоранно ...не умеют сочувствовать, уважать, жалеть,не умеют...или вы не согласны?
Во всем, не тольоко в памяти  к войне...

1. ну не тре всю молодь узагальнювати...
2. ви шо пропонуєте бездуховність та відмороженість лікувати дешевими сопями-акцентами на пам*яті про війну? так знаєте... ви поповните армію ЕМО... вони теж усі у соплях, але тоє віковий психічний розлад, не більш...
3. Щоб торкнути свідомість, тре займатися системним, послідовним вихованням з дитинства... а не ліпити припарки у вигляді гєоргієвськіх лєнт... та дешевого кіно...
а як шо так і не навчився... то життя навчить, ну не це так інше...

23 Травень 2008, 13:06:45
Відповідь #276
Offline

Варька


Offline Варька

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 486
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
усе понятно, хлопцы..спасибо, что просветили меня . Я поняла, что в России с салютами и парадами то сопли, у нас усе классно, вот отменим вообще парады Победы в Киеве и возложение цветов, тада жисть почнется саме то!И взгляды у молодежи поменяются и еще можно памятник погибшему солдату снять..вот де осознание реальности ....
А то я живу не жизнью а лайт версией, вот дурэпа..на фильмах про войну реву...сопли совковые распустила поняла я все! Спасибо за информацию....
Ура, товарищи.! УРРРААА!
Майк, я два метра в холке, в моей бутылке
Дергаясь мелко, плещется крепкий алко, -
Так что подумай, Майк, о своем затылке,
Прежде чем забивать здесь кому-то стрелки;
Знаешь ли, Майки, мы ведь бываем пылки
По отношенью к тем, кому нас не жалко.

23 Травень 2008, 13:12:55
Відповідь #277
Offline

Метаморфоза


Offline Метаморфоза

  • Я не Синяя Птица - в три погибели гнуться.
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1943
  • Країна: ua
  • Карма: +118/-2
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 12
  • Я хочу улыбаться, чтобы не разминуться...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А мене не нудить...
И після спогадів за столом можна и на площу
підстрибнути...Что плохого, если во славу празднику пуляют салюты?
Звезду героя я не одену потому как я не герой,  и никогда им не стану, а лента, котороую раздают на площадях  как атрибут праздника была создана, как напоминание и память,как нечто, обьединяющее нас вместе, в общей скорби по погибщим и радости от победы.
ну звісно не нудить - подивились іграшку-стрілялку на тему війни під виглядом фільму, п*яно всплакнули нібито над пам*ятю дідів, "а пашлі на площадь? -А пашлі!" - купили ром-коли, запалили цигарку, начепили услужліво підсунуту орденську лєнту - УРААА! САЛЮТ!!!
ПІДСТРИБНУЛИ по команді...
а давай єщє папіісят? а давай!
через годину ВСІ забули, чо і зібрались, і пішов п*яний гуй-гай - гуляй, рваніна, ат рупля і више!

Це все зрозуміло, але ДО ЧОГО тут Перемога??????

Дивно, Antz, чому ви вважаєте, що "п*яно всплакнули нібито над пам*ятю дідів, "а пашлі на площадь? -А пашлі!" - купили ром-коли, запалили цигарку, начепили услужліво підсунуту орденську лєнту - УРААА! САЛЮТ!!!
ПІДСТРИБНУЛИ по команді..."
???? :shock:
Я Вас поважаю і не думаю, що ви так реагуєте на свято Перемоги, або на якісь інші свята. Також, дозволю собі стверджувати, що ані Варька, ані я, ні хтось із моїх знайомих ТАК святкує цей день........Чи для Вас молодь в основному це бидлота?????
На каждой развилке дороги можно выбрать один из двух путей... тот, которым вы "должны" идти, и тот, которым вы идти хотите. Выбирайте второй. Всегда выбирайте второй.

23 Травень 2008, 13:18:02
Відповідь #278
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Варька
от тока не тре цього пафосу...
празнуйте як завгодно, тоє ваша особиста справа... хоч з салютами, хочь з парадами... рєвіть на здоров*я...

ваша проблема в тому, що ви своє особисте бачення... намагаєтесь запропонувате як правільноє...
а тут хлоп інші погляди... і вас понесло...

23 Травень 2008, 13:20:38
Відповідь #279
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Також, дозволю собі стверджувати, що ані Варька, ані я, ні хтось із моїх знайомих ТАК святкує цей день........
хм.. взагалі-то я тільки виклав в послідовності як раз слова шановної Варвари...
Я-то тут до чого? =*/
ЦЕ ВОНА так стверджує, шо так робити - це ВІРНО, бо так в Росії роблять...
І шо молодьожі тре промивати мізки святкуванням побєд, парадами, ДУРНИМИ фільмами і закликами, лєнточками і салютами...
і це ВОНА назвала все це "бля-партріотизмом"
То які до МЕНЕ питання???
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Травень 2008, 13:29:37
Відповідь #280
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
подивились іграшку-стрілялку на тему війни під виглядом фільму

... вроде хфильма "В июне сорок первого". В переводе на английский - "Терминатор-5"  :)
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

23 Травень 2008, 13:34:26
Відповідь #281
Offline

Варька


Offline Варька

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 486
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Та нема тут пафосу..вы шо....и я не предлагала изначльно мои взгляды как правильные.Высказала свое мнение.Оно совершенно не совпадает с ваши. вотвас и понесло! :D
Антц, вы любий друже мене з кимось переплутали... :lol:ЦЕ ВОНА так стверджує, шо так робити - це ВІРНО, бо так в Росії роблять... :lol:Я не говорю что так нужно делать потому что в России так делают. я понимаю, что Россия для вас остростоящий вопрос, но я так не думаю, а если такое вы прочли в моих постах, то я не права!! Трижды, не нужно делать так как там! Сделайте лучше!! Но ж не делается...а бля патриотизм вы выдумали сами..я просто написала со злости бля..выскакло..выбачте.. .я уже кажется не раз извинилась.Или пару раз еще???
Еще раз спасибо за ваши мнения, извините, что оно не совпало с вашим...
І шо молодьожі тре промивати мізки святкуванням побєд, парадами, ДУРНИМИ фільмами і закликами, лєнточками і салютами...
А мозки все ж таки тре промивати, бо там багатенько лайна у них....
Майк, я два метра в холке, в моей бутылке
Дергаясь мелко, плещется крепкий алко, -
Так что подумай, Майк, о своем затылке,
Прежде чем забивать здесь кому-то стрелки;
Знаешь ли, Майки, мы ведь бываем пылки
По отношенью к тем, кому нас не жалко.

23 Травень 2008, 13:46:09
Відповідь #282
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ага, або "Рембо в лісах Білорусі"... "Кол оф Дьюті -5"... так хотілось підказати герою: "Сохраняйся!!"
Отправленный на: Мая 23, 2008, 13:34:52
***
Цитувати
я понимаю, что Россия для вас остростоящий вопрос
для мене??? О_о
то Я і її згадую в КОЖНОМУ пості???

Цитувати
Трижды, не нужно делать так как там! Сделайте лучше!!
два паради і побільше салюта і по чотири лєнточки на кожного?

Цитувати
Высказала свое мнение.Оно совершенно не совпадает с ваши. вотвас и понесло!
"поважайте мойо мнєнійо", псалом №17 =*/

Цитувати
а бля патриотизм вы выдумали сами..я просто написала со злости бля..выскакло..выбачте.. .
а получілось очєнь даже нічо.. красочно і по суті +)))
Деякі відкриття робляться випадково +))))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

23 Травень 2008, 14:07:51
Відповідь #283
Offline

Метаморфоза


Offline Метаморфоза

  • Я не Синяя Птица - в три погибели гнуться.
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1943
  • Країна: ua
  • Карма: +118/-2
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 12
  • Я хочу улыбаться, чтобы не разминуться...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Antz, вибачте, а поясніть мені будь ласка, як треба,якщо паради - це погано, а стрічка це взагалі лайно? Щось я не дуже зрозуміла. Не дивитися фільми XXI століття, а тількі совєтскіє, і тільки Л. Бикова? Я поважаю і в захваті від цих фільмів, і розумію, що вони практично найкращі....але.......ме ні, наприклад також сподобався  "Штрафбат", що в цьому поганого? Мої бабуся та дідусь учасники ВОВ, пройшли багато жахів. І кожен день 9-го травня, коли ми поздоровляємо бабусю, вона плаче і розповідає про ці страхіття знову і знову.
На каждой развилке дороги можно выбрать один из двух путей... тот, которым вы "должны" идти, и тот, которым вы идти хотите. Выбирайте второй. Всегда выбирайте второй.

23 Травень 2008, 14:11:37
Відповідь #284
Offline

Варька


Offline Варька

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 486
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
че то фигово как то стало....пойду с куртки у малой ленту отстегивать....
Майк, я два метра в холке, в моей бутылке
Дергаясь мелко, плещется крепкий алко, -
Так что подумай, Майк, о своем затылке,
Прежде чем забивать здесь кому-то стрелки;
Знаешь ли, Майки, мы ведь бываем пылки
По отношенью к тем, кому нас не жалко.

Форум Краматорська

Re: Що ми святкуємо 9-го мая?
« Відповідь #284 : 23 Травень 2008, 14:11:37 »