Форум Краматорська

  • 20 Квітень 2024, 07:00:54
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Что вы думаете об AntZ-e? претензии, пожелания, нравоучения  (Прочитано 140401 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

29 Січень 2008, 08:23:07
Відповідь #315
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Чи з чого Ви дійшли, шо самооцінка "явно завищена"?
Я не ображаюсь, мені просто цікаво...
"У меня не мания величия, я просто правлю миром" :D
"Ярик не переймайтесь"
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

Форум Краматорська


29 Січень 2008, 11:20:39
Відповідь #316
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Чи з чого Ви дійшли, шо самооцінка "явно завищена"?
Я не ображаюсь, мені просто цікаво...
"У меня не мания величия, я просто правлю миром" :D
"Ярик не переймайтесь"
это в какой палате?
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

29 Січень 2008, 20:52:01
Відповідь #317
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

29 Січень 2008, 21:09:28
Відповідь #318
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
шановний, мені сказли, що моя самооцінка ЯВНО завищена - і я попрохав підтверджень...
тобто, я насправді не такий, яким я себе вважаю...
Мені цікаво було б це почути
А ніякої "манії вєлічія" тут і не пахло...
Ну, наприклад, я вважаю себе русявим хлопом 185 зрісту з каріми очима... А мені доводять, шо це не так...
Я маю якісь розуміння в податках - а мені доводять, шо це не так...
Я маю якусь власність - не саму зачухану- а мені доводять, шо це не так...
Я маю якісь певні думки, висновки, якісь знання - а мені доводять, шо воно не так, бо я (...нецензурная лексика...) і дуже часто тут пишу...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

29 Січень 2008, 21:35:24
Відповідь #319

Deep

Гість

Deep

  • Гість
А мені доводять, шо це не так...
И правильно делают! Мы тебя раскусили - вот твоя фотка!!!  :lol:

30 Січень 2008, 00:03:22
Відповідь #320
Offline

v_bel6


Offline v_bel6

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 47
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

30 Січень 2008, 07:39:17
Відповідь #321
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
АнтЗ ну да ладно - завешена у тебя самооценка. Тут же речь идет не о деньгах, коими ты владеешь, а о твоем поведении. С одной стороны ты выставляешь себя эдаким интеллектуалом, высокой культуры человеком, пытаешся на своем примере показать какой должна быть элита. С другой стороны - твои попытки кого-то унизить (где-то встречал твои посты о таксисте как о холопе по отношению к тебе), твоя, порой. хамская манера общения, самохвальство - делает из тебя обычного "коммерса", который теперь пытается реализовать свои "понты". Так что определись - или ты "новый укранский дворянин", тогда и веди себя соответсвенно. Или ты ничем не выше по уровню чем твою любимая Былбасовка.
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

30 Січень 2008, 07:43:18
Відповідь #322
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А мені доводять, шо це не так...
И правильно делают! Мы тебя раскусили - вот твоя фотка!!!  :lol:
А где КПК ? Фото должно быть покрупнее . В руках отчетливо виден HTC Touch с открытой страницей кпк версии краматорск инфо .
И набор темы = например,, Радянська окупація та Голодомор,,  :D
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

30 Січень 2008, 08:08:22
Відповідь #323
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
(где-то встречал твои посты о таксисте как о холопе по отношению к тебе),
халдєя, блін, якого нахєр холопа???
понапридумують, а потім висновки роблять....=(
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Січень 2008, 08:19:40
Відповідь #324
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Курт, вообще-то доводы на уровне - "одна баба сказала", или "чув дзвін, та не знаю де він".
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

30 Січень 2008, 10:06:38
Відповідь #325
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
АнтЗ ну да ладно - завешена у тебя самооценка. Тут же речь идет не о деньгах, коими ты владеешь, а о твоем поведении. С одной стороны ты выставляешь себя эдаким интеллектуалом, высокой культуры человеком, пытаешся на своем примере показать какой должна быть элита. С другой стороны - твои попытки кого-то унизить (где-то встречал твои посты о таксисте как о холопе по отношению к тебе), твоя, порой. хамская манера общения, самохвальство - делает из тебя обычного "коммерса", который теперь пытается реализовать свои "понты". Так что определись - или ты "новый укранский дворянин", тогда и веди себя соответсвенно. Или ты ничем не выше по уровню чем твою любимая Былбасовка.
нє, я всьо-таки відповім...
перше. Так ЧОМУ "самооцінка" завищена? Тобто, я вважаю, шо я зросту 185, а насправді- 175?
чи шо? по відношенню ДО ЧОГО вона завищена?
Я ніколи не казав про "дєньгі, которими я владєю", перехреститься...
Я ніким не "питаюсь" себе виставить, та ще хуже - о, ужас! - "на свойом прімєрє показать.."... хрєнассє, прімєрчік...
Про "холопа", а насправді "халдєя", я вже казав...
"комєрс".. ги +))) ЧИСТА славянське слово, в Краматорську так не кажуть... Нє, я нє  "обичний комєрс", повірте .. Я, сцуко, ВОЛШЕБНИЙ +)))) я ж казав - в мене нема джипа і барсєтки, я не схожий на ваших славянських пуздриків - растопирок.
І тут вааащє прибив - "дворянин"... ААААА.... от ким-ким, блін, дворянином я ще не був +))) І сподіваюсь, і не буду.
Про хамство - ну задрали вже цим "хамством"... Ніхто не знає, шо воно, де його межі, але всі намагаються при нагоді співбесідника назвати "хамом", при цьому самі чинячі так, шо і самі синячі бандюки собі такого не дозволяють... Я не стосовно себе, єслі шо... Це загально розповсюджено...
Коротше, висновок...
Не намагайтесь втиснути опонента (в данному випадку мене) в рамки своїх стереотипів і шаблонів, або ще як...? Прально!.. Не кладіть своїх тараканів мені в голову +))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Січень 2008, 10:36:18
Відповідь #326
Offline

garikttt


Offline garikttt

  • нигилист
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9604
  • Країна: ua
  • Карма: +197/-24
  • Дякую
  • Сказав: 1537
  • Отримав: 1777
  • помни о сыре!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
шановний AntZ!

"Завышенная самооценка" как термин определяет то что индивидуум обладающий ЗАВЫШЕННОЙ самооценкой сам себя оценивает как способного на большее чем имеет сейчас, обладает хорошей обучаемостью, креативностью мышления, отсутствием консервативизма. т.о. - тип в наше время положительный и развивающийся, стремящийся к самосовершенствованию и новым успехам
"заниженная самооценка" - принцип "я никому не нужен" "хорошей работы (зарплаты квартиры и тд) мне не найти" "у меня не та специальность (возраст семейное положение место проживания и тд)" "ничего лучшего (в жизни обществе политике семье верховной раде им тд) уже не будет".

это коротко и "на пальцах" подробнее например тут http://www.gestalt.in.ua/samoots.php

вы будете продолжать настаивать на том что я не прав и у вас ЗАНИЖЕННАЯ самооценка? :D :D :D
Я сижу у речки,
затекла нога...
Всё не видно трупа
моего врага!

30 Січень 2008, 10:39:06
Відповідь #327
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
мені більше подобається "адекватна самооцінка"... єслі шо...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Січень 2008, 11:29:05
Відповідь #328
Offline

Блондинка


Offline Блондинка

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1114
  • Країна: 00
  • Карма: +20/-15
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 6
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А мне в Антсе нравится  при всех его "недостатках" благородная отзывчивость.Я уже год за ним наблюдаю и придумала себе такого крупного,породистого парня который сам чего достиг и не гнушается помочь тем ,кто в этом нуждается .Толи это площадки,помощь больному,вареникам,кровь,газеты,консультации,даже медном тазику :good: А как все большие и добрые,прячет он это за некой грубоватой маской.Мне на пример не нравится когда он одинаково грубо может отвечать и мужскому полу и женскому.Нас так легко ранить :)
Те кто знают Антца в реале,портрет похож?

30 Січень 2008, 11:30:37
Відповідь #329
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Треба боротися зі страхами, їй'бо! Висловлюся і я...
Отже, тема дослідження - пан Антз.

Епіграф: "Ну Антон личность, на форуме, одиозная - хотя в реальной жизни он намного проще и сдержаней. Но то что стычки у него были практически со всеми новичками на форуме это факт. Но он как "священная корова" на КИ, то что не прощяется никому - ему прощяется. Такое впечатление что он заказной черный PR для форума обеспечивает" (цитую одного листа, котрого отримала недавно).

Ну, по перше, натура дужі цільна. Тобто мають місце чітко окреслені переконання, котрі базуються на продуманих аргументах, і які завжди, при цьому досить послідовно, відстоюються.
Друга яскрава риса - відверто виражена відповідальність. Мені так здається, що Ви звикли брати на себе обов'язок берегти, опікати, а при потребі -  і карати, людей, котрі у чомусь від Вас залежать (сім'я, працівники, друзі).
Третє - впевненість у собі. Причому спочатку я подумки завжди проговорювала "самовпевненість" та "самолюбування". Ні, помилялася. Впевненість як переконання у праві і можливості бути собою за всіх обставин.
Четверте - жорсткість (не плутати з жорстокістю). Жорсткість людини, звичної до боротьби і, що голвек, до перемог.
П'яте - певна сентиментальність. Ніжність у розмові про близьких (гордість за доньку, "кохана дружина", "росте черешня в мами на городі"), трохи ностальгійно - про Чехію як прабатьківщину, дещо грайливо - про українську екзотику.
Шосте - вміння жити на всі 100 відсотків. Тобто не пересиджувати години, дні, роки, а проживати навіть миті та секунди.
Сьоме - активно позіціонує себе як пох...ста, але при цьому легко гарачкує, заводиться як тільки чує "сурми до бою".
Восьме - ненавидить кілька речей: дурість та невігластво у всіх, вульгарність у жінок та "трьоп" у чоловіків.
Дев'яте - людина чуттєва. З таким задоволенням описувати красу природи, смак їжі, промовистість слів може лише людина, котра вміє отримувати повну палітру чуттєвих переживань.
Десяте - дуже полюбляє визнання. При цьому не на рівні "популярності" як такої, але відчуття себе як, наприклад, привабливого чоловіка або блискучого співромовника тішить душу та надихає.
Одинадцяте - розум і ерудиція. Скажу відверто, як на мене, це найпривабливаша частина Вашої особи, пане Антз. Вміння жонглювати словами, тонкість зауважень і промовистість обізнаності - Ваша відчутна перевага перед більшістю форумчан. До речі, саме це в основному і "бісить" майже всіх.
Ну, це те, що викликає позитивні емоції.
Ну і трохи негативу. Трохи? Це я поспішила...
1. Небажання чути інших людей. Дуже вибіркове їхнє сприйняття. Інколи мені здається, що усі люди у Вас чітко ранжовані, систематизовані, занесені до каталогу і ще й мають етикетку. Наприклад, Ваші традиційні "замполіт", "Кіттіі-2", "Ярік?", "мальчик пошел нах..." - це вже просто сталі шаблони.
2. Різкість у формулюванні слів. Вислови дуже часто колючі, грубі, навіть брутально-принизливі.
3. Антзоцетроване світобачення. На кшалт "Я і всесвіт". "Нехай вони мені доводять", "що для мене ваша думка" і так далі.
4. Надмірна запеклість і запальність. Небажання визнати неправоту будь якою ціною.
5. Слабко розвинена великодушність. Особливо, відносно постійних опонентів, молодих хлопців і жінок.
6. Непрогнозованість реакцій. Звідси - постійний страх спровокувати з вашого боку сплеск агресії.
Ну, мабуть досить.
І, ще, більшість чоловіків форуму підсвідомо хотіли б бути схожими на Вас, і саме тому постійно провокують Вас невдалими стилізаціями під вашу манеру і модель спілкування.
Жінки сприймають Вас зацікавлено: пам'ятаєте моє "чому жінок так інтригують погАНТЗі"? Деяких з них дратує те, що Ви не сприймати їх як жінок, а дуже часто взазалі не сприймаєте. Цим Ви постійно провокуєте їх на різкості.
Власне я Вас боюся. Починаючи з першої нашої сварки на форумі до поступового рівного ставлення одне до одного, я панічно боюся виикликати з Вашого боку сплеск негативу (короткого досвіду приниження, котрий ви мені подарували мені вистачить надовго).
І останнє. У самій назві теми абсолютно і повністю розкрита суть Вашої натури - "що ви думаєте про...", тобто ви не маєте сумніву у тому, що про Вас постійно хтось там щось думає. Кількість сторінок це яскраво доводить.
P.S. Придумала класний словоблудний вислів. Вашу оголену фотку можна було б підписати "НюАнтц". Як на мене смішно. Чи ні?
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

Форум Краматорська