Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 09:28:17
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача  (Прочитано 5586 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

31 Березень 2008, 13:36:27
Відповідь #30
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
в самольотах - музика???
Так практически во всех новостях на прошлой неделе было. В более свежих уже самолетов нету. Вот, например, на Корреспонденте.
блін, колєго, ну не гальмуйте на схилі....
"Після першого етапу (ВЖЕ виконаного!) приступаємо до ДРУГОГО етапу, і вимагаємо...."
20 декабря 2007 года конституционный суд Украины обязал кинопрокатчиков дублировать все зарубежные фильмы на украинский язык.
какой еще этап?
Ну как какой? Вот этот:  ...не показывать российское кино вообще. :)

Форум Краматорська

Re: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача
« Відповідь #30 : 31 Березень 2008, 13:36:27 »

31 Березень 2008, 13:44:14
Відповідь #31
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
В таком случае требую не паскудить российское кино переводом.
теж, в принципі, маєш право... Як би не хтілось послати тебе.. кудись в протилежну від ЙУХУ сторону...
ну, на СЄВЄР, ти ж зрозумів...
там і будеш ТРЄБОВАТЬ....
хоча...
В принципі, я можу навіть тебе підтримати...
Даю лозунги:
"Дайош паскудам неспаскуджене!"
"Рукі проч от язика Муму і Гєрасіма!"
"Пєрєвєдітє Чапліна нарюський, ми нєпанімаім!"

Цитувати
Русский понимают практически все в стране
крім локальних поселеннь арабів типа Сєктора Газа, Рамалли і Билбасовкі....

Цитувати
В таком случае требую не паскудить российское кино переводом. Русский понимают практически все в стране
а коли вже в нас закон проти нацистів приймуть? запарили вже, чесно....
чи просто зза тупості врождьонного "колєктівного сознанія" ГРАЮТЬСЯ, і не розуміють, шо З ВОГНЕМ?
Отправленный на: Марта 31, 2008, 12:37:08
Рівер
Цитувати
Так практически во всех новостях на прошлой неделе было.
ну ми ж, здається, домовлялись - ОСМИСЛЮВАТИ те, шо "говорячі голови" плетуть з екранів....=(

Цитувати
20 декабря 2007 года конституционный суд Украины обязал кинопрокатчиков дублировать все зарубежные фильмы на украинский язык.
какой еще этап?
бліііін.... Рівер, ну прочитайте ще раз оригінал...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 13:50:49
Відповідь #32
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
<В таком случае требую не паскудить российское кино переводом. Русский понимают практически все в стране
<а коли вже в нас закон проти нацистів приймуть? запарили вже, чесно....
<чи просто зза тупості врождьонного "колєктівного сознанія" ГРАЮТЬСЯ, і не розуміють, шо З ВОГНЕМ?

Что не так. Огласите процент населения, непонимающих русский в Укране.
Причем именно непонимающих, а не делающих вид.

31 Березень 2008, 14:13:39
Відповідь #33
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Причем именно непонимающих, а не делающих вид.
та мені пофігу
а от одного нациста - "дєлающєго від, шо нєпонімаєт" - я ВЖЕ бачу..
на жаль
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 14:29:49
Відповідь #34
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Честно говоря, мне все равно, на каком языке смотреть (или почти все равно). Вопрос в том, что завтра какой-то тягнибок потребует продавать вместо брюк и джинсов только шаровары (имеет же право). То что население будет продолжать ходить в том, что нравится, ему по барабану. Так что не стоит сильно переживать. Будет спрос, будет и предложение. Думаю, у меня не будет проблем купить или скачать фильм на том языке, на каком хочу (как и штаны нужного фасона), а в кинотеатры я не хожу.

31 Березень 2008, 14:34:09
Відповідь #35
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
штани в тебе з продовженням таких думок, фашистіку, я сподіваюсь, будуть полосаті... і куртасик такого ж кольору... з номером на грудях...
і буш ти в Карпатах на лісоповалі вчити українську...

"Дайош паскудам неспаскуджене!"

і чого вас, кацапів, весь світ так не любить? такі милі люди.....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 14:57:26
Відповідь #36
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
штани в тебе з продовженням таких думок, фашистіку, я сподіваюсь, будуть полосаті... і куртасик такого ж кольору... з номером на грудях...
і буш ти в Карпатах на лісоповалі вчити українську...

"Дайош паскудам неспаскуджене!"

і чого вас, кацапів, весь світ так не любить? такі милі люди.....

Огорчу Вас. В Карпатах почти все леса вырубили и продали местные патриоты. Может под пасеки место освобождали, хз.

31 Березень 2008, 15:51:39
Відповідь #37
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кот
Цитувати
В Карпатах почти все леса вырубили и продали местные патриоты.
ну, Нєстро-Лесопі*дєц, чув про такого, так...
значить, будеш на лєсоПОСАДІ..
один хрєн, якшо нацист => арбайтен махт фрай
А поки ти сушиш сухарі, поясню для інших. Роздратувала мена саме ОЦЯ фраза оцього пуццінюгєнда:
Цитувати
В таком случае требую не паскудить российское кино переводом. Русский понимают практически все в стране
Шо ми бачим...
1. перекладати росіське кино українською - це, по пуццінюгендські, його "паскудить"... Тобто, українська мова - паскудна, я вірно зрозумів?
2. все населення окупованих територій має розуміти російську! Хто не розуміє- той "притворяється" і "дєлаєт від". ну ЯК це можна "нєпанімать парюські"??? Великий язик Муму і Гєрасіма ж, йоклмн....
3. право "язичників" на їх "язик" завжди і всюди має захищати Держава, бо "ето воля пачті палавіни насєлєнія!". Право українців в своїй державі, на своїй землі чути свою мову - має "рєгуліровацца ринком".

Скажіть, Кот, ВИ дійсно вважаєте себе АДЕКВАТНИМ?? Мені от просто цікаво...
Ви, знаходячись в Україні, протестуєте проти української ж мови... Люди призивають відродити український кінематограф - (відродити!!! не ЗРУЙНУВАТИ шось, а відродити СВОЄ!)
Це в москалів тіки "вєсь мір насілья ми разрушім до основанья, а ЗАТЄМ..."... шось це "затєм" ніяк не наступить вже сотню років... Але зараз не про те...
За ШО Ви назвали деклька мільонів людей і їхню мову "паскудами", а, Кот??
Як ВИ далі будете жити серед них?
Бабушка-дєдушка теж "паскудною мовою " розмовляли, нє? Ну звісно! Слов*янськ ще років 20 тому наполовину українською розмовляв... Незрозуміло, ЯК, ДЕ, КОЛИ і ЗВІДКИ там з*явилось СТІЛЬКИ нациків, якої коноплі вони обкурились....

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 17:30:39
Відповідь #38
Offline

Finegan


Offline Finegan

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 314
  • Країна: 00
  • Карма: +28/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Люди призивають відродити український кінематограф - (відродити!!! не ЗРУЙНУВАТИ шось, а відродити СВОЄ!)
Це в москалів тіки "вєсь мір насілья ми разрушім до основанья, а ЗАТЄМ..."... шось це "затєм" ніяк не наступить вже сотню років... Але зараз не про те...

Бабушка-дєдушка теж "паскудною мовою " розмовляли, нє? Ну звісно! Слов*янськ ще років 20 тому наполовину українською розмовляв... Незрозуміло, ЯК, ДЕ, КОЛИ і ЗВІДКИ там з*явилось СТІЛЬКИ нациків, якої коноплі вони обкурились....

Вот что меня честно удивляет в вас Рьяных, так это то что вы хаете Красных-Большивиков в том что они "мір насілья ми разрушім до основанья, а ЗАТЄМ...". А ведь, положа руку на сердце, делаете сейчас тоже самое...
Только строить никто не собирается. Потому как строителей из тех кто принадлежат этой когорте оч мало и на всё не хватит. Вот и получается хреново. А ведь хреновое строительство никому не нужно. Или качество уже не в почете?
Я думаю что Вы не будете рады получить товар коряво сделаный, но на украинском языке от отечественного произодителя за свои деньги. И не надо прередергивать за деньги...
Давай покупать все сырое. Недоделаную Таврию (но украинскую), а не Джапа или Европейца. Ходить в трениках сумской фабрики (подлинявшие, но украинские.), а не Адидасах или Найках.
Все это очень смахивает на пир во время чумы. Народ голый босый (понятно кто виноват: москали, бело-голубые, коммуняки), но бодренько будет лопотать на украинском, слушать украинское и смотреть украинское.
Не за то ратуете, пановэ, и не в то время...

З.Ы. как-то в одной беседе-споре таком же, который состоялся при мне, один друго спросил:
 - Какой врач хирург вам будет приятней, как пациенту, говорящий на украинском и слабо знающий свою область или русскоговрящий и соображающий?

31 Березень 2008, 17:52:57
Відповідь #39
Offline

OlaX_O


Offline OlaX_O

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +2/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ви, знаходячись в Україні, протестуєте проти української ж мови... Люди призивають відродити український кінематограф - (відродити!!! не ЗРУЙНУВАТИ шось, а відродити СВОЄ!)
А вам бы понаравилось, например, когда улица, на которой вы живете переименовали с ул.Лечебная в вул.Медична? или когда семья (отец, мать и сын) получают новые паспорта, а их фамилии переименовывают в три разные? были Рудометкины, а стали РудомЕткiн, РудомЬОткiн и РудомЭткiн? Неужели люди не имеют право смотреть фильмы на русском языке находясь в Украине? Ведь политика к этому и ведет, что скоро не будет русских переводов, а переводить каждый фильм не дешевое занятие, поэтому будут только популярные с переводом, а остальные... остальные получается никто на Украине и не увидет.
Вам это нравится?
спасибо родителям что я не еврей

31 Березень 2008, 18:35:47
Відповідь #40
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Finegan
Цитувати
Вот что меня честно удивляет в вас Рьяных,
а можна - не "обобщать"?
"колєктівноє сознаніє і святая общінность" - риси, притаманні зовсім НЕ українцям....
Дякую....

Цитувати
- Какой врач хирург вам будет приятней, как пациенту, говорящий на украинском и слабо знающий свою область или русскоговрящий и соображающий?
мені буде "пріятнєй", якшо хірург не буде перейматись, якою мовою йому розмовляти, а буде ПРОСТО ГАРНИМ ХІРУРГОМ
і загалі, він має знати ЛАТИНУ... єслі ШО...

Цитувати
Все это очень смахивает на пир во время чумы. Народ голый босый (понятно кто виноват: москали, бело-голубые, коммуняки), но бодренько будет лопотать на украинском, слушать украинское и смотреть украинское.
Не за то ратуете, пановэ, и не в то время...
введення "мАгучєго" другою державною якось поліпшить ситуацію?
так ХТО "ратує не за те і не в те время"?
ХТО "раскачіваєт лодку"?
ХТО хоче замість нормальної держави бардак і колонію "сєвєрного брата"?
ХТО "слабоє звєно і тянєт всю команду назад"? +)))

P.S. а над протиставленням "говорящий на украинском и слабо знающий свою область" проти  "русскоговрящий и соображающий" -це ВАМ тре замислитись...
Отправленный на: Марта 31, 2008, 17:25:12
***
OlaX_O 

Цитувати
Неужели люди не имеют право смотреть фильмы на русском языке находясь в Украине?
а над тим, шо такі ж самі люди, "находясь в Україні" (дякую, шо не "на"), МАЮТЬ ПРАВО дивитись фільми УКРАЇНСЬКОЮ, Ви не замислювались?

Цитувати
остальные получается никто на Украине и не увидет.
"увидИт", вибачте, шо я поправляю Вашу російську....

Цитувати
а переводить каждый фильм не дешевое занятие, поэтому будут только популярные с переводом, а остальные... остальные получается никто на Украине и не увидет.
Вам это нравится?
Ви перебільшуєте... мабуть, "для доходчівості"... Насправді, досвід інших країн каже зовсім про протилежне....
Наприклад, 10-мільйоний Ізраіль нормально собі субтитрує англомовні фільми івритом, і не переймається, хоча у КОГО- у КОГО. а В НИХ відношення до своєї культури і мови - просто СВЯТЕ....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 18:47:09
Відповідь #41
Offline

OlaX_O


Offline OlaX_O

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +2/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
а над тим, шо такі ж самі люди, "находясь в Україні" (дякую, шо не "на"), МАЮТЬ ПРАВО дивитись фільми УКРАЇНСЬКОЮ, Ви не замислювались?
я не говоряю что не имеют, просто надо дать людям выбор, на каком языке им приятнее смотреть фильмы и общаться.

Цитувати
"увидИт", вибачте, шо я поправляю Вашу російську....
та ничиго, пожалуста, если вам так нравитсо :)

Цитувати
Ви перебільшуєте... мабуть, "для доходчівості"... Насправді, досвід інших країн каже зовсім про протилежне....
Наприклад, 10-мільйоний Ізраіль нормально собі субтитрує англомовні фільми івритом, і не переймається, хоча у КОГО- у КОГО. а В НИХ відношення до своєї культури і мови - просто СВЯТЕ....
думаю не будем равнятся на евреев :)
спасибо родителям что я не еврей

31 Березень 2008, 18:56:48
Відповідь #42
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
думаю не будем равнятся на евреев
хрєнасссєєєє......
І ВИ тепер вимагаєте ЯКОЇСЬ ПОВАГИ до себе?????????

Цитувати
я не говоряю что не имеют, просто надо дать людям выбор, на каком языке им приятнее смотреть фильмы и общаться.
про МІЙ вибір Ви часом не забули, нє?

хоча...
після антисемітської виходки Ви смєло звіздуєтє в ігнор
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 18:58:30
Відповідь #43
Offline

OlaX_O


Offline OlaX_O

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +2/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
спасибо родителям что я не еврей

31 Березень 2008, 19:02:22
Відповідь #44
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
мальчік далєко пойдьот....
з 8 месагів заробити ігнор - такого ще не було.....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача
« Відповідь #44 : 31 Березень 2008, 19:02:22 »