ЗМІ Краматорська > Газеты, радио, ТВ

Цифровое телевидение в Краматорске

<< < (202/203) > >>

ur7ijz:

--- Цитата: Портвейн від 22 Квітень 2019, 17:45:06 ---
--- Цитата: Сильвер від 05 Вересень 2018, 14:52:54 ---
Альтернатива: Интернет + Android tv box + Torrent Stream Controller и Ace Stream Media
Так там хоть нормальные каналы можно посмотреть бесплатно вроде Discovery, National Geographic, всякого евро спорта и музыки (Шансон ТВ :D) без мовных квот бо уже задрали


--- End quote ---

Отстал я трошки от современных технологий.
Подскажите по этим андроид коробочкам к телеку?
Какая нужна к простому телеку 32 дюйма без излишеств?

Бросили в почтовый ящик рекламку slnet.com.ua c какими-то платными пакетами каналов.
Что даёт эта платность по сравнению с бесплатным инетом и нужна ли она?

--- End quote ---

Если не будете играть а только ТВ подойдет любая самая дешевая 4 ядра, 2 озу 16 пзу
Себе взял на стареньком но достаточно шустром Amlogic S912 и 2/16
Отзывы читаем на 4pda
Там же и темы про программы и плейлисты
Инет для HD каналов рекомендован не меньше 30 мегабит
Покупной плейлист в Украине это отсутствие роств и возможность требовать стабильности потока
Хотя с нашими реалиями и в покупном плейлисте могут внести изменения без вашего ведома  :(
Ну и сослаться на то что у вас инет не стабильный в случае тормозов каналов
Пользуюсь сейчас плейлистом от киевстара, все стабильно и бесплатно

aleksan1:
Телик показывает у кого щас ? Ни аналога, ни Т2, блин.

anitaBlack:
Тоже пропадает целый день....

LynxAS:
Около 18 пропал сигнал Т2, как сейчас - не скажу

Revostam:
Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом провідних українських медіагруп. Учасники заходу обговорили проблеми навколо телевізійного мовлення, які виникли після початку кодування чотирма медіагрупами супутникового сигналу їхніх телеканалів з 29 січня цього року за рішенням від 2017 року.

Глава держави наголосив, що це питання стосується не лише бізнесу медіагруп, а й стратегічного захисту інформаційної безпеки України. Внаслідок кодування сигналу не всі українці можуть вільно переглядати понад 20 головних телеканалів.

«Ми маємо просто безліч листів і тисячі дзвінків у Офіс Президента з тим, що українці не можуть отримати цей сигнал через кодування і не мають можливості дивитися українські телеканали. Особливо це стосується регіону вздовж контактної лінії та тимчасово окупованих територій», – сказав Володимир Зеленський.

За словами Президента, внаслідок цього альтернативою там стало російське телебачення.

«Ми приїхали туди, побачили, що і російське радіомовлення, і телебачення є не лише на тимчасово окупованих територіях. Воно має дуже потужний сигнал і на контрольованих територіях. Крім того, тоді вони «глушили» наш сигнал військовою апаратурою. А зараз, мені здається, навіть не потрібно використовувати технічні засоби та гроші, щоб глушити, – ви самі відключилися», – заявив Глава держави.


Володимир Зеленський зазначив, що Рада національної безпеки і оборони України має можливість запровадити мораторій на кодування супутникового сигналу телеканалів, але це не вирішить усього спектру проблем.

«Ми хочемо зараз знайти вихід із цієї ситуації. У нас завдання дуже просте: щоб люди мали можливість дивитися саме українське телебачення, особливо на тих територіях, до яких ми зараз не маємо іншого доступу, крім інформаційного», – підкреслив він.

Для комплексного вирішення проблеми з доступом українців до інформації Президент запропонував провайдеру ефірного цифрового телебачення «ЗЕОНБУД» до 4 березня 2020 року вжити заходів для зміни модуляції сигналу. Це розширить покриття цифровим телебаченням на території держави та полегшить доступ населення до телемовлення.

Також «ЗЕОНБУД» до 1 травня 2020 року має забезпечити встановлення цифрових передавачів у 47 населених пунктах України відповідно до раніше взятих зобов’язань. Крім того, оператор повинен модернізувати наявні антенно-фідерні системи для всіх прикордонних територій.

Водночас Глава держави та представники медіагруп дійшли згоди до 16 березня 2020 року забезпечити запуск незакодованих супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів і таким чином знову зробити телебачення доступним для українських громадян.

«Ми дуже хочемо, щоб це справді була міжнародна версія. Ми вас дуже просимо, щоб це була виважена міжнародна версія і з пріоритетним контентом», – наголосив Володимир Зеленський.


Крім того, оператори супутникового мовлення Xtra TV та Viasat мають розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення. Таким чином ці громадяни отримають можливість переглядати закодовані телеканали.

Учасники зустрічі домовилися залучити РНБО для координації зусиль з медіагрупами щодо боротьби з порушеннями авторського права.

Глава держави поставив завдання секретарю РНБО проконтролювати виконання домовленостей.
https://president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-ta-mediagrupi-dijshli-zgodi-do-16-berezny-59985

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version