Форум Краматорська

  • 17 Квітень 2024, 00:46:37
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Когда человек перестает разговаривать на языке предков  (Прочитано 5394 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

14 Липень 2007, 01:54:11
Відповідь #45
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
andrey
и ветаки согласись,что традиции которые привиты в семье из поколения в поколение имеют большое значение.

я тут в израиле знаю людей которые невписываются сюда.
ерейская семья выходцы из западенщины ,от ивано-франковка и западнее,где-то так,говорят дома на щiрiй украiньскiй мовi,западенська.и есть семья он молдованин,но на идиш и иврите говорит лучше чем многие местные,но есть фокус в том.что его семья жила в окружении еврейских семей.он знает и соблюдает много традиций.
как это тогда?

 evgeny, я не бачу протирічча. Людина росла і з мовою і зі звичаями, мабуть можливо бути одночасно і молдованином і євреем (якщо так життя складається). Ми всі тут певною мірою "совки", бо всі виховувались під впливом тих відносин, це завжди слід враховувати. В тому нема ні нашої вини ні нашої заслуги, просто так склалося, однак культивувати й надалі в собі це я не бажаю. Доводиться вертатись до того, що приховано під тим "совковим" шаром, сподіваюсь ви мене зрозуміли.
  Моя бабуся завжди читала молитву перед сном, у піонерському віці я навіть провадив з нею бесіди з атеїзму. Згадати і смішно і соромно. Але, як не дивно, я завжди знав на пам'ять "отче наш" знав як поводитись в храмі, але щиро вірити я ніколи не зможу. А вдавати з себе віруючого не хочу. От така ось "мутація".

>так и с этими делами.одни всэ життя балакали та спiвали пiснi,а iншi тiки зараз.
в это все дело.все передается из поколения в поколение.

Поправте мене якщо я помиляюсь, на час утворення держави Ізраіль івріт був майже забутою мовою, в основному спілкувались на ідіш. Але ж ви відродили давню мову? Чому? Далеко не всі з репатріантів були обізнані у звичаях і традиціях, і їх готували ще до відїзду, я не помиляюсь? І зараз існують єврейські культурні центри, я не маю нічого проти, але, evgeny, туди приходять, наскільки я розумію, люди щоб познайомитись зі звичаями предків, ті, для кого "пресеклась ніть". Сам з цікавості слухав деякі програми голосу Ізраеля.
 
 Справа не в тому, що починають "балакати", справа в тому, що українська - то трохи інший асоціативний ланцюжок, спосіб мислення (не смійтесь, кожна мова відображає сітогляд свого народу, тому те, що в одній мові не має назви в іншій має декілька) а проста заміна російських слів украйнськими звучить штучно, а ще як починають наслідувати російськомовні способи словотворення...
  Але було б бажання.
  Розмова починалась із "коду" так, я гадаю, євреї свій "код" зберегли законсервованим завдяки торі, а коли прийшов час, замінили деформований сторіччами поневірянь "код" ідішу, на той, що ніс в собі іврит. Розумію всю неоднозначність висловленої мною думки.

Форум Краматорська


14 Липень 2007, 10:35:45
Відповідь #46
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

14 Липень 2007, 16:14:47
Відповідь #47
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Ну нету у меня вышиванки ,могу говорить по украински но нужно 1-2 дня адаптация . Ненавижу народные танцы хоть гопак ,хоть рассейские ,хоть негритянские . Хотя считаю себя патриотом = надо както подумать что это значит . Но здается мне что вы все както упрощаете .... наверно это все както сложнее .
Читал на днях чтото типа мол америкнцы любят свою стану и мол не дай бог кто будет против , а хохлы ненавидят свою страну и не дай бог какаято тварь будет с ними согласна . Конечно все слижком упрощено = но нам ,тем кто любит Украину это можно , а всяким другим = пусть только твари попробуют  :D
Может я сильно упростил = увы не могу пока точнее .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

14 Липень 2007, 18:58:18
Відповідь #48
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Читал на днях чтото типа мол америкнцы любят свою стану и мол не дай бог кто будет против , а хохлы ненавидят свою страну и не дай бог какаято тварь будет с ними согласна.

Не читайте перед сном каменты с Кареспандента! :D

Конечно все слижком упрощено = но нам ,тем кто любит Украину это можно , а всяким другим = пусть только твари попробуют  :D
Может я сильно упростил = увы не могу пока точнее .

Нехай навіть і не мріють! Китайці колись катували м'ясом. А я от знаю, що гірше за таке катування є тільки зомбування по-українськи. Це коли людину 7 діб годують тільки салом, цибулею та горілкою. Застарілі кацапизми вмирають та людина перероджується на зомбованого свідомита. Потім цього зомбі можно повернути до суспільства, але час від часу він йому буде потрібен шмат сала для підтримки високого рівня свідомості та сили в руках.

Подальша активація свідомого россіяніна проводить дуже легко. Достатньо сказати йому під час телефонноі розмови - "Дружищщє, бистро єдь к нам! Ми на ... Ничєго нє бєрі, у нас усьо єсть - горілка, пЫво, закусь та спеціяльно для тєбя - 3 кг сала по сєкєртному рєцепту."

Середньостатистичний москаль добирається до Украіни за 8-12 годин. Якшо процесс ініціювання було проведено без помилок, то можливе прибуття освідомленного москаля за 2-3 години літаком. Після прибуття необхідно провести контрольне зомбування, після якого очищену свідомість можно направляти на всілякі добрі справи.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Москалі мають декілька методів для знищення свідомості у мозку зомбі. Це, наприклад, петросянц, частушкі, прянікі. Але найєфективнішими є - балалайка (культ вуду), на ЩІ (щось подібне до пургену). Тому якщо під час телефонного ініціювання свого зомбі ви зрозуміли, що його було перезомбовано, застосовуйте шокову терапію. Наприкад, заманюйте його салом в шоколаді (ефективність - 99%).

ЗИ - нехать тільки спробують!  :)

Форум Краматорська