Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 18:12:30
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: УПА  (Прочитано 84080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

01 Грудень 2007, 01:28:37
Відповідь #255
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Але Ви не знайшли за необхідне відповісти на питання:
Цитувати
тобто, Ви ЗГОДНІ з тим, що ЦЕЙ доказ "злодєяній бандерівців" - БРЕХНЯ?
тоді питання в правдивості інших доказів - у Вас не виникає?
це ж ПРОСТО - згоден чи не згоден... сумніваюсь чи не сумніваюсь
Я уже сказал что я согласен что это чистой воды БРЭХНЯ,и причем такой случай ОЙ КАК ДАЛЕКО не первый,я даже сказал что от количество Брехливых легенд про УПА просто сносит голову...
А по поводу третьей силы...я немогу придумать не одного аргумента оправдывающиго хоть один поступок комунистов в истории (ну я имею ввиду серьезные поступки)
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #255 : 01 Грудень 2007, 01:28:37 »

01 Грудень 2007, 22:15:00
Відповідь #256
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 225
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ви невиправнийоптіміст, мабуть забагато фентезі читаєте.
Відповідь :НІКОЛИ
а Ви - невиправнй пєссєміст...
ДО 2004 року я теж так думав...
Ні, я реаліст. В жодній країні до влади не йдуть задля народу, в йдуть задля себе. Тільки в розвинутих країнах розуміють: Тільки задля себе - нічого не вийде.
В нас тільки почали це розуміти (і то не всі) десь з 2004року.

17 Грудень 2007, 14:12:30
Відповідь #257
Offline

Pash


Offline Pash

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +7/-19
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Я так і знав що що шось не так з тим "нахтигайлем":
http://www.pravda.com.ua/news/2007/12/14/68437.htm
такщо шановні баклажанчики Н_Є_З_А_Ч_Ь_О_Т

17 Грудень 2007, 14:30:29
Відповідь #258
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я так і знав що що шось не так з тим "нахтигайлем"
Там еще разбираться и разбираться...

Цитувати
Заявления президента Украины Виктора Ющенко об отсутствии документов, подтверждающих участие батальона «Нахтигаль» в карательных операциях, не имеют ничего общего с действительностью – документы есть, многие из них давно известны, ко многим материалам архивов доступ появился в недавнее время.

Не исключено, однако, что некоторые уже известные документы могут теперь и «потеряться» в архивах украинских спецслужб. Об этом сказал во время заседания «круглого стола» в Еврейском народном университете им. Майманида в Киеве представитель Международного украинского Союза участников войны Жорж Дигас
Цитувати
Ветераны вермахта прислали нам отчеты боевок УПА, в которых написано, сколько человек они уничтожили и сколько марок им за это причитается. УПА выросла из батальона «Нахтигаль», который потом стал батальоном украинской полиции.
Цитувати
...после известных высказываний президента Украины Виктора Ющенко во время визита в Израиль руководство иерусалимского мемориального комплекса «Яд ва-Шем» пригласило украинских историков к изучению архивных документов, касающихся генерала УПА Романа Шухевича. При этом председатель совета «Яд ва-Шем» Иосеф Лапид заявил, что в архивах мемориального комплекса есть документы, полученные из немецких и советских источников, которые указывают на причастность батальона «Нахтигаль» под командованием Шухевича к карательным операциям против гражданского населения Львова летом 1941 года.
vlasti.net

17 Грудень 2007, 14:37:56
Відповідь #259
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Не исключено, однако, что некоторые уже известные документы могут теперь и «потеряться» в архивах украинских спецслужб.
нічо собі заявочки....

Цитувати
Ветераны вермахта прислали нам отчеты боевок УПА, в которых написано, сколько человек они уничтожили и сколько марок им за это причитается.
вони їм в ФРН з СРСР в 50-му році слали ці "отчьоти"?

Цитувати
есть документы, полученные из немецких и советских источников, которые указывают на причастность батальона «Нахтигаль» под командованием Шухевича к карательным операциям против гражданского населения Львова летом 1941 года.
так ОБНАРОДУЙТЕ, йопт!!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

17 Грудень 2007, 22:41:47
Відповідь #260
Offline

Грыша


Offline Грыша

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 481
  • Країна: 00
  • Карма: +31/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
есть документы, полученные из немецких и советских источников, которые указывают на причастность батальона «Нахтигаль» под командованием Шухевича к карательным операциям против гражданского населения Львова летом 1941 года.
Я что-то не понял, когда это немцы успели набрать рекрутов, обучить их военному делу, приставить к ним Шухевича, чтобы УПА уже летом 1941 уже начала карательствовать против украинского народа во Львове?
УПА долго формировалась из отдельных частей, чтобы только летом 1943 самоназваться и приступить к боевым действим. Кстати, против создавших их, по вашей версии, немцев. Не странно ли?
Заявления, что неродившаяся еще УПА уже "зверствовала" в 1941, сродни заявлениям, что русские построили "город русской славы" Херсонес.
Насколько нам позволяет судить об УПА освобожденная от чекистских мифов история, зверства украинцев против гражданского населения польской национальности были еще до создания УПА, и закончились с ее созданием. С поляками действительно, была взаимная резня. Но протягивая руку украинским комбатантам, убийцам поляков, бывший сотник Армии Крайовой, со скорбью заметил: "И они были зверями, и мы были не лучше. Пора простить друг другу старые грехи перед тем, как мы престанем перед судом Высшим".
Давно раскаялись в своих злодеяних и сами немцы.
Прощать и просить прощения не хотят только москали.
Подчеркиваю: не русские, а москали. Те, кто пришел на эту землю, чтобы подчинить ее себе.

Кстати, может, процитируете эти ваши фальшивые документы и их источники? Я понимаю, вам достаточно одной веры, поскольку вы хотите в это верить. А мне нужны факты. Где они?
Написано под воздействием пива, а также на деньги и под диктовку ЦРУ.

18 Грудень 2007, 10:34:28
Відповідь #261
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кстати, может, процитируете эти ваши фальшивые документы и их источники?
Мои документы? Ты цитату читал? Если нет - вернись и прочти. Там сказано кто заявлял. Вопросы - туда. Насчет того, фальшивые они, или нет - тоже. Запроси документы, проведи экспертизу, потом официально объявишь результаты.
Я понимаю, вам достаточно одной веры, поскольку вы хотите в это верить. А мне нужны факты. Где они?
Тебе факты не нужны, поскольку понимать ты даже не пытался.

18 Грудень 2007, 11:11:35
Відповідь #262
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Рівер, а шо саме "понімать", якшо "Там еще разбираться и разбираться..."?
шось Ви нелогічні, колега...
тобто, Ви обвинувачуєте "Нахтігаль" (я не кажу, шо там його не було, я по суті) в каральних операціях, спираючись на документи, в яких ще "розбіраться і розбіраться"?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Грудень 2007, 12:13:18
Відповідь #263
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Рівер, а шо саме "понімать", якшо "Там еще разбираться и разбираться..."?
шось Ви нелогічні, колега...
тобто, Ви обвинувачуєте "Нахтігаль" (я не кажу, шо там його не було, я по суті) в каральних операціях, спираючись на документи, в яких ще "розбіраться і розбіраться"?
Твоя предубежденность уже начинает переходить границы разумного (что вполне понятно в случае с такими, как Грыша и еще парой подобных, но в твоем - настораживает).
Я, как обычно в таких случаях, имею в виду, что нужно сначала изучить все имеющиеся документальные свидетельства, а потом уж на их основании делать выводы.

18 Грудень 2007, 12:43:03
Відповідь #264
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я тоже не могу понять, почему одни документы "правдивы" потому что подругому быть неможет,а в других "розбираться и разбираться"?
Отправленный на: Декабря 18, 2007, 12:40:46
Я, как обычно в таких случаях, имею в виду, что нужно сначала изучить все имеющиеся документальные свидетельства, а потом уж на их основании делать выводы.
А фиг получится изучить все - некоторые документы никогда не будут опубликованы, а некоторые только придумываются...
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

18 Грудень 2007, 12:59:38
Відповідь #265
Offline

Pash


Offline Pash

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +7/-19
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
ДОКАЗИ ЩОДО ПРИЧЕТНОСТІ НАХТІГАЙЛЮ ДО КАРАЛЬНИХ ОПРЕРАЦІЙ У ЛЬВОВІ - СУМНІВНІ ТОМУ ЩО:
1
"Професор зробив сенсаційне "відкриття" про те, що масові вбивства у Львові організували і провели… українці, вояки спеціального батальйону "Нахтігаль". Проте, як виявилося згодом, основною мішенню його звинувачень були не стільки українці (хоч і про те, аби зайвий раз звинуватити українських націоналістів у всіх смертних гріхах комуністи не забували ніколи), як його колега професор Теодор Оберлендер, що в 1941 році був німецьким зв'язковим офіцером в українському
батальйоні."
2 "Усі докази зібрали блискавично швидко – протягом листопада 1959 року, набралося їх лише дев'ятнадцять.

При перегляді даних обвинувачувальних матеріалів в очі впадає одна деталь – свідків шукали по всьому світі, тільки не у Львові, де "Нахтігаль" з Оберлендером мали чинити свої "злочини". З усіх знайдених свідків лише троє до війни були корінними мешканцями Львова, – усі інші опинилися в місті випадково, тимчасово, проїздом тощо. "
3
"Зібрані свідчення швиденько було передано до суду, який в підконтрольній Москві Східній Німеччині міг бути тільки "найгуманнішим", а тому заочно визнав Оберлендера винним і присудив йому довічне ув'язнення."
4 "Наступним етапом мало бути проведення процесу у ФРН. Збором доказів у Західній Німеччині зайнялась Асоціація жертв нацизму.

Але ніяких нових документів знайти не вдалося, а ті, що вже були знайдені, не визнавалися західнонімецьким правосуддям. Тоді їх сфабрикували радянські спецслужби, які представили "свідчення" кількох вояків "Нахтігалю".

Згодом в рамках інформаційної кампанії вони були опубліковані в окремій брошурі "Криваві злочини Оберлендера".

6 квітня 1960 року ці "докази" були перекладені німецькою мовою і відправлені до штабу Асоціації жертв нацизму в місто Людвігсбург. Асоціація подала документи до суду.

У звинуваченні мовилося, що батальйон "Нахтігаль" нищив євреїв і поляків у Львові, Золочеві, Сатанові, Юзвині, Міхалполю, а в ніч з 3 на 4 липня українські легіонери нібито розстріляли сотні польських інтелектуалів.

Західнонімецький суд провів детальне розслідування і в жодному випадку не знайшов достатніх доказів для підтвердження злочинів, що приписувалися "Нахтігалю". "
5
"Що ж змусило Москву переглянути свої ж офіційні висновки щодо учасників та організаторів масових вбивств у Львові в липні 1941 року?

По-перше, прагненням покарати військових злочинців прикривалася політична гра інспірована КГБ проти західнонімецького уряду на чолі з Конрадом Аденауером.

Він у 1953 р призначив Теодора Оберлендера на посаду міністра в справах жертв війни, депортованих і репатрійованих німців. Під його опікою опинилися мільйони німців-утікачів і переселенців із колишніх земель Рейху, які після війни відійшли до Польщі, Чехословаччини й СРСР.

Серед цієї маси людей панували виразні антикомуністичні настрої. З часом Оберлендер, спираючись на них, розпочав створювати потужну політичну партію з яскравим антилівим ухилом, таким чином привернувши до себе увагу КГБ.

Частково завдання із компрометації уряду Аденауера і безпосередньо Оберлендера доблесним чекістам вдалося реалізувати. Не зважаючи на виправдання у суді, Оберлендер пішов у відставку як міністр, причетний до гучного політичного скандалу.

Іншим завданням кампанії проти "Нахтігалю" було відвернути увагу світової громадськості від злочинних дій КГБ. Адже трохи більше як за тиждень до згаданої прес-конференції терорист КГБ Богдан Старшинський у Мюнхені вбив провідника ОУН Степана Бандеру. "


18 Грудень 2007, 13:14:56
Відповідь #266
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Рівер
Цитувати
Твоя предубежденность уже начинает переходить границы разумного
"предубежденность" ПРОТИ чого??????

Цитувати
Я, как обычно в таких случаях, имею в виду, что нужно сначала изучить все имеющиеся документальные свидетельства, а потом уж на их основании делать выводы.
СТО ВІДСОТКІВ!!!!
а ДО ТОГО "нахтігаль" є групкою туристів, які гуляли по Карпатам

я ШО сказав? а ось це:
Цитувати
(я не кажу, шо там його не було, я по суті)

а Ви шо?
Цитувати
Ветераны вермахта прислали нам отчеты боевок УПА, в которых написано, сколько человек они уничтожили и сколько марок им за это причитается. УПА выросла из батальона «Нахтигаль», который потом стал батальоном украинской полиции.
не ставлячі під сумнів
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Грудень 2007, 13:19:26
Відповідь #267
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я ШО сказав? а ось це:
Цитувати
(я не кажу, шо там його не було, я по суті)
а Ви шо?
Цитувати
Ветераны вермахта прислали нам отчеты боевок УПА, в которых написано, сколько человек они уничтожили и сколько марок им за это причитается. УПА выросла из батальона «Нахтигаль», который потом стал батальоном украинской полиции.
не ставлячі під сумнів
Моя фраза о том, что в этом еще надо разбираться и последующее разъяснение нуждаются в дополнительной расшифровке?
По сути дела мы говорим об одном и том же, только используем разную терминологию.

18 Грудень 2007, 13:27:48
Відповідь #268
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
угу... і - ВИСНОВОК?
до тих пір "нахтигаль" - ШО?...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Грудень 2007, 15:05:01
Відповідь #269
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
туристи :)

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #269 : 18 Грудень 2007, 15:05:01 »