Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 17:48:14
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Мамаєва слобода  (Прочитано 1209 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Липень 2009, 20:30:01
Прочитано 1209 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
У центрі Києва відкриють "Мамаєву слободу"



9 липня на Солом'янці (вул. Михайла Донця, 2) відкриється так називаний Центр народознавства "Мамаєва слобода".
На перший погляд він нагадує музей під відкритим небом Пирогів. Головна відмінність у тому, що "слобідські" експонати зроблені сучасними майстрами - за стародавніми кресленнями.

Будували "Мамаєву слободу" 8 років. Усього на території центра 98 об'єктів: хати сотника, ворожки, джур (садиба козаків), військова канцелярія, шинок, кузня, гончарна, ткацька й інші майстерні, театр.

Церква Покриви Пресвятої Богородиці у "Мамаєвій слободі" - аналог тієї, що була на Січі часів Хмельницького.

У церкві близько сотні ікон, написаних п'ятьма столичними майстрами. До речі, у цій церкві можна буде безкоштовно похреститися, обвінчатися, замовити сорокоуст. При бажанні парафіяни зможуть покласти будь-як суму грошей у шухлядку для пожертвувань.


На території "Мамаєвої слободи" можна буде знайти багато цікавого
У будь-яке спорудження на території "Слободи" можна буде зайти -  зараз у них відтворюють стародавні інтер'єри.

У центрі дендропарку - озеро, а довкола висаджені дерева з історичних місць в Україні: татарського "чорного шляху", Холодного яру, Чернечої гори. Дуб біля церкви виріс з жолудя від 1000-літнього дуба на острові Хортиця.

Відкриття центру відбудеться о 14.00. Для тих, хто приходитиме у вишиванках, -  вхід буде безкоштовний. Для інших - коштуватиме близько 20 гривень.

http://kiev.pravda.com.ua/news/4a4ca74a6739a/
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Мамаєва слобода
« : 09 Липень 2009, 20:30:01 »

10 Липень 2009, 07:12:35
Відповідь #1
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
клас! Я вже туди хочу! А ще тепер знаю, де обов'язково проведу давно задуману загальноукраїнську рольову гру на українську тематику. З Пирогово було складно - все-таки музей. А тут - реально!
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

10 Липень 2009, 22:34:44
Відповідь #2
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
всього 7 км від Хрещатику, кажуть...

ей, кияни, де це?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

10 Липень 2009, 22:46:41
Відповідь #3
Offline

КУЗЬМА


Offline КУЗЬМА

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1541
  • Карма: +51/-3
  • Дякую
  • Сказав: 12
  • Отримав: 7
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Первый супермаркет шин
ж/м Отрадный. Там есть парк. Вот, на его территории и построили. Метро рядом нет, но, добраться несложно - маршруток немало туда всяких должно ходить. Есть еще скоростной трамвай, но он сейчас не ходит - реконструкция.
Беден тот, кто не ощущает суть.

10 Липень 2009, 22:58:11
Відповідь #4
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
між Соломєнкой і Святошино, зрозумів, дякую
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Мамаєва слобода
« Відповідь #4 : 10 Липень 2009, 22:58:11 »