Форум Краматорська

  • 30 Квітень 2024, 14:18:18
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Если война с Россией, что будете делать? (повтор голосования с темы "Если завтра война с Россией...": http://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=13473.0)

Побегу в военкомат на мобилизацию (призыв)
Пойду добровольцем
Уеду к родственникам в нейтральную страну
Перейду на сторону России
Буду следить за событиями из дому (подвала)
Уеду в нейтральную страну

Автор Тема: Війна Росії проти України | Война России против Украины | 20.02.2014 - ??.??.????  (Прочитано 2162805 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

03 Квітень 2022, 18:22:04
Відповідь #12330
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16758
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

Форум Краматорська


03 Квітень 2022, 19:39:29
Відповідь #12331
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пан Бугор, при чем тут генералы и Европа ? Я, смотрю на эти карты. Для того, чтобы чисто для себя примерно знать ситуацию. Думаю и не только я  - другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда поглядывают и тоже по той же причине. Вам лично не интересно, совсем по боку что-где и как далеко ?

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


03 Квітень 2022, 21:49:03
Відповідь #12332
Offline

ne4uparuk


Offline ne4uparuk

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4245
  • Країна: ua
  • Карма: +130/-8
  • Дякую
  • Сказав: 476
  • Отримав: 487
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пан Бугор, при чем тут генералы и Европа ? ...
Гарик про гейропу писал, Бугор отвечал ему...
Уехавшие, неуехавшие смотрим. Никакого интереса в них нет, неправильное это слово сейчас.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


03 Квітень 2022, 22:18:22
Відповідь #12333
Offline

Bugor


Offline Bugor

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 726
  • Країна: de
  • Карма: +9/-0
  • Дякую
  • Сказав: 198
  • Отримав: 195
    • Перегляд профілю
Я, смотрю на эти карты. Для того, чтобы чисто для себя примерно знать ситуацию. Думаю и не только я  - другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда поглядывают и тоже по той же причине. Вам лично не интересно, совсем по боку что-где и как далеко ?
Дорогой пан Алекс, карту liveuamap.com я тут внедрял. А раз так, то наверное мне лично что то интересно, и совсем не по боку. И в форум я писал об этой карте, как раз чтоб "другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда" поглядывали.
 :o

03 Квітень 2022, 22:52:08
Відповідь #12334
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я, смотрю на эти карты. Для того, чтобы чисто для себя примерно знать ситуацию. Думаю и не только я  - другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда поглядывают и тоже по той же причине. Вам лично не интересно, совсем по боку что-где и как далеко ?
Дорогой пан Алекс, карту liveuamap.com я тут внедрял. А раз так, то наверное мне лично что то интересно, и совсем не по боку. И в форум я писал об этой карте, как раз чтоб "другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда" поглядывали.
 :o
Ну вот и ладненько.

04 Квітень 2022, 09:08:56
Відповідь #12335
Offline

garikttt


Offline garikttt

  • нигилист
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9607
  • Країна: ua
  • Карма: +197/-24
  • Дякую
  • Сказав: 1539
  • Отримав: 1778
  • помни о сыре!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я, смотрю на эти карты. Для того, чтобы чисто для себя примерно знать ситуацию. Думаю и не только я  - другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда поглядывают и тоже по той же причине. Вам лично не интересно, совсем по боку что-где и как далеко ?
Дорогой пан Алекс, карту liveuamap.com я тут внедрял. А раз так, то наверное мне лично что то интересно, и совсем не по боку. И в форум я писал об этой карте, как раз чтоб "другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда" поглядывали.
 :o
Не ссорьтесь! Речь ведь шла не про то нужны ли карты а о релевантности каждой! Даже на 50% релевантная карта сегодня на сегодня это недостижимо ИМХО.
Лучше скажите доедет ли тралик на автономном ходу до мемориала хотя бы чтобы Святогорцев вывезти  :( или опять вся нажежда на волонтеров с своим транспортом?
Я сижу у речки,
затекла нога...
Всё не видно трупа
моего врага!

04 Квітень 2022, 11:44:16
Відповідь #12336
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
чора наші воїни виявили велике скупчення автомобільної техніки, яку російські фашисти вирішили сховати на фермі.
 Однак, довго залишатися непомітними для пильних очей українських захисників не вийшло.
🔥 Влучним вогнем наші артилеристи накрили ангар із технікою. Після чого відбулась детонація машин з пальним.
🔥 Російські окупаційні війська втратили понад 40 одиниць автомобільної техніки.
 Це своєю чергою значно зменшує потенціал ворога на одному з напрямків району бойових дій.
Смерть ворогам!
Слава Україні!



https://www.facebook.com/otueast/videos/1281258079068472/
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


04 Квітень 2022, 13:18:26
Відповідь #12337
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Военные преступники непосредственно участвующие в совершении военных преступлений против народа Украины в г. Буча – военнослужащие 64 отдельной мотострелковой бригады 35 ОА ВВО
4 квітня 2022 року
Список личного состава
64 отдельной мотострелковой бригады
35-й общевойсковой армии
https://gur.gov.ua/content/voennye-prestupnyky-neposredstvenno-uchastvuiushchye-v-sovershenyy-voennykh-prestuplenyi-protyv-naroda-ukrayny-v-h-bucha-voennosluzhashchye-64-otdelnoi-motostrelkovoi-bryhady-35-oa-vvo.html
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

04 Квітень 2022, 13:27:31
Відповідь #12338
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

Erika Viktorivna
29 хв  ·
Воєнна карта контрнаступу ЗСУ
Сумщина повністю вільна від окупантів, які в маршовому темпі намагалися її покинути, але по дорозі їх знищували ЗСУ. Близько 900 одиниць техніки, сформувалася в українському Бурині і рушили в бік російського Тьоткіно. Відступаючи окупанти підірвали міст через річку Сейм, аби їх не наздогнали.
За день ЗСУ збили 2 літаки винищувачі-бомбардувальники Су-34 та Су-35, 1 гвинтокрил, 4 крилаті ракети, а також підбили літак-ретранслятор Іл-22 (повітряний пункт управління), який здійснив аварійну посадку у Ростові.
Українські військові відтискають окупантів на північ від Чернігова. На Київщині українські десантники взяли під контроль район Прип'яті й ділянку кордону з Білоруссю.
https://www.facebook.com/groups/235278530739358/posts/835752644025274
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

04 Квітень 2022, 15:19:44
Відповідь #12339
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16758
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2815
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

04 Квітень 2022, 15:31:24
Відповідь #12340
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я, смотрю на эти карты. Для того, чтобы чисто для себя примерно знать ситуацию. Думаю и не только я  - другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда поглядывают и тоже по той же причине. Вам лично не интересно, совсем по боку что-где и как далеко ?
Дорогой пан Алекс, карту liveuamap.com я тут внедрял. А раз так, то наверное мне лично что то интересно, и совсем не по боку. И в форум я писал об этой карте, как раз чтоб "другие обычные жители близлежащих регионов тоже туда" поглядывали.
 :o
Не ссорьтесь! Речь ведь шла не про то нужны ли карты а о релевантности каждой! Даже на 50% релевантная карта сегодня на сегодня это недостижимо ИМХО.
Лучше скажите доедет ли тралик на автономном ходу до мемориала хотя бы чтобы Святогорцев вывезти  :( или опять вся нажежда на волонтеров с своим транспортом?
Автономкам и акомам на них уже порядочно. На сколько я в курсе, на жаль, даже до Славянска не доедет.

04 Квітень 2022, 17:56:37
Відповідь #12341
Offline

garikttt


Offline garikttt

  • нигилист
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9607
  • Країна: ua
  • Карма: +197/-24
  • Дякую
  • Сказав: 1539
  • Отримав: 1778
  • помни о сыре!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Автономкам и акомам на них уже порядочно. На сколько я в курсе, на жаль, даже до Славянска не доедет.
А новенькие автобусы КТТУ продолжают экономить дизельное топливо для "критической ситуации"  :o
Я сижу у речки,
затекла нога...
Всё не видно трупа
моего врага!

04 Квітень 2022, 19:03:36
Відповідь #12342
Offline

aleksan1


Offline aleksan1

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5362
  • Країна: ua
  • Карма: +78/-11
  • Дякую
  • Сказав: 1389
  • Отримав: 538
  • Слава Україні!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Автономкам и акомам на них уже порядочно. На сколько я в курсе, на жаль, даже до Славянска не доедет.
А новенькие автобусы КТТУ продолжают экономить дизельное топливо для "критической ситуации"  :o
Да ну че - выезжают периодически, разок видел на ЖД детей привозили. По остальным маршрутам - хз, но по городу их часто вижу.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


05 Квітень 2022, 10:50:17
Відповідь #12343
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 :(

У напрямку на Слов’янськ ворог намагається відновлювати наступальні дії.
 У напрямку на Барвінкове має частковий успіх, просунувся на 7 км, взяв під контроль населений пункт Бражківка.
Також, силами до батальйонної тактичної групи 1-го танкового полку наступав у напрямку на населений пункт Сулигівка, успіху не мав.



https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/288073300172422
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

05 Квітень 2022, 12:24:03
Відповідь #12344
Offline

Fritz


Offline Fritz

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 619
  • Країна: ua
  • Карма: +19/-0
  • Дякую
  • Сказав: 176
  • Отримав: 232
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
В свете последних событий всё чаще и всё сильнее сомневаюсь в том, кто во время 2 мировой войны творил преступления на территориях, куда заходили немцы.
Действительно ли немцы творили всё что им приписывала совковая пропаганда, или же "асвабадители" после захода в очередное село изнасиловав и разграбив всё что можно(и все что нельзя) зачищали свидетелей, попутно создавая картинку для пропаганды? Тогда не было ни интернета ни спутниковых снимков, информацию получали с большой задержкой и в том виде в котором её подавала(после обработки фактов) заинтересованная сторона...

Форум Краматорська