Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 00:29:39
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Блокада ОРДЛО («ДНР», «ЛНР») ветеранами АТО  (Прочитано 54254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

15 Березень 2017, 18:18:47
Відповідь #315
Offline

Werwolf


Offline Werwolf

  • Я не звір, я напівзвір
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1067
  • Країна: ua
  • Карма: +52/-4
  • Дякую
  • Сказав: 2046
  • Отримав: 224
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Не пойму, пишите отличий нет, а блокировать не надо - лукавите?
Та ні то лукавство з вашого боку. Я сталю мету припинити співпрацю з ворогом (орділо, РФ), а ви - зупинити роботу заводів Скударя та Єфімова.
До речі ніхто не блокує шахти в орділо чи росатом в РФ. А про відсутності відмінностей, то я писав лише відносно постачання товарів. по сбербанку я вказав відмінність (100% російський банк).
Припинити роботу з РФ сьогодні - это остановить эти заводы, вот , что я хочу сказать.
Ваше "вот , что я хочу сказать" було зрозумілим з першого вашого допису. Ви з тих, хто каже "Я за революцію, тільки не в нашому селі".
Припинити робу з РФ сьогодні, це змусити власників заводів приймати рішення щодо подальшої діяльності.
Так один з варіянтів цього рішення може бути зупинка заводів. ОДИН З ...

Якби Влада зробила це 3 роки тому, то зробила б це у свій спосіб і не довелося б писати в цій темі.
Втім перший владою крок зроблено (Рішення РНБО). чекаю на наступний.

Форум Краматорська

Re: Блокада ОРДЛО («ДНР», «ЛНР») ветеранами АТО
« Відповідь #315 : 15 Березень 2017, 18:18:47 »

15 Березень 2017, 20:39:32
Відповідь #316
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

15 Березень 2017, 21:11:50
Відповідь #317
Online

Mixey

Глобал Модератор

Online Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11018
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 633
  • Отримав: 5784
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

15 Березень 2017, 21:54:23
Відповідь #318
Offline

henri2002


Offline henri2002

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5709
  • Країна: 00
  • Карма: +92/-0
  • Дякую
  • Сказав: 40
  • Отримав: 1192
  • краматорск
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Служащие Национальной гвардии, Национальной полиции и Государственной пограничной службы перекрыли ведущие к линии разграничения автомобильные и железнодорожные пути. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Нацгвардии, передают Українські Новини.

http://ukranews.com/news/485418-nacgvardyya-perekryla-vedushhye-k-lynyy-razgranychenyya-avtomobylnye-y-zheleznodorozhnye-puty

15 Березень 2017, 21:55:34
Відповідь #319
Offline

henri2002


Offline henri2002

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5709
  • Країна: 00
  • Карма: +92/-0
  • Дякую
  • Сказав: 40
  • Отримав: 1192
  • краматорск
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
«Ми говоримо – поверніть, будь ласка, підприємства українським власникам – незалежно від того, чи це державна форма власності, бо і державну форму власності також захопили, чи правова форма власності. Забезпечте 1 та 2 пункт Мінських угод, це означає припинення вогню та відведення важкої техніки та артилерії – і ми знімаємо обмежувальні заходи з переміщення вантажів через лінію зіткнення», - заявив він.


https://www.unian.ua/politics/1825487-poroshenko-ozvuchiv-umovi-znyattya-transportnoji-blokadi-okupovanogo-donbasu.html

про пленных уже и забыли.
первое верните заводики.

15 Березень 2017, 22:14:07
Відповідь #320
Offline

AlexV


Offline AlexV

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1046
  • Країна: ua
  • Карма: +7/-131
  • Дякую
  • Сказав: 180
  • Отримав: 112
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Порошенко: Блокада уничтожила Украину на Донбассе, мы вынуждены были действовать решительно

Президент Украины Петр Порошенко считает, что блокада активистами неконтролируемых Киевом территорий Донбасса является очень опасной стратегией действий, которая уничтожила Украину на Донбассе.
"Это уничтожило Украину на Донбассе, это очень опасная стратегия и опасные действия. Мы вынуждены были действовать решительно и эффективно", – сказал президент в интервью украинским телеканалам в среду вечером.
Он высказал уверенность, что сценарий блокады писался не в Украине, поскольку он направлен на внутреннюю дестабилизацию страны.
"Это (блокада – ред.) дало возможность воспользоваться этим абсолютно безответственным поведение политиканов, чтобы достичь две цели. Первое – оправдать решение РФ для того, чтобы признать паспорта так называемых "ЛНР/ДНР", регистрационные документы, автомобильные номера и другое… И второе – национализация, конфискация или простым языком, захват украинских предприятий, передача их олигархам российским или тем, кто убежал из Украины, как Курченко, и сегодня незаконно стали владельцами этих объектов", – сказал президент.
По его словам, результатом блокады стало то, что некоторые предприятия начали платить деньги вместо украинского бюджета, в "бюджеты" самопровозглашенных республик.

16 Березень 2017, 05:56:40
Відповідь #321
Offline

sergio_bender


Offline sergio_bender

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1097
  • Країна: ua
  • Карма: +13/-11
  • Дякую
  • Сказав: 53
  • Отримав: 99
    • Перегляд профілю
Порох и его подельники расписались в свое бессилии и отдали захваченные территории. Думаю, если так продолжится какое-то время, можно забыть об этой части донбасса, как и о крыме.

16 Березень 2017, 06:10:10
Відповідь #322
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Порох и его подельники расписались в свое бессилии и отдали захваченные территории. Думаю, если так продолжится какое-то время, можно забыть об этой части донбасса, как и о крыме.

 :D
Я так понимаю вы сейчас в окопе и рветесь в наступление?
И только злочинная влада вас сдерживает?
Скоро подьедет Парасюк и поведет вас в атаку.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

16 Березень 2017, 09:03:28
Відповідь #323
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 525
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
      та да разводит наша влада украинцев которой граждане Украины уже не доверяют . Мы им оккупантам на 23 миллиарда гри . поставили эл.энергию и воду только в лнр на 300 миллионов гри . безвозмездно , а они нам снаряды , мины, грады , ураганы и т.д. которые разрушают наши города и убивают мирных жителей и наших защитников , а сколько калек и инвалидов стало,. это как по честному ? Торговать с оккупантом это аморально .
За Україну єї честь і славу!

16 Березень 2017, 09:11:10
Відповідь #324
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 525
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 из фб: Люба Гранківська Парасюка треба нагородити - він пішов боротися щоб не торгували з московитами і сепарами- НЕ для свого збагачення - за Украіну Крім того він сміливо пішов проти янучара - знову НЕ договорятися з ним як всі ін в т ч ті які сьогодні при владі -вони скористалися цим моментом - і хитро посідали в КРІСЛА владні ! Вони нехай дякують йому за це а ні в якому разі НЕ переслідують його Народ все бачить.
За Україну єї честь і славу!

16 Березень 2017, 09:14:10
Відповідь #325
Offline

ДедСтар


Offline ДедСтар

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 64
  • Країна: ua
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
Порох и его подельники расписались в свое бессилии и отдали захваченные территории. Думаю, если так продолжится какое-то время, можно забыть об этой части донбасса, как и о крыме.

16 Березень 2017, 09:53:05
Відповідь #326
Offline

sergio_bender


Offline sergio_bender

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1097
  • Країна: ua
  • Карма: +13/-11
  • Дякую
  • Сказав: 53
  • Отримав: 99
    • Перегляд профілю
Порох и его подельники расписались в свое бессилии и отдали захваченные территории. Думаю, если так продолжится какое-то время, можно забыть об этой части донбасса, как и о крыме.

 :D
Я так понимаю вы сейчас в окопе и рветесь в наступление?
И только злочинная влада вас сдерживает?
Скоро подьедет Парасюк и поведет вас в атаку.
Нет, я как раз против крайностей в одну и другую сторону.
см. мои предыдущие посты.

16 Березень 2017, 15:46:35
Відповідь #327
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
из фб: Люба Гранківська Парасюка треба нагородити - він пішов боротися щоб не торгували з московитами і сепарами- НЕ для свого збагачення - за Украіну Крім того він сміливо пішов проти янучара - знову НЕ договорятися з ним як всі ін в т ч ті які сьогодні при владі -вони скористалися цим моментом - і хитро посідали в КРІСЛА владні ! Вони нехай дякують йому за це а ні в якому разі НЕ переслідують його Народ все бачить.

Видимо скоро награда найдет героя.

ГПУ проводить слідство по "героїчній епопеї" Парасюка.
Треба віддати йому належне - останній місяць він старався як міг: відчайдушно махав руками і ногами, бив людей і машини, кидався яйцями, викрадав особисті речі...
Таке враження, що Володя на якомусь етапі зрозумів, що перейшов межу і недоторканність скоро скінчиться, а тому вирішив наостанок відірватись по повній, на всю ширину мандату.
Дуже сподіваюсь, що слідство не затягнеться на місяці, а то нардеп з такими обертами за цей час ще встигне когось покалічити.
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

16 Березень 2017, 15:53:23
Відповідь #328
Offline

sergio_bender


Offline sergio_bender

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1097
  • Країна: ua
  • Карма: +13/-11
  • Дякую
  • Сказав: 53
  • Отримав: 99
    • Перегляд профілю
когда на майдане он был им нужен и занимался теми же вещами, он был герой - его хвалили, он выступал с трибуны... Теперь пора на нары...мешает.

16 Березень 2017, 16:05:24
Відповідь #329
Offline

ТАК!


Offline ТАК!

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8690
  • Країна: ua
  • Карма: +793/-261
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 525
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 из фб : Galina Vorobieva Тільки дебіли не помічають що істинна ціль Порошенка ЛНР ДНР від Ужгорода до Донецька.В адміністрації Порошенка Семенчєнко і Парасюк терористи,а не Захарчєнко і Плотницький.В інтерв*ю для трьох українських телеканалів він це відкрито підтвердив,
За Україну єї честь і славу!

Форум Краматорська

Re: Блокада ОРДЛО («ДНР», «ЛНР») ветеранами АТО
« Відповідь #329 : 16 Березень 2017, 16:05:24 »