Форум Краматорська

  • 28 Квітень 2024, 02:23:20
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Газ | Gas  (Прочитано 484574 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

04 Квітень 2008, 19:41:22
Відповідь #1155
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
ну от силы четверть от нынешних объемов...
хрєнассєє... шо в дитинсві по арифметиці було?
180 млрд - 30% = "чєтвєрть от нинєшніх об*ємов"????????

Цитувати
профи в юлином правительстве почему-то не держатся.
прєдводітєль, назовіть хоч ОДНОГО!!! +)))))))

Цитувати
Европа из-за нас уже недополучала газ.
я не знаю, хто такі "ви" і чого це із-за "вас" бідній Європі не вистачало газу, але давайте з цього місця підробніше - і шо? Позови, неустойки, ухвали судів - шось з цього БУЛО???


До речі, пропустив чергову Кісину помилку
Цитувати
Нафига дополнительно?? Европа норовит ограничить потребление, тем более от Газпрома, им лишнего не нужно.
Кісо, Європа "Норовіт огранічіть" УДЄЛЬНОЄ енергоспоживання, але при рості економіки потреби в газі РОСТУТЬ. Ви ж не забули, сподіваюсь, шо газ - че ще й СИРОВИНА для хімпромисловості?
Отправленный на: Апреля 04, 2008, 15:24:49
так.. оскільки в осноних питаннях нібито дійшли згоди, пішли по мєлочам...

Цитувати
вот почему Ахметов в России заводы строит...
згадування Дунафера і Гути Ченстохової було ДО ЦЬОГО
експансія капітала - і пофігу, КУДИ, в Росію, в Польщу чи Угорщину...
Є приввабливий об*єкт чи проект - туди вкладують гроші...
РАДІСТЬ з приводу того, шо Ахмєтов вклав гроші в Росію - дещо передчасна
ТОЧНО так же він вкладає гроші в Польщу (а ІСД - в Угорщину)
РОЗІБРАЛИСЬ

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Газ | Gas
« Відповідь #1155 : 04 Квітень 2008, 19:41:22 »

04 Квітень 2008, 19:45:55
Відповідь #1156
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Горячие финские парни . :D
Котяра . Не нужно мне рассказывать про коммерческую тайну . Если нет новостей про суперпуперпобеды значит дело гамно .
А у Турции несколько источников и ситуация там развивается непредсказуемо .
Кстати никто не рассказал = по чем покупает Турция ?
Веть даже самое ненавистное правительство Тимошенко может быть выгоднее .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

04 Квітень 2008, 20:47:00
Відповідь #1157
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
щодо ДАФа і ІНКОТЕРМС..
я сподіваюсь, "отєц руской дємократії" вже зподобився погугліть і розібратися в принципах формування ціни в залежності від базису поставки...
так от... Україна - ПЕРША на шляху постачання російського газу до Європи. Себто, НАША ціна на кордоні Росія-Україна і МАЄ бути НАЙДЕШЕВШОЮ - бо то є "просто фізіка"...
ДАЛІ на неї (на ціну) накладаються затрати по транспортуванню - це, якшо ГРУБО... насправді, там все набагато складніше...
ніякої "європейскої" ціни Україна мати НЕ МОЖЕ, бо то є НОНСЕНС - не політичний і не комерційний, а суто ФІЗИЧНИЙ
кажете, ціна буде 400 з Нового року? ну, то з врахуванням транспортировки в Германії він буде 800...
і не кажіть мені, шо ми ЛИШЕ транспортуємо газ, під ТАКІ прибутки Рургаз САМ дасть Нафтогазу грошей, шоб викупити ВЕСЬ газ на ДАФі, а потім заробити не реекспорті...
Стєсняюсь замєтіть, як типовий представник "общінного сознанія", Кіса оперує поняттями "Росія продайот газ Україні і Германії"...
НЄЄЄЄ!!!
ГАЗПРОМ продає газ Нафтогазу і Рургазу, а Нафтогаз і Рургаз продають той самий газ КІНЦЕВИМ СПОЖИВАЧАМ
і ЗАРОБИТИ на цьому - ті перший, ні другий, ні третій НЄ ПРЄМІНУТ... і ПЛЮВАЛИ вони на російський, український чи німецький народ, якому (яким)  від того ЕКСПОРТУ- РЕЕКСПОРТУ дістаються бублік, налісник і бутер (брод)
Поїхали далі....

Отправленный на: Апреля 04, 2008, 18:58:58
***
щодо того, ХТО будує газопроводи...
Кісо, це ДІЙСНО сурові парні +))) Пройшли бурові на Крайньому Сєвєрі, торговлю шкурами білих відмедів - а Ви знаєте, ЯК ТО - завалити білого ведмедя???
ІСТОРІЙ я наслухався - йоооой.....
і як Катерпілєрами опускали ножі і шукали заблукавшого в тундрі - ПІДНЯЛИ ножем - ВИЖИВ... промазали на МЕТР - знайшли ЛИШЕ повесні...
Як заварювали в трубопроводі особо р*яних... а ПОВЗИ до самого Урєнгоя - ШЛЯХ ВІЛЬНИЙ +))) 1420 мм над головою і 1420 км - ЗПЕРЕДУ....
Організувати Вам екскурсію? Мені- фігня питання, телефона Віктора набрати - братику, я до тебе їду! Зустрічай +)))
Спочатку - ПРИВАЛЬНА - це в них ще з бурових так заведено... а потім - ОТВАЛЬНА... позвіздуєте по Ямалу-2 ВНУТРІ труби - ОСОБИСТО перевірете, ДОХОДИТЬ він до Польщі чи НІ +))) Головне не заблукати на найближчій компресорній - а то рульнете на Норт Стрім - і ... Здраствуй, БАлтійскоє морє!!!

Вибачте за суровиє сєвєрниє шуточкі - перебування там наклало відбиток....
Отправленный на: Апреля 04, 2008, 19:13:07
***
і, в кінці кінців, таки НАГАДУЮЧИ задані "9 запитаннь":
Цитувати
. Кіса ввязався в скуперечку про газ, не знаючи про існування газопроводу Ямал-2 через Беларусь, не знаючи об*ємів, скроків, напрямів (плануємих) обєіх "потоків" (насправді їх три - є ще "голубой" - в Турцію, але з ним ТАК облажались, шо вже не згадують)
2. Дані про торгівельне сальдо з Росією і з ЄС він прочитав півгодини тому, і то з моєї ссилки
3. Він шось чув про будівництво заводів десь на Сахаліні, але шо точно, про потужність нібито запущеного заводу він теж гадки не має
4. Він преший раз чує про Дунафер і Гуту Ченстохову
5. Він не знає про долю російського газу на европейському ринку і про долю експорту газа Росією
6. Він вважає, шо НКМЗ ще досі має військові закази Росії, і при їх зникненні, звісно, будуть тисячі і тисячі бізробітних (я вже мовчу, шо без всякого нато Скудар вигнав з заводу 12-13 тисяч робітників)
7. Він гадки не має про формування ціни згідно ІНКОТЕРМСу, а щодо ДАФ - думає, го то марка грузовіка.
8. Він не може вирішите пропорціюю для 5-го класу - з чотирьох чисел: об*єм транзита, вартість транзита, об*єм придбання газа, ціна газа. А нє, вибачте, цифр п*ять - вартість транзиту складається з ціни транзита і середньовзваженного транспортного "плеча" (бо ниток газопроводів у нас чотири, різної дліни)
9. Він не володіє ЖОДНОЮ цифрою!!! жодною!
і ОСОБЛИВО звертаючи УВАГУ на фразу:

Цитувати
І... якшо це все неправда, і Іполіт Матвєіч таки все вещезгадане ЗНАЄ... то...

я ТОДІ не дописав, бо ЗНАВ, шо "в ету ловушку попадьоцца самий глупий звєрь" (с) - ЗАЦІНИТЕ ТЕРПІННЯ!!! я ДЕКІЛЬКА суток чекав! - я витянув з Кіси ВСЬО, шо він знав з цього приводу, і ЛИШЕ ТЕПЕР можу з ЧИСТОЮ СОВІСТЮ сказати -
КІСО!!!
Ви - відверта ЛОШАРА, Ви НІЧОГО не розумієте в темі, я не знаю, де ми там з Вами в прошлому житті стикались, і - чесно- і знати не хочу! - Ви полізли доводити речі, про які знаєте ЛИШЕ з інтернет-сайтів, і прессух Газпрома по телевізору -я ще, чесно признаюсь, побоювався, шо Ви - хтось,наприклад, Wudu з for-ua - тобто, люди, які РЕАЛЬНО володіють ситуацією, хоч не менш за Ваше ненавидять Україну... Але до них в мене особисто хоч є ПОВАГА, як до професіоналів... Які ЗНАЮТЬ, про шо пишуть..
Але Ваша ПОВНА некомпетентність в цьому питанні мене ПРОСТО ВРАЗИЛА....
Я- чесно- чекав БІЛЬШ підготовленого співрозмовника!
Я Вам ЩЕ РАЗ кажу- люди, які ЗАЙМАЮТЬСЯ цим питанням ПРОФЕСІЙНО, віддають українській ГТС БІЛЬШЕ шансів, ніж Ви, Який бачить світ через кульман в КБ НКМЗ...
Кісо, ВИ- ЛОХ, і чим БІЛЬШЕ Ви будете намагатись ВИПЛУТАТИСЯ, тим більше пов*язнете...
ВВІДУ п*ятниці ПРИЙМАЮ капітуляцію
повну і беззаговорочну
Натомість обіцяю не шпиняти Вас по іншим темам згадуванням Вашої ПОВНОЇ облажованності в цій темі....
ХОТТТТЯ.... +)))))
Отправленный на: Апреля 04, 2008, 19:36:13
***
Цитувати
І... якшо це все неправда, і Іполіт Матвєіч таки все вещезгадане ЗНАЄ... то...
збився з ритму і відволікся...
АБО Кісо це все НЕ ЗНАЄ (про шо було сказано вище), або- якшо ЗНАЄ- то  ВІДВЕРТО БРЕШЕ
ось в чому, собстн, і квітесенція ТЕМИ...
Амінь
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

04 Квітень 2008, 21:50:43
Відповідь #1158
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ого! АнтЗик разразился пулеметной очередью огромных писем! Приятно, это ж-ж-ж неспроста! (с) :)

Цитувати
ну от силы четверть от нынешних объемов...
хрєнассєє... шо в дитинсві по арифметиці було?
180 млрд - 30% = "чєтвєрть от нинєшніх об*ємов"????????
Мдя... действительно, проценты от миллиардов отнимать не умею, я же не главбух, как некоторые :(  Впрочем, поправимо: отнимать надо не 30%, а мощность Северного потока (55,5млрд), Южного (30), второй нитки через Белоруссию и Польшу (33), - это почти 120 млрд. Если это 30% от 180, то я - папа Римский! :) А АнтЗ опять пытается мошенничать и передергивать, что от него еще ожидать? Я даже не хочу сюда добавлять Голубой поток (хотя это в перспективе 24 млрд) и мощность завода СПГ в Ленинградской области, так и быть! :) Факт остается фактом: Газпром стремится обойти Украину и у него это получится, бо там сидят специалисты никак не глупее АнтЗ :) Тот мизерный остаток, который может быть будет идти через Украину, особой роли не играет, под него никто денег на ремонт ГТС не даст, а два взрыва на Украинской ГТС уже было (или больше?). Так что скорость сгнивания нашей ГТС и скорость постройки газопроводов в обход Украины примерно равны.
Цитувати
профи в юлином правительстве почему-то не держатся.
Цитувати
прєдводітєль, назовіть хоч ОДНОГО!!! +)))))))
Так именно, что ни одного профи не могу назвать - нету их там! :) Винский? Луценко? Турчинов? Ехануров? Не смешите меня...
Цитувати
Европа из-за нас уже недополучала газ.
Цитувати
я не знаю, хто такі "ви" і чого це із-за "вас" бідній Європі не вистачало газу, але давайте з цього місця підробніше - і шо? Позови, неустойки, ухвали судів - шось з цього БУЛО???
Только специально для АнтЗ разъясняю еще раз: "мы" - это Украина (или АнтЗ себя гражданином Украины не считает?), а шось з цього було - начали строить газопроводы в обход Украины, что с Украины еще взять?
Цитувати
Нафига дополнительно?? Европа норовит ограничить потребление, тем более от Газпрома, им лишнего не нужно.
Цитувати
Кісо, Європа "Норовіт огранічіть" УДЄЛЬНОЄ енергоспоживання, але при рості економіки потреби в газі РОСТУТЬ. Ви ж не забули, сподіваюсь, шо газ - че ще й СИРОВИНА для хімпромисловості?
Ой... у вас и с географией напряг... химпром в экологически чистой Европе??? Нет, это в Украине, в Индии (Бхопал помним?), а Европа выводит последние остатки химии в другие страны.
Цитувати
РАДІСТЬ з приводу того, шо Ахмєтов вклав гроші в Росію - дещо передчасна
Он переносит производство труб большого диаметра в Россию, а не просто очередной завод покупает, как в Польше, не надо путать божий дар с яичницей.
Не путайте коллективную вонь с единством духа

04 Квітень 2008, 22:33:55
Відповідь #1159
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кісо!
ну якшо Ви не главбух, то НЕ ЛІЗЬТЕ сперечатись з главбухом по цифрах!
Де Ви працюєте? Я СРОЧНО направляю листа, шо на вашому підприємстві заівся тарган, який вважає себе розумнішим в цифрах за главбуха
або Вас підвисять, або нахрєн уволять (шо скоріше)
запрошення на Сєвєргазпром залишається в силі....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

04 Квітень 2008, 22:59:34
Відповідь #1160
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
щодо ДАФа і ІНКОТЕРМС..
Остапа несло   :valjajus: Что меня умиляет в оранжевых: привычка пугать "страшными словами" и выдумывать собственные правила игры, типа мошеннической попытки подменить Конституцию каким-то там универсалом. Да никакие дафы, инкотермсы и прочие ехв не спасут отцов оранжевой демократии, если газ пойдет в обход, хоть молись на них, хоть нет :)
Цитувати
так от... Україна - ПЕРША на шляху постачання російського газу до Європи. Себто, НАША ціна на кордоні Росія-Україна і МАЄ бути НАЙДЕШЕВШОЮ - бо то є "просто фізіка"...
А где написано, что монополисты обязаны соблюдать физику? :tease2: Вон, азиаты сколько продавали нам "паписят", а вдруг ни с того, ни с сего захотели "пачетыреста". Надо командировать к ним АнтЗика физику объяснять :)
Цитувати
ДАЛІ на неї (на ціну) накладаються затрати по транспортуванню - це, якшо ГРУБО... насправді, там все набагато складніше...
Открою страшную тайну: все гораздо проще :) По принципу: газа в мире небагато, кому и почем хочу - тому и продаю. Энергетическую хартию ни Россия, ни азиаты подписывать не собираются.

[дальнейшая пурга скипнута злобным котярой, бо это не ко мне, а к доктору]

Цитувати
Організувати Вам екскурсію? Мені- фігня питання, телефона Віктора набрати - братику, я до тебе їду! Зустрічай +))) Спочатку - ПРИВАЛЬНА - це в них ще з бурових так заведено... а потім - ОТВАЛЬНА...
Понятно: у Винского папа железнодорожник, а у АнтЗа брат газовик! :) И между привальной и отвальной грузит бездельника АнтЗика байками, а тот в свою очередь, годами не вылезая с этого форума, пытается грузить остальных :)
Цитувати
я ТОДІ не дописав, бо ЗНАВ, шо "в ету ловушку попадьоцца самий глупий звєрь" (с) - ЗАЦІНИТЕ ТЕРПІННЯ!!! я ДЕКІЛЬКА суток чекав!
[скромно потупившись]: так и я не менее терпеливо ждал этой серии тирад  :valjajus: и теперь могу повторить ваши слова:
АнтЗик!!!
Ви - відверта ЛОШАРА, Ви НІЧОГО не розумієте в темі
Ваша ПОВНА некомпетентність в цьому питанні мене ПРОСТО ВРАЗИЛА....:tease2:
Цитувати
Ви полізли доводити речі, про які знаєте ЛИШЕ з інтернет-сайтів
Увы, должен признаться: и папа у меня не железнодорожник, и брат не газовик  :(
Цитувати
Я Вам ЩЕ РАЗ кажу- люди, які ЗАЙМАЮТЬСЯ цим питанням ПРОФЕСІЙНО, віддають українській ГТС БІЛЬШЕ шансів, ніж Ви,
Блажен, кто верует :) я атеист
Цитувати
Який бачить світ через кульман в КБ НКМЗ...
Опять мимо :) я в том концлагере никогда не работал и не собираюсь, коты - они существа свободолюбивые :)
АнтЗик, ВИ- ЛОХ, і чим БІЛЬШЕ Ви будете намагатись ВИПЛУТАТИСЯ, тим більше пов*язнете...
ВВІДУ п*ятниці ПРИЙМАЮ капітуляцію
повну і беззаговорочну
Цитувати
Натомість обіцяю не шпиняти Вас по іншим темам згадуванням Вашої ПОВНОЇ облажованності в цій темі....
Ну, этого я обещать не могу!  :D АБО АнтЗик це все НЕ ЗНАЄ (про шо було сказано вище), або- якшо ЗНАЄ- то  ВІДВЕРТО БРЕШЕ
ось в чому, собстн, і квітесенція ТЕМИ...
Амінь
Не путайте коллективную вонь с единством духа

05 Квітень 2008, 00:38:34
Відповідь #1161
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ето всьо?
поздоровляю!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Квітень 2008, 01:26:56
Відповідь #1162
Offline

Yuriy


Offline Yuriy

  • Everything will be okey in the end.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6940
  • Країна: 00
  • Карма: +234/-16
  • Дякую
  • Сказав: 228
  • Отримав: 112
  • If it's not okey, it's not the end.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

 Впрочем, поправимо: отнимать надо не 30%, а мощность Северного потока (55,5млрд), Южного (30), второй нитки через Белоруссию и Польшу (33), - это почти 120 млрд. Если это 30% от 180, то я - папа Римский! :) А АнтЗ опять пытается мошенничать и передергивать, что от него еще ожидать? Я даже не хочу сюда добавлять Голубой поток (хотя это в перспективе 24 млрд) и мощность завода СПГ в Ленинградской области, так и быть!
Все конечно к 2012 году?:)
И, разумеется, любая страна ЕС с радостью проложит у себя новую ветку газопровода. Нафига им экология, им важнее чуть денег заработать и газпрому помочь
Че там с экологической экспертизой? Она только в Россиии/Украине формальность
Если закон заставляет вас нарушать справедливость, нарушайте закон!
(с) Генри Торо

05 Квітень 2008, 08:47:07
Відповідь #1163
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кісо!
Де Ви працюєте?
Наивный вы какой-то! Где это вы видели, чтоб коты работали? Я так, мышку поймаю - схряпаю, кошку поймаю... ну... сами понимаете... а остальное время на солнышке греюсь. :D
Не путайте коллективную вонь с единством духа

05 Квітень 2008, 08:49:00
Відповідь #1164
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 509
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Да никакие дафы, инкотермсы и прочие ехв не спасут отцов оранжевой демократии, если газ пойдет в обход, хоть молись на них, хоть нет Smile

когда,в каком году пойдет и какие объмы и мощности?
ответьте уважаемый.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

05 Квітень 2008, 08:58:35
Відповідь #1165
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

 Впрочем, поправимо: отнимать надо не 30%, а мощность Северного потока (55,5млрд), Южного (30), второй нитки через Белоруссию и Польшу (33), - это почти 120 млрд. Если это 30% от 180, то я - папа Римский! :) А АнтЗ опять пытается мошенничать и передергивать, что от него еще ожидать? Я даже не хочу сюда добавлять Голубой поток (хотя это в перспективе 24 млрд) и мощность завода СПГ в Ленинградской области, так и быть!
Все конечно к 2012 году?:)
Какая разница? Хочется "оттянуть конец"?  :D
Цитувати
И, разумеется, любая страна ЕС с радостью проложит у себя новую ветку газопровода.
Воистину так! :) Хотя бы затем, чтоб зимой не мерзнуть. Не говоря уж о всех других благах цивилизации.
Цитувати
Нафига им экология, им важнее чуть денег заработать и газпрому помочь
Че там с экологической экспертизой? Она только в Россиии/Украине формальность
Ну, как видим, договора Западная Европа подписывает аж бегом, проблемы с экспертизой возникают по странному стечению обстоятельств у тех, мимо кого будут эти газопроводы проходить  :)
Отправленный на: Апреля 05, 2008, 07:56:24
когда,в каком году пойдет и какие объмы и мощности?
ответьте уважаемый.
Дык, на днях я постил сюда кучу ссылок, перечитайте, плиз, там все написано.
Не путайте коллективную вонь с единством духа

05 Квітень 2008, 11:01:33
Відповідь #1166
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кісо- шо Тєрмінатор-2 - його вже розмазали по полу, а воно по крапельке, по крапельке збирається до купи, і знов за своє : "обводниє газопроводи, обводниє газопроводи..."
КІСООО!!! Дома є хто?
ДЕ вони, твої "обводниє"???? на ПАПЕРІ????
в обіцянках?
Путін, як завжди, красавєц- я наобіцяю к 2111 року, а там або ішак здохне, або я, або падішах...
а всякі манкурти, як Кісо - живуть в країні і ЇЇ ж ненавидять - радісно йому аплодують
Путін: - манкурти! будєтє сосать х!
манкурти: - ура! будєм сосать!!!! натонєть! магучій дайош! газ в обход! здохнєм раді вялікай мардовіі!

Прєдводітєль - Ви знов або неуважні, або знов брешете (друге явно і починає дратувати) - не "брат розаовідав", а я з ним працював... На відміну від ВАШИХ "обводних", СПРАВЖНІ газопроводи будуються не з паперу і ля-ля-ля, а з ТРУБ....
ладно... КОМУ я розповідаю? Отцу руськай дємакратіі? Та йому пох, йому аби "протів оранжевих" +)))))
Кіса баклажанной масті....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Квітень 2008, 20:02:36
Відповідь #1167
Offline

Котяра


Offline Котяра

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 631
  • Країна: 00
  • Карма: +14/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кісо- шо Тєрмінатор-2 - його вже розмазали по полу, а воно по крапельке, по крапельке збирається до купи
Да это как раз к АнтЗу относится :) Уже несколько мессаг с одними эмоциями, аргументов не осталось :)
Цитувати
ДЕ вони, твої "обводниє"???? на ПАПЕРІ????
Любое дело с проекта начинается, это я по секрету, специально для главбуха. А ты думаешь, что Германия и Италия, которые эти бумаги подписали, просто так, дурью маялись? :)
Цитувати
а всякі манкурти, як Кісо - живуть в країні і ЇЇ ж ненавидять
И еще страшную тайну открою: эти "манкурты" ненавидят не страну, а вот таких оранжевых политиканов, которым хватает наглости отождествлять себя со всей страной, даже если они в меньшинстве, как по вопросу НАТО.
Цитувати
Путін: - манкурти! будєтє сосать х!
Заметь, это ты сказал! И будут оранжевые сосать, и обвинять в этом всех, кроме самих себя... им не привыкать, только этим и занимаются...
Цитувати
не "брат розаовідав", а я з ним працював...
да хоть сам все газопроводы лично построил :) Сам понял, что ты утверждаешь? Ты один умный, а руководители Германии, Италии, Польши, а заодно и руководство Газпрома - дураки, впустую миллиарды тратят.

ЗЫ: я не знаю, что ты там строил, но вижу, что ты сидишь на этом форуме как минимум с 2004 года, когда я сюда впервые пришел, причем в 8 утра ты уже здесь, в 10 вечера тоже, и в выходные тоже, при этом еще и работать?... :) Минздрав предупреждает: злоупотребление виртуальным ведет к реальному геморрою! :)
Не путайте коллективную вонь с единством духа

05 Квітень 2008, 20:25:29
Відповідь #1168
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ты один умный, а руководители Германии, Италии, Польши, а заодно и руководство Газпрома - дураки, впустую миллиарды тратят.
Кісо, здається, Вас таки повисілі - Ви от прєдводітєля команчєй стали стали одним з вищезгаданих? Чи шо Вам дає право за них розписуваться? +)))

Цитувати
эти "манкурты" ненавидят не страну, а вот таких оранжевых политиканов
ну так я ж і кажу....
Вам головне - аби проти "оранжевих"....

Підіть втопіть в Босфорі - від лютої ненависті +))))

Цитувати
ЗЫ: я не знаю, что ты там строил, но вижу, что ты
я з тобою свиней не пас
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

05 Квітень 2008, 22:38:55
Відповідь #1169
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ахметов переносит производство труб большого диаметра в Россию, а не просто очередной завод покупает, как в Польше, не надо путать божий дар с яичницей.

А можно подробнее? Чет я не уследил за вездесущим Ахметовым...
А правда вещь хорошая, да только позабытая

Форум Краматорська

Re: Газ | Gas
« Відповідь #1169 : 05 Квітень 2008, 22:38:55 »