Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 13:27:29
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Питання модераторам | Вопросы модераторам  (Прочитано 764364 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

10 Липень 2020, 11:44:23
Відповідь #5910
Offline

alexmar


Offline alexmar

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1272
  • Карма: +22/-1
  • Дякую
  • Сказав: 2721
  • Отримав: 396
    • Перегляд профілю
Без коментарів. Вона працює (с) :shock:
У режимі "шаленого принтеру" :o
Це просто зауваження до того хто чим займається на цьому форумі  :(

Форум Краматорська

Re: Питання модераторам | Вопросы модераторам
« Відповідь #5910 : 10 Липень 2020, 11:44:23 »

15 Липень 2020, 16:27:41
Відповідь #5911
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Сгорела не одна свеча,
Когда он, гнида, хохоча
Плевал со сцены на народ...
И с ним пошло хамло и сброд...
...

Когда эту ... забанят?
Сколько можно?
Чем этот ... патриотизм шоколадной секты отличается от сепаратизма?

Argus: отредактировано
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

15 Липень 2020, 17:29:41
Відповідь #5912
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Когда эту ... забанят?
Сколько можно?
Чем этот ... патриотизм шоколадной секты отличается от сепаратизма?

Argus: отредактировано

На данный момент я не вижу причин для бана пользователя rayo.
И ответить, когда она будет забанена, не могу.
Вы можете воспользоваться функцией игнора пользователя.

29 Жовтень 2020, 20:14:41
Відповідь #5913
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Прошу модераторів обґрунтувати згідно "Правил..." видалення моєї відповіді на цей допис, бо складається враження про необ'єктивне відношення до деяких користувачів:
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

30 Жовтень 2020, 15:18:37
Відповідь #5914
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Прошу модераторів обґрунтувати згідно "Правил..." видалення моєї відповіді на цей допис, бо складається враження про необ'єктивне відношення до деяких користувачів:
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0

Если вы имеете в виду вот этот ваш пост https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=44592.msg1126472#msg1126472, то причина его удаления - флуд. Он никаким образом не относится к теме "Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?".

30 Жовтень 2020, 16:40:52
Відповідь #5915
Offline

alexmar


Offline alexmar

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1272
  • Карма: +22/-1
  • Дякую
  • Сказав: 2721
  • Отримав: 396
    • Перегляд профілю
Є пропозиція. Створити окрему тему під назвою щось на кшталт "rayo & chekalkin" і віддати в її повне користування. Нехай тішиться, аби не розплескувало своє багно по всьому форуму. Так вона і трафік форуму буде тримати на плаву і нікому особливо заважати не буде. :o

30 Жовтень 2020, 19:44:07
Відповідь #5916
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Прошу модераторів обґрунтувати згідно "Правил..." видалення моєї відповіді на цей допис, бо складається враження про необ'єктивне відношення до деяких користувачів:
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0

Если вы имеете в виду вот этот ваш пост https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=44592.msg1126472#msg1126472, то причина его удаления - флуд. Он никаким образом не относится к теме "Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?".
Я вибачаюся, а яким чином тоді має відношення допис до теми "Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?", на який була відповідь?
Дуже вас прошу пояснити мені логіку вибіркового видалення флуду, бо дописувач Портвейн разом із своїми однодумцями майже в кожній темі пише подібні пости, присвячені особисто мені, і ніхто їх не видаляє навіть коли написати повідомлення модератору. Дуже прошу вас уникати вибіркового правосуддя - чому одним дозволені провокації, образи, антиукраїнська пропаганда, флуд, а коли хтось цим обурюється, то це є порушенням.
Наприклад пан Портвейн вже декілька разів писав про те, що йому підняли пенсію, а коли про це я написала, мій допис видалили у флуд.
Може він має у керівництва форуму якусь індульгенцію на флуд і провокації? Поясніть будь ласка.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

30 Жовтень 2020, 20:06:46
Відповідь #5917
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Є пропозиція. Створити окрему тему під назвою щось на кшталт "rayo & chekalkin" і віддати в її повне користування. Нехай тішиться, аби не розплескувало своє багно по всьому форуму. Так вона і трафік форуму буде тримати на плаву і нікому особливо заважати не буде. :o
Ось і приклад персонального тролінгу. Цей дописувач весь свій час на форумі присвячує особисто мені.
У нас в Україні є заборона на блоги Чекалкіна?
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

30 Жовтень 2020, 20:39:25
Відповідь #5918
Offline

Dnepro


Offline Dnepro

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1015
  • Країна: ua
  • Карма: +30/-15
  • Дякую
  • Сказав: 6
  • Отримав: 190
    • Перегляд профілю
У нас в Україні є заборона на блоги Чекалкіна?
Из Правил:
2.9.... Не рекомендуется также публиковать только ссылку без описания или комментариев.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


31 Жовтень 2020, 11:11:02
Відповідь #5919
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Я вибачаюся, а яким чином тоді має відношення допис до теми "Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?", на який була відповідь?
Дуже вас прошу пояснити мені логіку вибіркового видалення флуду, бо дописувач Портвейн разом із своїми однодумцями майже в кожній темі пише подібні пости, присвячені особисто мені, і ніхто їх не видаляє навіть коли написати повідомлення модератору. Дуже прошу вас уникати вибіркового правосуддя - чому одним дозволені провокації, образи, антиукраїнська пропаганда, флуд, а коли хтось цим обурюється, то це є порушенням.

Вы выложили шуточный пост о гимнастерке https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=4390.msg1126373#msg1126373. Портвейн ответил на ваш пост с описанием своего видения происхождения этого слова. В чем проблема? А вот вы начали в ответ перечислять книги которые читаете (флуд) и использовать подобные формулировки, что лично я очень не приветствую:

..."начитаних"...світоглядній обмеженості?...ваші напівграмотні дописи...ви і букваря до кінця не дочитали, бо скурили його за туалетом...

Именно поэтому ваше сообщение полетело во флуд. Было бы там просто перечисление книг, то скорее всего, оно осталось бы на месте.

Наприклад пан Портвейн вже декілька разів писав про те, що йому підняли пенсію, а коли про це я написала, мій допис видалили у флуд.

При чем тут писал он об этом или нет? Ваш этот пост https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=44594.msg1126504#msg1126504 направлен на Портвейна, а не на обсуждение положительных действий Зеленского (согласно теме). Поэтому этот пост тоже отправлен во флуд.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


31 Жовтень 2020, 12:40:31
Відповідь #5920
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Я вибачаюся, а яким чином тоді має відношення допис до теми "Моя Родина - СССР? Правда или ностальгия об ушедшей юности?", на який була відповідь?
Дуже вас прошу пояснити мені логіку вибіркового видалення флуду, бо дописувач Портвейн разом із своїми однодумцями майже в кожній темі пише подібні пости, присвячені особисто мені, і ніхто їх не видаляє навіть коли написати повідомлення модератору. Дуже прошу вас уникати вибіркового правосуддя - чому одним дозволені провокації, образи, антиукраїнська пропаганда, флуд, а коли хтось цим обурюється, то це є порушенням.

Вы выложили шуточный пост о гимнастерке https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=4390.msg1126373#msg1126373. Портвейн ответил на ваш пост с описанием своего видения происхождения этого слова. В чем проблема? А вот вы начали в ответ перечислять книги которые читаете (флуд) и использовать подобные формулировки, что лично я очень не приветствую:

..."начитаних"...світоглядній обмеженості?...ваші напівграмотні дописи...ви і букваря до кінця не дочитали, бо скурили його за туалетом...

Именно поэтому ваше сообщение полетело во флуд. Было бы там просто перечисление книг, то скорее всего, оно осталось бы на месте.

Наприклад пан Портвейн вже декілька разів писав про те, що йому підняли пенсію, а коли про це я написала, мій допис видалили у флуд.

При чем тут писал он об этом или нет? Ваш этот пост https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=44594.msg1126504#msg1126504 направлен на Портвейна, а не на обсуждение положительных действий Зеленского (согласно теме). Поэтому этот пост тоже отправлен во флуд.
Я щиро вибачаюся, але мені не зрозуміло, яке відношення має пост про гімностьорку до Чекалкіна і до рекомендацій що мені читати? Ви точно зрозуміли моє запитання? Я мала на увазі ось це;
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0
1. Яке має відношення цей допис до теми, а не до жарту? Жарт якось чіпляє особисто Портвейна? А його допис адресований конкретно до мене особисто. Відчуваєте різницю?
2. Якщо вам не сподобалися якісь слова з моєї відповіді, ви могли їх видалити, як видаляєте з дописів Портвейна матюки в мою адресу (і то після декількох звертань), а не весь пост. Якось нерівнозначно. Його хамство і образи майже не редаговані всі залишаються на форумі, а мої дописи без суду і слідства видаляються у флуд, хоча як правило, ініціатором майже всіх інцидентів є ім'ярек. Розумію, що чоловіча солідарність для модераторів-чоловіків є немаловажною причиною, але ж це якось не по-людськи.
Я все ж таки сподіваюся на розважливість модераторів, тому намагаюся добитися справедливості.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

31 Жовтень 2020, 13:16:00
Відповідь #5921
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
1. Яке має відношення цей допис до теми, а не до жарту? Жарт якось чіпляє особисто Портвейна? А його допис адресований конкретно до мене особисто. Відчуваєте різницю?

Вы манипулируете словам и в одну кучу сваливаете разные вещи.

"Яке має відношення цей допис до теми, а не до жарту?" - никакого. Точно так же, как и ваш предшествующий пост. Если вы не заметили, на форуме достаточно лояльно в последнее время относятся к флуду. Именно поэтому ваш пост про гимнастерку не снесли, соответственно ОТВЕТ Портвейна на ваш пост также остался в теме.

"Жарт якось чіпляє особисто Портвейна?" - не знаю и это не имеет отношения к делу. Он, как участник форума, может вам ответить на любой ваш пост.

"А його допис адресований конкретно до мене особисто" - естественно. Он же отвечает на ВАШ пост. В чем проблема? Но его ответ имеет в себе не только обращение к вам, но и свой взгляд на происхождение слова "гимнастерка". Если бы в его посте была только рекомендация к вам читать другие книги, его пост тоже был бы снесен во флуд.

2. Якщо вам не сподобалися якісь слова з моєї відповіді, ви могли їх видалити, як видаляєте з дописів Портвейна матюки в мою адресу (і то після декількох звертань), а не весь пост. Якось нерівнозначно. Його хамство і образи майже не редаговані всі залишаються на форумі, а мої дописи без суду і слідства видаляються у флуд, хоча як правило, ініціатором майже всіх інцидентів є ім'ярек. Розумію, що чоловіча солідарність для модераторів-чоловіків є немаловажною причиною, але ж це якось не по-людськи.
Я все ж таки сподіваюся на розважливість модераторів, тому намагаюся добитися справедливості.

"Якщо вам не сподобалися якісь слова з моєї відповіді, ви могли їх видалити, як видаляєте з дописів Портвейна матюки в мою адресу (і то після декількох звертань), а не весь пост." Еще раз. Был ваш пост про гимнастерку. Я считаю его "условно" по теме. Далее последовал ответ Портвейна, в котором было КОРОТКОЕ (на мой взгляд, безобидное) обращение к вам и ответ на ваш "условно" по теме пост. Соответственно ответ я принимаю тоже "условно" по теме. А далее следует ваше сообщение, которое обращено исключительно к Портвейну, причем большая часть сообщения -  нетактичные высказывания. Поэтому пост во флуде, а не отредактирован.

"ініціатором майже всіх інцидентів є ім'ярек" - у меня другое мнение на этот счет.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


31 Жовтень 2020, 17:51:21
Відповідь #5922
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Он же отвечает на ВАШ пост. В чем проблема? Но его ответ имеет в себе не только обращение к вам, но и свой взгляд на происхождение слова "гимнастерка". Если бы в его посте была только рекомендация к вам читать другие книги, его пост тоже был бы снесен во флуд.
Я ще раз вибачаюся, але мені не зрозуміло, яке відношення має пост про гімнастерку до Чекалкіна і до рекомендацій що мені читати? Ви точно зрозуміли моє запитання? Я мала на увазі ось це:
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0
Де тут написано про гімнастерку? Це як раз і є рекомендація, що мені читати.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

02 Листопад 2020, 08:49:04
Відповідь #5923
Offline

ArguS

Администратор

Offline ArguS

  • *****
  • Ветеран
  • Администратор
  • Повідомлень: 9600
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 201
  • Отримав: 2517
    • Перегляд профілю
    • Kramatorsk.INFO - новости Краматорска
Цитувати
Он же отвечает на ВАШ пост. В чем проблема? Но его ответ имеет в себе не только обращение к вам, но и свой взгляд на происхождение слова "гимнастерка". Если бы в его посте была только рекомендация к вам читать другие книги, его пост тоже был бы снесен во флуд.
Я ще раз вибачаюся, але мені не зрозуміло, яке відношення має пост про гімнастерку до Чекалкіна і до рекомендацій що мені читати? Ви точно зрозуміли моє запитання? Я мала на увазі ось це:
Книжки надо читать а не Чекалкина
(от греч. gymnastike — упражняюсь)
https://gufo.me/dict/efremova/%D0%B3%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%91%D1%80%D0%BA%D0%B0
Де тут написано про гімнастерку? Це як раз і є рекомендація, що мені читати.

Да, я все правильно понял. Мы ходим по кругу. Про гимнастерку написано по ссылке, приведенной в посте. Я остаюсь при своем мнении и предлагаю закрыть этот спор.

03 Листопад 2020, 17:22:12
Відповідь #5924
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Склад ради модераторів згідно https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=22599.0:
Цитувати
В Совет модераторов входят:

ArguS
Elfie4ka
karLos
Lord
Ramzes XIII
Я цих модераторів пам'ятаю, це були реальні люди, яких ми всі знали і їм довіряли, але двох із перелічених на форумі вже немає.
Чи можна уточнити оновлений склад модераторів, бо цей орган на мій погляд останнім часом є неповним.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорська

Re: Питання модераторам | Вопросы модераторам
« Відповідь #5924 : 03 Листопад 2020, 17:22:12 »