Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 01:47:27
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Олесь Бузина  (Прочитано 1753 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

25 Січень 2007, 16:16:13
Прочитано 1753 раз
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Долго думал где открывать эту тему - тут и литература, и политика, и юмор...
Но решил именно тут, поскольку я к єтим произведениям отношусь как к литературе.

Вот такая штука для начала:
________________

Десять заповідей свідомого українця


Багато хто з науковців і навіть звичайних читачів чули про так званий «Декалог» - десять заповідей українського націоналіста. Ними керувався провідник Степан Бандера і його послідовники. А потім спробував керуватися провідник Дмитро Корчинський, але не зміг, у звязку з непосильністю взятої місії.

Проте нещодавно у підземеллях Собору св. Юра у Львові мені вдалося відшукати ще більш секретний документ - «Десять заповідей свідомого українця». Він зберігався на глибині 354 м 11 см нижче рівня моря у броньованому сейфі разом з житнім сухарем, на якому збереглися відбитки передніх зубів князя Данила Галицького, і кальсонами митрополита Шептицького, у яких той впав з коня, коли був ще австрійським гусаром. Поруч лежала канапка, яку не доїли Іван Франко і Леся Українка на таємному побаченні, і філіжанка кави, яку не допив Тарас Шевченко, бо так ніколи і не доїхав до Львова.

Важко передати моє захоплення дослідника, коли я побачив ці святі для нашої нації реліквії. Оскільки сухар запліснявів від підземної вологи, а штани згнили і розповзлися до останньої нитки, то видобути їх на поверхню не вдалося, незважаючи на мої титанічні зусилля і безкорисну допомогу донецьких шахтарів, які до того ж у пориві трудового запалу розбили у пекельній темряві філіжанку і розтоптали канапку.

Проте нові десять заповідей, вибитих на якомусь невідомому космічному матеріалі, що не боявся жодних ушкоджень і температур, я, притискаючи до серця, мов дитину, витяг на світ Божий і тепер пропоную зацікавленим.

Однак особам без почуття гумору читати цей документ суворо забороняється. І навіть тим, у кого почуття гумору є, забороняється передруковувати його без попередньої згоди з першовідкривачем – тобто зі мною.

Олесь БУЗИНА, Київ, 16 листопада 2006 р.

Десять заповідей свідомого українця

1.Свідомий українець зобовязаний бути тупим. Якщо свідомий українець не є тупим, він автоматично стає жидом або москалем.

2.Свідомий українець має бути хитрим. (Прим.: але з обовязковим дотриманням п.1).

3.Свідомий українець зобовязаний бути хазяйновитим – все, що побачить, тягти до себе додому, надкусувати і ні за що не ділитися ні з ким – навіть з іншими свідомими українцями. ( На старій Галичині цей принцип ще називали: «Свій до свого по своє»).

4.Свідомий українець має розмовляти винятково українською мовою. Ця мова має бути настільки незрозумілою москалям та жидам, що немає нічого поганого, якщо й сам свідомий українець не буде її розуміти.

5.Свідомий українець повинен бути глибоко віруючим. Він повинен вірити, що все на світі, окрім жидів та москалів, винайшли свідомі українці.

6.Свідомий українець має розвивати власну культуру. Це означає, що одночасно він зобовязаний псувати чужу культуру – особливо культуру жидів та москалів.

7. Свідомий українець зобовязаний вести здорове статеве життя. Здорове статеве життя йому дозволяється вести лише з особами своєї нації та не своєї статі – найкраще всього з жінкою або кумою. Найкраще імя для справжньої української жінки – Оксана. Найкраще імя для української куми – Галя. Осіб жіночої статі з іншими іменами слід вважати несправжніми українками.

8. Кожен свідомий українець повинен бути галичанином. Це не означає, що він зобовязаний жити в Галичині. Навпаки. Найкраще свідомому українцю жити в Києві – в органах державної влади або поблизу них, але при цьому постійно розказувати, що справжня Україна знаходиться в Галичині.

9. Свідомий українець повинен постійно боротися з національними зрадниками. Якщо він встановить, що сам є зрадником, то повинен боротися сам з собою, попередньо донісши на себе собі. Якщо з якихось причин свідомий українець не може донести на себе собі, то повинен донести, куди слідує, і на кого захоче.

10. Свідомий українець повинен боротися за незалежність України. Вищою формою незалежності України є її незалежність від свідомих українців.

Примітка. Якщо свідомий українець не буде дотримуватися десяти вищезазначених заповідей, він підлягає вищій мірі покарання – засланню на історичну батьківщину – тобто до Галичини. Заслання до Галичини у жодному разі не дозволяється замінювати висилкою до Москви, Сибіру і навіть Канади.

_______________
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

Форум Краматорська

Олесь Бузина
« : 25 Січень 2007, 16:16:13 »

25 Січень 2007, 17:57:41
Відповідь #1
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
РомаРа занесло в відверте лайно
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Січень 2007, 18:18:44
Відповідь #2
Offline

Hel


Offline Hel

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1379
  • Країна: 00
  • Карма: +49/-172
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Пффф
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Заметки писаки
А че?
И в этой шутке есть доля правды, а вернее, явно просматриваются некоторые наши лозунги и тенденции, хоть и в очень выпяченной форме

25 Січень 2007, 18:20:23
Відповідь #3
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
 Для севастополь инфо это старый баян = собрался в Москву выучи новые  шутки - над этой там уже смеятся не будут .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Січень 2007, 18:26:21
Відповідь #4
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Хел
Цитувати
1.Свідомий українець зобовязаний бути тупим.
саме в цьому є "доля правди"???
ну то вибачте
добре, шо я чех, а не "свідомий українець"
розбирайтесь далі самі між собою, хто з вас свідомий та тупий, а хто сознатєльний і умний
мене це не стосується
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Січень 2007, 18:34:11
Відповідь #5
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
А че?
И в этой шутке есть доля правды, а вернее, явно просматриваются некоторые наши лозунги и тенденции, хоть и в очень выпяченной форме
Там еще рядом должен быть анекдот =про то что когда рождается сын садят дерево - если выростает идиотом то его срубают - и фраза был я на той Украине степь да степь кругом .
Что позахотелось нас пообсерать ну так в старой статье что ты опубликовал любой россиянин имеет ввиду не бандеровца а украинца . Давай поройся там еще = для вдохновения сходи на севастополь инфо = там такого много .
Какой такой умный сайт нарыл для вдохновения - поделись ссылкой - почитаю - а то на прошлой неделе купил пиво балтика 9ка (давно его не покупал - решил покупать только наше ) ненавсть надо подпитывать . Пиши исче :D

п.с. я добрый но живя тут можно получить от когото более дурного в ухо . Хотябы пиши оттуда откуда Янукович навсегда ...
а то переходим так сказать моральные гранцы = Является ли Ромар моральным человеком???
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Січень 2007, 18:43:11
Відповідь #6
Offline

Hel


Offline Hel

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1379
  • Країна: 00
  • Карма: +49/-172
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Пффф
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Заметки писаки

Ну а разве здесь нет доли правды:

3.Свідомий українець зобовязаний бути хазяйновитим – все, що побачить, тягти до себе додому, надкусувати і ні за що не ділитися ні з ким – навіть з іншими свідомими українцями. ( На старій Галичині цей принцип ще називали: «Свій до свого по своє»).

Разве это не лозунги???:

4.Свідомий українець має розмовляти винятково українською мовою.
5.Свідомий українець повинен бути глибоко віруючим.
6.Свідомий українець має розвивати власну культуру.
9. Свідомий українець повинен постійно боротися з національними зрадниками.
10. Свідомий українець повинен боротися за незалежність України.


25 Січень 2007, 18:44:59
Відповідь #7
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Публикуй всю строку =
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Січень 2007, 18:55:31
Відповідь #8
Offline

Hel


Offline Hel

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1379
  • Країна: 00
  • Карма: +49/-172
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Пффф
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Заметки писаки
Ну, ребята... Ну зачем сразу становиться в стойку?
Если вы не можете посмеяться над самими собой, то даете другим повод смеяться над нами
Посмеялись, и будет
Незачем всем волосы рвать

А за хохлов я кому хочешь пасть порву  :P

25 Січень 2007, 19:07:34
Відповідь #9
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

25 Січень 2007, 19:24:14
Відповідь #10
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ну и смейся над собой . http://forum.sevastopol.info/viewforum.php?f=11&sid=a29b304c2ddadd8ca6d7606c83f5b84d
 - обхохочешся

Я вот не могу понять, что вы там постоянно найти пытаетесь? Или это реализация 9 и 10 пункта?
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

25 Січень 2007, 19:46:12
Відповідь #11
Offline

EasyRider


Offline EasyRider

  • Хочешь овладеть сердцами и душами людей - крепче держи их за яйца (C)
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1378
  • Країна: 00
  • Карма: +73/-41
  • Дякую
  • Сказав: 4
  • Отримав: 6
  • Моя работа проста - я смотрю на свет (с)
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Фу, ну какое ж ? (кодировка мс-дос) :swoon:
Ромар, -  не ожидал. Или ты сёдня выпил с авансу или тебе просто скучно.
Мое главное имя - Терпение

25 Січень 2007, 20:26:28
Відповідь #12
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Ну и смейся над собой . http://forum.sevastopol.info/viewforum.php?f=11&sid=a29b304c2ddadd8ca6d7606c83f5b84d
 - обхохочешся

Я вот не могу понять, что вы там постоянно найти пытаетесь? Или это реализация 9 и 10 пункта?
Твоих братьев по разуму . Понимаеш все эт фразы около твоего юмористического рассказа про тупых украинцев там уже произнесены раз по тысяче - все ответы тоже - с ругательствами (тут этого нельзя ) а то я сразу бы ответил все что думаю про эту твою тему и о тебе . Юмористы блин .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Форум Краматорська

Re: Олесь Бузина
« Відповідь #12 : 25 Січень 2007, 20:26:28 »